www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Pilnie szukam pracy - Kraków (3489 - wyświetleń)
- Autor betty431 Dodany 2015-08-23 17:06 Zmieniony 2015-08-23 17:16
Witam.
Mam 52 lata i poszukuje pracy.Mam średnie wykształcenie,znam podstawy obsługi komputera,jestem w pełni dyspozycyjna,punktualna,odpowiedzialna i uczciwa.
Pracowałam przez wiele lat jako niania ale też w bibliotece i przychodni jako rejestratorka medyczna.
Mam drugą stałą grupę inwalidzką,ciężka praca fizyczna np: dźwiganie,noszenie czy stanie na nogach 8 godzin niestety odpada.
Mieszkam w Krakowie na os.Prokocim Nowy.
Mój e-mail to betty43@gazeta.p
Nadrzędny - Autor Radler Dodany 2015-08-24 12:36
Ja też ciągle szukam pracy i nadal jest ciężko :-( Jeżdżę na wózku (porażenie kończyn dolnych od urodzenia)  Nie ma dla nas pracy w tym kraju.
Nadrzędny - Autor betty431 Dodany 2015-08-25 04:36
No własnie :-(
Ratuję się dorywczymi pracami przy opiece nad dziećmi ale chciałabym mieć jakąś stałą pracę.
Niestety te oferty jakie są to nie na moje siły np stanie na nogach po 8 godzin.
Zaczynam poważnie myśleć o jakimś kursie.
Nadrzędny - Autor pawr Dodany 2015-08-25 14:57
Niestety obecny rynek pracy nie sprzyja nikomu - a tym bardziej osobom niepełnosprawnym. Jeżeli jest ''sensowna'' oferta pracy w której człowiek poradziłby sobie to jest milion dokumentów na takie stanowisko. Zazwyczaj osoby niepełnosprawne radzą sobie poprzez pracę zdalną, ale i tutaj trzeba mieć konkretne umiejętności (choć można znaleźć obszary jak np. wprowadzanie danych czy telemarketing) - taką pracę można wykonywać w domu co ma wiele plusów i minusów.
Pani betty431 uważam, że powinna Pani zacząć myśleć o jakimś kursie. Skoro zna Pani podstawy komputera i posiada Pani doświadczenie pracy w zawodzie rejestratorki czy też w bibliotece - to może jakiś kurs typowo biurowo-administracyjny byłby dobrym rozwiązaniem? Uważam, że dobrymi kursami są takie które dają konkretne umiejętności typu: podstawy księgowości.
Wszystko też zależy od Pani predyspozycji i zainteresowań, ale uważam, że warto znaleźć kurs i go zacząć. Powodzenia! :-)
Nadrzędny - Autor Radler Dodany 2015-08-27 12:09
W internecie znajduje tak nieliczne ogłoszenia pracy dotyczących osób niepełnosprawnych, że szkoda gadać. jeżeli nic się nie zmieni to porażka. Nie wiem co ze sobą zrobię. Rehabilitacja, leki, to wszystko kosztuje...
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-08-27 13:07
Osoby niepełnosprawne nie mogą znaleźć pracy bo złodzieje i kombinatorzy kradną pieniądze PFRON-u.
Nadrzędny Autor TeresaR Dodany 2015-08-26 17:45
Witam. Poszukuję konsultantów do pracy w rejonie całej polski. Myślę, że jest to szansa na zdobycie pracy nawet dla osób z niepełnosprawnością. Bardzo proszę o kontakt 532462020
Nadrzędny Autor dandan Dodany 2015-09-02 15:06
A szukasz czegoś konkretnego. O czym myślałaś?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Pilnie szukam pracy - Kraków (3489 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill