www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Organizacje pozarządowe (3393 - wyświetleń)
- Autor misia1605 Dodany 2015-07-28 15:12
Szanowni Państwo,
Jestem studentką drugiego roku socjologii na studiach drugiego stopnia ze specjalnością: komunikacja społeczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Piszę pracę magisterską na następujący temat: „Organizacje pozarządowe jako przejaw inicjatywy i aktywności obywatelskiej współczesnego społeczeństwa.”

W związku z tym niezbędne jest przeprowadzenie badań ankietowych. Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania. Ankieta jest krótka i anonimowa, a jej wyniki będą przedstawione jedynie w postaci zbiorczej. Brakuje mi już tylko 10 wypełnionych ankiet ( to niewiele :P )
Wystarczy kliknąć w ten link: http://moje-ankiety.pl/respond-78798.html

Z góry dziękuję, za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi.
Życzę miłych wakacji
:-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-07-28 18:08
Chciałam wypełnić ankietę, ale mam problem.

W części badającej opinie o organizacjach i o zaufaniu społecznym widzę odpowiedzi: "Zdecydowanie się zgadzam", "raczej się zgadzam", "ani tak, ani nie", "Zdecydowanie się nie zgadzam" i "Trudno powiedzieć" - nie widzę "Raczej się nie zgadzam". Tak powinno być?
Nadrzędny - Autor misia1605 Dodany 2015-07-29 14:00
W skonstruowanej przeze mnie ankiecie w tym pytaniu,właśnie nie ma być odpowiedzi "raczej sie nie zgadzam" (cały projekt ankiety miałam już dawno skonsultowany ze swoim promotorem - on nie miał żadnych zastrzeżeń). Jeśli to Panią nie zraża to proszę spróbować jeszcze raz wypełnić ankietę :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-07-29 17:19
Szczerze mówiąc, nie wiem jak mam w takim razie odpowiedzieć na niektóre pytania. Bo dokładnie taki mam pogląd, że "raczej się nie zgadzam". :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-07-31 22:39
Z doświadczenia życiowego wiem, że raczej się nie zgadzam jest odpowiedzią na tak, ale pod warunkiem . Gdyby przekonać promotora do zaakceptowania zmiany odpowiedzi na mniej zdecydowane to jest możliwość do obiektywnych odpowiedzi . Nasz koleżanka (sorry za spufalanie ;-)Iota jest osobą która jak mówi że "raczej się nie zgadza" chce sobie dać margines na ewentualną zmianę zdania . Pani Misiu dlaczego wraz z pani promotorem ograniczacie tej możliwości ....pytani są tendencyjne ;-))) . Mimo wszystko pozdrawiam tadadam, tadadam, tadadaaaam ;-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2015-08-03 19:03

> Gdyby przekonać promotora do zaakceptowania zmiany odpowiedzi na mniej zdecydowane to jest możliwość do obiektywnych odpowiedzi


Nikt nie będzie zmieniał ankiety na tyle czasu przed końcem pracy dyplomowej - nie wolno tak mieszać w metodologii :-)` Myślałam, że to po prostu dziwny błąd powstały przy przepisywaniu ankiety do wersji elektronicznej. Skoro nie to cóż - inni ludzie może mają bardziej radykalne poglądy i mniej "raczej".

> sorry za spufalanie


No wiesz...? :-)
Nadrzędny - Autor misia1605 Dodany 2015-08-03 14:34
do Iota: ok, rozumiem :-) I dziękuję za to zastrzeżenie. To jest Pani uwaga, do której nie mam prawa mieć żadnych pretensji. Nie zmuszam przecież do wypełniania tej ankiety :P

do Amalian: pytania pod ankietę mam tak ułożone przez siebie żeby moje hipotezy badawcze się sprawdziły bądź też nie ;-) Jestem zdania, że skoro mój promotor (czyli osoba, która zna sie na rzeczy) nie widział w tym pytaniu jakiegokolwiek błędu konstrukcyjnego czy też innego rodzaju błędu - to jest wszystko ok.  Dziękuję za tą Pani/Pana wskazówkę i też pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-08-03 15:01
No i naginamy te hipotezy tendencyjnymi pytaniami aby wyszło na Nasze ;-) Tylko patrzeć Misiu jak dobadasz się Jobla upsss Nobla.
ale życzę powodzenia
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Organizacje pozarządowe (3393 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill