www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Pytanie w sprawie renty (4847 - wyświetleń)
- Autor sutek50 Dodany 2015-12-02 12:37
Witam!
Wczoraj mi przyszlo wezwanie na komisje zus. Staram sie o rente z tytulu niezdolnosci do pracy. Tylko ze niewiem wlasnie czy spelniam wymogi co do okresów skladkowych i nieskladkowych. Czy na wezwaniu ktore mi wczoraj przyszlo nic nie pisze o tym ze nie spelniam czy to bedzie sprawdzane dopiero na komisji. Bo z drugiej strony jak bym nie spelnial tych wymagan co do okresow to po co mieliby wzywac na komisje. Co otym myślicie.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-12-02 13:15
Kilka refleksji :

>Tylko ze niewiem wlasnie czy spelniam wymogi co do okresów skladkowych i nieskladkowych. <


1) Miałeś dosyć czasu aby to sprawdzić/wyjaśnić.

>czy to bedzie sprawdzane dopiero na komisji.<


2) Nie,- takich spraw się w czasie komisji nie sprawdza, nie porusza. Tylko sprawy medyczne.
w Późniejszej decyzji ZUS będziesz miał opis co i jak.
                                                           Waldi.
Nadrzędny - Autor tygrys01 Dodany 2015-12-22 20:48
daj znac jaką bedziesz miał odpowiedz
Nadrzędny - Autor sutek50 Dodany 2016-01-04 14:16
Dziś otrzymałem odpowiedź z zusu ze nie jestem niezdolny do pracy. Czy w takim razie nawet częściowej niezdolnosci nie otrzymalem?
Nadrzędny - Autor Romek. Dodany 2016-01-04 14:54
Nie jesteś niezdolny do pracy = jesteś zdolny do pracy,nie masz nawet częściowej niezdolności do pracy
Nadrzędny Autor sutek50 Dodany 2016-01-04 15:27
I to mnie bardzo zdziwiło poniewaz liczylem na czesciwo niezdolnosc a tu nic nie wspomniano o czesciowej. Pozstaje sie odwolac
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Pytanie w sprawie renty (4847 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill