www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 223) (3675428 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2016-01-26 14:08
Moody's chciał napisać że że nasza gospodarka się podnosi z kolan ;-))ale,kliknij coś nie wyszło . Komu każdy widzi:( . Dla mniej ambitnych będzie praca 'za babcię'  rezerwująca miejsce w kolejce ;-) . Oby się nie sprawdziło :-( .Co tutaj tak cicho??? Pewnie wszyscy polecieli dorobi ć ;-))) .
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-26 14:58

>Minęła ponad doba


Mija rok od pytania dotyczącego prawa podatkowego a nie subiektywnych ocen ...
I co?
Ano nic!
Lepiej wróżyć z fusów, siać zamęt i niepokój niż merytorycznie odpowiedzieć na zadawane pytania.
Wniosek nasuwa się sam. Wolisz tematy narzucane przez Ciebie bo łatwiej jest manipulować.
A w tematach, w których nie masz racji chowasz głowę w piasek i nie odpowiadasz. Często, jakże naiwnie, zasłaniasz się ignorowaniem mojej osoby - i to jest kolejne kłamstwo, co bardzo łatwo udowodnić.
To zwykłe TCHÓRZOSTWO
Czy znowu na ten post odpowiedzą Twoi "adwokaci"? Czy może obudzisz PRAWDĘ? :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-26 15:51
Gdzie są ci PiS-owscy kłamcy którzy wmawiali ludziom, że podatek bankowy nie przełoży się na klientów ?
Tu na tym forum też to kłamstwo powielano. Może się teraz ustosunkujecie ?

>http://biznes.pl/magazyny/finanse/pko-bp-podnosi-oplaty-klienci-wiecej-zaplaca/vmyq5e<


>W poniedziałek PKO BP poinformował, że z dniem 1 maja zmianie ulegnie wysokość prowizji i opłat bankowych zarówno dla osób fizycznych, jak i dla posiadaczy kont prywatnych oraz firmowych.<

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-26 15:58
No i co? Przenieś konto.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-26 16:06

>o i co? Przenieś konto. <


Nie mam w PKO, zbyt nisko oprocentowane lokaty tam mają. Wolę inne banki ale ten akurat jest największy w Polsce i ma najwięcej klientów. Mają z kogo zdzierać.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-26 16:14
To niech oni przeniosą. Mają motywację
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-26 16:39

>Mają motywację <


Z pewnością, bo nic tak nie motywuje jak "bilety NBP" :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-26 17:46
Prawda niezmienna od tysiacleci.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-26 18:31
Schemat widzenia innych, warto obejrzeć cały filmik :-)

https://www.youtube.com/watch?v=cKJO06CYxdA&feature=youtu.be

W Polsce, zwłaszcza obecnie by był drastyczny.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2016-01-27 18:01
Z pewnością nie przeniosą> W PKO BP dużą grupę klientów stanowią emeryci zmuszani kiedyś do zakładania kont. Jest to grupa mało mobilna i większości zabraknie chęci i umiejętności aby zmieniać konto i szukać lepszych ofert.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-28 07:42
A to już ich wina
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-26 18:03
Zgadzam się z tym w całości Nachbar :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-26 18:30
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Dania-uchwalila-kontrowersyjne-przepisy-dotyczace-uchodzcow,wid,18126847,wiadomosc.html?ticaid=1165eb&_ticrsn=3

Co o tym sądzicie? Źle mi się to kojarzy.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-26 18:32
Obejrzyj wyżej wklejony przeze mnie filmik.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-26 18:51

>Obejrzyj wyżej wklejony przeze mnie filmik. <


Filmik zabawny ale ma też w sobie przesłanie. Tylko przypuszczam, że co osoba to trochę inne przesłanie zobaczy. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-26 19:07
Napis. to w odp. do linku Lidki, że Ty zobaczysz i zrozumiesz nie miałam wątpliwości :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-26 19:49
Jola a Ty przejrzałaś ten link? Wiesz o co mi chodziło? Chyba nie. W Danii zalegalizowano odbieranie migrantom kosztowności, pieniędzy powyżej jakiejś sumy i tp. Napisałam, że źle mi się to kojarzy. Chyba wiesz z czym. Chciałam znać Wasze zdanie na ten temat. Twój filmik obejrzałam w całości. Wiem jakie jest przesłanie, ale ja zadałam pytanie w konkretnej sprawie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-26 20:35
Potrzebna jest debata na forum Europy o prawach człowieka w Danii :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-27 07:59
         Do kwietnia czyli startu 500+ pozostało trochę ponad 2 miesiące. Tymczasem okazuje się, że zamiast dzieciaczków to rządowy program leży w powijakach. :-) Czyżby kolejny blamaż PiS-u ? Jak na razie to tylko swoim aparatczykom zrobili "dobrą zmianę".

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dziennik-gazeta-prawna-500-zl-na-dziecko-pozniej/k94pm8<

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-27 11:04
Nieważne. Moja asystentka od rana mnie przekonuje, że w czerwcu będzie wojna. Tak twierdzi Nostradamus i objawienia z Fatimy ponoć.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-27 11:12

>objawienia z Fatimy ponoć. <


1) Od kiedy to asystent ma asystentkę? Hę !?
2) Z tą Fatimą to ściema bo już J P II  ujawnił 3-cią tajemnicę a 2 poprzednie od dawna byłym znane. Rogal- "bajki to my a nie nam..."
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-27 11:18
A kogóż to ja jestem asystentem?:-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-27 12:41
A zawsze nam tu "wciskałeś" z jakimi to ważnymi personami masz do czynienia. A ?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-27 12:49
A to trzeba być asystentem, żeby mieć "do "czynienia"? Ciekawa teoria. Od 2010 roku jestem "z zawodu dyrektorem":-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-27 16:40
I będzie rogal, albo i nie, bo tylko Polacy i Polska to krzykacze i coraz mniej znaczą, nie żeby kiedykolwiek dużo znaczyli :-(
A wszystko to wina Żydów, pedałów, Masonów i cyklistów ;-) oraz p-islamistów.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-01-27 16:36
Dzisiaj przeczytałam, ale ten nr nie przejdzie. Poza tym Dania, Duńczycy? Malutki kraj, królową ze świtą trzeba utrzymać, zawsze byli tchórzliwi i zimni. Jest tam partia... no faszystowska. To Nordycy, germanie, podczas II wojny spokojnie współpracowali z Hitlerem.
Filmik jednak pasuje, ale też zastanów się jakie skutki tego mogą być. Z jakiego powodu wszędzie te bomby, bójki, napady itd?
Trochę empatii: pomyśl (inni też), jak ktoś zgodnie z prawem wejdzie ci do domu, zabierze co chce, na cichy protest nazwie Cię moherem, starą kaleką itd. - co będziesz czuła, co byś chciała zrobić? Następnie dowiesz się, że Twoim dzieciom i wnukom też wszystko zabrali, a syna skopano i naubliżano bo... np. nie wyglądał jak trzeba i nie chciał czegoś oddać? No i niech to trwa tylko kilka miesięcy.
Mając możliwość i dostęp - nie zechcesz się zemścić, odebrać co ci zabrano?

Jeszcze jedno wynika z tego: kłamstwa i manipulacja konserwatystów, narodowców i zazdrosnego "... narodu": trzeba mieć co zabrać, muszą mieć kosztowności wiele warte, za które można nie jeden biznes otworzyć, spokojnie żyć, czy kupić dom.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-27 13:47
Kulturowe wzbogacanie Europy
Czy to nas czeka?
A może już się dzieje!
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-01-27 14:09 Zmieniony 2016-01-27 14:12
WzK gdzie Twoje wiersze?:-)Znalazłam w sieci,zgadnij o kim ten poemat?:-)

"Nic na to nie poradzę! Wybaczcie Poecie
Lecz ja się zakochałem w tej oto kobiecie!
Kocham małe oczęta, w tłuszczu zatopione!
Czółko niskie, dziewicze, myślą nieskażone.
Kocham krótkie nóżęta, które jak dwa słupy
Z trudem ciężar dźwigają wielkiej, tłustej ...
(Tu rym sami wymyślcie jeśli chcecie mili
By mi ten skromny wierszyk na forum puścili;))
Kocham wielkie piersiątka co wiszą jak dzwonki,
Te podwójne podbródki, tę talię biedronki.
Lecz przecież ma wybranka, prócz tłustego brzucha,
Winna mieć wiele zalet umysłu i ducha
Które chciałem opiewać! Lecz tu przyszła bieda!
Bo wierszyka o niczym napisać się nie da:))"

I drugi,może nie taki wykwintny i w tym przypadku nie żadna zagwostka.:-)
<"Pewien karakan, wstrętny gość, Uparcie lazł po władzę. Lecz naród, konsekwentnie dość W ryj dawał tej łamadze. Więc się karakan w norze skrył Słysząc narodu gwizdy I zamiast <siebie (sprytny był) Wziął dwie, posłuszne glizdy. Lecz gdy oślizgła para glizd Wygrała już wybory, Gdy ucichł już narodu gwizd, Karakan wypełzł z nory! I rządzić zaczął niby car A <glizdy wielbiąc pana, Dziękując mu za władzy dar Wspierały karakana. Tak więc narodzie głupi mój Robale twoim panem! Dwie glizdy cię zrobiły w c h --- Do spółki z karakanem:)"
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-27 14:36

>Nic na to nie poradzę! Wybaczcie Poecie<


Hi hi hi :-)  A to się Krysia i Jarek wściekli. Mam nadzieję, że 'usłużni" im o tym donieśli.......
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-27 15:21

>WzK gdzie Twoje wiersze?<


Siekiera motyka w bankach drożeje.
Zaś kto to bierze? Gdzie są złodzieje?
Siekiera motyka, finansów minister,
łapie banknoty i pcha w tornister.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-27 17:11
"Asystentka" rogala się pomyliła: świńska grypa nas zabije, którą przywlekli "politycy" od ruskich ;-)

https://youtu.be/ge2JzYTi3u8

Prawdziwie "patriotyczne" zachowanie "polaka" wobec Palestyńczyka. Ten "bohater" to Łodzianin Mariusz:tancerz erotyczny, wywalony z chippendalesów, rozbierający się na wieczorkach panieńskich - ja bym go nie chciała bez ciuchów oglądać -prac. klubu fitness, były strażak.

- Puk, puk
- kto tam?
- ABW
- nie wierzę
- my właśnie w tej sprawie :-)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=922201177856537&set=p.922201177856537&type=3&theater
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-27 17:51 Zmieniony 2016-01-27 17:54

>Jeszcze jedno<


Jak się to wszystko czyta to tylko dwa wnioski:
- My jednak nie żyjemy w normalnym kraju.
- Niby dla kpiarzy to dobrze ale jednak...... Jakoś żal.............
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-01-27 19:13

>A to niestety nie dowcip.


A może jednak dowcip?
To prokuratura "ze starego portfela" zrobiła dowcip aby ośmieszyć nową władzę.
Nadgorliwość czy głupota?
Przed chwilą Patryk Jaki to wyjaśnił.
Kucyk! Brawo za czujność :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-27 21:48
Kucyk, każdy dowcip powstaje na podst. faktów. W rządzie jest do zaj.. prawników, praktykujący czy nie wie, że każdy art. kw. kc.a nawet k.k. można podciągnąć pod każdą czynność i wypowiedź w naszym życiu. Tylko jeszcze za mało donosicieli, ale to zmienią, zmienią...:-( Kabarety padną albo powstaną takie jak za komuny właśnie. Szukanie na siłę winnych własnych zaniedbań, tupolewy, ech... a żyrandol i czajnik znalazły się?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-28 09:13
Prezydent już się od tego odciął.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2016-01-27 15:07

> Kulturowe wzbogacanie Europy
> Czy to nas czeka?
> A może już się dzieje!


To ja powiem tak. Tak, czy owak, jednak jak będzie trzeba, zagłosuję na  partię, która tej zarazy nie wpuści. Tyle, że tę deklarację niby żydowską na końcu by mogli sobie podarować twórcy filmu. Jakoś nie bardzo w nią wierzę. Wszystkiemu znowu winni Żydzi?! Jakieś pierdoły ktoś przy okazji wymyśla! A problem jest i to poważny. Oni się mnożą jak króliki i z 7000 za chwilę się zrobi pełno. Te dzieci dorosną też w poczuciu misji.
(Powtórzyłam post, bo piosenka WzK zaciemnia w tym momencie post Tadeusza)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-01-27 20:35 Zmieniony 2016-01-27 20:37

>http://www.fakt.pl/plotki/krystyna-janda-opublikowala-liste-zdrajcow-narodu,artykuly,606468.html<


Też chcę być na tej zaszczytnej liście. Ponieważ denuncjatorów w kraju nie brakuje proszę mnie dopisać.
Myślących podobnie proszę o zgłaszanie akcesu. :-)

>By znaleźć się na tej liście, „wystarczyło” publicznie powiedzieć coś krytycznego o Prawie i Sprawiedliwości lub otwarcie popierać Platformę Obywatelską.<

Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-01-27 20:48
Niemcy zmieniają prawo w stosunku do uchodźców. Będą deportować za gwałty, napaści i za opór policji.
A w kraju wszystko idzie w "dobrym kierunku". Tak trzymać, aż zderzymy się ze ścianą. Jedno jest pewne, że za wyborcze obietnice PiS-u nie zapłacą markety lub banki, ale klienci, jako ostatnie ogniwo w łańcuchu podatkowym. Między innymi i ci, którzy otrzymają po te 500 złotych.
Nie zastanawia Was, że jak dotąd nic nie słychać, aby PiS miał jakieś pomysły na rozwój gospodarki? Uwagę wszystkich skupił na rozdawnictwie pieniędzy.
Zaskakująca propozycja ministerstwa. "Rząd zrujnuje polski handel"

>Ministerstwo Finansów zaproponowało, by handel w soboty, niedziele i święta był wyżej opodatkowany, niż w pozostałe dni tygodnia. Handlowcy czują się oszukani i mówią wprost - propozycje rządu zrujnują polski handel. Powody do niepokoju mają także klienci i dostawcy.

Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-01-27 21:35
Nie Nachbar - wprowadzasz w błąd lub stosujesz skrót, o który obecnie jest awantura Polski ze wszystkimi krajami; "polski obóz faszystowski".

"Skazani prawomocnymi wyrokami za popełnione przestępstwa będą deportowani" Na razie nie dotyczy to ob. unii europejskiej (z prostego powodu - mają mało rąk do byle jakiej pracy). Na całym świecie deportują za przestępstwo jak się nie ma obywatelstwa.

>nie słychać, aby PiS miał jakieś pomysły na rozwój gospodarki<


Jak nie? Już przyklepano zmiana (od nowa) wszystkich nazw ul. kojarzących się z "komuną", K.Świerczewski tez do śmietnika ;-) Samorządy kiedyś zadecydowały, kasę wydały na zmianę tabliczek, ludzie dowodów, KW itd. Teraz to już zarządzenie Rządu, bo są jeszcze jakieś 2 m w Pcimniu dolnym kacze doły, lub Broniewskiego może? ;-) Gospodarka zacznie się rozwijać: konkurs na nazwę, przetarg na wykonanie, nowe mapy, nowe plany, nowe... Matko Polska to bogaty kraj! Czemu nie chcą chorym dawać rent?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-28 09:15
Kiedy wreszcie zrozumiecie ludzie, że rząd ma mało instrumentów stymulujących rozwój gospodarczy: podatki i prawo pracy. Tyle.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-28 09:29

>rząd ma mało instrumentów stymulujących rozwój gospodarczy:<


To po co nam taki beznadziejny rząd? Który to nic nie może? Niech się podadzą do dymisji i pozwolą rządzić tym za czasów których mieliśmy wzrost gospodarczy. A nieudacznikom powiedzmy dość!
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-28 09:48 Zmieniony 2016-01-28 09:51
17-to letni uczeń, który filmikiem zażartował sobie z A. Dudy właśnie jest przesłuchiwany. PiS-owskie państwo użyło swojego resortu siłowego aby dopaść dziecko!! To jest "dobra zmiana" i sukces Policji i Prokuratury. Domyślam się, że i ABW ścigała nieletniego.  Czy można powiedzieć, że obudziliśmy się w państwie reżimowym ?? :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-28 10:14
Tak. Tym bardziej, że Duda już się odciął od akcji policji.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-28 10:33

>Duda już się odciął od akcji policji. <


Tak się odciął, że młodego już ponad godzinę przesłuchują. Mam nadzieję, że przy tym  pałki trzymają w szafach. Kpisz sobie z tym "odcinaniem " ?
Gdyby się faktycznie odciął to ten uczeń by teraz w klasie na lekcji siedział. Czyż nie tak ?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-28 11:19
A to policja podlega Prezydentowi? Od kiedy?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-28 11:27
Prezydent RP jest najwyższym urzędnikiem w państwie. Minister MSWiA (szef Policji) jest też urzędnikiem, zatem nie pisz bzdur, że nie ma na to wpływu.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-01-28 12:41
Człowieku, myśl. Jest coś takiego jak ustrój administracyjny państwa. W Polsce Policja podlega ministrowi właściwemu ds. wewnętrznych. Ten z kolei Prezesowi Rady Ministrów, ten (ta) natomiast ma tyle wspólnego z Prezydentem, że on desygnuje kandydata na Premiera a potem wręcza nominacje. Tyle. Duda powiedział, że prokuratura (ergo i policja) działa tu niepotrzebnie. W myśl Twojej teorii wydałby polecenie policji/prokuraturze, aby typa puścili. Ale wbij sobie do łba, że nie ma władzy, aby takie polecenie wydać. Twoje myślenie jest takie: Prezydent jest najwyższym urzędnikiem, może więc wydawać polecenia wszystkim innym urzędnikiem, czyli np. Pani Krysi z Wąchocka, aby bez kolejki obsługiwała np. kominiarzy. To jest wręcz porażająca ignorancja.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 223) (3675428 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill