www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci (2700 - wyświetleń)
- Autor malgorzata_fizjoterapeutka Dodany 2015-04-22 14:13
Witam serdecznie,

czy słyszeli Państwo o sprzętach rehabilitacyjnych dla dzieci firmy Krabat? Spotkałam się z tym sprzętem na Targach Rehabilitacja w Łodzi ubiegłego roku. Sprzęt został wyróżniony i nagrodzony Złotym Medalem. Czy mają Państwo może jakieś doświadczenie w pracy bądź na co dzień z urządzeniami tej firmy? Powiem, że sprzęt jest dość intrygujący bo nie spotkałam się z SIEDZISKIEM SIODŁOWYM, które jest zamontowane w wózkach inwalidzkich i krzesłach rehabilitacyjnych. Podsyłam linka jakby ktoś chciał o tym poczytać, bo uważam, że warto. Jest to nowość z jaką się jeszcze do tej pory ie spotkałam. www.krabat.pl

Pozdrawiam serdecznie i liczę na Państwa spostrzeżenia oraz podzielenie się opinią :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-04-22 14:34
Powodzenia w marketingu, popracuj nad lepszym ukrywaniem przekazu pod płaszczykiem merytoryki.
Nadrzędny Autor jannow7 Dodany 2015-04-29 15:05
Z Łodzi to tylko ViteaCare! Korzystam od lat i szczerze polecam. Jan
Nadrzędny Autor marlo Dodany 2015-09-23 11:43
Jeżeli chodzi o sprzęt rehabilitacyjny, firma http://www.tech-med.com.pl zajmuje się produkcją takiego asortymentu. W ofercie ma między innymi stoły rehabilitacyjne do ćwiczeń z dziećmi, wykonuje także zamówienia indywidualne.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci (2700 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill