www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 210) (3675684 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-11 18:36
Nie ma przymusu czytania moich linków i moich postów. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-11 19:08
Fakt :-) Przestań tak przeżywać - Ciebie nikt nie zgwałci! :-) to raz, dwa: wiara nie ma nic wspólnego z niektórymi "duszpasterzami" i polityką - PIS nie ma nic wspólnego z wiarą... katolicką też!
Pozdrawiam -lubię Cię nadal :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-11 19:22
Mam dzieci i wnuczki więc mam się o kogo martwić. O siebie już nie muszę. Ten czas , który mi jest dany pewnie bez przemocy tego rodzaju przeżyję, bo starsze panie robią się niewidzialne - jak szyba. Nawet jak nie noszą moherowego beretu. :-)))

Również pozdrawiam. :-)))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-11 19:32
Lidziu, "moherowy beret" zapadł w powiedzonka - określenia jak "beton" ale "beton" może być w każdym wieku - to myślenie - brak płynności myślenia".

Wnuki... jak Polska przetrwa i świat - nic im nie grozi od uchodźców - wierz mi :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-11 19:42
Nie wierzę. :-(:-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-09 23:14
Gdzie szukać pieniędzy?
z tytułu CIT budżet stracił w 2014 roku około 40 mld zł
Koalicjia PO-PSL tego nie wiedziała? A może nie chciała wiedzieć?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-01-09 23:40
Pewnie, proste jak metr sznurka w kieszeni , "wystarczy uszczelnić" . Ale jak to zrobić żeby tych co kombinują wyłapać nie przeszkadzając tym co pracują . Zapytaj się prezesa Optimusa ?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-10 08:50

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/24-final-wosp/ky4p66<


             Apeluję o wspieranie Orkiestry datkami i w każdy inny sposób  !! :-) Tak zwyczajnie po ludzku i na pohybel tym oszołomom P i S-owskim (Pięta, itp, itd) i pohybel tym sukienkowym, którzy nie mogą przeżyć tego, że im taka duża kasa koło nosa przelatuje. Sorki za tak długie i złożone zdanie.
                                                                               Waldi.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-01-10 10:26

>na pohybel tym oszołomom P i S-owskim


Też życzę Ci miłego dnia :-)
A do pomocy potrzebującym nie trzeba, nie tylko mnie, zachęcać.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-10 10:33
WzK. Były tu na forum różne osoby, rzucały one złe słowa i to rzucały dosłownie, po chamsku, ale wydają mi się być one mimo wszystko "lżejszego kalibru" niż Twoje ubrane w inteligencję i poprawność. Skąd w Tobie tyle jadu. Źle życzysz tym co głosowali na PiS, źle życzysz ludziom kościoła. Przyjęłam to jako złe słowa skierowane wprost do mnie.
I jeszcze jedno głosowałam na PiS, chodzę do kościoła i to mi wcale nie przeszkadzało wrzucić "grosik" do puszki zbierających. Żaden ksiądz nie namawiał mnie nigdy bym tego nie robiła. Kościołowi z powodu Orkiestry "kasa koło nosa" nie przelatuje jak byłeś łaskaw powiedzieć, bo kto chce dać na cele swojej parafii lub podobne zbiórki, to i tak da.

>nie mogą przeżyć tego<


Mogą, mogą, przypomnij sobie ile lat istnieje KK, a nie zawsze były to łatwe lata. Nawet w naszym kraju.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-10 11:31
Lidka, zgadzam się z Tobą ale "uważaj"!
Bo następne "przyjazne słowa" wypowiadać będzie klon WzK a tamten/ta to już idzie ostro po bandzie. :-)
Więc może lepiej nie budzić demonów? Nie mówiąc już o "zlocie gołębi" A ci to już mają predyspozycje do "kalania" pomników, że o parapetach nie wspomnę. :-)
Miłego dnia :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-10 11:38
Boję się tylko Boga. Niegrzeczne ludziki z forum nie są w stanie nic mi zrobić. Najwyżej przełączę się na inną stronkę. :-))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-10 12:06 Zmieniony 2016-01-10 12:16

> Źle życzysz tym co głosowali na PiS, <


Napisałaś nieprawdę. Napisałem na pohybel oszołomom mając na uwadze polityków (podałem nawet nazwisko), decydentów tej formacji a nie "głosujących".

>Przyjęłam to jako złe słowa skierowane wprost do mnie.


Jesteś "czynnym " politykiem tej formacji, że tak się z nimi utożsamiasz?

>źle życzysz ludziom kościoła.<


Tu po prostu skłamałaś robiąc mi takie insynuacje. Oczekuję, że zachowasz się honorowo i mnie przeprosisz.
                                Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-10 12:15 Zmieniony 2016-01-10 12:22
Co rusz wzywasz, by inni zachowywali się honorowo, ale Ty bez winy nie jesteś. Nie będę Cię przepraszała, bo nie mam za co.

Według słownika j. polskiego pohybel

1. konstrukcja, na której wiesza się skazańców oraz sama kara śmierci przez powieszenie; szubienica;
2. na pohybel - na zgubę, na zatracenie, na nieszczęście
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-10 12:32 Zmieniony 2016-01-10 12:36

>Nie będę Cię przepraszała, bo nie mam za co<


Oczywiście, możesz za swoją obelgę/kłamstwo nie przeprosić. Nikt Cię do tego nie zmusi. Ale w takim przypadku stajesz się/będę Cię uważał za  osobę niegodną.
                                                           Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-10 12:56
Każdy widzi co napisałeś więc nie mów głupstw.  Niegodną czego?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-10 13:09
Co prawda " Polski kodeks honorowy" Boziewicza wyklucza Cię ( jako kobietę) z czynności honorowych. Ale ja nie zapisy tego kodeksu miałem na myśli.
Tylko takie zwykłe ogólnoludzkie normy dobrego wychowania. I zasadę, że za wyrządzoną krzywdę należy przeprosić. Ale jak udowadniasz zasada ta jest Ci obca. Szkoda.

>http://literat.ug.edu.pl/honor/kodeks.pdf<


                              Waldi
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-10 13:31
Wpis, od którego się zaczęło dalej jest do przeczytania. Tam widać kto obraził i dalej obraża.

>jak udowadniasz zasada ta jest Ci obca<


Właśnie to udowodniłeś ponownie, że z tymi zasadami jesteś na bakier. Nie pogrążaj się chłopie.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-10 14:32
Nie badz bezczelny:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-11 18:42
LIDIAN! To żebyś usłyszała :-) To Ty faktycznie źle zrozumiałaś - odczytałaś to co napisał! Post miał wydźwięk krytyczny do Pięty, jak pow. Owsiak "...pocałuję Piętę w piętę" - świetny facet mimo, że wiekowy :-) i do takich faszystowskich pajaców w koloratce jak ks. Międlar i jego zwolenników.
Ja się zgadzam: "...na pohybel takim" ;-)

A od "wzywania"

>by inni zachowywali się honorowo<


jest mój "ukochany" (i jak czytam ze wzajemnością) Tadeuszek/WojtuśP" ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-11 18:55
Na szczęście można jeszcze wyłączyć komputer i nie czytać wątków osób, z którymi się aż tak nie zgadzamy. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-11 19:10
Można też dać odetchnąć innym i wyjść na zawsze z danego forum :-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-10 13:44
Lidian skąd u ciebie tyle jadu,złości?Myślałby kto zes kuzynką Kaczyńskiego.:-)Waldi napisał tylko ze wypowiedzi Pisowskiego Pięty,Krystyny P. czy innych Brodzińskich nijak sie mają do tego czego chca ludzie i im na POHYBEL ludzie do puszek kwestującej młodziezy wrzucają.A ksieża (poszukaj w necie-szczególnie jeden) tez nie odbiegaja pisowskim prominentom.
Bądź sprawiedliwa,wytrzyj pianę i nie tocz piany bo doskonale wiesz ze wymienieni politycy i ksiadz wypowiadali sie na temat WOŚP-u żle.

I jeszcze jedno.Co sie z tobą stało?Kiedys oburzało cie gdy ktos pod twoim postem jako odpowiedz użył "WY" a teraz z "Wy "sie integrujesz???
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-10 13:56
Widzę, że Tadeusz miał rację, WzK ma adwokata. :-))))))))

>Kiedys oburzało cie gdy ktos pod twoim postem jako odpowiedz użył "WY" a teraz z "Wy "sie integrujesz<


Tak, z takim Wy się integruję. Trudno żebym się zapierała  będących w grupie głosujących na PIS, a tym bardziej przynależności do KK.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-10 14:01
Znaczy jak Pisuary sie jednoczą to dobrze,jak przeciwnicy to raban względnie adwokaci.Tym wpisem potwierdziłas tylko,ze jestes złośliwa i zakłamana.Serdecznie współczuje.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-10 14:04
I kto to mówi. :-))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-10 10:55
A orzeczenie sądu już wykonał?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-10 11:20

>A orzeczenie sądu już wykonał?


Kto i jakie orzeczenie?
Oświeć nas!
Poważnie, nie wiem o co chodzi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-10 11:35
Ja też nie wiem o co chodzi.  Rogal, jaśniej proszę. :-))))))))))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-10 13:25
Mial.pokazac kwity ksiegowe w sadzie. Nie dostarczyl.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2016-01-10 19:49
Pan Prezydent Duda jako najwyższy przedstawiciel władz publicznych reprezentujący Naród Polski i będący symbolem dobrej zmiany, na WOŚP przekazał swoje narty. Jak wszystkie działania taki gest musiał być uzgodniony z Prezesem. Niestety wielu przeciwników dobrej zmiany i wrogów Polski i Polaków podających się publicznie za zwolenników PiS, jest przeciwnych Orkiestrze. Takie nieodpowiedzialne indywidua swoimi krytycznymi Orkiestrze wystąpieniami ośmieszają naszego Prezydenta a tym samym i Prezesa. Faktycznie szkodzą dobrej zmianie oraz Polsce i Polakom. Trzeba takich szkodników  jak najszybciej zidentyfikować i jeśli dorwali się do władzy natychmiast wyrzucić.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-10 20:31

>Trzeba takich szkodników  jak najszybciej zidentyfikować i jeśli dorwali się do władzy natychmiast wyrzucić. <


Ale kto ma to zrobić , no kto?? Kiedy oni wszyscy w jednym grajdołku siedzą i tylko o jakości i skuteczności wazeliny rozprawiają. Chodziły słuchy, że prezes lubi lawendową. Ale podobno już nieaktualne bo konwaliowa ma być na topie. :-)
                                                                         Waldi.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2016-01-10 22:26
Weryfikować to powinien każdy uczciwy obywatel. Każdy ma prawo wiedzieć, który z urzędników popiera Naszego Prezydenta i dobrą zmianę, a który sprzeniewierza się drodze postępowania wskazanej przez Prezydenta. Można nawet na tym forum wskazywać osoby z władz publicznych, które swoim postępowaniem podważają autorytet Prezydenta a tym samym szkodzą Polsce i Polakom. Niestety jak przy każdej zmianie do obozu władzy podłączają się rożni przbierańcy i ludzie niegodni. Może należy takie osoby wskazywać Naszemu Prezydentowi.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-10 22:52

>Może należy takie osoby wskazywać Naszemu Prezydentowi. <


Jest tu kilka osób na tym forum niezwykle oczytanych i wiernych Drogiemu Prezydentowi co z pewnością mu do ucha doniesie kto i jak. A tenże z kolei do ucha Wielce Wspaniałego Prezesa zaćwierka. Wtedy już Generał Generałów zwany Zamachowym Antkiem odpowiednią wojenkę wypowie.
                                                                 Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-10 11:41
A tak się sypią od środka KOD-y itp. twory.
http://m.niezalezna.pl/74780-wy-tu-k-nie-jestescie-od-filozofowania-tylko-od-roboty-jak-sie-nie-podoba-won-kod-od-srodka
To dla tych co uwierzyli, że tam naprawdę idzie walka o ich sprawy.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-10 12:43
Podłość rządzących nie zna granic. Dziesiątki tysięcy dzieci w całej Polsce kwestuje dzisiaj na rzecz Orkiestry a na polityczne polecenie:

>http://wiadomosci.onet.pl/lodz/zgierski-final-wosp-bez-wojska-i-strazy-dostali-taki-rozkaz/jd0wm8<


                            Waldi.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-10 13:47 Zmieniony 2016-01-10 13:57
Radze przeczytac komentarze pod artykułem WzK.
A pod Pałacem Prezydenta świta umundurowana była.:-(

Lidian dalej czytaj niezależną,Fronde i podobne "twory".Serdecznie współczuje obiektywizmu.:-(Dlaczego P.Deresz i J.Kurski sie wczoraj wypowiadali podczas manifestacji,zreszta nie tylko oni,myślisz ze dziesiątki tys.ludzi w Polsce i nie tylko nie wiedzą co czynią?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-10 14:00

>Lidian dalej czytaj niezależną,Fronde i podobne "twory".Serdecznie współczuje obiektywizmu.:-( .<


I vice versa. Myślałaś, że "twory", które Ty czytasz są niezależne i obiektywne, mylisz się.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-10 14:04
A widzisz,ja czytam Przewodnik Katolicki,La salvatore Romano i ewentualnie Rzeczpospolitą.I co?Jednak ci współczuje.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-10 14:05
To widać nie czytasz ze zrozumieniem. :-))))
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-10 16:53

>ja czytam Przewodnik Katolicki,La salvatore Romano ...


Oj blondynko wiotka i pachnąca :-)
Gdybyś czytała L’Osservatore Romano to znałabyś tytuł i nie pisała głupot.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2016-01-10 17:42
Ooo adwokat Lidian sie znalazl.;-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-11 18:45
Tadeuszek od poprawiania innych...
Jak jego poprawiają to milczy, milczy... bo za dużo tego poprawiania jest :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-10 14:16
WzK w odpowiedzi cytuję z Onetu:
Jurek Owsiak:
- Służby mundurowe są razem z nami. Policja jest z nami............. itd
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-10 14:27
Chodzi o ZGIERZ!!!czytaj ze zrozumieniem.:-))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-10 14:34
Widzę, że Tobie udało się coś zrozumieć. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-10 15:00
Po za haniebnymi incydentami wywołanymi przez rządzących Orkiestra ma się dobrze. Bardzo się cieszę.
A tu kolejne wieści na temat jak sytuację w Polsce Europa widzi :

>http://wiadomosci.onet.pl/swiat/schulz-o-polsce-sterowana-demokracja-a-la-putin/pn2yks<


                                             Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-10 16:43
Praktykujesz u nachbara? Myslis ze nie mamy internetu?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-10 16:48 Zmieniony 2016-01-10 16:54
Tak napisałeś jakbyś nigdy linku nie wklejał. Nachbar  mógłbyś napisać z dużej litery, bo przytaczasz tu nick użytkownika a nie sąsiada. :-) Ja też piszę Rogal a nie rogal.

Tutaj przykład/dowód:

>Autor W z K Dodany 2016-01-09 14:10 Zmieniony 2016-01-09 14:12


    >Rogal... do kogo to piszesz, bo piszesz w l. mnogiej, więc do mnie też. Za kogo chcesz uchodzić? "Kolegom po fachu"? Przeceniasz siebie - jak zwykle i jak zwykle chwalisz się - czy raczej próbujesz - byle czym.<

Rogal zawsze chciał uchodzić za kogoś lepszego, tego z pierwszego sortu. Niestety swoimi wcześniejszymi wpisami zrobił z siebie bufona jakiego ze świeczką gdziekolwiek szukać. Jako przykład wspomnę chwalenie się marynarką (sic!) o kontaktach/znajomościach i pseudo możliwościach już nie będę pisał bo można to odszukać.  A taki z niego kiedyś był fajny gość..............
                                                           Waldi. <
                                                                                          Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-10 19:17
Zaorales mnie:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 210) (3675684 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill