www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co byście kupili gdybyście wygrali na loterii? (3882 - wyświetleń)
- Autor Lotka Dodany 2015-12-03 11:18
Jak w temacie. Załóżmy że wyrywacie 5 mln zł. Co kupujecie?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-12-03 11:39
Kupil bym rakietke aby grac lotką.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-12-03 11:47
Lody dla wszystkich :-)
Nadrzędny - Autor mlodyzajac Dodany 2015-12-03 18:54
Otworzył bym sobie taki sklep z winami http://winotokaj.pl/5-wina-polslodkie i bym sobie go spokojnie prowadził. Później bym otwierał kolejne. Wydaje mi się że jak by się nic nie robiło to by było nudno. Chciałbym na pewno powiększać swoje nowo powstające biznesy. Generalnie chyba większość takich nowych milionerów inwestuje w coś bo co robić  z takimi pieniędzmi? Jeździć po świecie można ale w końcu to się znudzi a satysfakcja że coś rozwijamy in nam się nie udaje jest bezcenna. Tak samo można było pomoc dla osób niepoełnosprawnych.. Jakaś fundację.. Wiem że można powiedzieć żę kupił bym sobie np dom, auto, itp ale to każdy tak powie a oprócz tego każdy ma swoje priororytety i chciałby coś robić innego w życiu co sprawia mu przyjemność. Ja chciałbym być np prezesem jakiegoś sklepu lub większego przedsiębiorstwa.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-12-04 10:42
A ten sklep to tylko z półsłodkimi?:-)
Nadrzędny - Autor Dinogo Dodany 2015-12-21 18:06
Też nie głupi sposób sprowadzić tylko półsłodkie wina i być jedynym w swoim rodzaju na rynku. ja bym bardziej chciał uderzyć w sklepy z zabawkami dla dzieci. Ale nie takimi zabawkami zwykłymi tylko w kategori kreatywnych. Aby dzieci w wieku 2-5 lat rozwijały swoje myślenie i kreatywność. Przykład takich zabawki to http://zabawkizpasja.pl/pl/klocki-drewniane-dla-dzieci co o tym myślicie tego też w sumie nie ma na rynku a wydaje mi się pomysł całkiem fajny. Nie ogólny sklep z zabawkami tylko jeden w swoim rodzaju a konkretny z kreatywnością! : )
Nadrzędny - Autor droga Dodany 2015-12-23 12:15
Zabawki byś kupił ? ja bym coś bardziej konkretnego jakiś wypasiony zegarek którego nigdy w życiu sobie nie kupię bo mnie na niego nie stać :-( np http://www.superpromocja.pl/zlote-zegarki.html w cenach 50 000 zł ... Najgorsze jest to że dla zwykłych ludzi takie rzeczy nie są osiągalne. Trzeba być nie wiadomo kim aby pozwolić sobie na luksus.. Życie jest nie sprawiedliwe..
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-12-23 13:45
Więcej spamu, więcej na święta.
Nadrzędny - Autor droga Dodany 2015-12-23 14:09
Wesołych świąt :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-12-23 15:38

>. Życie jest nie sprawiedliwe.. <


A ja to bym Ci kupił słownik i "uczyć kazał". Bo nie tylko spamem ale i błędami zaśmiecasz forum.
Tak po za tym to Wesołych Świąt.
                                                      Waldi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co byście kupili gdybyście wygrali na loterii? (3882 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill