www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 212) (3675503 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-13 14:47
Adam!
Jesteś rozsądnym, inteligentnym facetem. Poczucia humoru też Ci nie brakuje. Dlatego dziwi mnie Twoje pesymistyczne podejście do wszystkiego.
-Banki zedrą z nas za opodatkowanie ich stawką poniżej 0,5%
-Hipermarkety podniosą ceny
-Ojcowie przepiją 500 zł ("zaprują się na śmierć")
-Tylko się cieszcie że macie odpowiednią grupę, bo będą powoływać do wojska (amalian 2016-01-11 13:50)
Nie wspomnę już o ocenie Lidki, że "obniża loty" czy Rogala, który jakoby stracił pracę.
Ja rozumiem, że pogoda jest kiepska a niskie ciśnienie trzeba sobie czymś podnieść ale zapewniam, że są bardziej przyjemne sposoby na dobre samopoczucie.
Tego Ci szczerze życzę.
Pozdrawiam,
Tadeusz :-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2016-01-13 15:51
Ja pesymistą? Chyba jednak nie ...Tadziu, nie pisałem tego płacząc- na uwadze mam maile jakie przytaczasz . To była raczej trwoga, kpina, że może być źle, że jeżeli partia która zdobyła władzę pójdzie w tym kierunku to może roztrwonić to co zostało zbudowane przez te wszystkie lata zmian . W radiu słyszę, że Bank Światowy prognozuje rozwój gospodarczy Polski na poziomie 3,8% . Można to zainwestować choćby w tych co im nauka nie przymusem jest i dobrze się uczą .Na złą pogodę mam internet, a na słabe ciśnienie mam żonę ...która, przed wyjściem do kina nie ma co na siebie włożyć ;-) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-12 16:10
Coś słabo u ciebie rogal z historią Polski :-(
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-01-12 20:52
Zmiany już są;-))))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-13 16:37
Gdzie? Jakie? ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-12 20:57
Słabo. Za moich czasów na studia były egzaminy. Żeby się dostać na uniwersytet zdawałem historię - 18 osób na miejsce i dałem radę. Potem jeszcze roczny wykład z Historii państwa i prawa. Coś tam jednak pamiętam.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-12 21:04

>Coś tam jednak pamiętam. <


O! Joj joj ! Jaka szkoda, że tego po Tobie nie widać a przydałoby się bo byłoby z kim podyskutować :-) A tak tylko żal.........
                                                          Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-12 21:28
A to ponoć ja obrażam:)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-12 22:25

>A to ponoć ja obrażam:) <


Żal, że nie "łapiesz" ironii.......... Ale co tam......
                                   Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-12 21:34 Zmieniony 2016-01-12 21:37

>tylko żal.........<


Tylko żal tyłek ściska, że innym się powiodło. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-13 14:45
Rząd P i S -u przynosi swoimi działaniami obciach  Polsce w całej Europie. Teraz w świetle negatywnym przez dłuższy czas będzie się o naszym kraju dyskutować.  Żenada.............

>http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/510440,komisja-europejska-ke-procedura-polska-monitorowanie-praworzadnosc-rzad-pis.html<


                                                                                     Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-13 14:49
To straszne. Jutro nie będzie chleba w piekarni i krowy przestaną dawać mleko.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-13 15:07

>To straszne. Jutro nie będzie chleba w piekarni i krowy przestaną dawać mleko. <


Fajnie, że swoją frustrację starasz się w ironię przekuć. To zawsze lepsze jak upijanie się z rozpaczy :-)))))))))))))))
                                               Waldi.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-13 15:10
Jestem abstynentem i bardzo szczęśliwym człowiekiem. Zero frustracji.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-13 14:53
To nie rząd sprawił, że stało się to co się stało tylko "patrioci" biegający na skargę do obcych zamiast się ze swoimi dogadać. Różne rzeczy dzieją się w innych krajach europejskich, ale tam jest jedność jeśli chodzi o dobro kraju.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-13 15:03

>nie rząd sprawił, że stało się to co się stało tylko "patrioci" biegający na skargę do obcych<


Masz na myśli A. Dudę, który już jako prezydent skarżył się na Polskę prezydentowi Niemiec ( TV pokazywała) a wcześniej jako europoseł wraz z Ziobro pluł na Polskę na forum Parlamentu Europejskiego. Też to wszyscy widzieliśmy. Ale to dobrze, że o tym przypominasz. A o występie o. Rydzyka nie wspomnę bo innego tematu się tyczył.
                                                                      Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-13 15:07
Z Twoich wpisów wnioskuję, że zawsze widzisz i słyszysz to co już dawno wbito Ci do głowy.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-13 15:09
Ludzie, ta decyzja nie ma znaczenia gospodarczego, ani politycznego. Opozycja będzie ujdaać. PiS robiło co chce, a drugiego etapu postępowania i tak nie będzie.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-13 15:16

>Ludzie, ta decyzja nie ma znaczenia gospodarczego, ani politycznego. Opozycja będzie ujdaać. PiS robiło co chce, a drugiego etapu postępowania i tak nie będzie. <


W tym momencie jest ona rzeczywiście bez reperkusji. Jak będzie dalej w przeciwieństwie od wróżki Rogal nie wiem. Zobaczymy..........
                                                  Waldi.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-01-13 16:23
Po czym tak sądzisz? Już są banki, które podwyższyły opłaty ...opozycja nie będzie ujadać, czy kwiczeć(już i z takimi głosami się spotkałem-nie na tym forum),ale punktować . Przeciwnik już jest oszołomiony i głośno krzyczy że mu nic nie jest, że czuje się dobrze, ale nie jest tak kolorowo jakby to wyglądało.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-13 17:44
Niech punktuje, od tego jest, o bankach pisałem już wystarczająco wiele.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-13 15:12 Zmieniony 2016-01-13 15:28

>Z Twoich wpisów wnioskuję, że zawsze widzisz i słyszysz to co już dawno wbito Ci do głowy. <


  Lidian !Tym się różnimy, że ja widzę i piszę prawdę a Ty niestety oszczerstwa i kłamstwa. W tym część z tak "szacownych periodyków jak Niezależna"
Chciałaś rzucić kolejne oszczerstwa na niewinne osoby a udowodniłem Ci kto i jak się wcześniej zachował.
                                                          Waldi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-13 15:37
Tym wpisem potwierdziłeś to co pisałam wyżej. Uważasz, że to co Ty czytasz jest "szacowniejsze". Mylisz się.

Moje wypowiedzi nazywasz oszczerstwami. Jak w takim razie nazwać Twoje. :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-13 15:44 Zmieniony 2016-01-13 15:48
  Lidian, - zacytuję Twoje oszczerstwo wobec mnie:

>- -/- Autor lidian Dodany 2016-01-10 10:33


WzK.   , źle życzysz ludziom kościoła.

A dzisiaj udajesz zdziwioną:

>Moje wypowiedzi nazywasz oszczerstwami.<


Masz jeszcze wątpliwości, że jest to podłe oszczerstwo? Nigdy źle nie życzyłem ludziom szeroko rozumianego Kościoła.
                                                              Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-13 15:48
Szeroko rozumianego, nie wiem, ale w toku tamtej dyskusji wyglądało to inaczej stąd moja wypowiedź. Jeśli czyjeś słowa są podłe, to najpierw uderz się we własne piersi, a później osądzaj innych.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-13 15:53

>Jeśli czyjeś słowa są podłe, <


W przeciwieństwie do Ciebie nie rzucam oszczerstw. Owszem mam niejednokrotnie "cięty, kolorowy" język ale kłamstw i oszczerstw nigdy. Jeżeli komuś swoim ironicznym językiem za bardzo dopiekę to stać mnie na przeproszenie. To kolejna cecha nas różniąca..........
                                                                  Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-13 16:01
Chłopie, lidian się czepiasz? To chyba najspokojniejsza tu osoba.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-13 16:09
To jest tak, moje słowa to oszczerstwa, a słowa WzK, to cięty kolorowy język. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-13 16:20

>moje słowa to oszczerstwa, a słowa WzK, to cięty kolorowy język. :-)<


Szkoda, że nie rozróżniasz oszczerstwa od barwnego lecz uczciwego języka.
Czyżby w Twoim środowisku takie zachowania były czymś na porządku dziennym ?
                                    Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-13 16:26
I wszystko jasne. Nie muszę odpowiadać.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-13 16:45
To jak to się ma do tego co napisałeś?

>Gdyby wszyscy tacy byli to do dziś by nas zaborcy ciemiężyli.<


Widzisz rogal, wykucie na pamkę to jedno, a zrozumienie to zupełnie coś innego :-(  Pamiętać nie znaczy rozumieć.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-13 17:17
Tym sposobem rząd P i S -u wybija nam z głowy w miarę tanie zakupy samochodów, wczasy zagraniczne czy zakup elektroniki.
Rząd parafrazując A. Mickiewicza i mówi nam drożyznę czas zacząć

>http://pulsinwestora.pb.pl/4414430,57135,populizm-pis-oznacza-euro-po-4-60-zl<


                                            Waldi.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-13 17:27
Na koniec tylko przypominam: z wszystkimi jesteśmy "skłóceni" - Niemcy, Rosja, UK ma nas dość, USA ma nas gdzieś, Czesi nam pamiętają przewiny, zostają Węgry czyli Cyganie i...Ta sytuacja chyba kiedyś była..
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2016-01-14 11:34
Dobra zmiana polegać ma min. na ułatwieniu zbawienia. Bogatemu bowiem tak trudno do stać się do Królestwa Niebieskiego jak wielbłądowi przejść przez ucho igielne. Jak widać celem Prezesa, Prezydenta i Premiera jest powszechne zbawienie i uwolnienie człowieka od niepotrzebnych trosk materialnych o samochód, mieszkanie, wczasy itp.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-13 17:43
Dobra, niech będzie że jestem głupi:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-13 18:04
Rogal, - wyluzuj ! Tego o Tobie nikt nie napisał. Chyba, że lubujesz się w masochizmie i sam sobie "dowalasz" ?!

                                                                    Waldi
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-13 19:19
W BDSM:-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-01-13 20:27

>Na koniec tylko przypominam: z wszystkimi jesteśmy "skłóceni" - Niemcy, Rosja, UK ma nas dość, USA ma nas gdzieś, Czesi nam pamiętają przewiny, zostają Węgry czyli Cyganie i...Ta sytuacja chyba kiedyś była..


Jolu, jacy skłóceni!  :-) My potęgą jesteśmy i basta, więc nie musimy się z niczym i nikim liczyć. Mamy wodza, który od dziecka miał wizję. Teraz poprowadzi nas do zwycięstwa, o ile wcześniej nie doprowadzi do dziadostwa.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2016-01-13 22:22
Jedno drugiego nie wyklucza :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-01-14 06:18
Andrzej Duda: Polska będzie stać na gruncie prymatu prawa międzynarodowego

>Polska zawsze będzie stać na gruncie prymatu prawa międzynarodowego - podkreślił dziś podczas spotkania z korpusem dyplomatycznym prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, Polska w 2016 roku będzie nadal aktywnym i odpowiedzialnym członkiem Unii, która w równym stopniu respektuje wolę wszystkich swoich członków. Prezydent ponownie przywołał słowa Jana Pawła II, mówiące, że "pokój i prawo międzynarodowe są wewnętrznie ze sobą związane, gdyż prawo sprzyja pokojowi".


Czy ten człowiek rozumie to, o czym mówi i czy rozumie słowa, które cytuje? Może niech zacznie od respektowania najwyższego prawa w państwie, jakim jest Konstytucja. Więcej opinii o Dudzie w komentarzach internautów.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-14 09:06
dziękujemy za informacje, nie mamy tego internetu.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-14 10:33
Rogal,- mam nadzieję, że pisząc "nie mamy" masz na myśli swoją rodzinę. Bo z pewnością nie mnie. Jakoś nie mieszczę się w Twoim pojęciu mamy.
                                                   Waldi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-14 10:39
Tak, moja rodzina nie ma internetu, odcięli mi po tym jak zwolniono mnie z pracy, czekamy teraz na komornika i miejsce w przytulisku.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-14 10:44
Mimo Twojej trudnej  sytuacji gratuluję Ci dobrego humoru i zdolności do ironicznej riposty. :-)
                                                Waldi
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-14 10:46
Pojawia się coraz więcej efektów  PiS- owskiej "dobrej zmiany " Oczywiście zmiany dla wybranych popleczników prezesa.

>http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/kredyty-hipoteczne-banki-podniosly-marze/e967zf<


                                                   Waldi
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-01-14 11:14
Nachbar na Prezydenta
Wzk na Premiera!
Na wszystko mają recepty i odpowiedzi :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-14 10:55
To Cię podnieca Rogal?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-14 11:05
Co konkretnie?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-14 12:00
to co napis/odp. WzK "sado-maso";-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-14 12:07

>to co napis/odp. WzK "sado-maso"<


   Hi hi hi. To teraz Rogal będzie nam się plątał/wił w odpowiedzi aż z Rogalika paragraf się zrobi. :-)))))
                                        Waldi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 212) (3675503 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill