www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Oswiadczenie (3875 - wyświetleń)
- Autor mkrauss Dodany 2015-07-07 22:13 Zmieniony 2015-07-07 22:29
W związku z tym że DPS " Kombatant " Legionowo - toleruje agresję wobec słabszych pensjonariuszy którzy czują się zagrożeni groźbą utraty zdrowia lub życia i zgłaszają to pracownikom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo mieszkańców tego domu są zbywani bezduszną i kpiącą radą typu jak zostaniesz pobity do nieprzytomności albo za.... !!! to wtedy przyjdź i powiadom pracownika to na znak protestu usuwam wszystkie artykuły na temat tego Domu Opieki przez zemnie napisanie  oraz zakończyłem dalszą promocję tego Domu Opieki  
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-07-08 03:44
To nie Dom Opieki tylko obóz wykończeniowy według Twoich opisów. Dziwne ,że tym nie zainteresował się nikt, szczególnie z centrum niepełnosprawni.pl/
Chyba ktoś z moderatorów czyta czasami wpisy na forum?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-07-08 05:59
Na zlosc babci odmroze sobie uszy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-07-08 07:38
Rogal, jeżeli to jest wołanie o pomoc, to Wielokropek ma rację w tym, że Integracja powinna się tym zainteresować. Takie sygnały należy sprawdzać.
Nadrzędny - Autor mkrauss Dodany 2015-07-08 09:57
Planuje najbliższym złożyć pozew Sądowy przeciwko DPS w tej sprawie oraz innej , tylko potrzebuje pomocy prawnej , np Naruszenie moje danej osobowej przez pracownika socjalnego oraz  wiele innych spraw które kwalifikuje do złozenie pozwu , Mam pytanie czy mam to złozyc jako oskarzyciel prywatny czy jeszcze inna droga śądowa  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-08 16:21
Może najpierw napisz czy masz osobowość prawną :-)
Nadrzędny - Autor mkrauss Dodany 2015-07-09 07:27
nie jestem prawnnikiem
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-10 05:29
Muszę Cię przeprosić- tak to jest korzystać z porad i pomocy internetu.

Chodziło mi konkretnie o zdolność do czynności prawnych. Dokładniej o co chodzi napiszę na pv.
Nadrzędny - Autor mkrauss Dodany 2015-07-10 07:18
Jeszcze raz informuję nie jestem ubezwłasnowolniony ,decyduję za sam siebie , nie mam opiekuna , odpowiadam za swoje czyny karnej , tylko mam problemy nieurologicznie 
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-07-13 20:17
Wiem, napisałeś mi na pv. Rzecz jest w tym, że schorzenia neurologiczne działają też na Toją korzyść. Tzn. Możesz zacząć od napisana wniosku o prawnika z urzędu. Do tego przyda się pozew nawet w surowej, prymitywnej formie.

Teraz podstawy: chcesz kogoś o coś skarżyć, aby tego dokonać i wygrać musisz mieć dowody! Nie wystarczy samo twoje słowo! Musisz mieć zawsze coś na poparcie swoich słów! Z tego co widzę jesteś nerwowy to źle wygląda w oczach sędziego, a to On o wszystkim decyduje.

Przez net i w necie nic nie załatwisz i nie zrobisz,

Pozdrawiam i życzę powodzenia :-) Takie życie ;-)
Nadrzędny Autor mkrauss Dodany 2015-07-13 21:15
dziękuje za pomoc , mam swiadka która telefoniczniej rozmawiała z prawnikiem socjalnym
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Oswiadczenie (3875 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill