www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 206) (3675286 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-12-29 17:43
No i to jest do d... :-( No bo czego można było się spodziewać, tak jak z lekami dla tych po 75 l. 500 zeta, podatki iiii "najlepsze" abonament tv :-( Niby teoretycznie obiecanki "spełniają", jak? To już inna sprawa :-(

Zapomniałam o składkach na ZUS od zleceń... Pozdrawiam Rogala i Iotę w zw. z tym ;-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-12-29 18:33
Moze mi ktos wyjasni dlaczego drozeja tanie,dobre leki dla przeszczepionych i wprowadzaja podobne?Ktos ma w tym interes?I dlaczego jednokoszulowa premierka dyskutuje o Idzie ktora na swoim koncie ma 60roznych nagrod ,deprecjonujac film?
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-12-29 18:37
Aha,i czy wspieracie finansowo WOŚP czy raczej kosciół?No i czy od lutego nie bedziecie sie trzęś przed wysłaniem maila lub smsa?
Wiecej pytań nie mam:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-12-29 19:00

>Moze mi ktos wyjasni dlaczego drozeja tanie,dobre leki dla przeszczepionych <


Bo brakuje im kasy na obiecanki i własne zachcianki. To jest to kaczorowe "sięganie do głębokich kieszeni". Widać najłatwiej zabrać ludziom chorym i niedołężnym. Ale to już tak bohaterska sfera tej formacji.

>czy wspieracie finansowo WOŚP czy raczej kosciół?<


Odpowiem tylko za siebie:
Wspomagam (na miarę możliwości) jednych i drugich. Jakoś nie zauważam w tym kolizji.
                                                      Waldi.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-12-29 21:20

>Moze mi ktos wyjasni dlaczego drozeja tanie,dobre leki dla przeszczepionych i wprowadzaja podobne?Ktos ma w tym interes?


Jak to kto? Nowa władza, bo do konfitur dorwała się ze swoimi układami. A że leki drożeją, to przecież od czegoś musieli zacząć.

>I dlaczego jednokoszulowa premierka dyskutuje o Idzie ktora na swoim koncie ma 60roznych nagrod ,deprecjonujac film?-


Dlatego, bo ci z PiS-u na wszystkim się najlepiej znają i zawsze odmienne zdanie mają.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2015-12-30 09:40
Jakieś narzucone przez liberalną demokrację prawa nie mogą ograniczać Narodu. Naród ponad prawem. Naród wybrał swojego Prezesa, który interpretuje i wprowadza w życie wolę Narodu. Wola Prezesa i Narodu nie może być krępowana przez żadne instytucje, media, sądy. Tylko Prezes nakarmi i napoi najbiedniejszych (500 złotych na dziecko), tylko Prezes wyleczy staruszków (darmowe leki dla seniorów), tylko Prezes będzie budował nowe fabryki i kopalnie aby zatrudnić młodych bezrobotnych magistrów, tylko Prezes zakończy wyzysk obcego kapitału nad chrześcijańskim narodem likwidując wszelkiego typu Biedronki, Tesko, Auchany i tym podobne plugastwo. Nie może być tak aby, jak chciały polskojęzyczne wykształciuchy, chrześcijańskie dzieci chodziły wzorem zgniłego zachodu do szkoły od sześciu lat, u nas takie pomysły nie przejdą. Tylko Prezes Polskę Zbaw może jak Mojżesz przeprowadzić Prawdziwych Polaków przez morze plugawości, które zafundował nam poprzedni reżim, tylko Prezes wszystkich prezesów może czynić cuda i dawać mannę z  nieba - więcej dóbr za krótszą pracę - czyli wcześniejsze emerytury pozwalające na wypoczynek pod palmami.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-12-30 11:38
Niestety te obietnice prezesa sa jak bańki mydlane.
Kucyk,myslałam ześ Ty kucyk Pony a Ty mustang z przymrużonym okiem.:-p
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-12-30 15:06
Amen.......
                Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-12-30 19:23
Niech mi ktoś wytłumaczy, czemu Oni zawsze w nocy "debatują" i ustawy głosują? Wampiry czy jak?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-12-30 20:19
Robią tak ze wstydu. Po prostu nie chcą aby społeczeństwo tę hańbę oglądało i im zapamiętało.
                                                              Waldi.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-02 16:15
Wg. mnie to Kucyk i Kryształek prawdę odkryli - niestety :-( Jak pow. Kukiz - w nocy to śpię i o to chodzi kaczkowatym :-(
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-12-30 20:22
Dlaczego w nocy? A dlatego, bo najczęściej w nocy działają złodzieje.  Takie stwierdzenie "przychodzi jak złodziej w nocy" znane jest już od stuleci, bo właśnie o tej porze sen/senność pozbawia czujności.
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2015-12-30 20:35
Sejm "za" zmianami w mediach i służbie cywilnej

>Sejm uchwalił dziś dwie ważne ustawy. Po burzliwej debacie posłowie PiS przegłosowali nowelizację ustawy o służbie cywilnej i ustawy medialnej. Na sali doszło do licznych spięć, a dyskusja była bardzo emocjonalna. Edukacja, finanse, media oraz administracja. Te dziedziny czeka reorganizacja w związku z nowymi przepisami przyjętymi wczoraj i dzisiaj przez Sejm.


Pozostawiam to bez komentarza. Co nas czeka w najbliższej przyszłości, oceńcie sami.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-12-30 20:42
A może dlatego, że w nocy dzieją się dziwne rzeczy z umysłem człowieka (ponoć naukowo stwierdzone), na skutek działań Księżyca. Podobno ( nie sprawdzałam na sobie ) przypływy i odpływy mórz też działają na mózg człowieka destrukcyjnie. I dlatego w nocy jest najwięcej przestępstw.. kradzieży, morderstw.. etc. Dlatego apeluję!! ukradnijmy księzyc!!! (już ktoś raz to uczynił) i co..??? rządzi!!. Może i nam się powiedzie??? :-)))))
Zamąćmy też wielką wodą (tylko nie w naszą stronę)
Mam nadzieję, że humor wam dopisuje (bardzo się starałam) hahhhaahahahaha... :-) :-) :-)

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2015-12-31 08:57
Nocą dla tego, że najgenialniejszy umysł naszych czasów jest wtedy najbardziej aktywny. Do do ustaw to wreszcie będziemy mieli kompetentnych urzędników i dziennikarzy. Konkursy w służbie cywilnej pozwalały na przyjmowanie do pracy przypadkowych osób, które co prawda wypełniały często wysokie warunki formalne nie reprezentowały natomiast właściwej postawy moralno-etycznej oraz nie budziły zaufania. Teraz koniec z takimi fanaberiami. Wreszcie można będzie mianować urzędników zaufanych, mających właściwą postawę etyczno-moralną, dyspozycyjnych. Wymogi i umiejętności formalne nie są najważniejsze w przypadku urzędnika. Ma on bowiem wykonywać przede wszystkim mądre i właściwe polecenia przełożonego. Ponieważ Prezesem wszystkich prezesów jest jeden Prezes Tysiąclecia, Nasza Jutrzenka Swobody, Nadzieja Cierpiących, wszyscy mają za zadanie jedynie wykonywanie jego poleceń. Nie potrzeba tu specjalnej mądrości ani samodzielności. Takie stanowiska jak prezydenta, premiera, ministrów, obsadzane są tymczasowo jedynie na czas realizacji konkretnego zadania. Ważny jest bowiem cel ostateczny, stworzenie nowego społeczeństwa jedynie pierwszego sortu.
Podobnie ma miejsce z dziennikarzami. Dziennikarze powinni wychwalać osiągnięcia władzy dokonywane w celu osiągnięcia powszechnej szczęśliwości - jeśli na na tym łez padole to poprzez osiągnięcie powszechnego zbawienia. Nie potrzebni są nam dziennikarze wyszukujący i nagłaśniający możliwe pewne DROBNE niedociągnięcia. Takie nagłaśnianie wypacza bowiem całość obrazu i stawia w krzywym zwierciadle rzeczywistość. Potrzebni są nam dziennikarze pokazujący codzienny trud Prezesa, właściwych posłów, Rządu, Prezydenta w dążeniu do tego aby Polska rosła w siłę a ludzie żyli dostatniej. Dziennikarze powinny też demaskować knowania opozycji i jej nieczyste intencje. Powinni być nasi narodowi, służący dla dobra Narodu, Partii i Prezesa.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-12-31 11:40
                   Serwus :-)
  Tak wygląda"nowa, lepsza zmiana" w wydaniu P i S -u. Takimi (kolesiowskimi) standardami się kierują:

>http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/509442,cba-agent-usuniety-za-sprowadzenie-prostytutki-do-siedziby-wraca-do-sluzby.html<


 
                                             Waldi.
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2015-12-31 14:32
Tajny agent z cała pewnością albo przez całą noc pracował nad nią aby nawrócić ją na dobrą drogę albo starał się ją pozyskać jako współpracownika do kompromitowania nieuczciwych polityków wiadomej opcji. 
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-12-31 12:06
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :-)
A tak komentuje spór o Trybunał Konstytucyjny Max Kolonko zza oceanu
Raczej trudno przypisać Mu przynależność do jakiejś partii :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-12-31 22:33

>Teraz koniec z takimi fanaberiami. Wreszcie można będzie mianować urzędników zaufanych, mających właściwą postawę etyczno-moralną, dyspozycyjnych. Wymogi i umiejętności formalne nie są najważniejsze w przypadku urzędnika. Ma on bowiem wykonywać przede wszystkim mądre i właściwe polecenia przełożonego.


Kucyku, wróciła "komuna". W podobny sposób zostawało się oficerem w myśl hasła "nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera". W otoczeniu prezesa pełno jest takich osobistości.
Tym oczywistym oczywistością opisanym przez Kucyka przeczy wypowiedź Max Kolonko, który z perspektywy Ameryki stara się wyjaśnić ostatnie zajścia. Nie uwzględnia jednak jednego, że zmiana prawa nie odbywa się takimi metodami, jakie stosuje PiS. Jak mówi stare ludowe przysłowie, "pośpiech jest wskazany w dwóch przypadkach: przy łapaniu pcheł i ze sraczką"(przepraszam za dosadne kreślenie). W każdym innym przypadku konieczna jest ROZWAGA, a ta wymaga czasu i wielu przemyśleń.
PiS "kupił" swoich wyborców obietnicami bez pokrycie, byle dorwać się do koryta i to właśnie bezczelnie czyni. To nie jest "dobra zmiana', ale zamiana dżumy na cholerę.
To nie TK przeszkadzał by PiS-owi w realizowaniu obietnic, ale brak środków finansowych. Dlatego PiS zaczął od niszczenia TK, aby bezkarnie sięgnąć po absolutną władzę i związane z nią profity. Jesteśmy właśnie świadkami zamiany jednego układu, na drugi, jak np. w przypadku drożejących lekarstw. Ofiarami są najsłabsi.
Jeżeli dzisiaj zwolennicy tej opcji politycznej pieją z zachwytu i cieszą się, że oderwano od koryta PO-wców, jutro stracą rezon, gdy przyjdzie im coraz więcej płacić w marketach i bankach. Pomijam już ile Polacy i Polska straci przez te nieprzemyślane działania.
Bez względu co by Max Kolonko mówił, nie uwzględnił on jednego, że prezydent i nowy rząd oraz posłowie i senatorowie składali ślubowani na obecnie obowiązującą Konstytucję. Jeżeli więc świadomie złamali i nadal łamią Jej postanowienia, popełniają krzywoprzysięstwo. W dodatku nie robią tego dla dobra Narodu, jak kłamliwie tłumaczą swoje postępowanie, ale po to, aby raz przejętej władzy nie oddać tak łatwo. O tym Max Kolonko nie powiedział.
Niewątpliwie konstytucja wymaga zmiany, ale można tego dokonać w sposób cywilizowany i nie pod dyktando jednego ugrupowania, ale z udziałem wszystkich i społeczeństwa.
Projekt konstytucji autorstwa PiS z 2010 roku, który ukazał się w Internecie na krótko, obnażył do czego PiS zamierza dążyć. Jeżeli wzbudza on obawy środowisk prawniczych, w tym konstytucjonalistów, to musi być coś na rzeczy. Nie można zakładać, że wszyscy prawnicy, po za tymi, co współpracują z PiS-em, są w jakimś sensie skorumpowani. O tym Max Kolonko też nie powiedział.
Przy okazji zwracam uwagę na sposób, w jaki PiS tłumaczy swoje opinie i opracowani powołując się na fachowców i ekspertów. Nigdy nie podaje nazwisk tych ekspertów, ani ich dokonań, tylko same ogólniki.
I tak na koniec, w Nowym Roku życzę Wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności i .... aby spełniły się wszystkie obietnice PiS-u. Szkoda tylko, że nie znalazło się tam miejsce na problemy osób niepełnosprawnych. :-)
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2016-01-01 09:14
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich zarówno z pierwszego jak i drugiego sortu.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-02 15:51
Kucyk jesteś the best :-) Uważaj bo Cie zamkną ;-)Prokuraturę już osobiście będzie kontrolował Ziobro :-( a znam kilka "WESOŁYCH" spraw z Jego udziałem :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-01 19:54
Primo: poczytaj analizy cen usług bankowych na zachodzie i u nas to zobaczysz, że drożej być już nie może. Tak samo było przy ustawie antyspreadowej - banki płakały tak samo.
Secundo: PiS robi teraz mnóstwo bzdur i czyni źle to jasne. Jednak obietnice realizuje.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-01 20:28

> Jednak obietnice realizuje<


I dlatego dalej ma duże poparcie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-01 22:01
Tylko, że w tym wszystkim jest jedno wielkie ale, otóż pieniądze na te ich obietnice zostaną wyrwane nam wszystkim z kieszeni. Konkludując:
Zrobili sobie dobrze ( urządzili się ) naszym kosztem.
                                                                                Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-02 09:41

>Zrobili sobie dobrze ( urządzili się ) naszym kosztem.<


WzK naprawdę nie widzisz, że Twoja wypowiedź pasuje jak ulał do poprzedniej ekipy? Nawet jeśli byś chciał, to do teraźniejszej nie pasuje, bo za krótko są u władzy. Nie dostali nawet 100 dni spokoju, a mimo wszystko spełniają obietnice wyborcze. W takiej sytuacji krzyki opozycji stają się wręcz wkurzające. To jest jak wrzask dziecka w piaskownicy "oddaj moje zabawki". A już obrazek grupy naszych "prominentów" skarżących się u "obcych" był żenujący. Czyich interesów bronisz, bo na pewno nie "zwykłych" ludzi. Straszenie brakiem demokracji (nie pamiętam dokładnie kto o tym tu wspomniał) to też jakaś paranoja, bo gdyby jej nie było, to nikt słowa nie mógł by powiedzieć. Zapomniałeś jak było? Zapomniałeś jak się radia słuchało z uchem przy głośniku żeby sąsiad nie usłyszał, bo by Cię zamknęli? Pierdnąć za przeproszeniem nie można było głośniej żeby nie powiedziano, że za dużo jadłeś, a skąd miałeś mięso skoro w sklepach nie ma. Może nielegalnie świnię kupiłeś. Takich przykładów można podawać tysiące. Pamiętam doskonale brak demokracji i nikt mi nie powie, że teraz jej nie będzie , bo PiS doszedł do władzy. Gdyby tak było, to młoda dziennikarka wypowiadająca się ironicznie, bez szacunku o swoim prezydencie już by pracy nie miała. Wiele osób z forum też by już nie pisało. Nie mówcie więc o braku demokracji , bo wygląda jakbyście nie wiedzieli o czym mówicie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-02 12:22

>Nawet jeśli byś chciał, to do teraźniejszej nie pasuje<


   Uchowaj Panie Boże abym kiedykolwiek z tymi oszustami się bratał.

>obrazek grupy naszych "prominentów" skarżących się u "obcych" był żenujący.<


Tu się zgadzam. Skarżący się na swój kraj A Duda  u prezydenta Niemiec był doprawdy upokarzający wszystkich Polaków.Tej hańby nic nie zmyje.

>Zapomniałeś jak się radia słuchało z uchem przy głośniku<


Właśnie nadchodzi ekipa, która nam to przypomni. Zawłaszczenie mediów i postawienie Kurskiego na czele już to zwiastuje.

>Takich przykładów można podawać tysiące<


I znowu się zgadzam bo te przykłady zniewolenia przez Jedynie Słusznego Prezesa będą liczone w tysiącach.

>Nie mówcie więc o braku demokracji , bo wygląda jakbyście nie wiedzieli o czym mówicie. <


Proszę wychyl trochę nosek po za TV Republika, ND i inne indoktrynujące będące na usługach P i S -u media.

                                               I to by było na tyle - Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-02 12:29
Pożyjemy zobaczymy jak będzie naprawdę. :-)

> indoktrynujące będące na usługach P i S -u media<


Wiem z Twoich wypowiedzi, że Ty akurat wolisz te sprzyjające PO. :-))))))))

Co to jest za skrót ND?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-02 12:46
ND to skrót od " Nasz Dziennik".

> akurat wolisz te sprzyjające PO.<


  A wiesz, że już nie !?  Po prostu nic nie robią aby zmienić moje rozczarowanie. Interesująca zaczyna robić się "Nowoczesna". i jej zacząłem się przyglądać.
                            Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-02 13:14
No to ND nie czytam. Może raz czy dwa w necie, ale nie czytam.

Dla mnie Nowoczesna jest jak PO. Tylko dużo krzyku.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-02 13:30
Lecz gdy połączą siły to P i S do śmietnika historii wrzucą. Na zawsze :-)
                                                 Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-02 13:35
Za bardzo  między sobą o stołki walczą więc nie połączą sił. A po drugie nie wiem czy to by było  dobre dla "zwykłych śmiertelników" czy dla bankowców i prominentów.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-02 13:38
Z pewnością lepsze jak notoryczne łamanie Konstytucji przez rządnego władzy i zemsty J. S. P.
                                                                Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-02 13:46
Czy "z pewnością", to bym się mogła spierać. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-02 16:12
A jakie "obietnice" i czyim kosztem? Zadałaś sobie to pytanie?

>duże poparcie.<


Czyje? Zadałaś sobie to pytanie? Pomijam tu "mohery". To będzie jakiś kraj?
Pasuje? No to życzę wszystkim, którzy będą musieli coś załatwić, aby trafili na nowych urzędników z nominacji - nie pomoże karteczka od księdza, bo tam tłumok bez wykształcenia i doświadczenia będzie siedział.
Nie chce mi się nawet dalej czytać głupot :-(

PIS popierają buraki, tłumoki i pieniacze, bo nawet katolicy (prawdziwi) się odwracają - nie jest katolikiem - chrześcijaninem debil wielbiący otłuszczonego złodzieja Rydzyka, czy podobną w  wyglądzie nie myjącą kępy, Kępę  - pracuje po 24 godz. i twierdzi, że: "jak komuś nie pasuje niech odejdzie". No to co z Wami - nie chce się robić po 24 h? Spadać na bruk, a nie skargi pisać...

Ps. rogal itp to, że ja napisałam, iż spełniają "w jakiś sposób obiecanki" nie znaczy, że tak jest - proszę używajcie mózgów!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-02 16:41
I Ty Jola użyj swojego. Przestań wreszcie obrażać ludzi o innych poglądach niż Ty. To, że coś Ci się nie podoba wcale nie świadczy o tym, że masz rację. Tym bardziej, że tej racji nie udowodnisz "dowalaniem" komuś.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-02 19:19
Lidka, szkoda zdrowia i czasu na odpowiadanie tej ... jakjejtam :-)
Zrób tak jak ja - IGNORUJ! I mam spokój :-)
Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-03 08:04
„Pani J. Dobrosz-Oracz, p. Kraśko, p. Lewicka,p.Tadla, oboje Lisowie i reszta kłamczuchów dostaną skierowanie na kursy medialne resocjalizacyjne do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej do Torunia. Wykłady poprowadzi Ojciec Dyrektor” + TadeuszP z f.n. - kłamczuszek.

Posłanka prof. Krystyna Pawłowicz ;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-03 07:21
Moja miła Lidziu, w jakiż to sposób "obrażam"

>ludzi o innych poglądach<


może tak konkretniej? Nie tak po "Krysiniemu"? Zapomniałaś, że obecnie rządzi PIS i jego "sławy"? W zw. z tym dostosowuję się do sposobu (jeszcze nie całkiem) wypowiedzi tej co wali się w łeb - do tej pory mnie to śmieszy :-)- Pawłowicz, Kaczyńskiego, Beatek - zwłaszcza podnieconej ;-)  Poza tym, no cóż: chyba jestem Polką drugiego sortu. Patrząc na i czytając tych I sortu, to wolę być jednak II sortu - sorki :-)

Poczytaj, zajrzyj na FB, twitter, swoich "idoli" - skoro poczułaś się "obrażona"...

>Ci się nie podoba wcale nie świadczy o tym, że masz rację.<


Nie należę i nie popieram żadnej "partii" - pisałam, ale potrafię czytać, myśleć (jeszcze) i wiara nie przysłania mi obiektywnej oceny.
Poza tym ja na to co piszę mam dowody w postaci słowa pisanego i wypowiedzi w publikatorach - każdy może poszukać.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-03 11:22
Jolu

>Poczytaj, zajrzyj na FB, twitter, swoich "idoli" - skoro poczułaś się "obrażona"...


<

Uważam się za osobę wystarczająco oczytaną i mam własne poglądy, które uważam za dobre. Natomiast co do moich "idoli", to Ty ich nie znasz. :-)

>potrafię czytać, myśleć (jeszcze) i wiara nie przysłania mi obiektywnej oceny<


Nie Ty jedna. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-02 15:39

>trudno przypisać Mu przynależność do jakiejś partii<


Na pewno? A może można tylko do partii durni, dla których pieniądz nie śmierdzi, a może tych "chcę być sławny za wszelką cenę" lub "nudzi mi się, starzeje się"? Nooo zajebisty autorytet Tadeusz przytoczył błuhahaha... "aksamitna rewolucja" i te minki....
Jedno jest pewne: skoro Mariusz Maks Kolonko "jest za" to znaczy, że śmierdzi komuną!
Człowiek bez kręgosłupa moralnego, zmieniający poglądy o ile je ma. Jego wybranką była M. Rossati - gdzież się poznali? ;-)
Do niedawna "gwiazdor" TVN , brylował  na postkomunistycznych salonach. Chwalił i "pił z jednego kubka" z Lisem i Olejnik! Obecnie świeżo nawrócony narodowiec.
Atrakcyjnie i dowcipnie mówiący cwaniak, wtłacza do głów młodych i jak widać starych (nie kumatych), ruską propagandę.

Kim jest Maks Kolonko? Obiektywny dziennikarz? Czy to dziennikarz? Koniecznie chce się jeszcze odbić i zażyć dawnej sławy, a może załapie się w Polsce na dodatkowy "grosz"? Ktoś powie, że "ma kasę" - tam tak to nie działa - nigdy za dużo, do tego facet nie zna realiów Polski w Polsce: to co dla niego jest "konserwatyzmem" w Polce znaczy zupełnie coś innego.
Kolonko jest osobą zmieniającą poglądy i zdanie w zależności od wiatru i od dawna żyje w oderwaniu od rzeczywistości.
Na gali wręczenia telewizyjnych Wiktorów za 2001 Kolonko dostaje statuetkę i kwiaty. Biegnie z nimi na widownię, klęka przed Jolantą Kwaśniewską i wręcza jej bukiet.
To co mówi ze swoim amerykańskim akcentem o Putinie przebija propagandę putinowskiej telewizji Russia Today. Czy mu za to płacą? Czy jest, był agentem? Max Kolonko zachwala byłego podpułkownika KGB Putina.
Nakłaniał i nawoływał do inwazji w Iraku, a następnie... krytykuje tę inwazję - czy to człowiek uczciwy - zapomnieć o honorze, na który tak chętnie powołuje się Tadeusz: nie przeszkadza Ci brak honoru "Kolanka"?;-)

Niektóre wypowiedzi Kolonko:
„Co pozostanie po ukraińskiej wiośnie? Pozostanie wojujący ukraiński nacjonalizm, ponieważ wojujący ukraiński nacjonalizm jest właśnie siłą napędową tamtej rewolucji. Potrzeba będzie tylko czasu, żeby cały ten majdan poprzez zachodnią granicę Ukrainy przedarł się do Polski i żeby ukraińscy nacjonaliści z koktajlami Mołotowa stanęli pod polskimi miastami i wtedy rzeką zaczną płynąć Polacy”

"W imieniu ludzi, którzy mówią, jak jest, rozpoczynam akcję zbierania podpisów pod petycją do pana prezydenta Andrzeja Dudy, aby rozpisać referendum konstytucyjne o przywrócenie prawa do posiadania broni w Polsce".
Już to widzę: 80% populacji nie żyje ;-) bo to MY! Słowianie nie zwyczajni...
Nieziemski debil 50 stuknęła do tego andropauza się dołączyła, albo chce Polaków wymordować tyle, że tchórz i jakoś w Polsce ani u sowietów nie zamieszkał, no ale Putin Go olewa grubym sikiem :-)
W życiorysie Maksa Kolonki w czasach III RP, aż do obecnego cudownego nawrócenia, nie ma śladu buntu przeciwko niej. Co on tam ma? Prowadzi? Aaaaa internetowe filmiki na YouTube, cha cha cha
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2016-01-02 16:53
Jola a co powiesz o Joannie Lichockiej,byłej pracownicy np Newsweek-a czy innych pozycji medialnych?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-02 15:12
Błaznów było wielu
Ale Stańczyk tylko jeden.
Takie wnioski nasuwają się po postach kilku osób silących się na "cięty komentarz".

Pozdrawiam w Nowym Roku :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-02 15:41
Tadziu po nauki do ojca dyrektora do szkoły ;-) Nie mieszaj Stańczyka bo Go tacy jak Ty i inne kaczki obrażają!
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-01-02 20:39
Ja myślę (czasem mi się zdarza), że czas najwyższy na na radykalne zamiany. A te możliwe są jedynie poprzez nowe młode pokolenie. Mam nadzieję, że doczekam. Bo Ci obecni ludzie, obojętnie z jakiej opcji, wychowani są w wiadomej epoce i myślą jedynie o własnych interesach. Nauczyli się przez lata kruczków, jak zamącić umysłami ludu. A "babcie" zapomniały dzięki komu mają emerytury i renty.
Obietnice.. nadzieja.. matką... itd. Liczą się realia, a te nie zmienią się z dnia na dzień, bo nikt nie jest magiem.

Mimo wszystko, trzeba jakoś trwać :-) żywiąc się  złudną nadzieją.. czy twardo stąpając po niepewnym gruncie. Dlatego życzę przetrwania :-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-02 20:59

>życzę przetrwania :-)<


Spodziewasz się jakiegoś kataklizmu? :-))))))
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-01-02 21:48
oj.. tak.. jak do tej pory spełniało się  moje czarnowidztwo :-))) , ale zawsze może być wyjątek.. :-))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-02 22:19
Nowy rok, więcej optymizmu i dobrych myśli. :-) Będzie ok. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-03 06:53

>Ja myślę (czasem mi się zdarza)<


Jak widzę to Ci się "zdarza" niegłupio :-) Po sporym czasie dopiero zrozumiałam co miałaś na myśli (kiedyś) i przekonałam się, że miałaś rację. Teraz też się zgodzę z jednym małym "ale"

>realia, a te nie zmienią się z dnia na dzień<


niestety zmienią (zmieniają się). Rządzący działają w pośpiechu i jak pisałam biorą "za pysk" strategiczne punkty, a to będzie skutkować tu na dole. Te parę groszy rzucone wydamy szybciej. USA upomni się i albo albo. Znając logikę PISu skończy się dla nas wszystkich źle. Młode pokolenie uczy się od starszych niestety, a w szkole nie uczą samodzielnego myślenia.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-03 07:59
Wypowiedź p. prof. Krystyny Pawłowicz (tej od łba ;-)) posłanki PIS o mediach:
http://wpolityce.pl/media/276911-apolitycznosc-mediow-publicznych-to-szkodliwy-mit-za-wszystkimi-stoi-wlasciciel-dysponent-o-jakichs-politycznych-przekonaniach-i-swiatopogladzie

A to niektóre wypowiedzi K. Pawłowicz:

"Pani Agnieszka HOLLAND żałośnie NIC z Polski nie rozumie i popiera kod-owy zamach na wynik demokratycznych wyborów w Polsce.Tak "dobrze już było" Proszę Pani.I wystarczy.Teraz Polska.
Może lepiej,by robiła Pani swe filmy /najlepiej za granicą/ niż obrażała innych i opowiadała w tvn o demokracji,której Pani po prostu nie rozumie"

"Pani Ulu,czas skończyć przerwę i wrócić do pracy,klienci czekają"

"Panu Rzeplińskiemu przypominam,że nowelizacja ustawy o TK JUŻ od rana OBOWIĄZUJE.Trybunał MUSI więc orzekać już w składzie min.13 sędziów,sprawy mają czekać na swą kolejkę wg.daty wpływu a wyroki zapadać 2/3 głosów.P.Rzepliński MUSI obecnie włączyć 5 nowych sędziów do składów orzekających,inaczej wyroki TK będą NIEWAŻNE.
TK nie ma kompetencji do oceny uchwał Sejmu w sprawach indywidualnych,uchwał stosujących prawo a nie tworzących go,bo konstytucja tego NIE przewiduje w art.188.Samowola p.Rzeplińskiego złamałaby trójpodział władz i weszła w sferę władzy Suwerena,tj.Sejmu.
Mam nadzieję,że doczekam postępowania dyscyplinarnego wobec p.Rzeplińskiego za jego gorszące zachowanie psucia Trybunału,że doczekam pozbawienia potem p.Rzeplińskiego także statusu sędziego w stanie spoczynku..."

"LEWACTWO nie ma jednak poczucia humoru,a Toruń działa na nich jak woda święcona..."
"A nowe przepisy medialne Sejm - jak mówiłam - dziś uchwalił.Jutro Senat.Od poniedziałku lub wtorku w publicznej tv - PRAWDA o Polsce i świecie współczesnym.
P.Kraśko miał dziś ostatnie pożegnanie z bronią.Pani Tadla może nie zdąży się pożegnać"

"WARCHOLSTWO szefów Polskiego Radia i targowicki bunt przeciwko legalnej polskiej władzy jest najlepszym dowodem,że ustawa medialna i natychmiastowa zmiana kierowników tej instytucji publicznej była KONIECZNA.
Trzeba to oczyścić do korzeni."

"Ponieważ lewacy już "wykręcają" sens mojego postu,znowu ogłaszam,że post wyraża MÓJ PRYWATNY ,a nie PIS-u POGLĄD na charakter MEDIÓW PUBLICZNYCH.Mam prawo mieć swój pogląd na to,targowico?"
ITD

A tu tylko kilka komentarzy zwykłych "szarych" ludzi - krótkich acz treściwych:)
"DLACZEGO W TYM KRAJU OBYWATEL DRUGIEGO SORTU MUSI WSTYDZIĆ SIĘ ZA PROFESORÓW?DLACZEGO!!!!!!"

"Skoro to Pani prywatny pogląd to nie obrażę nikogo z PiS'u twierdząc, że powinni wstydzić się za taką członkinię partii?
Pani Posłanko!!! - to ja będę oceniał czy chcę oglądać dziennikarzy TV. Pani jedynie ma im dać możliwość wyrażania własnych poglądów. Ma Pani rację - żadna inteligentna osoba - ani dziennikarz ani Sędzia Trybunału nie może być faktycznie apolityczny. Ale za jego poglądy (prywatne) nie może być karany. Obojętne jakie te poglądy by były.
Proszę nie uznawać obywateli za idiotów. Też mamy mieć możliwość politycznego wyrażania własnych przekonań. I jeśli to będzie się pani kojarzyło z Targowicą no to cóż. To Pani zdanie i Pani problem..."

"Tytuł profesora przy pani nazwisku jest najlepszym dowodem na to że inteligencja nie idzie w parze z wykształceniem"

"nie po południu, ale w nocy, po cichu i przeciw Polsce, PiS zachowuje się jak za czasów stalinowskich." ITD ;-)

Ja teraz i tu: p. prof. po przecinku robimy odstęp, nie przed ;-)
Pozdrawiam wszystkich czekających na lepsze :-) Obrażonym tłumaczę: to tylko taki wątek i każdy pisze co mu w duszy gra.. trala la ;-) Niektórzy się "wystraszyli" przewodniej siły narodu i wycofują się...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-03 11:27

>Obrażonym tłumaczę: to tylko taki wątek i każdy pisze co mu w duszy gra.. trala la ;-) <


To jest zrozumiałe, ale zupełnie niezrozumiałe jest dla mnie to, że przy przedstawianiu swoich poglądów można przy tym obrażać innych. Nie będę przytaczać przykładów. Wystarczy poczytać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 206) (3675286 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill