www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 123) (1857298 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-17 16:35
Kiedyś piękny mężczyzna, a teraz po prostu starszy pan z worami pod oczami. Mimo upływającego nieubłagalnie czasu ma w sobie "to coś". Byłam dzieckiem kiedy on już grał w filmach. To pokolenie moich rodziców.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-20 12:14
Nie wiem czy to akurat nadaje się do nocnych rozmyślań, ale pewne jest , że admini powinni pomyśleć nad "odśmieceniem" forum. Coraz więcej reklam, a co za tym idzie "jednodniowych" wątków i takich samych ników.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-23 01:25
Reklamy dodają kolorytu , bez nich forum byłoby trochę szare i nudne. A ukryte w nowych wpisach pobudzają wyobraźnie i stają się zagadką czego będzie dotyczyła reklama.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-30 12:51
Lidian napisała

> Nie wiem czy to akurat nadaje się do nocnych rozmyślań, ale pewne jest , że admini powinni pomyśleć nad "odśmieceniem" forum. Coraz więcej reklam, a co za tym idzie "jednodniowych" wątków i takich samych ników.


Na forum na którym teraz piszę ,też takie wpisy"śmieci" się pojawiają. Podziwiam trud reklamodawców bo trzeba się natrudzić trochę, ale nasza administracja czuwa i na bieżąco usuwa takie"kwiatki".
Forum które jest tablicą ogłoszeń nie ma sensu ani przyszłości.
Nocą jest chwila spokoju na rozmyślania
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-26 09:12 Zmieniony 2015-11-26 09:28
http://wiadomosci.onet.pl/kielce/ocalic-od-zapomnienia-historia-malzenstwa-jozefa-i-marianny-drogoszow/qdp33r
Historia zwykłych ludzi. Warto się nad nią pochylić w dzisiejszych zagonionych czasach. Czasach kiedy wszystko łatwiej przychodzi, a dla niektórych miłość i seks oznacza to samo. Gonimy za .... właściwie za czym gonimy? Czy za tym co pokazują nam media ? Uroda , operacje plastyczne, kasa, coraz to nowe sprzęty...................... a zatraciliśmy piękno prawdziwego życia. Niby żyjemy, ale trochę obok życia, bo wirtualne przygody i "przyjaźnie" to życie zaczęły nam zastępować. Czasami warto się rozejrzeć, może jeszcze gdzieś w sąsiedztwie mieszka taki Józef i taka Marianna.
Myślę, że temat pasuje do tego wątku. Może przy okazji przypomnimy sobie naszych przodków. Kochali się pięknie? Jakie były ich losy?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-26 09:51
Dodam jeszcze tylko to, że miłość moich dziadków też była tak piękna choć zupełnie inna. A rodzice, to już zupełnie "zafiksowana" historia. Spotkali się na ziemiach zachodnich "światowy" facet i młodziutka Poznanianka. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-05 22:19
http://m.niezalezna.pl/74589-w-hamburgu-imigranci-takze-atakowali-kobiety-peka-mur-milczenia

http://wpolityce.pl/swiat/277155-mainstreamowe-media-niemieckie-przemilczaly-masowe-napasci-imigrantow-muzulmanskich-na-kobiety-w-sylwestra-pewnie-zajete-byly-ostrzeganiem-przed-faszystowska-polska

Co teraz na ten temat powiecie?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-06 12:02
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-06 14:32
Istotny komentarz w tym artykule:
"Wolność informowania umarła. Będzie tylko to publikowane, czemu rząd federalny przytaknie. Demokracja jest martwa"
To przypomina mi "wolną prasę" z lat komuny, wszystkie gazety drukowały informacje podawane przez Trybunę Ludu.
A ile krzyku słychać o "cenzurze i mordowaniu demokracji" w Polsce.
Owszem, zdarzało się! Służby "chroniące demokracji" w redakcji Wprost czy w mieszkaniu założyciela strony internetowej AntyKomor.pl ale to też już przeszłość :-)
Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-08 12:39
No i co sie tak podniecasz?Pomysleć mozna ze z żalu ze cię tam nie było.:-p
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-08 12:42
Mądry tak nie pomyśli.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-08 18:11
W nocy raczej bym nad tym nie rozmyślała, tylko do męża się przytulała :-)

Jak już tu jestem: moja wiedza jest głównie z realu, od żywych ludzi :-) nie z gazet, netu i innej propagandy. Tak więc: 1) jakim cudem Syryjczycy, którzy ani w ząb j. nie znali (do niedawna tak pisano) nagle biegle po niemiecku mówią, będąc od kilku dni (tyg) ? 2) notatka i zeznanie: "...wyglądali jak", "...z wyglądu podobni do"

>„o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”<


Bo z Południowej to są innego koloru? 3) A. Merkel krytykowana, ma przeciwników, ale to twarda babka.
Nie wierzę w zbiegi okoliczności...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-08 19:21

>moja wiedza jest głównie z realu<


Tak, byłaś tam i widziałaś. Zaprzeczasz czemuś o czym już mówi świat. Myliłaś się od początku w tej sprawie i teraz idziesz w zaparte.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-09 13:10
Do tej pory myślałam, że "w zaparte" idą przestępcy.

>Zaprzeczasz czemuś o czym już mówi świat<


Stwierdzenie faktów nie jest zaprzeczeniem. Przez 30 lat media światowe i ludzie mówili też, że Elvis żyje, a ilu świadków byłoooo :-) ;-)

>Tak, byłaś tam i widziałaś<


Jest 21 w. i osobiście nie musiałam być ani korzystać z doniesień mediów :-)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Media-mieszkancy-oblezonego-syryjskiego-miasta-umieraja-z-glodu-Ale-jest-nadzieja-na-pomoc,wid,18090243,wiadomosc.html?ticaid=11644d
O tym pomyśl w nocy, a nie o gołych d..., które idą między pijanych, młodych facetów...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-09 14:47
Ty też możesz pomóc. Nikt Ci tego nie zabrania. :-)

O czym będę myślała w nocy pozwolisz, że sama zadecyduję. :-))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-01-09 16:46
Witaj Liduś.
Powiem tak:
Dopóki komuś z wierzących w uczciwość uchodźców jeden z nich nie zerżnie dupy (przepraszam, ale inaczej nie umiem, nie w tym temacie) dopóty żadne dowody do nich nie przemówią.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-09 16:58
To tak jak z dzieckiem. Dopóki się nie oparzy, to możesz sobie gadać , że coś jest gorące.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-01-09 17:56
O to, to... ;-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-01-10 23:52
I tu widać .. jedynie słuszne poglądy".. :-( smutne są wpisy.. kiedyś dużo czytałam książek o tematyce wojennej, zresztą niejeden film poświęcony był II Wojnie Światowej. Jakie przedstawiano fakty?, a postawy ludzi? ich wady? obawy? postawę w konkretnej sytuacji? Jak dziś zachowalibyśmy się, gdybyśmy widzieli przed sobą lufę karabinu? jak zachowalibyśmy się, gdybyśmy widzieli katowanie naszego dziecka? albo od nas zależałoby życie naszego dziecka?, albo innej kochanej osoby? Myślę, że nikt nie zna siebie na tyle, by odpowiedzieć. Dlatego nie oceniajmy nikogo. Przy okazji wojen, działają różni dranie, niejednokrotnie dorabiając się na cudzym nieszczęściu. Siedząc na d... przed TV, trudno ocenić obiektywnie sytuację uchodźców. Nie pomagając, też nie otrzymamy pomocy. Być może pomagamy draniom, ale dajemy z serca.. I jeśli wierzymy w dobro, to możemy spać spokojnie...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-11 00:56

> Być może pomagamy draniom, ale dajemy z serca..<


Ciekawie to zabrzmiało. Wszak mówimy o gwałtach.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-01-11 00:57
a bez wojen gwałtów nie ma?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-11 01:03
Dotarli do kraju , w którym nie ma wojny, który dał im dach nad głową, oni w podziękowaniu napastują kobiety, a Ty mówisz "dajemy z serca". Czyli co? Jedno mi się na myśl nasuwa, ale już nie powiem, bo znów będę wrogiem nr 1.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-01-11 01:08
eee.. tam.. zaraz wrogiem..

a w życiu jak bywa..??? sąsiadowi pomagasz, a on..? obrabia Ci d..., albo gorzej..

tak już jest.. jak masz dobre serce.. to trzeba mieć twardą d..

mimo wszystko trzeba być z zgodzie z własnym sumieniem.. bo tylko moja twarz dla mnie liczy się..
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-11 01:12
Będziesz w zgodzie z własnym sumieniem jak zapuka do drzwi uchodźca a ty mu pomożesz w taki czy inny sposób, ale nie kiedy się godzisz na wpuszczenie do kraju hordy roszczeniowo nastawionych facetów do tego z zupełnie innymi poglądami na życie. 
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-01-11 01:19
Jak zapuka do mnie uchodźca.. to nie otworzę. :-) bo jestem tchórzem :-) i boję się obcych :-)))

A tak poważnie.. to zawsze chodzi o dominację.. i nie wiadomo jak będziemy bronić swoich wartości.. to raczej jesteśmy przegrani.. oni liczbowo nas pokonają. Jak spojrzeć wstecz.. myślę o odległych czasach.. to od wieków tak było, że jedni ginęli, by inni mogli żyć.. jakoś tak działa ten świat.. :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-11 01:23
To jest zwierzęce prawo i wg tego toku myślenia, jak drzwi nie otworzysz, to Ci je wyważą i zrobią co zechcą.

Dobranoc. :-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2016-01-11 01:34
niestety.. w wielu przypadkach ludzie gorsi są od zwierząt? zwierze zabija jak jest głodne, a człowiek..??? dla paru zł.
zwierzęta nie znęcają się, a człowiek..? potrafi i fizycznie i psychicznie zadać ból..
zatem nie obrażajmy zwierząt.. :-))

dobrej nocy :-))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-01-11 01:05
poza tym nie ma co przeżywać.. i tak wielcy tego świata zrobią po swojemu..
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-11 01:18
Jeżeli nie przeciwstawimy się temu, to za jakiś czas będziesz się bała wyjść na ulicę. To nie jest tak jak dotychczas było, że przyjeżdżali po kilka osób i integrowali się z mieszkańcami. Teraz jest masowy najazd ludzi obcych nam kulturowo, w ogóle nie wykazujących ochoty na dostosowanie się do nowych warunków.

Teraz idę spać. Dobrej nocy. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-01-11 01:30
A mnie nie chce się spać.. :-) dlatego porozmyślam sobie trochę.. :-)
Znowu WOŚP bije rekord w zbieraniu kasy.. Owsiak jest Wielki.. wszyscy, którzy są przeciwko niemu, to zwykli zazdrośnicy..
ciekawe jak taki poczuje się kiedy zachoruje i będzie diagnozowany na sprzęcie zakupionym przez WOŚP,
wszędzie w szpitalach na urządzeniach widać serduszka..
No chyba, że ktoś "omija szpitale" :-) może komuś udaje się???
mnie nie udało się :-(
teraz też "zapaliły" mi się stawy, co to za ból!!!!..
lekarz.. prochy.. smary.. a ugasić trudno :-)))
i jak tu spać???
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-01-11 02:22
nadal nie śpię.. :-)
czuwam, byście mogli spokojnie spać - hihihihihi...

tak sobie myślę, że mozna by książkę napisać z tych wszystkich wpisów tu.., ale mnie się nie chce :-(
w ogóle już mi się nic nie chce..

czekam na wiosnę..

a.. wyczytałam gdzieś, że od marca będzie rewaloryzacja rent i emerytur.. hurraaa!!!! .. aż.. o 3 zł...

już mi się marzy.. co za to kupię...

może bilet... na drugą, lepszą stronę życia..
no..co.. wszyscy boją się tematu.. a przecież nawet modlimy się o szczęśliwą śmierć..
co za hipokryzja.. mówią, że tam będzie tak dobrze, ale nikt nie chce do tego dobrobytu z własnej nieprzymuszonej woli.
same sprzeczności..
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-01-11 23:52
Cieszymy się Kryształku ,że już mniej Ciebie boli ,  skoro możesz spać i nie musisz czuwać. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-11 09:15
Tak, jest gigantem. W 2015 r. zebrał 53 mln 109 tys. 702 złote i 83 grosze. Wydatki a ochronę zdrowia NFZ w 2015 roku to 67,5 mld zł. Tak więc roczny wkład Owsiaka w system ochrony zdrowia to 0,08%. No naprawdę zbawca:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-11 10:06
Wiesz żeby nie było, ja też nie jestem przeciwnikiem Owsiaka, ale gdyby tak policzyć współistniejące koszty jego akcji, które pokrywają inni, to nieraz przekraczają one zarobione pieniądze. Jednak jest tutaj jeszcze inna sprawa, którą należy brać pod uwagę wyliczając za i przeciw. Ludzie się jednoczą, wyzwalają w sobie lepsze cechy choć na chwilkę, a młodzież nabiera wiatru w żagle. Przykładów jest więcej i one moim zdaniem przeważają szale na korzyść akcji Jurka Owsiaka. 
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-11 10:10
Ale ja nic do tej akcji nie mam. Wnerwia mnie tylko nieprawdziwy dogmat- bez Owsiaka ludzie by umierali.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-11 10:17
Tak, zrozumiałam, że nie jesteś przeciw. Ludzie nieraz popadają w skrajności. Jedno jest pewne "zmusił" troszkę decydujących o zakupach medycznych do myślenia. My pacjenci dzięki niemu skorzystaliśmy. I tutaj nie ma co mówić.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2016-01-11 12:32

>Ale ja nic do tej akcji nie mam. Wnerwia mnie tylko nieprawdziwy dogmat- bez Owsiaka ludzie by umierali.<


Pewnie, dla wielu dających jest to jedyna szansa bycia lepszym, innym- więc dają. Dobrze, bo mielibyśmy już zupełne wariatkowo. Wielu zazdrości Owsiakowi tego sukcesu i jak znam życie to będzie nadal to robiło . Jedni, żeby zaistnieć, drudzy kojarzą to z atakiem na rząd i władzę - bo nieudolnie rządzi i trzeba żebrać .  Gdzie, jak nie na takich akcjach rodzą się tacy ludzie, którym dobro drugiego człowieka to nie tylko puste gadanie, ale pomaganie ... To smutne, bo sranie w pieluchę to nie tylko domena startujących w życie... Pozdrawiam jeszcze nie noszący takich majtek, ale ...
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-11 11:27 Zmieniony 2016-01-11 11:29

>Tak więc roczny wkład Owsiaka w system ochrony zdrowia to 0,08%. No naprawdę zbawca:) <


Kolejna osoba z postawą roszczeniową :-(
A na co Ty liczysz? Na to aby Orkiestra zebrała na cały NFZ a może i na MON ? Widać słabo zorientowany jesteś ale Ci wyjaśnię, że między innymi po to płacimy podatki i składki.  Rogal, narzekać to każdy potrafi.................

>Wnerwia mnie tylko nieprawdziwy dogmat- bez Owsiaka ludzie by umierali. <


Nie bądź taki nerwus tylko myśl pozytywnie.
                                                                Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-11 11:37
Roszczeniową? Ja od niego niczego nie chce, ani nie wymagam. Publiczna ochrona zdrowia mnie leczy, którą uzupełniam prywatnymi usługami i ok.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-11 11:44

>Ja od niego niczego nie chce, ani nie wymagam<


To podobnie jak ja i zapewne wiele z osób tu piszących. Widać mamy to szczęście, że w tej chwili ten "Orkiestrowy sprzęt" nie jest nam potrzebny. Ale kto z nas wie co wydarzy się jutro lub za tydzień ?
                                                                  Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-11 12:04
Masz szanse jak 8 do 10000, że jeżeli będziesz potrzebował pomocy medycznej to skorzystasz ze środków WOŚP. Sądzę więc, że i bez niego będziesz tak samo dobrze leczony.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2016-01-11 12:36

>Sądzę więc, że i bez niego będziesz tak samo dobrze leczony.<


Wiedza lekarza jest również do "dobrego leczenia" potrzebna, z nią już jest różnie .
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-01-11 12:07

>   Publiczna ochrona zdrowia mnie leczy, którą uzupełniam prywatnymi usługami i ok.


Obyś Ty i Twoja rodzina nie musiała nigdy korzystać z " uzupełnień"
I tego Ci Rogal życzę
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-11 12:17
Korzystam bezustannie. Wizytę u neurologa mam od ręki, a nie za pół roku. A jak się, oby nie, trafi coś poważniejszego to mnie i publiczni wyleczą. W wakacje miałem atak kamienia nerkowego. Błyskawicznie w szpitalu mi zrobili wszystkie badania i tego samego dnia wyszedłem, rano nic już nie bolało po przepisanych lekach, wszystko w miłej atmosferze, żadnych serduszek nie widziałem.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-11 12:24
Kto zabroni bogatemu.Serduszek nie widziałes bo pewnie pochowali przed tobą.:-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-11 12:25
Bogatemu? Rocznie lux med kosztuje 1500 zł.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-01-11 13:05
większość społeczeństwa (jak już kiedyś ustaliliśmy ok65%) zarabia 1200 na rękę miesięcznie to ile Ty byś musiał zapłacić takiemu l-medowi aby procentowo wyszło na to samo?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-11 16:19
W lux med. ubezpieczają niektóre zakłady pracy. Sam nie musisz dopłacać. Obsługa rzeczywiście jest ok.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-11 18:16

>Ty też możesz pomóc. Nikt Ci tego nie zabrania.<


Tylko ten wniosek wyciągnęłaś? Tak skonstruowane zdanie mówi: "pomagaj, ja nie będę" mimo tego "też".

>O czym będę myślała w nocy pozwolisz, że sama zadecyduję.<


Ależ oczywiście, ja tylko tak w trosce o Twoje zdrowie psychiczne :-) bo widzisz tam więcej było kradzieży niż tego podtekstu seksualnego.
Nie odnotowano włamań do domów, w których uczestniczyli uchodźcy (Polacy już tak :-()

Wiesz ile było kradzieży i gwałtów dokonanych w Polsce przez Polaków i tych ściągniętych z za wschodniej granicy? :-(
No i takie "miki": "...uzbrojony w nóż" i " miał atrapę paska" no mało nie padłam ze śmiechu... A tak niedawno w moim "starym" mieście, Polak - świr - uzbrojony w nóż i siekierę sterroryzował duży sklep - market. Porąbał co się dało, a sprzedawczynię trzymał pod nożem. Miał wypchane kieszenie i nie "atrapę paska"... No i kurna zrobił to nie w czasie mody na terrorystów i uchodźców ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 123) (1857298 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill