www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 197) (3675435 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-13 21:34
[usunięte]
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-13 21:42
My z naszymi rentami nie musimy się obawiać fiskusa. Już się nie da nic wydusić. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-13 21:21
Od początku muszę Sorry za Krzyśka - miało być Tadziu :-) . Co się zaś ma Kopacz , to uważam że dobrze zrobiła . Schetyna będzie miał trudno dostać więcej, ale jest to możliwe . Jestem za inną opcją :-) .Co się zaś ma do niereagowania to nie wiem dlaczego mamy nie reagować. Przecież to co wyprawia PiS w sejmie, w trybunale czy służbach specjalnych mówi samo za siebie .
Szkoda tylko czasu :-((( .
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-13 21:53
To co PIS "wyprawia" to mały pikuś przy tym co wyprawiała PO.
Więc mam nadzieję, że jeszcze się rozwiną i pokażą na co ich stać.
Mam też nadzieję, że Pan Prezes Jarosław Kaczyński blefował i rozliczy tych kłamców, złodziei i aferzystów.
Może 4 lata to za mało na likwidację tego bagna ale będzie kolejna kadencja a Naród, który zobaczy taki styl rządzenia, chętnie zagłosuje ponownie na Zjednoczoną Prawicę.
Jeśli WzK przywołuje tu Stalina to dobitnie świadczy o nim, że pomylił pojęcia
sprawiedliwości i zemsty

Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-13 22:13
Ja również uważam, że PiS się dopiero "rozkręca" . Co do blefu pana prezesa to masz rację blefuje, bo dodawać umie . Ma problem, bo pewnie przez nieuwagę dostał się do sejmu pan Kamiński z wyrokiem - nieprawomocnym, ale wyrokiem;) . Obniżył się przez to standard wykonywania pracy posła, ale co zrobić . Musimy poczekać na zmiany- z pewnością za cztery lata a może i szybciej . Czego sobie i Tobie Tadku życzę . Pozdrawiam i nie denerwuj się zbytnio, bo to niezdrowe :-) . Również pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-13 22:49

>a również uważam, że PiS się dopiero "rozkręca" <


Tak to zupełnie nowe standardy Kaczyński wprowadza. Nawet Stalin i Dzierżyński nie pozwolili by sobie na to aby człowieka z wyrokiem (Kamiński) do politbiura wprowadzać. A on nie tylko w tym PiS-owskim politbiurze jest ale i w Sejmie zasiada. W przyszłej kadencji Dubienieckiego zobaczymy ?
Mierny, bierny ale wierny to jest najważniejsza cecha aby w Sejmie zasiadać ?
                                                              Waldi.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-11-13 23:01
Masz jeszcze innych idoli poza Stalinem i Dzierżyńskim?
Bo na tych aferzystów, złodziei i oszustów z PO to może być za mało!
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-13 22:55
Dawno nie byłem tak spokojny jak po wyborach i tych majowych i ostatnich.
To raczej złość i żółć wylewa się po tej drugiej stronie.
A co do reszty Twoich opinii to cieszę się, że nie opuszcza Cię poczucie humoru :-)
Bo raczej trudno traktować poważnie te prowokacyjne hejty.
Zawsze dobrze Ci życzyłem, więc niezmiennie życzę zdrowia i spokojnych snów.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-13 23:46

>Bo raczej trudno traktować poważnie te prowokacyjne hejty.<


Z jednej i drugiej strony jest ich wiele, ale nie po równo i zdecydowanie więcej obraźliwych tekstów jest od strony zwolenników obecnej władzy. "Oszuści i złodzieje" to jedno z łagodniejszych określeń rządu pani Kopacz. A co do prezydenta Komorowskiego to z bulem ;-) serca muszę powiedzieć że skopaliście mu plecy i nie tylko.Nawet cmentarz nie uchronił go od gwizdów.Nie dziw się że teraz Twoi idole polityczni, którzy wzięli władze będą poddani krytyce(oby nie takiej jakiej doznali poprzednicy). Będzie trudno, bo chęć odwetu będzie ...nie mówiąc już o tym, że będą popełniać błędy które z bulem dla oka ktoś inny wychwyci;)) . Wielką odwagę trzeba mieć używając takich mocnych argumentów jak:złodzieje, oszuści, kłamcy nazywając nimi przeciwników.Minister Lipiec - ten pan od sportu z rządu Kaczyńskiego- już wyszedł z więzienia czy jeszcze siedzi ? Pozdrawiam serdecznie i miłych snów :-).
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-14 09:29
Jeśli już wymieniasz epitety wymienione przeze mnie to weź łaskawie pod uwagę, kiedy to napisałem.
Właśnie po hejterskich atakach na Prezydenta Dudę i PIS. Starałem się nie włączać w wątpliwej jakości dyskusję ale kiedy Lidka nawet nie wytrzymała i zrezygnowała z rozmowy z "kolegami" to postanowiłem zastosować Wasz "styl wymiany poglądów" :-)
Ale, oczywiście nie dorównuje takim asom i nie zamierzam kontynuować walki na obelgi i inwektywy.
WzK zapraszał na forum SWA, tam z pewnością panuje idylla i, jak ktoś kiedyś napisał "lizanie d..." Myślę, że tam o przykrych sprawach nie wolno pisać a tu można hejtować, więc hulaj dusza?
Tracisz resztki szacunku na tym Forum. Ty masz swoje poglądy, inni mają swoje i należy je szanować a nie obrażać się nawzajem.
Jeśli będziesz chciał pogadać na inne tematy, to chętnie odpiszę.
Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-11-15 18:19
Przepraszam, czy tu biją?

>Tracisz resztki szacunku na tym Forum.<


Mów Tadeusz w swoim imieniu :-) Amalian jest mi znany tylko z wpisów na forum, ale to lekka przesada zwłaszcza  stos. do Niego, najpierw traktujesz Go protekcjonalnie, a teraz to.

>takim asom i nie zamierzam kontynuować walki na obelgi i inwektywy.<


Wybacz, ale robisz to samo.

>Jeśli będziesz chciał pogadać na inne tematy, to chętnie odpiszę.<


Amalian tego nie napisze, ale mnie nasuwa się odp. "..." ;-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-15 16:33 Zmieniony 2015-11-15 16:36
Jak widzisz Amalian, powyżej przykład hipokryzji TP, tylko TP ma rację, tylko on może wyzywać od oszustów i kłamców . Każdy inny traci szacunek albo resztki szacunku ;-)A rozmawiać z nim możesz tylko na tematy które łaskawie zaakceptuje .

> postanowiłem zastosować Wasz "styl wymiany poglądów" :-)


Ciekawe kogo to jeszcze ma na myśli pisząc do Ciebie "Wasz"

> nie zamierzam kontynuować walki na obelgi i inwektywy.


Pewnie znowu wyśle jakiegoś WojtkaK ;-)

> WzK zapraszał na forum SWA, tam z pewnością panuje idylla i, jak ktoś kiedyś napisał "lizanie d..." Myślę, że tam o przykrych sprawach nie wolno pisać a tu można hejtować, więc hulaj dusza?


Ponownie próbuje oczerniać innych nie znając tematu, to zmyśla to co mu pasuje.
A WzK zapraszał do oglądania jego zdjęć i pisania w jego Bajeczce ,gdzie napisał już ponad tysiąc  zwrotek.
Aby widzieć ,czytać i pisać na wszystkich tematach  na tamtym forum trzeba najpierw uzyskać akceptację innych.

I żaden WojtekK vel TadeuszP vel cokolwiek się nie uchowa ze swoją hipokryzją
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2016-01-01 17:44 Zmieniony 2016-01-01 17:49
Ja uważam, skoro konstytucja za PO/PSL była łamana, to trzeba stworzyć nową, po to, żeby nie było możliwe jej złamanie, a za jej złamanie groziłaby kara długoletniej odsiadki w pace o zaostrzonym rygorze...
 
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-01 21:56

>a uważam, skoro konstytucja za PO/PSL była łamana,<


Norbi- proszę napisz jakieś konkretne przykłady a nie coś w rodzaju pomówienia. Chętnie poczytam i się ustosunkuję.

>żeby nie było możliwe jej złamanie,<


Z całym szacunkiem ale Ty to albo wielkim idealistą jesteś albo jeszcze pod wpływem bąbelków :-))))))))))))))

                                                         Waldi.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2016-01-01 23:27
O to w maksymalnym skrócie dorobek PO:

1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę)
12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko
18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
40) Ograniczenie potencjału militarnego
41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla kolesi z Platformy "Obywatelskiej")
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-02 08:54
Norbi- jakieś niezrozumienie przepisów Konstytucji wykazujesz. W wolnych chwilach polecam tę pasjonującą lekturę. To co napisałeś (głównie slogany "ukute" przez poprzednią opozycję to są sprawy kryminalne. Z tym, że jakoś do tej pory nie usłyszałem o skazaniu polityka z tamtego gremium. Ale wszystko przed nami. Jeżeli któryś rzeczywiście zasłużył, to do paki z nim. Bez litości.
                                                                     Waldi.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2016-01-02 10:44
Bardzo dobrze zobrazowany dorobek reżimu platformy. Teraz dzięki Prezesowi Polskę Zbaw będzie zupełnie inaczej.
- Dzięki nowej ustawie o służbie cywilnej nie będą już potrzebne jakieś tam konkursy, wreszcie będzie można zatrudniać osoby kompetentne, lojalne i dyspozycyjne do których Naród ma w osobie Prezesa zaufanie. Na pewno nie będą to kolesie z PO.
- Wreszcie będzie suwerenna polityka zagraniczna. Prezes ze swoją drużyną tak przyciśnie Putina, Merkel, Obamę aż im oczy z orbit wyjdą. Nikt nie będzie nam mówił co jest dobre i właściwe. Przykład suwerennej polityki zagranicznej daliśmy już rozwalając ściany w centrum ekspertyz NATO. Co tam, że jacyś Słowacy protestują. Ile oni mają dywizji aby się z nimi liczyć. Jesteśmy wreszcie suwerenni i wstajemy z kolan. Po co nam jakaś bratnia pomoc. Pogonić to całe NATO z Polski. Nie będzie nam tu Chrześcijańskiego Narodu nikt germanił ani amerykanizowł. Poza tym to obca ewangelicka kultura. Wreszcie będziemy gospodarzami we własnym kraju. Po co mam środki unijne. Wiadomo gdzie pieniądze, tam i przedstawiciele wiadomego narodu. Czy może taka pomoc wyjść na zdrowie. Z tymi pieniędzmi to tylko afery, budują jakieś tam tysiące kilometrów autostrad i tylko z tym kłopoty. Tymi autostradami jeżdżą tylko jacyś obcokrajowcy albo co gorsza zwolennicy platformy. Taki Prawdziwy Polak ma tylko z tym kłopoty, nawet przejść nie można gdzie się chce. Po za tym przecież wiadomo, że autostrady wymyślili faszyści a my nie chcemy w Polsce faszystowskich wynalazków.
-  Tragiczne było to, że reżim PO sprzedawał polskie firmy. Teraz na szczęście się to skończy. Prezes obiecał budować nowe fabryki aby mogli tam pracować Polacy. Tymi fabrykami będą kierować nowi, uczciwi, zaufani menagerowie mający doświadczenie biznesowe zdobyte w SKOK-ach. Przecież powszechnie wiadomo, że przedsiębiorstwa powiązane personalnie z partią rządzącą są najbardziej wydajne.
- Teraz kiedy Naród wybrał właściwą Partię i Prezesa skończy się drenaż zasobów Państwa i kieszeni obywateli. Będą zrównoważone budżety i nie będzie deficytu. Będą też obniżane podatki i inne opłaty ponoszone przez obywateli.
- Skończą się też różne afery. Nowe przepisy o podsłuchach zapobiegną wszelkiej zabronionej działalności. Tacy wzorowi urzędnicy, uczciwi, kompetentni, przestrzegający prawa jak ministrowie Ziobro i Kamiński, zrobią porządek. Co prawda z tymi aferami to trzeba uważać. Odpowiada za to Prokuratura, której ustrój zaaprobował św. pamięci Prezydent Kaczyński i wybrał jej szefa.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-02 11:02
Kucyk zapomniał dodac ze to wszystko zabrało Prezesowi i jego Drużynie Pierścienia tylko półtora miesiąca.
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2016-01-02 11:53
I bardzo dobrze. Dzięki dobrej zmianie, nie będzie żadnych opóźnień w stanowieniu prawa. Najtrudniejsze sprawy ustrojowe zajmują jedynie kilka godzin. Po jaką cholerę jakieś konsultacje. Konsultować z opozycją albo niezależnymi instytucjami nie ma potrzeby ponieważ są to wrogowie Narodu i działają na szkodę Polski. Ze zwolennikami też  nie ma powodu konsultować ponieważ zwolennicy mają takie same zdanie jak Prezes, nawet jeśli jeszcze do nie wypowiedział.
Pominęliśmy też największe zwycięstwo dobrej zmiany. Chodzi mi tu o naprawę Trybunału Konstytucyjnego. Do tej pory TK, jak wynika ze strony internetowej, zajmował się jakimiś pierdołami. Jak widać tak poważna instytucja zajmowała się jakimiś mandatami, bankowym tytułem wykonawczym w planach były eksmisje administracyjne na bruk. Kto to słyszał aby jacyś przypadkowi sędziowie decydowali czy władza ma prawo nakładać mandaty czy kogo może wyrzucić z mieszkania. Przecież Władzę wybrał Naród i Władza działa w interesie Narodu. Nie może mieć żadnych prawnych ograniczeń.  
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-02 12:09

>zabrało Prezesowi i jego Drużynie Pierścienia tylko półtora miesiąca. <


    Ile ?? Ja naliczyłem raptem kilka nocy. Tacy Stachanowcy! Jak się z Polską uporają to za Chiny zabiorą. Bo kto to widział aby kaczkę po pekińsku albo syczuańsku robić ? Koniec z rozpasaniem!!
                                                          Waldi.
Nadrzędny Autor Kartel Dodany 2016-01-07 15:41
Niezły xd
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-11-13 23:14
Brawo nasi piłkarze!
Jednak Islandczycy okazali się groźni i lekko nie było.
Dobrze wypadli też młodzi :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-13 23:41
Seria ataków w centrum Paryża. Są zabici i ranni
Co najmniej 60 osób zginęło, a ponad 60 zostało ciężko rannych w wyniku kilku strzelanin oraz wybuchów w centrum Paryża. W hali koncertowej Bataclan napastnicy wzięli ok. 100 zakładników. Zginęło tam już 15 osób. Świadkowie mówią też o dwóch eksplozjach, do których doszło w pobliżu Stade de France, gdzie odbywał się mecz piłkarski Francja-Niemcy. Ze stadionu ewakuowany został prezydent Francois Hollande i wraz ze współpracownikami pojechał do ministerstwa spraw wewnętrznych, by śledzić na bieżąco sytuację - podaje BBC.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-14 00:04
to smutne :-(((
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-14 08:01 Zmieniony 2015-11-14 08:12
Tragedia, która zmieni poglądy wielu ludzi na przyjmowanie imigrantów. :-(

Nie wiem jakie są procedury, ale myślałam, że w ambasadach są ludzie pomagający rodakom w takich chwilach. Takie było wg doniesień zachowanie naszej ambasady.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Polacy-w-Paryzu-probowali-sie-dostac-do-polskiej-ambasady-Juz-zamkniete,wid,17972812,wiadomosc.html
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-11-14 08:40
ODPOWIEDZCIE NA PYTANIE. CZY MY MAMY PREZYDENTA CZY LIZUSA ? ANI WAŁĘSA, KWAŚNIEWSKI CZY KOMOROWSKI NIE POZWOLIŁBY SOBIE NA TAKĄ HAŃBĘ. PRZECZYTAJCIE Z UWAGĄ I ZROZUMIENIEM TEN CYTAT Z PRZEMÓWIENIA A DUDY.

>Ale przede wszystkim chcę pogratulować i złożyć wyrazy szacunku i podziwu panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, prezesowi PIS. Panie premierze, każdy, kto zajmuje się polityką i obserwuje scenę polityczną z uwagą, nie ma wątpliwości co do jednego: z całą pewnością jest pan wielkim politykiem, wielkim strategiem, ale dodam jeszcze jedno: z całą pewnością jest pan wielkim człowiekiem. Jest pan wielkim strategiem, bo podjął pan ogromne ryzyko, gdy ostatecznie razem z władzami PiS zdecydował pan, że będę kandydatem na prezydenta. (…)


Potem podjął pan kolejne ryzyko, wystawiając na kandydata na premiera panią prezes, dziś premier Beatę Szydło. To było ryzyko polityczne, trzeba wielkiej odwagi i determinacji, by czegoś takiego dokonać. Trzeba być wizjonerem. Ale jest druga strona tego medalu - wszyscy wiedzą, że to pan jest liderem PiS. Trzeba być wielkim człowiekiem i patriotą, absolutnie przekonanym dla realizacji swojej idei budowy silnej Polski, którą ma PiS, żeby mimo oczywistych własnych ambicji, oddać pałeczkę władzy w ręce ludzi, z którymi do tej pory pan blisko współpracował. Jestem dla pana pełen podziwu.<

MOGŁABYM UŻYĆ SŁOWA O LIZANIU WIADOMO CZEGO ALE ŻEBY NIE BYŁO. 

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-14 08:56
Staruszka(??)

Jak Ci nie wstyd w obliczu tragedii, która się wydarzyła w Paryżu, a która może zaważyć na sytuacji w Europie , jątrzyć i podburzać do nienawiści. Pokazujesz tym swoją małość. Nie wiem kim jesteś, bo niektóre osoby na forum mają po kilka ników , ale myślę, że prawdziwa Staruszka (choć nie było mi z nią "po drodze") nie pozwoliła by sobie na taką głupotę.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-11-14 09:21
TO CO SIĘ STAŁO WE FRANCJI JEST OKRUTNE I PRZERAŻAJĄCE. ALE NIE MOŻNA MYLIĆ LUB MIESZAĆ POJĘCIA. NAPISAŁAŚ O WSTYDZIE I MASZ RACJĘ BO ZACYTOWANE SŁOWA DUDY SĄ BARDZO WSTYDLIWE. TERAZ CI WSTYD? TRZEBA BYŁO PRZED WRZUCENIEM GŁOSU DO URNY SIĘ ZASTANOWIĆ A NIE TERAZ SIĘ WSTYDZIĆ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH 123.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-14 09:28
Za moje wybory nie muszę się wstydzić.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-14 11:51
A co było nieprawdziwe w słowach Prezydenta o Jarosławie Kaczyńskim?
Czy te słowa:

>jest pan wielkim politykiem, wielkim strategiem, ale dodam jeszcze jedno: z całą pewnością jest pan wielkim człowiekiem


A może:

>Trzeba być wielkim człowiekiem i patriotą


Możesz mieć inne zdanie a Prezydent i miliony Polaków odmienne.

Uszanujmy tragedię w Paryżu i zachowajmy się przyzwoicie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-14 12:07
Ucierpiało wiele osób, a ile jeszcze ucierpi tego nikt nie wie. Ucierpią również prawdziwi uchodźcy, bo ludzie odwrócą się również od nich przez to co się dzieje.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-14 12:31 Zmieniony 2015-11-14 12:34
                 Serwus :-)
  Takie bolesne wydarzenia jak ostatnio we Francji są wynikiem ksenofobii i nienawiści (w zasadzie te dwa określenia są nierozłączne). Nie wskazuję tu konkretnej nacji bo w każdej tkwi tego zarzewie. Także na tym forum to się zaczyna dziać, ujawniają się osoby nienawistne. Niestety i w stosunku do mnie. Ale na szczeblach państwowych przyczyną jest też brak demokracji, co nam niestety grozi.
                                          Waldi.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-14 12:50

>Także na tym forum to się zaczyna dziać, ujawniają się osoby nienawistne. Niestety i w stosunku do mnie. Ale na szczeblach państwowych przyczyną jest też brak demokracji, co nam niestety grozi.


Nooooo..... Biedny Waldi!
Przegapił moment nakręcania nienawiści i już zapomniał kto to rozpoczął?
Ale jak się ma kilka nick'ów to może się tak zdarzyć.
Czy osoby mające odmienne zdanie zaliczasz do tych "nienawistnych" bo chyba nie Stalina i Dzierżyńskiego?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-11-14 13:03
TADEUSZ AŻ KIPISZ CHOROBLIWĄ NIENAWIŚCIĄ. WSZYSCY TO WIDZĄ JAK WCIĄŻ ZACZEPIASZ INNYCH. STOSUJESZ DODATKOWO W TYM CELU KILKU NICKÓW I TO TY STAŁEŚ SIĘ PREKURSOREM TAKIEGO ZACHOWANIA NA TYM FORUM. PRZEZ CIEBIE TO FORUM STACZA SIĘ NA DNO.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-14 13:35
I kto to mówi???
Staruszka123!!!???
KTÓRA???
A wszyscy, to kto? Ten jeden w trzech osobach?
Zawsze, kiedy WzK nie radzi sobie lub nie chce narażać na szwank "swojego wizerunku" to budzą się demony/klony PRAWDA i Staruszka.
Zapleczem jest SWA i przelatujące gołębie. :-)
Więc o czyjej nienawiści tu mowa?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-11-14 14:13

>Więc o czyjej nienawiści tu mowa? <


O TWOJEJ TADEUSZU, O TWOJEJ. NAWET DZISIEJSZEGO TAK TRAGICZNEGO DNIA NIE POTRAFISZ USZANOWAĆ TYLKO MUSISZ ATAKOWAĆ I WYLEWAĆ NIENAWIŚĆ. OPANUJ SIĘ , PO CO ESKALUJESZ ZŁO ? WYLUZUJ JUŻ.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-14 14:32
PAD powiedział prawdę tylko niepotrzebnie z politycznego punktu widzenia
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-14 14:55
Gdyby miał koronę to by mógł ją mu przekazać w zachwycie. A w ten sposób obraża  wyborców którzy na niego głosowali.
Maleńki prezydencik i Wielki Prezio.
Nie dostrzegasz niuansu?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-11-14 22:11
No preciez pisze ze niepotrzebnie to mowil.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-14 14:42

>NAWET DZISIEJSZEGO TAK TRAGICZNEGO DNIA NIE POTRAFISZ USZANOWAĆ TYLKO MUSISZ ATAKOWAĆ I WYLEWAĆ NIENAWIŚĆ


No widzisz, sama sobie zarzucasz brak szacunku dla tragedii w Paryżu pisząc prowokacyjnie i napastliwie:

>ODPOWIEDZCIE NA PYTANIE. CZY MY MAMY PREZYDENTA CZY LIZUSA ?
>MOGŁABYM UŻYĆ SŁOWA O LIZANIU WIADOMO CZEGO ALE ŻEBY NIE BYŁO.


A do Lidian napisałaś:

>TERAZ CI WSTYD? TRZEBA BYŁO PRZED WRZUCENIEM GŁOSU DO URNY SIĘ ZASTANOWIĆ A NIE TERAZ SIĘ WSTYDZIĆ


Jakoś DZIWNIE te słowa współbrzmią ze słowami WzK:

>A w Twoich słowach Lidko wyczuwam paniczny lęk, że wkrótce okaże się, że głosowałaś na bandę kłamców i złodziei


A o urzędującym Prezydencie też panuje pełna zgodność bo wcześniej "Waldi" napisał:

>Dzisiaj A Duda nieomal Kaczyńskiego po butach nie całował, tak mu kadził. Wstyd przynosi.


Pięknie się zgadzacie!!! 2 W 1 :-)
Tylko dlaczego pouczacie innych i krytykujecie personalnie za poglądy?
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2015-11-14 14:47 Zmieniony 2015-11-14 14:51
ROGALIKU JA NIE KWESTIONUJĘ PRAWDZIWOŚCI CZY NIE TAMTYCH SŁÓW.
TYLKO TA UDERZAJĄCA SŁUŻALCZOŚĆ WOBEC J KACZYŃSKIEGO JEST NICZYM SŁUŻALCZOŚĆ TOADIEGO Z "GUMISIÓW". PAMIĘTASZ TO ?

DLA PRZYPOMNIENIA 3 CYTATY Z TOADIEFGO

>Moje książątko, szefunio."<
>Tołdi do księciunia: byłem prymusem w klasie lizusów..:D<
>Wasza muzykalność,


Wasza żarłoczność,
Wasza brutalność.<
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-14 14:47

> Uszanujmy tragedię w Paryżu i zachowajmy się przyzwoicie.


Napisał TP największy hipokryta na tym forum
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-11-15 15:57
Ostatnie wydarzenia we Francji pokazały właśnie co nas czeka za chrześcijańska gościnność.
To tylko pokazuje, że to nie ja się myliłem w ocenie, że moje obawy są słuszne.
A to dopiero początek.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-15 16:04

>A to dopiero początek.<


Nie ma co straszyć na zapas. Wydaje mi się, że pod tym względem żyjemy w bezpiecznym kraju. O ile nie nastąpi jakieś prowokowanie terrorystów.
Mam na myśli takie ekscesy jak kilka lat wstecz z profanacją meczetu.
                                                           Waldi.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-11-15 16:12

>O ile nie nastąpi jakieś prowokowanie terrorystów<


A jakąż to prowokacją był mecz?
Powiem jaką - grali tam chrześcijanie i w większości przebywali chrześcijanie.
Żyjemy w bezpiecznym kraju? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Narazie jest w miarę bezpieczny.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-15 16:22

>A jakąż to prowokacją był mecz? <


Mam w pamięci ale w tej chwili nie mogę znaleźć w necie tej prowokacji z Podlasia ale jest świeższa sprawa :

>http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1474318,Profanacja-meczetu-w-Warszawie-Wieprzowy-atak<


Czy takie zachowania są potrzebne ? Po co ich drażnić i narażać się na ripostę !
                                                           Waldi.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-11-15 16:27 Zmieniony 2015-11-15 16:43
To wszystko jest spowodowane działaniem rządu, który chce ich wpuścić do naszego kraju. Ludize się boją i patrząc na to co się dizeje we Francji czy bliżej - w Niemczech - nie dziwię się.
Takie kraje jak Niemcy czy Francja mają już poważny problem, a u nas nadal się twierdzi, że my sobie poradzimy.
Pewnie, że nie ma co siać paniki, nie ma co bać się na zaś, ale nie można tego problemu lekceważyć i nie można opowiadać, że wszystko jest pod kontrolą i że nic się nie może stać - oni są nieprzewidywalni i lekceważenie tego problemu może być katastrofalne w skutkach.

Prowokacja?
O to akurat nie trudno. Wystarczy, że część terrorystów się przedostanie przez naszą granicę wraz z uchodźcami - niekoniecznie z chęcię jakiegoś zamachu u nas w kraku - ale w międzyczasie zatrzymają innych terrorystów na granicy, zrobi się szum bo przecież z jakiej racji ich nie chcemy wpuścić?
Czy to nie będzie dla tych już obecnych w kraju wystarczającą prowokacją?
Chyba nie musze odpowiadać na to pytanie...
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-11-15 18:31
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-15 16:56

>  O ile nie nastąpi jakieś prowokowanie terrorystów.


WzK ich nie trzeba prowokować, to jest terroryzm czyli zastraszanie innych w celu osiągnięcia swoich planów. I w tym przypadku nie ma znaczenia,kolor skóry,pochodzenie czy też miejsce urodzenia ;-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-15 16:07
Gollum głupoty wypisujesz. Powodem ataku terrorystów nie jest gościnność. A obawiać się należy ale nie tego powodu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 197) (3675435 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill