www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / renta a praca (1750 - wyświetleń)
- Autor kozik25 Dodany 2015-11-28 16:19
witam mam pytanie jestem po zabiegu amputacji ręki lewej z powodu nowotworu  powyżej nadgarstka  zabieg przeprowadzony 30,07,2015  w trakcie zabiegu przebywałem na zasiłku rechabilitacyjnym który miałem do 02,10,2015 złożyłem dokumenty o przyznanie renty do  ZUS i została mi przyznana renta na rok a  dokładnie do 31,08,2016 cały czas jestem pod kontrola onkologiczna  i psychiatryczna mam możliwość podjęcia  pracy w zakładzie chronionym jako pracownik monitoringu dorobienia sobie do renty boje się jednak ze jak podejmę prace ZUS przy najbliższej komisj nie przedłuży mi renty nie wiem co mam robić ktoś miał taki przypadek może lepiej nie podejmować pracy  ale wtedy nie będę miał pieniędzy na życie renta wystarczy mi tylko na opłaty nie chce tez korzystać z MOPSU i innych instytucji ale to by było może lepsze wyjście  pomocy proszę
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-11-28 17:46
Czy podejmiesz pracę czy też nie, nie ma to znaczenia.
Każdy rencista ma prawo do pracy - no chyba, że jest inaczej w dokumentach.
Co do przedlużenia renty - przecież ręka Ci nie odrośnie - no chyba, że...

Są tylko pewne obostrzenia jeśli chodzi o wysokość zarobków, ale nie sądzę, aby obsługa monitoringu przekroczyła dozwolony próg.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-12-05 07:58
Na ZPCH ZUS patrzy przychylnie - spokojnie podejmij pracę.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / renta a praca (1750 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill