www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Doradztwo zawodowe - darmowa porada (4488 - wyświetleń)
- Autor pawr Dodany 2015-08-25 22:51
Witam serdecznie,

Jeżeli nie wiesz co dalej? Masz problemy ze znalezieniem pracy (jak większość niestety w Polsce)? Wysłałeś/aś milion CV i brak odzewu.
To zapraszam może będę mógł pomóc - lub doradzić w zakresie np. poprawek w CV, podpowiedzenia co by można było zmienić (na jakie szkolenia się udać). A może zwyczajnie potrzebujesz otuchy i wsparcia.

Zapraszam do kontaktu e-mail: doradca-zawodowy@t.pl

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki za poszukiwania pracy (aktualnie sam jestem na tym etapie i również jak Wy jestem osobą niepełnosprawną).
Łukasz
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-08-26 07:40
Doradca zawodowy poszukuje pracy. Doradź sobie:)
Nadrzędny - Autor pawr Dodany 2015-08-26 11:04
Nie widzę nic w tym dziwnego, że i doradca zawodowy szuka pracy. :-)
A sobie doradzam na bieżąco.
Chciałem tylko pomóc i obędzie się bez tych ''zgryźliwości''. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-08-26 11:14
To nie "zgryźliwość" a raczej czarny humor:)
Nadrzędny - Autor pawr Dodany 2015-08-26 11:25
Wiem - może wydawać to się dziwne, że doradca zawodowy nie ma sam pracy - a chce doradzać innym, ale... może będę po prostu mógł w czymś pomóc, aby komuś było łatwiej.
Dobrze pozostańmy przy tym ''czarnym humorze''. Pozdrawiam ;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-08-26 19:51
Rogal ma rację: zwyczajnie się sypnąłeś z nadgorliwości ;-)
Nadrzędny - Autor pawr Dodany 2015-08-26 20:49
Pani ''Jola11'' to nie temat ''oceny wątku'' aby wygłaszać swoje subiektywne opinię. Temat dotyczy czegoś innego. Pozdrawiam!
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-08-28 12:57
Moje opinie są zawsze obiektywne (takie skrzywienie zawodowe) co niektórym może się nie podobać.  Twój post jest subiektywny i kuriozalny.
Z treści wynika, że np. (np. znaczy na przykład) może skończyłeś jakieś studia, zatrudniono Cię w jakimś biurze pracy czy innej firmie pośrednictwa zatrudnienia, może na staż lub nie i po jakimś czasie Cię zwolniono. Czyli nie wywiązałeś się z powierzonych zadań. Doradcą zawodowym może być ktoś np. po zarządzaniu :-), jest przyuczony i przeszkolony do pracy na danym stanowisku. Sieć pęka w szwach od wzorów CV i większość już pisała takowe.

Oceniać taki wątek należy, gdyż ktoś naiwny może liczyć na Twoją pomoc. Piszesz o pomocy i pisaniu CV: CV pisze się na komputerze (klawiaturze) no to jak to się ma do Twojego sposobu pisania i:

>subiektywne opinię.<


"ę"? Palcówka? Na CV nie może być palcówek :-) Widziałam też CV całe napisane dużymi (wielkimi) literami w czerwonym kolorze przez polonistkę (mgr) w zw. z tym nic mnie nie dziwi :-)
Poza tym Rogal pokazał, że nie jesteś elastyczny, nie masz poczucia humoru i brak Ci szerszego myślenia to jak chcesz doradzać ludziom z różnym charakterem, logiką, podejściem itp?

Też pozdrawiam ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-08-27 07:46
Jestem mechanikiem, mam co prawda zepsuty samochód od 3 miesięcy, ale chętnie naprawię Wasz:)
Nadrzędny - Autor pawr Dodany 2015-08-27 15:39
''rogal160'' - tylko, że mimo zepsutego samochodu NADAL potrafisz go naprawić. :-) Na pytanie dlaczego nie chcesz naprawić swojego samochodu - to musisz sam sobie odpowiedzieć. A to, że człowiek aktualnie nie ma pracy nie oznacza, że stał się ''bezużyteczny'' i nie potrafi robić tego co wcześniej. To, że nie ma aktualnie zatrudnienia nie jest równoznaczne z tym, że stracił predyspozycje do wykonywania zawodu.
Przykład: kucharka straciła pracę, ale MIMO TO nadal potrafi gotować.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-08-27 22:56
O matko, więcej dystansu i nie jestem mechanikiem:)
Nadrzędny Autor dandan Dodany 2015-09-02 15:04
Pan reprezrntuje jakąś firme?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Doradztwo zawodowe - darmowa porada (4488 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill