www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Konto, w którym banku? (5515 - wyświetleń)
- Autor Febrix Dodany 2015-08-13 17:26
Kto się orientuje, gdzie teraz najlepiej otworzyć konto osobiste? Zależy mi na tym, żeby było możliwie najtańsze, z dostępem do sieci, bez opłat za korzystanie z bankomatów. Co polecacie?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-08-13 17:30
Polecam mój Bank, konto darmowe , wpłaty niekoniecznie potwierdzone. W przyszłosci wielki rozwój, Gollce się nie umywają ze swoim klepiskiem ani ścierniskiem.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-08-14 11:48
                      Serwus :-)
                   Tak na serio to z obecnie dostępnych kont mogę polecić Konto Wymarzone w Raiffeisen Polbank.
  Tak w skrócie to konto jest darmowe, bez ukrytych opłat, miesięcznie za kartę płatniczą 3 zł. Ale w momencie zakładania konta można zastrzec, że jej się nie chce. Wtedy całkowite 0.-. Dodatkowo jest to konto oszczędnościowe. tutaj link do szczegółów :
http://raiffeisenpolbank.com/documents/30393755/36102034/Tabela+oprocentowania%2c%20op%C5%82at%2c%20prowizji+i+limit%C3%B3w+w+Raiffeisen+Bank+Polska+S.A.+obowi%C4%85zuj%C4%85ca+od+15.06.2015+.pdf
                                                              Waldi.
Nadrzędny - Autor Esti Dodany 2015-08-18 12:22
Raiffeisen Polbank z tego co wiem nie jest najtańszy. Obecnie najtańsze konta osobiste mają odpowiednio w:
- mBank
- Millenium Bank (konto nazywa się 360)
- ING - Konto Direct - tu masz szczegóły: http://www.tanie-konto.pl/ing-bank/konto-z-lwem-direct-konto-osobiste/
- Smart Banku

We wszystkich powyższych przypadkach konto jest darmowe pod warunkiem zrobienia co miesiąc płatności na określoną kwotę. Zwykle jest to 1 tys zł miesięcznie.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-08-18 13:00

> We wszystkich powyższych przypadkach konto jest darmowe pod warunkiem zrobienia co miesiąc płatności na określoną kwotę. Zwykle jest to 1 tys zł miesięcznie.


i to jest najistotniejsza wiadomość. Warunek !!!
Ja mam w PKO i tam warunkiem jest 300 złotych płatości kartą ,jeśli nie to opłata za kartę ok 6zł!!!.
Dlatego.
Wczoraj przez telefon założyłem sobie konto w  Rajfajsen ;-) ( pani zadzwoniła na mój numer) były tam jeszcze jakieś dwa ubezpieczenia za darmo, min bezpieczna podróż.
Była też mowa o opłacie 3zł ale za kartę debetową . Nie pamiętam szczegółów bo jeszcze nie dostałem dokumentów. Chyba jutro ma je przywieźć kurier. (mam je podobno na poczcie przesłane mailem ale jeszcze nie zaglądałem tam :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-08-19 19:52
           Serwus :-)

>Raiffeisen Polbank z tego co wiem nie jest najtańszy<


    Z tego co wiesz ? To proszę podziel się tą wiedzą bo może jest coś o czym ja nie wiem. Ale napiszę o tym co wiem :
Mam to konto " Wymarzone w tym banku od pół roku i nie poniosłem jeszcze grosza kosztów.
Oczywiście zrezygnowałem z karty debetowej bo mi niepotrzebna.

>We wszystkich powyższych przypadkach konto jest darmowe pod warunkiem zrobienia co miesiąc płatności na określoną kwotę. Zwykle jest to 1 tys zł miesięcznie.<


Sam sobie przeczysz bo jak może być darmowe skoro trzeba płacić przy niespełnieniu warunków ?
W Raiffeisen w koncie o którym pisałem tego nie ma.
                                                                            Waldi.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-08-20 10:39
Waldi jest darmowe, gdy spełniasz warunki ,i jest ok
Cieszy mnie tylko Smal Bank ;-) bo mój będzie Big.  .Podanego Linku nie otwierałem . Ale nadal Wam polecam mój  "Big Bank" , niedługo go otworzę. zacznijcie już wpłacać kasę. A obiecuję Wam super oprocentowanie.
Nadrzędny - Autor PabloKolak Dodany 2015-08-27 14:11
możecie polecić jakieś konto bankowe dla osób niepełnoletnich ???

www
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-08-27 14:19
Szkolna Kasa Oszczędności:)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-08-28 04:35
:-) rogal fanie że klikasz, dawno Cię tu nie było ;-)
a tak przy okazji, kurier nie dotarł do mnie przez trzy dni. teraz tydzień odpoczywam, może w przyszłym tygodniu dotrze jak wrócę.
Nadrzędny - Autor agataa Dodany 2016-02-10 22:01
Mam konto w Getin banku. Fajne jest to mozna robić przelewy bez znajomości rachunku, przez facebooka czy mail'a . Ale są tez inne banki, która posiadają ciekawe oferty. Skoro chcesz załozyc konto to przejrzyj sobie http://konto-w-banku.pl/. Tam znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-02-10 23:11
też zarabiasz reklamami/spamami?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Konto, w którym banku? (5515 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill