www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 202) (3701820 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-24 12:28
To maja opanowane doskonale . A przypomnij akcje z krzyżem. Jest zadyma,jest głośno i telewizja nadaje transmisje non-stop ;-)
a to tylko jedna z "akcji"
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-24 12:31
Z krzyżem to niejednoznaczna sprawa. Prowokatorzy też tam byli. Pod Pałacem byłem owego 10 kwietnia i to był wtedy autentyczny zlot ludzi o wszystkich poglądach i bez kitu wtedy tam było czuć jedność Narodu. Potem się rypnęło.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-24 12:53

> Potem się rypnęło. <


Bo Antek Policmajster wraz z nieomylnym prezesem zaczęli ludziom w zwoje mózgowe wplatać kłamstwo o "zdradzonych o świcie"

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-kaczynski-zostali-zdradzeni-o-swicie/rp941<


                                            Waldi
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-24 12:58
Polak potrafi ale "zmarnować" być powinno. Wielokrotnie zmarnowano takie porywy społeczeństwa ,wykorzystując je do własnych celów.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-24 13:04
Jak zwykle jednowymiarowo.
Poczytaj jak internet wyśmiewa ten cały KOD, poczytaj idiotyczne wpisy na tym FB profilu.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-24 14:26
A Ty rogal nie masz własnego zdania? "Służysz" każdemu panu? Tak wynika z twoich postów :-(
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-11-24 14:43
Ja pracuję dla pieniędzy, a czy mi płaci czarny czy czerwony mam to w nosie mówiąc szczerze. Nie robię nic nieetycznego więc nie mam z tym problemu.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-11-24 14:27
Znowu ściemniasz rogal :-(
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-11-23 17:29

>I nie chodzi Mi o dyskusje typu "gollum"


Tylko o merytoryczną wymianę wiedzy a nie osobiste wycieczki.<

Tu próbka merytorycznej dyskusji:
Autor wielokropek Dodany 2015-11-22 00:36
Zupełnie facet nie znasz tematu "islam" a wypowiadasz się jak byś już wszystko na ten temat wiedział. Tylko Lidian możesz taką ciemnotę wciskać.
Twoja wiedza w temacie jest typu: konie Arabskie są hodowane przez Arabów ;-)


Niepytany, ale... merytorycznie
Koń by się uśmiał Arab też :D
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-22 17:45 Zmieniony 2015-11-22 18:01
Lidian, odniose się do drugiej części Twojej wypowiedzi gdzie napisałaś

> Jak chcesz pomóc osobom, które wcale tego nie chcą? Na siłę mamy ich w Polsce osiedlić? Mówiło się , że przyjmiemy uchodźców, a wiesz którzy to są uchodźcy? Uchodźca to człowiek, który ukrywa się przed wojną w pierwszym kraju , do którego udało mu się przedostać i już mu nic nie zagraża. Jak idzie dalej to jest imigrantem ekonomicznym.


Jak sama napisałaś uchodźca to człowiek, nie zwierzę ale człowiek istota myśląca.
Przyjmijmy ,że Ty uchodzisz ze swojego domu bo Twoi sąsiedzi bezustannie się atakują,przy okazji niszcząc Twój do tej pory bezpieczny dom. Nie wiesz jak ich powstrzymać, nie możesz tego zatrzymać. Uchodzisz ze swoimi dziećmi ,z całą rodziną. Trafiasz na pustynię,to pierwsze miejsce gdzie nie spadają na głowy Twoich dzieci odłamki. Czujesz się bezpieczna? ŃIE. Bo jak masz nakarmić głodne dzieci, piaskiem? Idziesz dalej. Kawałek dalej trafiasz na kamienie które ranią Was boleśnie w stopy. Czjesz się bezpiecznie? NIE. Z kamieni nie ugotujesz strawy, szukasz dalej bezpiecznego miejsca. Wreszcie daleko dostrzegasz oazę gdzie pod palmą schronisz się w cieniu, dasz  wody ze studni dzieciom. Rozglądasz się nadal bo może dalej bedziesz miała jeszcze czym nakarmić dzieci.
A może bezmyślnie powinnaś zgrzebać się w piasku i czekać w strachu jak zwierze?
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-11-23 19:29
http://img.joemonster.org//mg/albums/new/151122/07boski_pan_prezydent.jpg

http://img.joemonster.org/i/2015/11/4-20151123153754.png

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Szydlo-wicepremier-Glinski-nie-dostal-szansy-by-przedstawic-stanowisko-rzadu,wid,17995506,wiadomosc.html?ticaid=115fec&_ticrsn=3

Proszę:  nie tylko patologii kopulującej walcie kasę, ale i innym, którzy przepracowali dajcie spokojnie odejść na emeryturę w wieku 60/ 65 l Wnioskuję: faceci 61 lat!

W Polsce pracy do bólu tyle, że fizycznej - dla... Syryjczyków? A jak to są doskonali stomatolodzy?

No to do miłego kiedyś...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-24 12:33 Zmieniony 2015-11-24 12:52
W Poznaniu w najbliższą niedzielę odbędzie się manifestacja "Polskich islamistów" przeciwko terroryzmowi. Miejsce szczególne Plac Wolności.
Ale żeby nie było, w tym samym czasie na innym placu będzie manifestacja narodowościowców.
Pewnie w Warszawie Rogal zorganizujesz manifestację Polaków.
Wszyscy potępiają terroryzm , ja też.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-11-24 14:43
rozumiem, że na manifestację Polaków byś nie przyszedł?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-24 15:16
Gdybym miał czas wolny z pewnością tak, ale nie aż tak aby go organizować by go mieć.
Terroryści dla mnie to najgorszy "gatunek" ludzki.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-11-24 15:22
No normalnym gatunkiem nazwać go nie można.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-24 18:30
Iota napisała

> Precedens zły, ale dla mnie całe prawo łaski jest złe. Powtórzę: prezydent, tylko dlatego że wygrał wybory, nie powinien mieć prawa ułaskawiania kogokolwiek, w jakimkolwiek trybie. Nie widzę aż tak piorunującej, epokowej różnicy między ułaskawieniem Kamińskiego (przed uprawomocnieniem wyroku) a ułaskawieniem mordercy z uprawomocnionym wyrokiem "Bo mi dali listę do podpisania". Można argumentować, że to niebezpieczny precedens, ale cała ta instytucja się składa z niebezpiecznych precedensów (panu karę darujemy, panu nie, bo tak).


cyt"prezydent, tylko dlatego że wygrał wybory, nie powinien mieć prawa ułaskawiania kogokolwiek
I z tym się całkowicie zgadzam.
Gdyby w Polsce obowiązywała kara śmierci, to prezydent mógłby mieć prawo wstrzymać egzekucję, zamienić na dożywocie.

Ale ułaskawienie może dotyczyć też wyroku w sprawach politycznych i wtedy mogło by to oznaczać ponowne wszczęcie procesu dla wyjaśnienia.Bo np: poprzednia ekipa spowodowała oskarżenie niewinnego człowieka tylko dlatego ,że głośno protestował przeciw czemuś. To takie ogólne stwierdzenie
Bo ostatecznie

> całe prawo łaski jest złe.


wobec tego prawo łaski nie jest złe.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-11-24 19:18 Zmieniony 2015-11-24 19:25
Oto cała prawda o tych których tak zawzięcie bonicie:
KLIK
KLIK
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-11-25 12:55
Kto już zyskał na wojnie - terroryzmie?
http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/wojna-z-terroryzmem-wojna-w-syrii-to-oni,111,0,1962095.html

Masz czy nie, płacisz? Bez ulg i zwolnień...
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/nowy-podatek-od-pis-bedzie-zrzutka-na-media,50,0,1962802.html#A4594453

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wklejasz pisaninę jakiegoś pajaca. Nie miał smarta czy innego tel? Może kamerę - są na rynku malutkie. Treść subiektywna - co mu się wydaje i tak, tak - rozmawiał - na migi?
Drugi - nastolatek z przemyśleniami? W dzisiejszych czasach to nie problem nagrać ukrytą kamerką te "straszne" sceny, a zwłaszcza chęć "gwałcenia" - w głowach się po...
Przebija głównie zawiść, że: mają smart, tel, dobrze ubrani itd. Takie filmiki i krzykacze wklejają osoby celem dowartościowania się - chcą się poczuć lepszymi, a tu guzik. Polaka, któremu się lepiej powodzi, jest na luzie też tacy postarają się udupić, a nie daj Boże, żeby taki nagle potrzebował pomocy: no musi być niedomyty, obdarty...

Frustrację, agresję niektórzy na kogoś muszą wylać. Zauważ, że Ciebie też dotknęło jak czytałam w Twoich postach.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-25 20:56
http://wawalove.pl/Zyrandole-z-Palacu-Prezydenckiego-odnalazly-sie-w-kosciele-w-Grodzisku-Mazowieckim-a20860

Podobno żyrandole z pałacu prezydenckiego odnalazły się w jednym z kościołów (Grodzisk Mazowiecki). Zostały tam przywiezione 4 lata temu furgonetką z kancelarii prezydenta. Nie wiem jaka jest prawda, ale piszę o tym ze względu na wpis jednego z internautów pod artykułem:

>Bronek miał jedną robotę, pilnować żyrandola. Jak widać nawet to mu nie wyszło. <


Mówcie co chcecie, ale ........... :-)))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-26 08:42
             Serwus :-)

>Mówcie co chcecie, ale ........... :-))))) <


Lidko - powinnaś się wstydzić tego swojego wpisu.  Kpisz sobie z tego, że prezydent Komorowski wspomógł będący w potrzebie kościół !?
Może lepiej zamiast się wyzłośliwiać zwrócić uwagę na to jak szkodzi Polsce obecny prezydent?
                                                        Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-26 09:17

>Lidko - powinnaś się wstydzić tego swojego wpisu. <


A może to Ty powinieneś się swojego wstydzić Waldek. Mamy inne poglądy i z tego powodu nie będę się z Tobą kłóciła. Zostańmy "przy swoim" bez obrażania się wzajemnie. Pozdrawiam Cię i życzę dobrego dnia.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-26 09:21

> Pozdrawiam Cię i życzę dobrego dnia.<


Dziękuję i odwzajemniam życzenia i pozdrowienia. :-)))))))))
                                     Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-26 09:25
To mi ulżyło, bo już myślałam, że mnie nie lubisz. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-26 09:39
     Spoko !  Lubię Cię :-)
a Tu prezencik ode mnie :

>https://www.youtube.com/watch?v=S66F-bpU80M<


                              Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-26 09:41
Dzięki. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-11-27 19:12
To akurat było śmieszne :-)

http://joemonster.org/art/34293/20_latek_z_Warszawy_doradca_Ministra_Obrony._Internauci_komentuja_wybor_Macierewicza

Zapytam ponownie: kim byliście, co robiliście w wieku 20 lat? :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-27 19:55

>Zapytam ponownie: kim byliście, co robiliście w wieku 20 lat? :-)<


Ja skrobałem maturę :-))))) A potem piłem z kolegami. Tutaj pytanie: Kto pamięta wino "Mistela " ?
                                                 Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-11-27 20:09
W tym wieku jeszcze się uczyłam. Nazwę wina pamiętam, a smak ............. chyba było bardzo słodkie. :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-11-27 15:16

> Mówcie co chcecie, ale ........... :-)))))


Ajtam. Jeśli był na to protokół zdania, to ewentualnie można narzekać, że nie wiadomo, czy trzeba było się mebli pozbywać (wymieniać). Ale tego to już nikt po czterech latach nie ustali. Nie ma co się czepiać, że oddał.

Gość już wybory przegrał, Formacja, która uważała prezydenta za "strażnika żyrandola" też przegrała. A leżącego się nie kopie. Bo zwyczajnie nie wypada.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-27 20:13

>A leżącego się nie kopie. Bo zwyczajnie nie wypada. .<


Zaczął się podnosić. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-27 21:07

>Zaczął się podnosić <


Takie tłumaczenie/postępownie też  niehonorowe :-(
                                  Waldi.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-11-27 21:33

>Takie tłumaczenie/postępownie też  niehonorowe


W obu przypadkach (indywidualnym i całej grupy) można by zapytać Lindą:
Co Ty/Wy wiecie o honorze??? :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-11-27 21:56 Zmieniony 2015-11-27 22:00

> Zaczął się podnosić.


Polityk, którego nie ma w polityce, leży. Polityk, który jest w parlamencie, ale może w nim najwyżej nagwizdać i zjeść obiad w stołówce (bo nie ma szans na przeprowadzenie żadnej ustawy niezgodnej z wolą reszty) w zasadzie zresztą też. A mówić każdy mówi, bo tylko to im wtedy zostaje (a gazety muszą coś drukować, portale się czymś ekscytować, telewizje coś nadawać).

Mniej więcej na tej samej zasadzie nikt się nie ekscytował ani Palikotem, ani Millerem za poprzedniej kadencji (po krótkim wybuchu zainteresowania, jak Palikot zdobył jakieś głosy w wyborach). Bo nie ma czym.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-28 08:48 Zmieniony 2015-11-28 08:50
                          Serwus :-)

>. A mówić każdy mówi, bo tylko to im wtedy zostaje<


I to wywołuje nieustanne  "parcie na szkło". Często przybierające formy horrendalne i żałośnie głupie. A nam pozostaje tylko jak najszybciej pilota łapać i kanał TV zmieniać. Ot taka gra zręcznościowa. :-(  Można postawić przewrotny wniosek: Każdy polityk to rehabilitant :-)))))))
                                                                   Waldi.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-28 09:12
Nie jestem fanem pani profesor ale w tej wypowiedzi zawarła wiele racji:

>http://senyszyn.blog.onet.pl/2015/11/27/pisowska-zemsta-na-polsce-i-polakach/<


                                  Waldi.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-28 09:38
Blog p. profesor i te jej opinie to krzyk rozpaczy po klęsce wyborczej a kiedy jest się w takim stanie psychicznym to różne głupoty przychodzą do głowy.
Lepiej przeczytać opinie pod tymi "przemyśleniami" a oto jedna z nich:

~goral

lis 28 - 09:22 

Odezwała się pani z trójmiasta, części Polski z której pochodzi największy Syf polityczny ostatnich lat. Jedyna część Polski – pomorskie, która w ostatnich wyborach opowiedziała się dalej za Po. Wiadomo ręka rękę myje przyglądając się temu wszystkiemu przez ostatnie lata. Tusk, Nowak i cała reszta ekipy trójmiejskiej. Aby pokrętne interesiki kręciły się dalej zależało tamtejszym najbardziej. Mam nadzieję, że Kaczor i jego ekipa zaora tamtejszy syf. Postawi przed sądem wszystkich umoczonych. Porządnie zdezynfekuje do zera i może uda się tam zasiać uczciwość.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2015-11-28 11:00
NIENAWIŚĆ NIENAWIŚĆ I JESZCZE RAZ NIENAWIŚĆ PONOWNIE PRZEMAWIA PRZEZ TADEUSZAP. SMUTNE TO BARDZO ŻE WCIĄŻ ZIEJE JADEM.
DLACZEGO NIE ZAMIEŚCISZ TAKICH KOMENTARZY , KTÓRYCH JEST WIĘKSZOŚĆ?

>~Świadomy


28 listopada 2015 o 10:46

Pani Profesor ma 100% racji. Paszoł won z pisową indoktrynacją. Partia katoczubów. Bliżej nam teraz do ruskich, niż do liberalnych potęg gospodarczych zachodu. To państwo powinien szlag jasny trafić razem z tymi wszystkim świrami narodowcami od z PiSu, Kukiza, Korwina itp. ugrupowań. Do głosowania poszły niewykształcone prostaki, a cały naród cierpi za ich ksenofobiczne, średniowieczne poglądy. Ludzie o innych poglądach pozostali bez reprezentacji w sejmie bez żadnej lewicy. Co z tego, że jest .Nowoczesna, skoro nie ma nawet możliwości zawiązania koalicji, która zablokuje PiS?! Chcecie mieć tu Ukrainę czy Koreę Północną to sobie miejście. Katonarodowdy i inne fanatyczne oszołomy. Kiedyś wam te święte obrazki pospadają ze ścian i zrozumiecie czym jest wolność i prywatność. Ale będzie już za późno.<
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-11-28 14:01
"Kiedy rozum śpi - budzą się demony"
WzK! Nie masz odwagi wypowiedzieć się w swoim podstawowym nick`u tylko "wysyłasz do boju" swoje klony?
Raz kiepska podróba Staruszki123 a potem odpowiesz "Prawdą" a sam piszesz o honorze?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-28 14:44 Zmieniony 2015-11-28 14:47
Jak widać i łapownicy z PiS-u zaczynają rządzić. Ale co tam! Przecież mają prezydenta który błyskawicznie ułaskawi. Już odpowiedni przycisk na pilocie został  wciśnięty. Czy po to PiS robi zamachy na sądy aby się odpowiednio bezkarnie obłowić ? Polecam lekturę :

>http://natemat.pl/163361,tak-wyglada-dobra-zmiana-pis-polityk-z-zarzutami-za-korupcje-zostal-prezesem-armir<


                          
                                             Waldi.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-11-28 14:59
Lista łapowników i aferzystów w poprzedniej "klasie" rządzącej jest zbyt długa, żeby ją kolejny raz cytować.
Co nie znaczy, że to ma tłumaczyć patologię w obecnym układzie politycznym Zjednoczonej Lewicy.
Pożyjemy - zobaczymy.
Miłego popołudnia :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-11-28 18:09
A to niezwykle "ważna" sprawa, zwłaszcza teraz w tych niespokojnych czasach.
http://www.biztok.pl/gospodarka/oto-najwieksze-absurdy-ktorymi-karmia-nas-unijni-urzednicy_s22728
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-11-28 20:12
Ta sprawa trąci trochę absurdem jaki często występuje po nadejściu "nowej fali" polityków. Wszyscy chcą sprawić wrażenie, że coś robią.
Tu jednak nie jest chyba aż tak źle bo :

>Komisja na szczęście nie odważyła się podać maksymalnej wysokości płomienia w centymetrach. "Płomień powinien mieć maksymalnie taką wysokość, żeby spełnić wymogi bezpieczeństwa,<


                                                           Waldi.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-11-29 09:48
Indianie zbierają chrust. Czy to oznacza ciężką zimę dla emigrantów? Może nie przeżyją i problem umrze?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-29 12:14
Chrustem to bym swojego wigwamu nie ogrzał. Ale Indianom należy się szacun za zaradność :-))))
                                                               Waldi.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-11-30 19:14

>http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sondaz-ibris-dla-onetu-andrzej-duda-i-beata-szydlo-maja-powody-do-zmartwien/6h22kr<


Tego się spodziewałem, że ludzie wkrótce zaczną we właściwy sposób oceniać rządzących.
Uczciwie muszę napisać, że w pani premier widzę tylko jeden pozytyw. Mianowicie zaczęła się ładnie/gustownie ubierać. Widać ma dobrego doradcę modowego. No i za społeczne/państwowe pieniądze to można w butikach zaszaleć. Łatwo się płaci nieswoimi. Ale na usprawiedliwienie - inne opcje tak samo robiły.
                           Waldi.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-12-03 17:35 Zmieniony 2015-12-03 17:39
                       Serwus :-)
  No i doczekaliśmy się, że mamy prezydenta łamiącego Konstytucję. Kiedyś nadejdzie taki dzień, że A Duda przestanie pełnić urząd a PiS nie będzie miało większości parlamentarnej. Wtedy przyjdzie odpowiedzieć przed Trybunałem Stanu. Tylko cierpliwości :-)

>http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/507262,prof-jan-zimmermann-z-uj-prezydent-andrzej-duda-zlamal-konstytucje-trzykrotnie.html<


                                                              
                                                  Waldi.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-12-04 13:05
Jakoś zagorzali zwolennicy A Dudy wymiękli ?. To było z przekąsem :-). A tak bardziej serio to chyba dostrzegacie błędną decyzję głosując na tego pana.
To już jest zdrowe i rozsądne postępowanie. Pozdrowienia:
                                                                     Waldi.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-12-04 15:57
O jakim prezydencie mowisz?Maliniaku czy tym od oredzia ?W necie "chodzi"mem przypominajacy tez oredzie i tez z grudnia.Niestety wiele podobienstw rzuca sie w oczy.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-12-04 16:43
Ja nie dostrzegam.
Nagonka przegranych POwców na aktualny Rząd bo przegrali z kretesem, nie mają nic do powiedzenia to kąsaja jak latlerek bernardyna.
Wyszukuje się w każdej decyji złego, ale nie pamięta się nic z ostatnich 8 lat.
Nasuwa się zasadnicze pytanie:
Dlaczego jest tak źle skoro było tak dobrze?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-12-04 18:01
Po pierwsze:
pisanie co było "przekąsem" czy "żartem" sugeruje, że czytającym brak inteligencji co w konsekwencji świadczy o braku kultury piszących.
A jeśli chodzi o Pana Prezydenta Andrzeja Dudę to:
Gdyby przyjął nominacje 5 kandydatów na sędziów TK z 8 października to zgodnie z wczorajszym orzeczeniem TK złamałby prawo.
Wybór z "wadą prawną" jest traktowany jako nieważny w całości. A Trybunał potwierdził wadliwość tamtego wyboru. Co prawda dokonał interpretacji w stylu "trochę w ciąży" i stwierdził, że trzech mogło być wybranych a dwoje - nie. Gdyby wszystko było zgodnie z prawem to p. Budka nie musiałby przepraszać.
http://janmariajackowski.pl/wp-content/uploads/2015/12/nd-w.png
Ten krótki wywiad warto przeczytać, żeby to zrozumieć.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 202) (3701820 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill