www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Proszę Dobre Dusze o pomoc :) (1723 - wyświetleń)
- Autor joakot Dodany 2015-08-22 12:13
Dzień dobry, jestem mamą dwóch wspaniałych córek. Prawie czteroletniej Tosi i miesięcznej Heli, której jeszcze nie powinno być po tej stronie brzuszka. Obie miały mniejsze lub większe trudności na drodze swojego rozwoju. Przed Helą wiele wyzwań i pracy aby jej rozwój przebiegał mam nadzieję prawidłowo. Oprócz bycia mamą pracuję zarówno z dziećmi pełnosprawnymi, jak również tymi z wyzwaniami rozwojowymi jako pedagog specjalny i logopeda. Staram się również poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie, dlatego też obecnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej, która dotyczy matek dzieci niepełnosprawnych. Niestety wydarzenia związane z ciążą i przedwczesnym porodem skutecznie uniemożliwiły mi osobiste dotarcie do Matek, które zechciałyby mi pomóc w zostaniu psychologiem. Dlatego zwracam się do Was Drogie Mamy, abyście wypełniły załączony w linku kwestionariusz. Nie zajmie to więcej niż 10 minut, a mi pozwoli na zrealizowanie jednego z marzeń.
Link do kwestionariusza: http://goo.gl/forms/nQetcNUUJZ
Pozdrawiam,
Joanna Kotlarska
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-17 10:49
Wypełnione.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Proszę Dobre Dusze o pomoc :) (1723 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill