www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 196) (3675730 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-12 11:19
Nadal taki jestem, ale patrzę w przyszłość kierując się wyobraźnią a ta mówi mi że "tym smutnym panom" nie powinienem ufać czy wierzyć . Trudno się uśmiechać gdy widzę jak jedna opcja chce zawłaszczyć wszystko...historię również :-( ect.ect . Na co dzień staram się być daleko od polityki, ale to nie znaczy, że mam milczeć, jak widz\ę w którym kierunku pójdą zmiany. No, chyba, że obietnice wyborcze były tylko na potrzebę wyborów a teraz będzie tylko rządzenie ;-))) ." Będzie dobrze " ...ale komu ;-)))???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 11:42
Jak to komu? Nam. Nie wiesz o tym? Już za komuny nam to do głowy wbijano. :-))))))))
Wiadomo komu zwykle jest najlepiej. Jednak znów (naiwnie?) wierzę, że coś drgnie i nam oraz naszym dzieciom i wnukom będzie lepiej. Przeważnie nowe niesie nadzieję. Przynajmniej dla mnie. :-))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-12 12:18
a ja się boję:bo jeżeli mają spełnić te najważniejsze obietnice wyborcze to ktoś to musi sfinansować i tak obkładając banki czy sklepy wielkopowierzchniowe dodatkowymi podatkami nie wierzę, że nimi nie zostaną obciążeni ich klienci :-( . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-12 12:22
UUU. Już się lękam. Już ustawa antyspreadowa miała spowodować dramatyczny wzrost kosztów usług bankowych, a moje konto i przelewy nadal za free.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-12 13:28
Nie każdy jest doradcą ...i wie co robić żeby nie płacić lub płacić mniej . Firmę masz zarejestrowaną w Polsce czy Kajmanach???
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-11-12 13:50
Nie mam żadnej firmy:)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-12 13:49
Lidian ale Ty jesteś naiwna i  cały czas wierząca. Wierząca w rozliczenia.
Czy którąkolwiek ekipę rządzącą rozliczyli kiedykolwiek?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 14:03
Może jestem naiwna, ale dobrze mi z tym. Przynajmniej nie dręczy mnie zawiść. :-)))))))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-12 14:16
To nie narzekaj jak Ci dobrze, bo co chwilę piszesz co innego.
Może nie dręczy Cię zawiść o inny kolor włosów u sąsiadki ale pozostałe zawiści aż kipią (mimo uśmieszków) z Twoich wpisów.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-12 15:34

>Dziś pełnię władzy przejmuje PiS, nie cieszymy się z tego, ale szanujemy - mówiła Kopacz. - Będziecie mieli opozycję, choć nie tak totalną jak wy. Nie przegapimy żadnego kłamstwa, z każdej obietnicy was rozliczymy. Nie będziemy mówić, że "Polska przestała być Polską". Rozliczymy was z każdego słowa <


Piękne słowa ustępującej premier. Mam nadzieję, że będą one mottem coraz większej rzeszy Polaków.
                                                           Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 15:57
Masakra, Waldek co Ci się podobało w tym agresywnym wystąpieniu? Zupełnie bez klasy i pokory, sama buta. Nie pogodziła się z porażką. A co powie jak teraz nawet własna partia jej nie wybierze?

To są słowa godne wysłuchania:

Marszałek senior Kornel Morawiecki.

– Niosę ciebie Polsko, jak żagiel, jak płomienie i gdzie cię doniosę, nie wiem - to słowa z podziemia, autor nieznany - mówi marszałek senior Kornel Morawiecki. - Po latach 80. donieśliśmy Polskę do naszych dni. Panie prezydencie, Wysoki Sejmie, drodzy rodacy. My Polacy jesteśmy wielkim narodem. Rośliśmy z chrześcijańskiego, z europejskiego ducha. Z naszej mowy i kultury. Z umiłowania wolności, z pracy i walki o niepodległość – mówił. Jego wystąpienie poruszyło wielu posłów w tym Pawła Kukiza, któremu ze wzruszenia po policzkach pociekły łzy.

Całość tutaj:

http://www.fakt.pl/politycy/pierwsze-posiedzenie-nowego-sejmu,artykuly,590079.html
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-12 16:28

> To są słowa godne wysłuchania:
> Marszałek senior Kornel Morawiecki.
> – Niosę ciebie Polsko, jak żagiel, jak płomienie i gdzie cię doniosę, nie wiem - to słowa z podziemia, autor nieznany - mówi marszałek senior Kornel Morawieck


I cóż w nich godnego,że ten żagiel i ten płomień wielokrotnie schodził do podziemia?
To wstyd ,że kolejne ekipy zajmują się krzyżami a nie potrzebami narodu.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-12 16:52

>Masakra, Waldek co Ci się podobało w tym agresywnym wystąpieniu?


Lidka, trudno jest dyskutować z WzK. Wybrał sobie kilka słów z agresywnego i rozpaczliwie brzmiącego wystąpienia.
Może Ty, ja i kilka innych osób jesteśmy nieobiektywni. Może! Ale co powiecie o komentatorach w mediach a nawet członkach PO?!
W całym wystąpieniu brzmiało tylko jedno przesłanie Rozpacz
Trudno, nie umie z klasą przegrywać to poszło dalej i przegrała z Neumanem a ze Schetyną będzie jeszcze trudniej.
W sumie to mi jej szkoda. Tusk uciekł do Brukseli a koleżankę zostawił z problemami, z którymi trudno było sobie poradzić. Szczególnie w tym "towarzystwie".
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-12 17:19

> Może Ty, ja i kilka innych osób jesteśmy nieobiektywni. Może!


To jest dopiero brak klasy, pokory i sama buta.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 15:59
Wielokropku, moja Twojej nie dorówna. Życzę miłego dnia. :-)))))))  :-))))))))
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-12 16:16
Jeśli Ty widzisz gdzieś jakąkolwiek zawiść w moich wpisach to ja mogę Ci życzyć jedynie jeszcze większego uśmiechu przynajmniej takiego
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor kowals Dodany 2015-12-07 07:16
Da się to zauwazyć. To oczywiste.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-12 19:00

>Podoba mi się nasz Pan Prezydent.<
>Mi też<


A mnie nie, mam większe wymagania co do urody ;-) Widać natomiast, że przeszedł "przeszkolenie" - bardziej pewny - postęp od pierwszych wystapień :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 19:10
Niezupełnie chodziło mi o  urodę. Miałam na myśli całokształt. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-12 19:39
Wiem i z tego pow. "oczko" :-) No ale taki wizerunek i tak przebiegające nasze święto nie przynosi wstydu w oczach świata. Zobaczymy co będzie z czynami...
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-11-13 07:53
Co wam sie kobietki podoba w tym prezydencie?Buta,prostactwo moralne czy judaszowski uśmieszek?Gratuluje gustu.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-12 17:05
Jako potwierdzenie wielu opinii o wystąpieniu p. Kopacz:
http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=141000&wid=17969310
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-12 17:18

>Masakra, Waldek co Ci się podobało w tym agresywnym wystąpieniu? <


Podobało mi się to wystąpienie w całości. A słowa, które zacytowałem są niezwykle celne i nakreślające przyszłość. A w Twoich słowach Lidko wyczuwam paniczny lęk, że wkrótce okaże się, że głosowałaś na bandę kłamców i złodziei. Pamiętaj, że władza deprawuje, a władza samodzielna/całkowita deprawuje podwójnie. Teraz role się odwróciły o 180 stopni i P i S już nie będzie mógł nieustannie krytykować. A krytykować jest zawsze łatwo. Z czego w zasadzie się cieszę bo będę miał mnóstwo pracy. Najważniejsze aby przez te 4 lata nie zepsuli dotychczasowych osiągnięć gospodarczych lub osłabili Polskę politycznie (vide Macierewicz i prawdopodobne zatargi z Rosjanami).
                                                                               Waldi.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-11-12 17:41
Waldek. Takie wystąpienie byłoby ok ale nie dziś lecz w ramach dyskusji nad expose Szydlo. Kopacz mówiła w ramach walki w samej PO. Litosciwie pominę tu bezsens metodologiczny porównań przytaczanych przez PEK.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-11-12 17:45
Lidka, przesłać Ci ten post WzK?
Bo z treści wynika, że skierowany jest do Ciebie.
Ale jak to u Waldka bywa - znowu ktoś mu miesza. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 17:49
WzK

>Lidko wyczuwam paniczny lęk<


Źle wyczuwasz. :-)))))))))))

Jeśli nawet by mnie "naszedł", to nie z powodu polityków.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-12 18:13
Oczywiście nie życzę Ci jakichkolwiek lęków. Ale sprawiasz wrażenie osoby która zbłądziła. Nie Ty jedyna zresztą. Ale w polityce jest tak, że często dostrzega się i koryguje własne błędy. Tych "oświeconych" za 4 lata będzie sporo.
                                                    Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 18:18

> Ale sprawiasz wrażenie osoby która zbłądziła. <


To mnie rozbawiłeś. :-)))))) Przecież to samo ja mogę powiedzieć o Tobie. Mamy po prostu inne poglądy. I tyle w temacie. :-))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-12 18:20
Masz rację! :-) Dobry humor przedłuża życie. Życzmy go sobie jak najwięcej!! :-)
                              Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-12 18:25
:-)))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-13 13:44
Lidziu wymagaj...teraz musisz wymagać od swoich, żeby tego nie spieprzyli . Niech zaczną rządzić nie od "szukania" trupów w szafach"a zaczną dobrze, sprawiedliwie i w ramach obowiązującego -nas wszystkich , tego samego prawa . Nikt tak obiektywnie nie mógł tego pokazać jak tukliknij Pozdrwiam amalian .. i lecę do kuchni;) bo umrę z głodu ;-) .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-13 14:24
Amalian przecież na forum nie będę się kłóciła o poglądy. Głosowałam na PiS, bo mi do nich było "bliżej" i nie trzeba mnie pouczać, że należy obserwować co zrobią. Sama to wiem. Tak samo obserwowałam to co robiła ekipa, która odeszła. Dlatego mój wybór był taki, a nie inny. Szanuję Wasze poglądy i tego od Was oczekuję. A teraz serdecznie pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-13 14:50
ależ, dziewczyno nie unoś się :-) .... przypominam tylko dlatego, żeby nie wierzyć tym co jeszcze nie rządzą a już w każdej szafie widzą trupa ;-) . Powinni zacząć od okulisty ;-) .Pozdrawiam serdecznie :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-13 15:43
To samo można powiedzieć o odchodzących.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-13 16:48

>  i lecę do kuchni;) bo umrę z głodu ;-) .


Ty Amalian jesteś okrutnik , Zostawiłeś mnie tu z tekstem typu "rogalikowe statyski i gus ła" a sam z zadowoleniem klepiesz się po brzuchu po zjedzonym obiadku ;-)
Moje PKB opadło całkowicie .
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-13 21:30
we wtorek upiekłem chleb . Nie powiem, że niesmaczny, bo piekę chlebuś dwa, trzy razy w roku_od święta i zawsze nam smakuje. Gościom również :-) .Dopiero po imprezie zaczynam go smakować i delektować się nim . Najbardziej nam smakuje z masłem... Dzisiaj na obiad mieliśmy kaszę gryczaną na sypko z kilkoma skwarkami.Pozdrawiam amalian :-).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-13 21:38
Proszę podaj przepis, ale w Kuchni. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-11-12 19:37
W zw. z dobrym humorem, oglądaliście kabaretową noc listopadową 2015? Nówka :-) na temat i z kom. do Waszej dyskusji ;-)

https://youtu.be/2xjzqe8OT-s

Przy okazji co to za firma Balmain? H&M, Vero Moda, MEXX, Gucci, Versace mają znacznie lepsze ciuchy i dodatki, a ceny przystępne zwłaszcza H&M, Vero i MEXX - częste wyprzedaże i jakość nie do zdarcia :-)
Tego "Balmaina" to bym i za 9 zeta nie wzięła. Popatrzcie kto to kupował ;-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-13 13:57
Wczoraj buta i pewność siebie!
A dzisiaj KAPITULACJA?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-13 14:30
Wczoraj mówiła, że  porażki wzmacniają. Mimo iż nie czuję do niej wielkiej sympatii, to muszę przyznać, że w ostatnim okresie ciężko pracowała.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-13 16:36
Też mówiłem, że Tusk wpuścił ją w maliny a sam siedzi na ciepłej posadce w Brukseli :-)
Ale zgodnie z zasadą "nie kopać leżących" przemilczmy to......
P.S.
Lidka, czy znasz jakiegoś Krzysztofa na tym forum?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-13 17:18
Nie przypominam sobie. Może kiedyś był. A może jest tylko pod innym nikiem.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-11-13 17:21
Matko jedyna! Oświećcie mnie i może innych (chyba tacy są?): o czym Wy piszecie?!

Jak widzę to witać trzeba się już tylko w tym wątku, no to witam wszystkich (o ile sobie tego życzą).

Miałam paskudny dzień, wkurzenie, rozgoryczenie....ffff i zastanawiam się.... No to gdzie, jak nie tu znajdę ukojenie i miejsce na żale ;-) mam wisielczy humor :-(

Czy to kto przy sterach coś zmieni dla zwykłego śmiertelnika? Czy prześwietlą, sprawdzą itp. działania instytucji? Czy "nawiedzony" Ziobro wróci? Podczas rządów jakiej partii był Giertych?

Kłócicie się (już pis. o tym) a "politycy" z PO to obecny PiS - to są ci sami ludzie. Oczywiście nie na stołku Premiera.

Obserwuję ludzi: E. Kopacz stała się nerwowa :-(

Ktoś tu pisał o Tusku. Donald sam nie poleciał do Brukseli, bo tak chciał i nie przynosi nam wstydu :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-13 14:54
Krzysiu w twojej opcji to nie do pomyślenia, żeby prezes został przegłosowany . Dyktatury tak mają, ale uczcie się jak to się robi w partiach demokratycznie zarządzanych ;-) . Pozdrawiam serdecznie i nie stresuj się, jakoś to będzie ;-))) .
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-13 18:15

>nie do pomyślenia, żeby prezes został przegłosowany . Dyktatury tak mają<


Zgadza się,- to są atrybuty dyktatury. Gorzej jak ta dyktatura zaczyna faszyzować. Strach się bać. Przypominam marsze z pochodniami po Krakowskim Przedmieściu.
                                           Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-13 18:34
Chłopaki wbijcie te zęby jadowe w cytrynę i pozbądźcie się  tego balastu. Trzeba zaakceptować zmiany i z nadzieją spojrzeć w przyszłość. :-))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-13 20:07 Zmieniony 2015-11-13 20:16
Z nadzieją ? Na co? Nie widzisz co się dzieje. Dzisiaj A Duda nieomal Kaczyńskiego po butach nie całował, tak mu kadził. Wstyd przynosi.
A zamach na TK ?  I całkowite opanowywanie komisji sejmowych? PiS już na wstępie demokrację za okno wyrzucił. Stalin by im pozazdrościł.

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/stepien-o-pomyslach-pis-to-proba-calkowitego-sparalizowania-pracy-tk/06f93f<


                                                                                               Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-13 20:19
Sami będą rządzić i sami odpowiadać przed ludźmi za cztery lata.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-13 20:26
Tylko czy nie szkoda Ci tych ludzi, którzy przez nich będą cierpieć  ? A oni sami naszabrują ile wejdzie. Wszak sądy będą zniewolone.
                                         Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-13 20:51
Nie chcę już uczestniczyć w takiej dyskusji. :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 196) (3675730 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill