www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prezent dla przyjaciółki w ciązy (5024 - wyświetleń)
- Autor Kasiaa Dodany 2015-07-29 14:10
Moja przyjaciółka jest w ciąży i postanowiłam jej zrobić z tej okazji prezent. Może jakaś fajna sukienka ciążowa na lato? Przeglądam ofertę sklepu - http://www.modavie.pl/kategoria/sukienki ale na nic nie mogę się zdecydować. Jest wysoką, niebieskooką blondynką o długich włosach - może to pomoże wam w wyborze i podpowiedzi mi co wybrać. Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-07-29 14:16
Pomoże nam tam nie wchodzić:)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-07-29 15:18
Rogal, Ty się nie wygłupiaj, może znajdziesz odpowiednią kreację dla siebie ;-) wchodź śmiało
Nadrzędny - Autor Kasiaa Dodany 2015-08-03 13:19
"Dzięki" za spam, ale na rzeczową odpowiedź jednak nie mam co liczyć?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-08-03 14:19
Kasiaa powinnaś się cieszyć Twój czy mój spam , Twoja czy moja rzeczowa odpowiedź nie ma tu żadnego znaczenia :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-08-12 09:49
Kasiaa czy Twoja przyjaciółka już urodziła, to pomożemy wybrać śpioszki a może to bliźniaki,  nic nie napisałaś o terminie? Może jakieś foto? :-)
Nadrzędny - Autor mareczek Dodany 2015-10-26 11:40
jak juz urodziła to ja mam fajny pomysł, widziałem u siostry coś fajnego, a mianowicie zamówiła sobie obraz z http://picturesell.eu/Obraz_na_plotnie.html ze zdjęcia swojego maluszka, wyszło genialnie i ładnie wypełniło pustą sciane, mało kto to teraz robi, tym bardziej wywiera wrażenie na gościach :D
Nadrzędny - Autor kenok Dodany 2015-11-20 11:18
a może zamów dla niej piękny bukiet kwiatów, który doręczy kurier z poczty z kwiatami? A do tego od siebie dorzuć jakiś fajny gadżet, np. elektroniczną ramkę na zdjęcia to będzie mogła wrzucać tam sobie zdjęcia malucha i najbliższych ;-) co do kuriera kwiatowego to polecam poczta Gorzów Wielkopolski kwiatowa
Nadrzędny - Autor kropka6 Dodany 2015-12-10 22:20
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-12-10 22:42
To może wypożycz sobie to auto, wypożycz najszybsze jakie mają i wyjazd z tego forum spamerze.
Nadrzędny Autor Dinogo Dodany 2015-12-18 13:37
Auto bardzo dobra rzecz aby wypożyczyć najlepiej z jakiegoś skupu aut wyborzyczyć drogie takie które dana osoba nigdy sobie nie kupi a będzie miała przynajmiej przez miesiąc okazję nim pojeździć :P Bardzo dobry pomysł.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prezent dla przyjaciółki w ciązy (5024 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill