www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwolanie do Komisji Orzekania o Niepelnosprawnosci (1385 - wyświetleń)
Autor daNutka Dodany 2015-12-10 18:11
Witam. Prosze napiszcie jesli Macie doswiadczenie z odwolaniem sie do Komisji Orzekania o Niepelnosprawnpsci ,Jak moge argumentowac takie odwolanie? Otrzymalam orzeczenie na stale,ale nie jet satysfakcjonujace  .Dokumenty ktore przedstawilam byly z przed kilku lat poniewaz nowych aktualnych nie posiadam,a dostac sie do specjalisty jak dla mnie jest naprawde trudne[nie mam z kim].Jako Tetraplegik nie jestem w stanie nic kolo siebie zrobic.Swoja szanse powrotu do aktywnosci odkrylam za pozno. Nie mam chwytnosci palcow,nie przesiadam sie sama.To co potrafie wypracowalam sama.Nie moge przez sztywne biodra prawidlowo usiasc i dla tego jak juz siadam to na ktotko.Na orzeczeniu dostalam tylko jeden kod choroby a to moze w przyszlosci utrudnic mi otrzymanie lub przyznanie chociazby dofinansowana do sprzetu rehabilitacyjnego.Bede wdzieczna za kazda rade.[Jestem kilkadziesiat lat po wypadku].
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwolanie do Komisji Orzekania o Niepelnosprawnosci (1385 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill