www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 220) (3696900 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-23 12:55 Zmieniony 2016-01-23 12:57
http://wpolityce.pl/polityka/279186-miazdzacy-raport-resortu-srodowiska-przykryty-tvn-owska-kpina-z-ministra-szyszki-nt-walki-z-gender-co-probowano-ukryc

Warto poczytać i pomyśleć.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-23 13:08

>Warto poczytać i pomyśleć. <


Szczególnie polecam myślenie. Bo jak się wie kto jest autorem tego zmanipulowanego tekstu to wszystko jasne. Tyle i aż tyle...........

> autor: Marzena Nykiel


Redaktor naczelna portalu wPolityce.pl, publicystka tygodnika "wSieci", autorka książki "Pułapka gender". Była wydawcą i producentem programów tv i kierownikiem produkcji filmowej. Absolwentka filozofii i dziennikarstwa KUL oraz podyplomowego studium produkcji filmowej i TV w Łódzkiej Szkole Filmowej.<
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-23 14:14
I to źle o niej świadczy wg Ciebie? :-((((((
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-23 14:48 Zmieniony 2016-01-23 14:52

> źle o niej świadczy wg Ciebie?<


Oczywiście, że źle o niej świadczy, tak samo jak o każdej innej osobie manipulującej. Tak się składa, że oglądałem w TV tę konferencję prasową i widziałem zupełnie co innego. Mianowicie wielki blamaż pana ministra z PiS-u. Można to znaleźć w necie, proszę poszukaj rzetelnych informacji.

Dodatkowo :

>http://wyborcza.pl/1,75968,19491092,obrona-puszczy-bialowieskiej-przed-ministrem-szyszka.html<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-23 15:33

>proszę poszukaj rzetelnych informacji<


I w tym jest cały problem, że każdy z nas za rzetelne uważa inne źródła. Wyborcza moim zdaniem do takich nie należy.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-23 15:42

>że każdy z nas za rzetelne uważa inne źródła.<


Rozumiem, lecz ja mam tę przewagę, to szczęście, że oglądałem konferencję i moim zdaniem wręcz głupie wywody pana ministra. Tak się zastanawiam, co On chciał ugrać? Atakując geja i "wyciągając" ideologię gender?  Nie jestem poplecznikiem homoseksualistów ale odnoszę się do tej grupy z szacunkiem. Prawdopodobnie tą kuriozalną konferencją chciał przykryć swoją wcześniejszą wpadkę z wycinką puszczy. Wyszło żałośnie......
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-23 15:59

>lecz ja mam tę przewagę, to szczęście<


Wybacz, ale odnoszę wrażenie, że uważasz tak rozmawiając na każdy temat. Nieraz zachowujesz się jak "komunistyczny beton", nie dopuszczasz do siebie innej myśli niż własna. Nie bierz mojej wypowiedzi jako atak na Ciebie. Tak po prostu to widzę, takie jest moje wrażenie. Mówię tu tylko o poglądach politycznych. :-(:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-23 16:06

> Nieraz zachowujesz się jak "komunistyczny beton", nie dopuszczasz do siebie innej myśli niż własna.<


"I kto to mówi?" ?  Identycznie mogę napisać o Tobie. Nie zdajesz sobie z tego sprawy?

> Nie bierz tego cytatu jako atak na Ciebie. Tak po prostu to widzę, takie jest moje wrażenie.<


Pasuje ? A tak na marginesie bardzo się dziwię, że bronisz skompromitowanego ministra. Tylko dlatego, że jest z PiS-u? Uważasz, że tam nie ma ludzi niemądrych ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-23 16:10

>Identycznie mogę napisać o Tobie. Nie zdajesz sobie z tego sprawy? <


Wiem, a nawet jestem tego pewna. :-))))))))

>A tak na marginesie bardzo się dziwię,<


Ja Tobie też. :-)))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-23 16:15 Zmieniony 2016-01-23 16:19

>Wiem, a nawet jestem tego pewna. :-))))))))<


To po co wszczynasz tę zaczepną konwersację używając sformułowania "komunistyczny beton"? Chyba czegoś Ci brak.............
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-23 16:26

>To po co wszczynasz tę zaczepną konwersację <


Chciałam troszkę powietrza z Ciebie spuścić, ale widzę , że się nie udało. :-):-(

>Chyba czegoś Ci brak.............<


Tak, idę zrobić kawę. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-23 17:18

>autorka książki "Pułapka gender".Absolwentka filozofii i dziennikarstwa KUL<


Powyższe wystarczy, żeby nie była obiektywnym i

>rzetelne źródła<


Nie czytałam podanego przez Ciebie linku, ale z rozmowy tak wynika. To tak jakby Wacek zabił sąsiada,a wyrok wydawał sędzia, który jest ojcem Wacka.
Poza tym prywatnie uważam na podst bezpośrednich kontaktów, że osoby po KUL-u są... :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-23 19:29 Zmieniony 2016-01-23 19:36
W nawiązaniu do dzisiejszej demonstracji KOD-u napisałem dla Was małe wierszydło:

Siekiera motyka, enter spacja
już zabrana demokracja.
Siekiera motyka,enter spacja
rusza już inwigilacja.

Siekiera motyka strzałka w górę
Ziobro zabrał klawiaturę.
Siekiera motyka małpę klikam
przed cenzurą szybko zmykam.

Siekiera motyka, myszkę łapię
kaczka mi nad uchem sapie
Siekiera motyka dość sapania
wolę wolność mieć pisania.
Siekiera motyka, nadal sapie,
spadaj! Wolę demokrację!

Każdy może dopisać ciąg dalszy. Zapraszam.......
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-23 20:21
SIEKIERA MOTYKA, CAPS WCIŚNIĘTY
SZYDŁO ROBI NAM PRZEKRĘTY
ZA DARMO LEKI  OBIECUJE
BO FRAJERÓW POTRZEBUJE.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-23 20:39
Siekiera motyka, monitor gaśnie
Antek robi spięcie właśnie
Siekiera motyka, PiS atakuje
na KOD-owców jadem pluje.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-01-23 20:49

>Warto poczytać i pomyśleć.


Przeczytałem i pomyślałem. I co z tego, że poprzednicy byli do niczego. Niech pokażą, że są o niebo lepsi i zamiast gadać, wyciągać haki, zaczną działać. Niech pokażą jak potrafią spełnić swoje obietnice, niech pokażą "dobre zmiany". Zachowują się jak małe dzieci. Jedno drugiemu napluło do zupy, to drugie w rewanżu nasika wszystkim do herbaty. Tak to mniej więcej wygląda. Jak na razie zamiast "dobrej zmiany" mamy "dobrą zamianę" obsadzania wszystkich eksponowanych stanowisk swoimi zaufanymi ludźmi. Nie na tym to powinno polegać, ponieważ nim "nowi" zapoznają się z "nową pracą", musi upłynąć trochę czasu, a czas to pieniądz. Odpowiedzialność za stan państwa powinna być nadrzędnym celem, a nie tworzenie nowych układów.

Czy można sobie wyobrazić sytuację, aby do dużego przedsiębiorstwa przyszedł nowy szef i wymienił całą załogę? Wiecie czym by się to skończyło?
Szef jest od ustawienia ludzi tak, aby byli najbardziej wydajni, więc nie zwolni fachowców wciągniętych w procesy produkcyjne i nie obsadzi swoimi, o ile ci starzy nie dadzą ku temu powodu. Państwo jest właśnie takim dużym przedsiębiorstwem i rządzą się nim te same zasady.
Zgadzam się, że PO nie potrafiła dobrze rządzić, więc niech PiS pokaże jak to się robi i rozwiąże problemy, których PO nie potrafiła.
Wzajemne urazy, wszczynanie sporów, skłócenie społeczeństwa do niczego nie prowadzi. Tak samo jak uparcie trwanie przy swoim lub nie przyznawanie się do błędów.  "Błądzić jest rzeczą ludzką, trwać w błędzie - głupotą" (Seneka), a tak właśnie postępuje PiS. Uważają, że są nieomylni. Jednym słowem - nadludzie, bo reszta to "gorszy sort".
Czekam na chwilę chwilę, gdy zostaną spełnione obietnice. Ciekawe jak długo będę musiał czekać.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-23 20:50

> Odpowiedzialność za stan państwa powinna być nadrzędnym celem<


To obowiązuje również tych co odeszli, a nie potrafią  sobie z tym poradzić.


>Czekam na chwilę chwilę, gdy zostaną spełnione obietnice<


Cierpliwości.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-01-23 21:01
Siekiera motyka i Pawłowicz,
protestuje cały Łowicz.
Siekiera, motyka, kraj  KODuje,
kto nas znowu wyrysuje?

Siekiera, motyka, mówi K empa,
gawiedź znowu wystrychnięta.
Siekiera, motyka będzie cud,
wykiwany już jest lud.

Siekiera,motyka i pięć stów,
uwierzyłeś, jesteś zuch.
Siekiera, motyka, blichtr i bal,
każde dziecko? W łeb się wal!

Siekiera, motyka, obiecanki,
teraz tylko połajanki.
Siekiera, motyka kasy brak,
wszystko teraz będzie wspak. :-)

Siekiera, motyka, kto dziś z KODem,
kto dogada się z narodem?

Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-23 21:12
Siekiera motyka i Andrzej Duda
wciąż wymyśla nowe cuda.
Siekiera motyka, Trybunał pada
tak Rzepliński nam powiada.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-24 17:38
Niezłe WzK, :-) Może całość dać do jakiegoś wątku, bo tutaj z przerwami na rozmowę :-)
Masz talent :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-24 16:07
>wystarczy, żeby nie była obiektywnym<

Ta pani rzeczywiście pomyliła się z powołaniem bo nawet:

  >http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/511368,marek-magierowski-jan-szyszko-segregacja-smieci-gender-maciej-nowak.html<
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-24 17:51

>ministra środowiska, który zdecydował o zdjęciu spotu o segregacji śmieci, ponieważ występował w nim gej. Ministerstwo w uzasadnieniu mówiło o m.in. "lokowaniu gender"<


No i wszystko :-(
Nie potrzeba Mozila, nie potrzeba pisarzy surrealistycznych, cała Polska zwłaszcza teraz to jeden wielki surrealizm.
"Nie będę segregował śmieci jak jakiś pedał" ;-)

"Babcie wychodzą protestować" ? :-)
[url]http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/511262,rewolucja-srebrnych-glow-kod-manifestacje-polityka-polityka.html
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-23 21:12
http://m.niezalezna.pl/75363-juz-wiadomo-gdzie-beda-przebywac-w-polsce-uchodzcy
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-23 21:25
Siekiera motyka,KOD protestuje
Antek łapanki już planuje.
Siekiera motyka, nowe więzienia
trzeba budować bez wątpienia.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-23 21:48
Siekiera motyka. wiersz wystukuję
siedzi Kamiński i podsłuchuje.
Siekiera motyka, już mnie blokuje
krytyki wcale nie potrzebuje.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-01-24 14:46

>To obowiązuje również tych co odeszli, a nie potrafią  sobie z tym poradzić.


Jeżeli więc poprzednicy źle rządzili, byli aroganccy, robili przekręty, mieli układy, to uważasz, że obecni mogą to robić nadal na większą skalę, łamać prawo lub zmieniać je tak, aby czuli się bezkarni? Tak właśnie jest z TK, który poprzez zmiany praktycznie został sparaliżowany.
Ulegasz manipulacji i mówisz tak, jak przedstawiają to "wygrani", którzy wszystko sprowadzają do jednego, że jest to "kwik odcinanych od koryta". Takich wypowiedzi jest mnóstwo w sieci, bo to najprostszy sposób, aby odwrócić uwagę i za obecne wydarzenia przerzucić winę na innych.
Uważasz, że tych przy korycie było aż tak dużo, jak widzimy to podczas demonstracji? Albo inaczej, może ludzie wychodzą na ulice dla zdrowia, aby sobie pospacerować?
Niezaprzeczalnym faktem jest, że PiS wygrało wybory, ale również faktem jest, że za takim wynikiem głosowało jedynie ... 19% uprawnionych do głosowania.
Zgoda, że ci, co siedzieli w domu i nie poszli do urn, teraz nie powinni się wypowiadać, ale nie oznacza to, że nagle 80% społeczeństwa przestało istnieć i można teraz urządzać wszystko według potrzeb i standardów wygranej opcji politycznej. Nie można dzielić społeczeństwa na tych lepszych i "gorszy sort", bo ten "gorszy sort" stanowi matematyczną większość, a nie tylko parlamentarną.
A właśnie to dzieje się na naszych oczach. Nowa władza chce nam narzucić jak mamy żyć, co mamy oglądać, w co mamy wierzyć, jak mamy się zachowywać i co mamy mówić. W tym celu rząd wyposaża się w odpowiednie narzędzia. Ma być jeden naród, jedna Polska i jeden wódz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-24 14:59

>Ulegasz manipulacji<


Kto ulega większej manipulacji dowiemy się za jakiś czas. Myślę, że w pewnym sensie każda partia manipuluje "na swój sposób". Mam nadzieję, że ta, której zaufałam będzie uczciwiej i mądrzej działała. Na razie obserwuję. :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-24 15:21 Zmieniony 2016-01-24 15:26
:-)
Siekiera motyka i delejtuję
a premier Gliński sztukę zdejmuje.
Siekiera motyka i strzałka w bok
na kasę banków znów robią "SKOK".
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-24 15:27
To też przykład na to, dlaczego należy się głęboko zastanowić zanim stanie się w obronie poprzednich rządów.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Wprost-E-kompromitacja,wid,18109311,wiadomosc.html?ticaid=1165b8&_ticrsn=3
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-24 16:10
Siekiera motyka, wirusa wpuszczają
pisania prawdy się obawiają.
Siekiera motyka, komp się zacina
minister Szyszko puszczę wycina.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-24 18:03
Co ma do tego rząd Lidziu? Polaka, a  właściwie człowieka nie zmienisz: jest okazja to kradną i oszukują.

>ministerialni leszcze zderzyli się z cynicznymi rynkowymi graczami.<


i to jest fakt.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-24 18:06
To chyba podane po to żeby ich bić, zabić? Czy okazja do burd, kradzieży bo będzie na kogo zgonić? Przypomnij sobie był taki ksiądz i dzieci niepełnosprawne, chore itd. i było polskie "społeczeństwo".... :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-24 18:31 Zmieniony 2016-01-24 18:36

>Niezłe WzK, :-) Może całość dać do jakiegoś wątku, bo tutaj z przerwami na rozmowę :-)


Masz talent :-)<

Dziękuję ! :-)

Znacznie więcej możesz poczytać pod tym linkiem :

>http://www.czas1pora2.fora.pl/bajki-rozne-i-podrozne,36/bajka-co-nieco-polityczna,196.html<

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-25 10:49
Dzisiaj mijają dokładnie 3 miesiące od ostatnich wyborów. Jakie są dokonania nowego rządu ?? Oprócz zamachu na prawa obywatelskie dokonuje wyłącznie "dobrej zmiany" dla swoich aparatczyków rozdając im na prawo i lewo intratne posady i urzędy. Czy coś się po za tym zmieniło? Może ktoś napisze jakiś konkretny przykład w czym mu się poprawiło ? Tylu tu zwolenników PiS-u to zapewne całą listę napiszą. Czekam.......
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-25 11:33
O. A jakie konkretnie prawo obywatelskie ci ograniczono? Bzdury wypisujesz bez przeszkód.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-01-25 12:39
Nie jestem zwolennikiem tej partii, ale z pewnością poprawiło się tygodnikowi Wprost za jego "obiektywizm i niezaangażowanie" dostaje już profity od publicznej telewizji a może- w niedługim czasie kapną im jakieś lepsze oferty od ministerstw ;-) . Baca Podhala;))) wczoraj kibicował naszym skoczkom, by zrobić sobie zdjęcie z nimi...ale bezinteresownie ;-). Za to premier jeździła na nartach . Już nie musi pracować na trzy zmiany;) .Ona już ma lepiej ;-))) .
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2016-01-25 12:51
Szef Pani Premier balował z niejakim ojcem, to miała wolne.:-) :-)
(Pojednawczy obiadek uskuteczniali)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-25 11:32
Talent? Nawet liczba głosek w wersie nie zawsze się zgadza.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-25 12:30

>talent? Nawet liczba głosek w wersie nie zawsze się zgadza.<


Hi hi hi !! :-) :-)) :-))) :-)))) Bufoniasty zazdrośniku :-)))))))) Proszę   dopisz kilka zwrotek tej piosneczki  a reszta będzie Ci głoski liczyła. Czekamy.

Dopisz ciąg dalszy do :

Siekiera motyka, prezio sznureczki
pociąga swojej marioneteczki.
Ona z radości aż podskakuje
co jej podsuną to podpisuje.

Życzę dobrej zabawy.........
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-01-25 12:47
:-))))) Ups!...Znowu się Rogalowi dostało z prawa i z lewa za niewinność. :-)))))))))
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-25 13:03

>Znowu się Rogalowi dostało z prawa i z lewa za niewinność.<


Hi hi hi! Czyżby medialna próba prostowania Rogala ? :-)))))))))))))))))))
Tak by normy unijne spełniał :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-25 13:21
Nie mam talentu:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-25 13:38

>Nie mam talentu:) <


To akurat nic nowego..........      Wiemy....... :-))))
Tylko po co tak często próbujesz innym wmówić, że masz ( liczne publikacje itp.). A jeszcze nikt żadnego Twojego tekstu drukowanego nie widział. Zatem?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-25 13:56

>Wiemy....... :-)<


W czyim imieniu mówisz? A może to jakaś pozostałość po dawnych czasach, że mówisz o sobie "my". Mam tylko nadzieję, że nie wypowiadasz się w imieniu innych forumowiczów. W każdym razie na wszelki wypadek stanowczo się odcinam od Twoich wypowiedzi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-25 14:03
Widzieli w najgorszym wypadku prenumeratorzy kilku gazet i operatorzy kilku stacji tv. Odlozmy wasnie na chwilę. W Czechach rusza program asystentek seksualnych dla On. Czas na emigrację:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 14:10
Różnica między asystentką , a prostytutką jest tylko w nazwie. Myślę, że jak ktoś potrzebował, to sobie panią załatwił.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-25 14:12
Ale tu ma za darmo a renty niskie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-25 14:34
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-25 17:32
A to lipa.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-25 17:40
Nie trzeba jechać. Płatne są u nas. :-)))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 220) (3696900 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill