www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Jak sprawdzić czy pracodawca zarejestrował mnie w PFRON??? (2531 - wyświetleń)
- Autor Angela92 Dodany 2016-01-08 18:13
Witam,
mój brat choruje na cukrzycę insulinozależną oraz celiakię, ma orzeczenie o niepełnosprawności. Pół roku temu podjął pracę, pracodawca wziął wszystkie papiery by zarejestrować go w PFRON i wziąć dofinansowanie. Jako że pracodawca powinien otrzymać refundację za pracownika na ZUS miał podnieść pensję mojemu bratu. Po pół roku gdy temat pensji powrócił pracodawca wykręca się, że nie zdążył zarejestrować brata i zwłasnej kieszeni opłaca składki. Obawiamy się jednak, że to zwykłe kłamstwo. Czy mój brat może jakoś sprawdzić czy został zarejestrowany w PFRON i czy pracodawca brał jakieś dofinansowanie na niego?? Bardzo proszę o pomoc! Nie chodzi już nawet o ten dodatek do wypłaty ale o zwykłą ludzką uczciwość.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-08 18:26
Brat może tego dowiedzieć się w ZUS (tak było za PO) i w PFRON. Zwyczajnie iść do odpowiedniego pokoju i sprawę przedstawić z pytaniem. To żadne tajemnice.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Jak sprawdzić czy pracodawca zarejestrował mnie w PFRON??? (2531 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill