www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ubezpieczenia szkolne - ile u was wyniosły? (1810 - wyświetleń)
- Autor infino Dodany 2015-11-08 10:46
Ile u was wyniosły ubezpieczenia szkolne dla dzieci? U mnie w tym roku 50 zł. Ale znajoma w innej szkole zapłaciła prawie 100 zł. Osobiście uważam, że powinno być to w jakiś sposób refundowane.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-08 11:20
Dzieci są największą radością . To poco refundacje jakieś wymyślać. Każdy stara się jak może aby dzieciakom sprawić radość. Szczególne osiągnięcia mają w tym dziadkowie. Na jedno dziecko przypada czterey osoby Dwóch dziadków i dwie babcie . Niech refundują gdy rodzicom wnuczków brakuje.
Nadrzędny Autor Lotka Dodany 2015-11-09 11:50
Ceny zależne są od zakresu ubezpieczenia, od ogólne sumy na jaką ubezpiecza się dziecko. Być może, że w Twojej szkole ta suma jest niższa niż w szkole koleżanki. Wiele zależy też od ubezpieczyciela. Wg mnie najbardziej wiarygodny jest PZU. Szybko likwidują szkody, bez zbędnego owijania w bawełnę. Miałam okazję przekonywać się już o ich profesjonalizmie. Może nie są najtańsi, ale pod względem jakości usług prezentują się jak najlepiej.
Polecam jeszcze zapoznać się z http://direct.money.pl/artykuly/ubezpieczenia/7-najwazniejszych-faktow-o-szkolnych,205,0,1891533.html
Kilka istotnych faktów na temat ubezpieczeń szkolnych.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ubezpieczenia szkolne - ile u was wyniosły? (1810 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill