www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Poszukuję noclegu w zakopanem (5822 - wyświetleń)
- Autor Vivaldi4 Dodany 2014-11-03 19:38
Jak w temacie, szukam taniego noclegu w zakopcu na długi weekend. Poruszam się na protezach i na wózku. Możecie polecić jakieś miejsce? Z góry dziękuję.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2014-11-05 19:26
Nocowałam w "Stasi" na Pardałówka 1 ale tam byłam na piętrze. Samo centrum Zakopca jest drogie. Szukaj w necie i dzwoń ale wybieraj miejsca poza centrum. Tak ja robiłam.
Pardałówka 1 i 2 może jest dla Ciebie za daleko, ale faktycznie tam są domki góralskie gdzie i zjeść można na miejscu. Gaździny są super kucharkami.
Powodzenia i miłego weekendu
   
Nadrzędny Autor karren45 Dodany 2015-01-12 11:41
Generalnie w Zakopanem jest co najmniej kilka dobrych hoteli i pensjonatów, które bez problemu mogą zakwaterować osoby niepełnosprawne, nie wiąże się to z żadną dodatkową opłatą.
Nadrzędny Autor wania Dodany 2015-05-27 12:19
Ja mogę ci polecić Pensjonat Renesans, w którym byłam ze dwa lata temu. Specjalnie znalazłam jego stronę, żebyś mógł sobie zobaczyć: http://www.qtravel.pl/karpatia/pensjonat-renesans-zakopane-polska-tatry-117741?query=zakopane
Znajduje się on w centrum miejscowości, jest więc blisko na Krupówki. Oczywiście jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, ma między innymi windę. No i moim zdaniem nie jest drogi jak na tę miejscowość.
Pokoje są ładne, można się łatwo poruszać na wózku, mają też łazienki. Ja byłam naprawdę zadowolona.
Nadrzędny - Autor Pan Pikuś Dodany 2015-06-25 14:54
Noclegów w Zakopcu cała masa, więc jest w czym wybierać. Co prawda masz spore ograniczenia, ale i tak bez problemu odnajdziesz miejsce dla siebie. Konkretnego nie jestem w stanie wskazać, niestety. Ale uważaj na oszustów, bo nieraz już było tak, że ktoś wykupował miejsce w fikcyjnym ośrodku, a kasa przepadała, nawet jeden mój znajomy tak miał..

---
wprawiamywruch.pl
Nadrzędny - Autor isko Dodany 2015-06-29 13:30
hej,
W Tatrach jest bardzo fajny pensjonat http://www.sykowny.pl/ mają bardzo dobrze rozbudowane zaplecze dla osób niepełnosprawnych. Wydaje mi się iż godne polecenia. Fakt iż zakopany a tatry to jest różnica ale te same klimaty. Jak by ktoś nie mógł nic znaleźć to polecam ten pensjonacik.
Nadrzędny Autor Esti Dodany 2015-07-14 13:26
W Tatrach generalnie baza noclegowa uległa w ostatnich latach znacznej poprawie. My zwykle jak już gdzieś jeździmy, to zależy nam na tym, aby w obiekcie było spa. Łaźnia parowa, jacuzzi, basen i te sprawy.
Noclegów zwykle szukamy na różnego rodzaju travel listach i z polecenia. Szukamy też za pośrednictwem http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html#form
Tam należy podać ile osób jedzie, jaki termin, rodzaj obiektu, jaki posiadamy budżet itd.
Po krótkim czasie wysyłają na maila kilka/kilkanaście propozycji. Nie wiem skąd oni to biorą, ale jest z czego wybierać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Poszukuję noclegu w zakopanem (5822 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill