www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 200) (3675599 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-11-19 22:38

>Jest jakaś różnica między wysadzającym się bandytą a pijanym kierowcą potrącającym śmiertelnie przechodnia czy rowerzystę ???<


Nie widzisz tej różnicy?
On nie robi tego umyslnie, nie wybiera wielkich imprez, aby zabić jak największa ilość ludzi z premedytacją i to w imie swojego Boga. Nie zabija z powodu różnicy wyznaniowej.
Pijanego kierowcy nie musza się obawiać tłumy na stadionie, przy stadionie - na wielkich imprezach.
To nie pijany kierowca zniszczył dwie wieże World Trade Center, to nie pijany kierowca zabił wszystkich pracowników wydawnictwa tylko dlatego, że na okładce ukazał się ich przywódca, można by tak tymieniać. Pijanych kierowców się nie nawołuje do zabijania niewiernych (to my dla nich jestśmy niewierni) jak to ma miejsce u islamistów.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-19 23:00

>Nie widzisz tej różnicy?<


Większe rażenie robi z większą ilością ofiar, ale jedna i druga jest tak samo bezsensowna . A jeżeli samochodem jechał pijany Islamista to co???
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-11-19 23:10
Nie mówimy tu o bezsensowności.
Mówimy tu o zagrożeniu jakie niesie wielokulturowość, otwarcie granicy dla uchodźców między którymi na pewno pojawią się fanatyczni islamiści gotowych ponieść ofiarę w imię Allaha wysadzając się w publicznym zatłoczonym miejscu.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-19 23:19
Myślisz, że tego zagrożenia unikniemy zamykając granice ? Dla terrorystów to żadna przeszkoda-pewnie :-( .
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-11-20 00:10
Nie unikniemy, ale zmniejszymy ryzyko.
Czy jak wychodzisz z domu to zamykasz drzwi na klucz? Po co? Myslisz, że zatrzyma to włamywacza?
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-11-20 00:12

>Czy jak wychodzisz z domu to zamykasz drzwi na klucz?


Gollum! Nie umawiałem się na "cytaty" :-)
Tylko kto kogo? :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-20 00:10
Adam, sprowadzasz poważne sprawy do absurdu porównując pijanego kierowcę do terrorysty.

>Myślisz, że tego zagrożenia unikniemy zamykając granice ? Dla terrorystów to żadna przeszkoda


Tak rozumując to możemy zostawiać szeroko otwarte drzwi do swojego domu bo złodziej łatwo sobie poradzi z otwarciem zamkniętych.
Albo tak jak powiedział pewien lekarz dociekliwemu pacjentowi:
-A co się pan tak dopytuje o swoje zdrowie, będzie pan żył tyle ile panu "na górze" zapisane :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-20 00:48 Zmieniony 2015-11-20 00:52
pisząc o 'zamkniętych granicach" miałem na uwadze granice wew.strefy Szchengen . Niewątpliwym problemem są nasze(nie wszystkie) granice zewnętrzne .Kraje, które mają problemy w ich pilnowaniu trzeba wesprzeć międzynarodowymi brygadami ochrony granic lub czymś podobnym.Uchodźcy wojenni tak, finansowi nie . Można to zrobić .Absurdem jest również uogólnienie, że Islamista to terrorysta .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-20 09:08
Tylko jak na razie jest wielki kłopot z rozróżnieniem "kto jest kto". Nikt nie ma na czole wypisane jakie ma intencje.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-20 12:21
Zgadza się, czoła są czyste. Ale służalczość wobec pewnego prezesa określa przyszłe postępowanie " czystych czół".
                                                             Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-20 12:30
KAżda służalczość jest taka sama. To działa w każdą stronę. Jeszcze gorsze jest zaślepienie.  Która opcja polityczna jest lepsza (bo o to Ci zapewne chodzi), o tym się przekonamy za cztery lata. Na "rację" w tej sprawie mamy jednakowe szanse , zarówno ja jak i Ty. :-))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-20 12:55
>Jeszcze gorsze jest zaślepienie.  <

Wystąpienie p.Pawłowicz i mniej emocjonalne p. premier Szydło obu paniom zabrakło słów i mogły skwitować to tylko gestami . Szerzej o tym pisze Gazeta Wyborcza poczytajcie :-)  http://wyborcza.pl/1,91446,19203715,po-pis-demontuje-demokratyczna-kontrole-nad-sluzbami-specjalnymi.html?disableRedirects=true

POzdrawiam :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-11-20 15:00
Jeśli pisze GW to musi być prawda:)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-11-20 12:46 Zmieniony 2015-11-20 13:43
Wolę, żeby kotś służalczo nie wpuścił emigrantów wraz z terrorystami pośród nich niż sytuacji kiedy się ktoś postawi i ich wpuści.
Tak pięknie na łamach radia czy TV mówią, że wszystko jest pod kontrolą, że jest przeprowadzana weryfikacja, że to jest łatwe do sprawdzenia kto jakie ma intencje - skoro to takie proste to jak to się dzieje, że do Niemiec, Węgier, Francji przenikają terroryści - Oni sobie nie radzą, a my sobie poradzimy?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-20 13:04
Eeeee tam . Więcej wiary . Mamy służby odpowiedzialne za inwigilację i trzeba im zaufać ;-) . wszędzie są ludzie, którym demokracja myli si ę z zamordyzmem i tych trzeba eliminować lub bacznie im się przyglądać . Do tego są powołane odpowiednie służby i trzeba dać im się wykazać. Chłopie nie bój się, wyjdź na miasto i zobacz jaki świat jest piękny. Liście już opadły i dzień jest co raz to krótszy, ale warto .
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-20 13:08
A co powiesz zaatakowanym dzisiaj i ich rodzinom? Też , że listki opadły?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-20 13:47 Zmieniony 2015-11-20 13:51
To, że mieli pecha takiego jak pieszy potrącony na przejściu . Może ograniczyć ilość samochodów było by jakimś rozwiązaniem. Ale czy o to chodzi???Piszesz, tak jakby wcześniej takich ataków nie było . Były takie czasy, kiedy czytając o takich wypadkach było się pewnym że Polaków tam nie było. Bo pieniążków nie było, prawo stanowiło i było ... nie wszystkim miło.. ale czy to co było kiedyś powinniśmy mieć dzisiaj . Nie chciałbym po paszport iść na milicję i tam go oddawać . To były wszawe czasy i nie chcę takich powtórek . Pozdrawiam serdecznie:).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-20 14:41
Tu chodzi o coś więcej.

Również Cię serdecznie pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-11-20 13:49 Zmieniony 2015-11-20 13:54

>Więcej wiary<


Jakość nie uśmiecha mi się umierać za wiarę.

>Mamy służby odpowiedzialne za inwigilację<


Czyżby mieli większe doświadczenie od służb francus

Jeśli mogę wybrać to chcę być nietolerancyjny i bezpieczny niż wierzyć w uczciwe zamiary i potem odwiedzać najbliższych na cmentarzu.

Qrwa ludzie otrząśnijcie się - to nie jest wybór szamponu - mieć łupież czy też nie.
Ryzyko jest baardzo duże.
Pomyślcie - 7000 uchodźców, na tym się nie skończy bo każy kto otrzyma statut uchodźcy ma prawo ściągnąć całą rodzinę - przejrzycie statystyki jeśli chodzi o liczebność rodziny w tej kulturze. Im więcej uchodźców tym większe prawdopodobieństwo przeniknięcia terrorystów między nimi.
Chcemy pomagać - pomagajmy - tam na miejscu, mamy do tego narzędzia.
To raz, a dwa - dlaczego uciekają do Europy, a nie do innych krajów o podobnej kulturze niebojętych wojną?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-11-20 13:55
a ja nie i trzeba coś postanowić . Przed wojną naszym marzyły się kolonie...to może opcja która czuje się zagrożona skorzystać z podróży na Madagaskar ;-))))) . Gollumn, żartuję, ale jakieś wyjście by to było . Wyspa endemicznych gatunków ;-))) . Pozdrawiam serdecznie :-).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-20 14:43
Czyli swoich na wygnanie? Czy coś źle zrozumiałam? Tak już nas nie lubisz? :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-20 15:58
Lidian  niestety ale źle zrozumiałaś. Tak się zapiekłaś, że od jakiegoś czasu nie wyczuwasz żartów i kpiarskiego tonu. Wyluzuj kobieto (kotku) :-)))))
A tu proszę upominek ode mnie :-)

>https://www.youtube.com/watch?v=HvoV4s4vmp8<


                                                                                Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-20 17:14
Może źle zrozumiałam, ale się nie zapiekłam. To nie jest temat do żartów.
Kotka pominę milczeniem. :-)

Ps. Amalian adwokata nie potrzebuje. :-) Dobrze mi się z nim rozmawia nawet wtedy kiedy mamy inne poglądy na daną sprawę. :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-20 17:32
Gollum!
Zajrzyj do Poradnika, tam Lidka już od kilku dni prosi Ciebie o radę a Ty (taki dżentelmen) nie odpowiadasz.
Nieładnie :-)
Popraw się i nie pakuj się!
Na Madagaskar! I do Syjonu! To było "skierowanie" do wyjazdu w 1968 roku :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-20 18:52
Dzięki Tadeusz. :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-20 19:19
Cała przyjemność po mojej stronie :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-21 10:07
                       Serwus :-)
       Niestety ale dzieje się coraz więcej z tego co przewidywałem. Psucie i rujnowanie Polski:

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prof-andrzej-zoll-skonczylo-sie-dwudziestopieciolecie-polski-demokratycznej/2rjbz0<


                                                                            Waldi.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-11-21 11:50

>powinno się dziś uświadomić Polakom, a w pierwszej kolejności obywatelom popierającym PiS, że ich wolności i prawa zostały oddane w ręce Jarosława Kaczyńskiego, którego nikt nie kontroluje i który przed nikim nie odpowiada.<


A czy za rządów PO ktokolwiek z rządzących odpowiedział za cokolwiek? Cokolwiek wyszło na jaw zaraz było szybko zastępowane tematem zastępczym żeby jak najszybciej sprawę uciszyć.
* Autostrada
* Stadion narodowy
* Pendolino
* Przetarg na helikoptery
...
można by jeszce dłuuugo wymieniać

>"To się nazywa totalitaryzm. Mam nadzieję, że społeczeństwo się ocknie....<


Właśnie się ocknęli i zmienili totalitarną władzę...
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-11-21 17:12
Ja chciałam zadać pytanie rogalowi: no i co teraz powiesz? Jak wygląda Twoje stwierdzenie, "że TK odrzuci"?

Tak swoją drogą, patrząc z boku to PiS "sprytny" jest (przypomina mi to jakąś organizację rodem z Włoch);-)  Zatkać gęby i mieć po swojej str. kogo trzeba (kasa na dzieci, kw. wolna od pod.), w T.K. swoi ludzie - pomijam ministrów bo to normalka. Następnym krokiem będą S.N. i wystarczy.

Tak na wszelki wypadek na zapas najem się ;-) owoców z innych krajów puki mogę je kupić aby pamiętać ich smak.

Może P. Kaczyński ma receptę i stworzy nowy ustrój totalitarno-demokratyczny z elementami komunizmu? ;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-21 16:50 Zmieniony 2015-11-21 16:53

>Jeśli mogę wybrać to chcę być nietolerancyjny i bezpieczny<


Taaa, na bank jesteś teraz bezpieczny (tak jak pozostali nacjonaliści), nigdy nic nikomu nie groziło w Polsce puki tych innowierców i kolorowych nie wpuścili. Nawet niedźwiedź cię polizał i łapę podał.

>od służb francus<


To znaczy, że nie znasz Francji i Francuzów. W Paryżu nawet "służby" oczyszczania miasta śpią.

Ja Ci radzę, ty już buduj bunkier, albo do piwnicy i kosy ostrz. Zniszczyć komórki, komp. i całą elektronikę (Lidzia nie kupuj tabletu bo ci syna namierzą). Wiesz drony już są na porządku dziennym, więc nie wystarczy mur zbudować, no i jeszcze trzeba coś z tym wiatrem (powietrzem zrobić) - terroryści z kraju bogatego to z bronią chemiczną problemu też nie mają.

>ma prawo ściągnąć całą rodzinę<


A u Nich Allach cuda czyni i 60 l. dzieci może rodzić, a dzieci granaty w d... przewiozą.

Pewnie, że jak zginęło pod bombami tysiące dzieci, kobiet - cywilów, to żaden smutek bo w Allacha wierzyli.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-21 17:06

>Lidzia nie kupuj tabletu bo ci syna namierzą<


Nie mieszaj mojego syna do swoich wypowiedzi. A swoją drogą skąd ten pomysł? Mój syn nie ma 5-ciu lat i sam sobie sprzęt kupuje.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-21 17:18
Patrz i czytaj trochę z przymrużeniem oka :-) Pisałaś ze dwa razy o tym tablecie dla mężczyzny - to skojarzyłam z synem i gwiazdką, ale chyba to Go nie obraziło?
Poza tym to nie fikcja - poczytaj lub spytaj fachowca :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-21 17:32
Spytałam Golluma i to mi wystarczy.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-21 17:58
Ooooo, matko. Chyba zbyt często uważam, że ktoś powinien łapać ciągłość lub wie co mam na myśli :-(

Przeczytaj jeszcze raz w jakim kontekście pisałam o "tablecie" do tego było: "to nie fikcja".
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-21 18:22

>wie co mam na myśli :-(<


Jasnowidzem nie jestem.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-11-21 17:21 Zmieniony 2015-11-21 17:26
Wszystko wyolbrzymiasz i interpretujesz po swojemu.
Oczywiście, że w dzisiejszych czasach nikt nie jest do końca bezpieczny, ale dlaczego mam ułatwiać terrorystom przedostawanie sie do naszego kraju?

Jak pisalem - chcemy pomagać to pomagajmy jako wspólnota europejska, ale nie ma potrzeby wpuszczania ich do nas, do naszyc krajów, są (jak już pisałem) narzędzia dizęki którm możemy pomagać im tam na miejscu.

Jak pisałem nie mam nic przecisko innym religiom, ale pochodnym, zbliżonym do naszej kultury, a nie zupelnie odrębny świat.

Co granatów w dupie przwożonych - widzisz, aby skontruować ładunek wybuchowy nie jest do tego potrzebny granat.

>Pewnie, że jak zginęło pod bombami tysiące dzieci, kobiet - cywilów, to żaden smutek bo w Allacha wierzyli.<


a tej wypowiedzi to w ogóle nie rozumiem.
To jest jedynie przyklad na to, że są to ludzie nieobliczalni, nigdy nie wiesz kto kiedy wybuchnie. Mają zryte berety, od dzecka jest im to wpajane - kto przy zdrowych zmysłach idzie i się wysadza w tłumie w imię sojego Boga?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-21 17:31

>nie mam nic przecisko innym religiom <


Ja również, ale jak nie wchodzą masowo do kraju, w którym nie zamierzają się dostosować do obowiązującego prawa i na dodatek narzucają swój światopogląd.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-21 17:47

>Ja również, ale jak nie wchodzą masowo do kraju<


Aby nie stosować moralności Kalego trzeba uczciwie dodać, że Kościół Katolicki posiada potężną armię misjonarzy. Owi misjonarze do wielu krajów "wchodzą" ( jak Lidko napisałaś). Nie wszystkim tamtejszym mieszkańcom się to podoba. Jak do tej pory nie słyszałem aby Islam jakowyś Imamów (misyjnych) nam wysyłał celem głoszenia Koranu.
A tak po za tym wydaje mi się, że ten temat obecnie bardzo pasuje PiS- owi bo "przykrywa ich zawłaszczanie państwa. Ot taki wygodny temat zastępczy.
                                                           Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-21 18:25
WzK

>Kościół Katolicki posiada potężną armię misjonarzy<


Jeśli nie widzisz różnicy, to już nie moja wina.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-21 19:02

>Jeśli nie widzisz różnicy, to już nie moja wina.<


Ja napisałem o rzeczywistym fakcie, nie oceniając go. Ponownie niepotrzebnie się unosisz. Luzzzzzz, więcej luzu dziewczyno :-))))))))
                                           Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-21 19:12
Jakim rzeczywistym fakcie? Co Ty gadasz? Czy oni szturmują granice bez pozwolenia, czy idą w takich ilościach i domagają się socjalu? Czy robią komuś krzywdę?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-21 19:31

>Czy oni szturmują granice bez pozwolenia, czy idą w takich ilościach i domagają się socjalu? Czy robią komuś krzywdę? <


To są Twoje słowa, ja nic takiego nie napisałem ani mi to do głowy nie przyszło. Ale jest niezaprzeczalnym faktem, że nie wszyscy misjonarze są mile widziani. Media niejednokrotnie o tym donoszą. A innowiercy często widzą w nich zagrożenie. Aby daleko nie patrzeć wystarczy spojrzeć na Rosję i ich popów.
                                    Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-21 19:34
Porównałeś to, a to jest inna sprawa i inne konsekwencje.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-11-23 14:46 Zmieniony 2015-11-23 14:50
Trochę późno się dołączam, ale weekend był. W kwestii praktycznej, poza tą Waszą dyskusją.

> Jak do tej pory nie słyszałem aby Islam jakowyś Imamów (misyjnych) nam wysyłał celem głoszenia Koranu.


Ogólnie islam ma misjonarzy. Tylko robi to organizacyjnie inaczej niż np. Kościół Katolicki. Ponieważ:

1) Islam nie jest cały jedną religią. Różne wyznania islamskie się wręcz wzajemnie zwalczają.
2) Konkretne wyznania w islamie (sunnickie, szyickie itd.) nie mają centralnej struktury. Ne ma np. "papieża sunnitów".

Nie ma więc znanych na całym świecie ośrodków (takich, jakimi są np. katolickie zakony misyjne). Zamiast tego decyzję o wyjeździe misyjnym (w celu da'wah - dosłownie "zapraszania do islamu") podejmują mniejsze grupy lub konkretne osoby w imieniu tych grup. Ty ich po prostu nie znasz, bo się nie interesowałeś, a nie jesteś muzułmaninem. Dlatego też nie będziesz widział, np. jakie muzułmańskie organizacje organizują takie akcje "misyjne".
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-11-23 18:42

>Ty ich po prostu nie znasz, bo się nie interesowałeś, a nie jesteś muzułmaninem. Dlatego też nie będziesz widział, np. jakie muzułmańskie organizacje organizują takie akcje "misyjne".<


W mieście, w którym przeżyłam kuuupę lat była taka organizacja - spotykali się, modlili, są  wśród nich Polacy i jakoś nikogo nie nagabywali, nie zapraszali i w oczy nie wchodzili :-)Ty znasz historię to pewnie wiesz, że: Katolicy, wysłannicy, misjonarze... zniszczyli całe cywilizacje w imię Chrystusa - musiał się na nich wkurzyć... W imię Boga jedynego prawdziwego:
stosy, tortury, krzyżowcy, zboczenia, sadyzm... itp, itd :-( Jak to piszę to mi tak jakoś dziwnie. Gdybym żyła w innym kraju to pewnie bym nową religie stworzyła ;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-11-21 17:48
Widzę liduś (całuję rączki), że rozumemy się, ze rozumiesz o co chodzi.

Dla tych co nadal nie rozumieją:
U siebie w domu mogę srać na podłogę (mój dom - moje zasady), ale jak idę w gości to idę do toalety bo takie tam panują zasady.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-21 18:05

>U siebie w domu mogę srać na podłogę (mój dom - moje zasady), ale jak idę w gości to idę do toalety bo takie tam panują zasady.<


Jak u siebie sr... na podłogę to wszędzie tak będziesz robił, bo taka Twoja natura i wpojone zwyczaje ;-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-11-21 18:37

>ak u siebie sr... na podłogę to wszędzie tak będziesz robił, bo taka Twoja natura i wpojone zwyczaje ;-)<


W końcu zaskoczyłaś ;-)
I właśnie w tym sęk - oni mają wpojone pewne zasady i do naszych się nie dostosują.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-21 17:47
Wiesz co Gollum? "Nie chce mi się z Tobą gadać" ;-)
Ty "w koło Wojtek"

>Wszystko wyolbrzymiasz i interpretujesz po swojemu.<


Czyżby? To są m.in. Twoje słowa. Możesz wyjaśnić, żeby nie "interpretować", tyle, że tu nie ma czego wyjaśniać, bo wyraziłeś się jasno. Ja Ci tylko przypomniałam, że sama izolacja Polski niczego nie załatwi i nie zminimalizuje. Na głupoty typu "zostaw otwarte mieszkanie" spokojnie są riposty bardziej obrazowe, ale to już nie pasi? 

>aby skontruować ładunek wybuchowy nie jest do tego potrzebny granat.<


No widzisz jednak załapałeś ;-)

Moje posty celowo są takie, a nie inne żeby ostro i jasno uzmysłowić.

>nie mam nic przecisko innym religiom, ale pochodnym, zbliżonym do naszej kultury, a nie zupelnie odrębny świat.<


Widzisz na takie stwierdzenie (argument?) można pisać całe prace i właściwie na to już Ci odpowiedziałam: przeczytaj jeszcze raz tamten post. No i mówi wiele o człowieku :-(
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-11-21 17:53 Zmieniony 2015-11-21 17:56
Nadal twierdzę, że wyolbrzymiasz.
Pisząc o bezpieczenstwie nie pisze o idealnym bezpieczeństwie bo takowego nie ma, nie było i nie będzie.
Izolując się znaczenie zmniejszam ryzyko niebezpieczeństwa minimalizując mięczy innymi możliwość rozruchów wywolanych prowokacjami zarówno z jednej jak i z drugiej strony.
Nie mamy jeszcze w Polsce islamskich dzielnic do któych nie będize miał nikt wstepu poza nimi samymi - takie dzielnice są we Francji są również i w Niemczech - tego chcemy?

>No widzisz jednak załapałeś ;-)<


Ja to wiem, ale wygląda na to, ze to Ty w tym momencie nie rozumiesz, nie widzisz zagrożenia.
Oni nie będą w dupach przenosić ładunków wybuchowych, zrobią sobie tu na miejscu w razie potrzeby - dlatego nie należy ich wpuszczać do naszego kraju.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 200) (3675599 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill