www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 226) (3675566 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-01-30 20:13

>Jak zwykle jednostronność i hipokryzja.
>Gdzie byłeś jak ludzi PO byli bezkarni.


Reprezentujesz ciekawą logikę. Uważasz, że jak jeden ukradnie milion, to drugi może sto milionów. Jak PO naruszało prawo, to PiS tym bardziej może lekceważyć prawo z konstytucją włącznie. Chyba "dobra zmiana"  nie na tym miała polegać, a ich nazwa powinna być zgodna z tym, co robią i jak to robią. W takim razie ciekawy jestem, co dla Ciebie znaczą pojęcia "prawo" i "sprawiedliwość".
Oczywiście można ulec manipulacji, ale to nie zmienia faktów i rzeczywistości. Poniżej przykład kreowania rzeczywistości.
Gorący spór o Smoleńsk w Telewizji Republika. Prof. Wolniewicz przerywa rozmowę z Ewą Stankiewicz

>W trakcie rozmowy dziennikarka Telewizji Republika zasugerowała, że w 2010 roku doszło do "ataku na Polskę" ze strony Rosji. – Jaki był atak na Polskę? – dopytywał wtedy prof. Wolniewicz. – Zabicie polskiego prezydenta na pokładzie samolotu – powiedziała z pełnym przekonaniem Stankiewicz. - Ależ pani redaktor, bardzo panią przepraszam, nie można takich rzeczy mówić. Przecież nie ma pani ani cienia dowodu - zareagował. I wtedy zaczęła się wymiana zdań, która ostatecznie doprowadziła do przerwania programu.

Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-01-30 21:08

>Reprezentujesz ciekawą logikę. Uważasz, że jak jeden ukradnie milion, to drugi może sto milionów. Jak PO naruszało prawo, to PiS tym bardziej może <


Nic nie reprezentuje. Zastanawia mnie tylko fakt atakowania PiS, kiedy PO robiło dokładnie to samo z tą jednak różnicą, że te same osoby które atakują aktualnie PiS nie miały nic przeciwko kiedy POwcy łamali prawo.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2016-01-30 23:13
I tak własnie Gollum dał się zidentyfikować jako gorszy sort. W swoim poście stwierdził, że PO robiło to samo co teraz robi PiS. Tym nazwał naszego Prezesa, Prezydenta, Premiera i większość sejmową złodziejami i łapówkarkami. Przecież dobra zmiana miała doprowadzić, że rządzić będą mami ludzie kryształowo uczciwi. Gollum widać śladami Korwina uważa, że koryto to samo tylko świnie się zmieniły. Stanowczo protestuję przeciwko takim bezpodstawnym oskarżeniom. Gollum wstydź się. Na tym forum nie znajdziesz poparcia w obrażaniu Prezesa i jego drużyny.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-01-31 12:36
Kolejny zwolennik PO ślepo zapatrzony w ugrupowanie, które doprowadziło kraj do ruiny, a teraz przypisuje to PiSowi, który dopiero rozpoczął swoją kadencję.
Możesz sobie interpretować moje wypowiedzi dowolnie - masz do tego prawo, ale nie zmieni to faktu, ze PO miało 8 lat, aby coś zrobić dla tego kraju i zrobili, ale dla siebie, kosztem kraju, a teraz rzucają się bo zostali odsunięci od żłoba - nie zdążyli dokończyć swojego dzieła zniszczenia.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2016-01-31 15:16
Drogi Gollum czy ty nie rozumiesz co piszesz? To Ty napisałeś, że PiS robi to samo co robiła Platforma. Ja zaprotestowałem przed takim porównaniem i obrażaniem naszych władz. Czyżby złapany na gorącym uczynku stosujesz metodę wyparcia, czy też tylko odwracasz kota ogonem. Ile trzeba przewrotności, aby zostać złapanym na takim głupim porównaniu zarzucać komuś złe sympatie polityczne. Moja winą jest jedynie to, ze umiem czytać ze zrozumieniem a ty może nie bardzo potrafisz pisać o tym co myślisz no chyba, że była to tzw. freudowska pomyłka. Być może posiadasz jednak wiedzę na temat PiS, która pozwala Ci na takie porównanie. Ostatnio prof. Staniszkis też doznała olśnienia. 
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-01-31 15:52
Niejednokrotnie piszemy zdanie, które wydaje się być poprawne i ja pisząc swoją wypowiedź tak właśnie myślałem, ale jak widać może to być zinterpretowane w sposób w jaki ty zinterpretowałeś.
Nie oceniam PiSu bo uważam, że za wcześnie na oceny. Oczywiście, niektóre działania mi się nie podobają - w wypowiedzi mojej chodziło mi o fakt ciągłego atakowania PiSu gdzie przez 8 lat PO robiło co chce i to dosłownie, zostały im udowodnione działania niezgodne z prawem i nikt nie poniósł żadnych konsekwencji a osoby (m.in. W-Z) jakoś na ten temat milczą - aktualnie wszelkie zło przypisują nowej władzy, która dopiero rozpoczęła swoje działania, a już są skazani na porażkę - w jego oczach.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-31 16:50

>a osoby (m.in. W-Z) jakoś na ten temat milczą - aktualnie wszelkie zło przypisują nowej władzy, która dopiero rozpoczęła swoje działania, a już są skazani na porażkę - w jego oczach. <


Niekoniecznie milczą. Rzeczywiście szereg działań PiS-owskich jest obarczonych porażką. Np. wątpię aby ten podatek od handlu był trwały. Raczej w przyszłym roku rządzący będą musieli się z niego wycofać ale szkody nim zrobione ( wzrost cen) pozostaną. Po za tym ja myślą wybiegam znacznie do przodu i dlatego widzę więcej złych rzeczy robionych przez PiS.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-31 16:57
A myślisz, że tam siedzą idioci? Oni już dawno przemyśleli te sprawy. Skoro Ty myślisz o przyszłości, to oni tym bardziej. Tam pracuje wielu fachowców, a Ty jeden chcesz być mądrzejszy niż oni wszyscy? Ty wiesz lepiej? Więcej skromności i spokoju. Daj im pracować. Za 4 lata zdecydujesz czy chcesz jeszcze na PO głosować czy docenisz działania PIS, na które w tej chwili jesteś zły. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-31 19:36

>A myślisz, że tam siedzą idioci? <


Może nie idioci ale ignoranci na pewno!

>Skoro Ty myślisz o przyszłości, to oni tym bardziej.<


No coś Ty ? Naprawdę w to wierzysz ?

>Tam pracuje wielu fachowców,<


Tak fachowców od tego jak się obłowić przy pomocy "dobrej zmiany" dla swoich

>czy chcesz jeszcze na PO głosować <


Już wcześniej pisałem, że P O z powodu swojej ignorancji wypadła z mojego kręgu zainteresowań.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-31 19:58
WzK. Trudno dyskutować z kimś, kto i tak "wie lepiej." :-(((((((((
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2016-02-01 09:27
Tak Wzk jesteś ignorantem. Nasza Pani Premier przecież jasno i jednoznacznie powiedziała, że podatek od sklepów ma charakter fiskalny. Chodzi więc o to aby ściągnąć dodatkowe pieniądze i podnieść ceny w najtańszych sklepach. Przecież to oczywiste, że na podniesieniu cen stracą najbardziej tłuste koty z Platformy, które robią najwięcej zakupów. Czy nie wierzysz więc, że uda się podnieść ceny? Za pieniądze zabrane bogatym robiącym masowe zakupy w hipermarketach będzie można dofinansowywać godne inicjatywy budujące tożsamość i świetlaną przyszłość takie jak Uczelnia z Torunia czy Dni Młodzieży w Krakowie. Myśl Ty ignorancie więcej o duchu i wyższych celach niż tylko o mamonie i materii.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-02-01 09:54
Co do Dni Młodzieży to abstrahując od czynnika religijnego to jest to promocja Polski i to musi wypaść godnie. Tak się składa, że w czerwcu organizuję wielką międzynarodową konferencję w Polsce i wydeptuje rządowe ścieżki właśnie po to, aby pokazać Polskę jak najbardziej godnie. A co do Rydzyka to nadgorliwcy się wygłupili i tyle.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-02-01 11:00

>podatek od sklepów ma charakter fiskalny


A to nowość! "podatek ma charakter fiskalny" - no przecież nie charytatywny :-)
Od strony ekonomicznej lepiej wyjaśni to rogal a ja znam z wieloletniej współpracy z hiperami sposób kształtowania cen i mogę Was uspokoić - rewolucji cenowej z powodu tego podatku nie będzie.
Czy myślisz, że mleko za 2 zł zdrożeje o 4 grosze albo laptop, pralka, lodówka, telewizor za 1200 - 2000 zł zdrożeje o 24 - 40 zł?
Wątpię! A jeśli nawet to w szczytnym celu a nie do kieszeni złodziei i kombinatorów  ......... tu wpisz długą listę.
Pozdrawiam,
Tadeusz :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-01-31 17:13

>Kolejny zwolennik PO ślepo zapatrzony w ugrupowanie, które doprowadziło kraj do ruiny, a teraz przypisuje to PiSowi, który dopiero rozpoczął swoją kadencję.


Nie trzeba być zwolennikiem jednaj lub drugiej partii, aby ocenić obecną rzeczywistość. PiS zarzucając PO postępowanie niezgodne z prawem powinno, przestrzegać prawo takie, jakie zastało w chwili przejęcia rządów. Tak samo Duda, który składał ślubowanie na obecną konstytucję, powinien przestrzegać zawartych tam postanowień.
W obu przypadkach zarówno politycy PiS-u jak i prezydent Duda świadomie i w sposób bezczelny - bo inaczej nie można tego nazwać - łamią prawo i przyjęte standardy w tworzeniu nowego.
Mogę się nie znać na prawie, ale mając do wyboru pisowskich "ekspertów" i profesorów UJ, gdzie studiował Duda, wiarygodnym dla mnie będzie opinia tych drugich tym bardziej, że podobne opinie wyrażali inni wybitni prawnicy, których w żaden sposób nie można podejrzewać o stronniczość.
Jeżeli PiS poszło do wyborów z hasłem "Dobra zmiana", to niech pokaże, że nie popełnia błędów i bezprawia, jak jego poprzednicy.
Rozumiem, że elektoratowi PiS można wszystko wmówić i dowolnie nim manipulować, ale nie zmieni to rzeczywistości, której prawdziwe oblicze widzi większość społeczeństwa.
Tak samo widzi to zagranica i na nic się zda zaklinanie rzeczywistości, tłumacząc zwolennikom PiS, że winni są temu politycy opozycji lub media zależne od zagranicznego kapitału. Takie tłumaczenie jest zwykłą dziecinadą, bo dzisiaj, gdy świat stoi otworem, jest wiele źródeł informacji, nie tylko politycy lub media.

> Nie oceniam PiSu bo uważam, że za wcześnie na oceny.


Nie powiedziałbym, że za wcześnie, gdyż oceny te dotyczą zaistniałych już faktów. Na ich podstawie można już przewidzieć, co nas czeka w bliższej i dalszej przyszłości, bowiem niektóre posunięcia PiS będą miały skutki dalekosiężne.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-01-31 17:26

>A myślisz, że tam siedzą idioci? Oni już dawno przemyśleli te sprawy. Skoro Ty myślisz o przyszłości, to oni tym bardziej. Tam pracuje wielu fachowców, a Ty jeden chcesz być mądrzejszy niż oni wszyscy?


Skoro mowa o "fachowcach" to polecam coś na ten temat.
Promotor Dudy z UJ: Zupełnie się zmienił, wchodząc w politykę. Robi nieoczekiwane rzeczy (http://www.tvn24.pl)

>Stwierdził, że wybór i zaprzysiężenie pięciu sędziów to "wyjście poza granice prawa, poza granice konstytucji, poza granice demokratycznego państwa prawnego na obszary, w których prawo nie działa". - Jeżeli nie działa, to prawnik nie ma tu nic do powiedzenia - stwierdził, ironizując, że w takich sprawach wypowiadać się może socjolog lub psycholog.


To tylko przykład, bo takich "fachowców", którzy wiedzą lepiej jest tam więcej.
Tu masz przykład, jak działają. Prawdziwy fachowiec odmawia akceptacji, ale... musi być i kropka. (kilknij).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-31 18:23
Promotor prezydenta Dudy wcale nie musi być lepszy od niego. Uczeń przerósł mistrza.
Co do fachowców, to każda strona polityczna wybiera wg niej najlepszych. Uważam, że powinniśmy wykazać się spokojem. Osiem lat siedzieliśmy (większość) cicho jak myszki pod miotłą. Władza robiła co chciała. Dajmy więc teraz nowej władzy jeszcze trochę czasu, bo może się okazać, że to co robią wyjdzie na dobre Polsce. Na razie zrobił się wielki krzyk odchodzących, bo nie potrafią pogodzić się z porażką. "Zwykli" ludzie często sugerują się tym co im wbiły do głowy media lub jakiś nawiedzony celebryta.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-31 19:38

>Uczeń przerósł mistrza.<


Ale brednie . Proszę wyluzuj.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-01-31 19:56 Zmieniony 2016-01-31 20:00
Moje wypowiedzi, to wg Ciebie brednie, a Twoje "jedynie właściwe." Może to Ty wyluzujesz. :-)
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2016-02-01 09:44
Tak jest uczeń przerósł mistrza. Prawo rzymskie ma dwa tysiące lat, logika i filozofia prawa właściwie tyle samo nawet jeśli ich wcześniej nie wyodrębniono. Jak widać są to już mocno zmurszałe idee. Teraz mamy nowego Mistrza, który jest emanacją i wyrazicielem woli Narodu. Naród Nasz jest ponad jakimś zmurszałym i narzuconym przez zachód prawem. Prezydent  został zwolniony z obowiązku przestrzegania takiego niewłaściwego prawa i na polecenie Prezesa ma kierować się jedynie wolą Narodu wyrażaną jego ustami. To jest zupełnie nowe podejście do prawa i zostanie w przyszłości zapisane w jego podręcznikach.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-31 18:29
Wiesz co to są konsultacje miedzyresortowe?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-01-31 20:13
Skoro już została poruszona kwestia 5ciu sędziów to zostali zaprzysiężeni niezgodnie z konstytucją.
Teraz twierdzą, że 3ech wybrali prawidłowo - KTÓRYCH TRZECH? Zrobili losowanie?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-31 20:20

>KTÓRYCH TRZECH? Zrobili losowanie? <


Żadnego losowania nie było i nie ma potrzeby aby je przeprowadzać. Te sprawy regulują ściśle określone procedury.  Za każdego sędziego kończącego kadencję jest wybierana konkretna osoba. I tym sposobem wiadomo kto za kogo. Nie robi się tego hurtem. Chyba, że teraz PiS wprowadzi kolejną "dobrą zmianę" dla swojaków i wybierze np. 15-stu.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-31 20:46
To Ty WzK na trybunałach też się znasz. Nic innego tylko alfa i omega z Ciebie. :-))))))
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-01-31 21:01
Jak widać mamy tu swojego Christophera Hirata :D

Ten dział powinien mieć zmienioną nazwę na:
Nienawidzę PiS
Nie ma tu innych tematów jak tylko hejtowanie PiSu.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-01-31 21:59

>To Ty WzK na trybunałach też się znasz.<


Żałosny jest ten Twój sarkazm. To nic innego jak wyraz bezsiły i braku merytorycznych argumentów.
Ktoś kiedyś na tym forum napisał, że jesteś wielką zazdrośnicą. Z przykrością stwierdzam, że Twój wpis dowodzi rację tamtej osobie. :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-31 22:18
Ubawiłeś mnie. Czego można Tobie zazdrościć? Oświeć mnie. :-)))))))
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-01-31 22:33
Lidka! To Ty nie wiesz, że "Waldi" wie wszystko a czego nie wie to zmyśli :-)
A jeśli już zupełnie nie wie, to chowa głowę w piasek i udaje strusia.
Na moje trudne pytania nie odpowiada, bo twierdzi że włączył "ignora" a zupełnie nie rozumiem dlaczego kilkakrotnie otrzymałem info na maila, że WzK wysłał do mnie wiadomość.
I to cały WzK. Nigdy nie wiesz co zrobi i napisze. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-01-31 22:36
Liduś - tutaj idealnie pasuje powiedzenie - kto z kim przestaje... :-)
Książkowy przypadek.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-31 22:54
To idę spać, bo mi się "udzieli". :-))))))))))
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-01-31 23:52
dobra myśl
Dobrej nocy - ja też zmykam.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-01-31 21:03

>Nie robi się tego hurtem


No jak nie?
Platforma hurtem dołożyła jeszcze dwóch :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-02-01 17:55

>KTÓRYCH TRZECH?


Kacper, Melchior i Baltazar
A Piłat i Waldi ... na szczaw :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-01 18:01
Nie pomyliłeś się? Jesteś zupełne pewny - bo zaraz Cię W-Z poprawi - on wie lepiej, on wie wszystko.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-02-01 18:36

>Nie pomyliłeś się?


Być może!
Tylko "Waldi" (jak d. Partia) "się nie myli" :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-01-31 18:27
Uwielbiam gdy obrażasz elektorat PiS. To takie ateistyczne.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-31 19:09
Dla tych , którzy narzekają, że u nas teraz nie ma wolnych mediów. Proszę poczytajcie.
http://wpolityce.pl/swiat/280044-dziennikarz-zdf-o-pracy-w-niemieckich-mediach-publicznych-otrzymujemy-odgorne-nakazy-musimy-informowac-o-tym-co-pasuje-pani-merkel-to-skandal
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-01-31 20:21
Lidka, strasznie narażasz się forumowym opozycjonistom :-)
Cytujesz "mało istotne" media zamiast GW, Onet czy TVN - wniosek: jesteś niewiarygodna :-)
A już w wątku muzycznym propozycja "Czardasza" dobitnie świadczy o sympatiach do Węgrów. :-)
Zastanawiałem się nad przyczynami takiego stosunku do PIS-u - ale nie tych marionetkowych pisarzy na Forum - lecz w/w mediów.
Tracą oni duże pieniądze, które dostawali od PO w formie zamówień ogłoszeń, komunikatów administracji państwowej i sądów. I nie tylko.
GW przy lawinowym spadku sprzedaży łatała w ten sposób swój budżet a teraz kończy się dopływ gotówki :-)
A nasi "dyskutanci", tak dobitnie mówiący o manipulacji sami jej ulegli. Ulegli propagandzie mediów, które wyłącznie z powodów finansowych mają usta pełne frazesów "walki o demokrację i dobro Ojczyzny"
Nic podobnego! CHODZI TYLKO O KASĘ
I druga sprawa. Czy "sąsiednie forum" jest cenzurowane, że tu rozmawia się na tematy trudne a tam tylko idylla, poezja, itp.? Żeby nie zacytować jednego z forumowiczów "lizanie d..."? Daleki jestem od takich wniosków ale zastanawia mnie w jakim celu swoje fobie i uprzedzenia próbują wyrażać tu?
Czy chodzi o próbę (nieudolną) indoktrynacji czy raczej wyładowanie własnych frustracji?
W obu przypadkach pobudki są bardzo niskie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-01-31 20:45

>Lidka, strasznie narażasz się forumowym opozycjonistom <


Dla mnie to już nie nowość. Wrzucałam tu opowiadania, źle było. Wrzucałam cytaty, źle. Pisałam Bajeczkę , jeszcze gorzej. Byłam miła, mówili fałszywa. Odezwałam się "głośniej", to znów niedobrze. O religii , nie daj Boże mówić. Teraz więc mam to gdzieś , że się narażam "wszystkowiedzącym". :-)))))))))
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-01-31 20:59

>Teraz więc mam to gdzieś , że się narażam "wszystkowiedzącym". :-)))))))))


I o to chodzi!
Tak trzymaj!
Pozdrawiam,
Tadeusz :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-02-13 11:05

> Pisałam Bajeczkę , jeszcze gorzej.


O ile mnie pamięć nie myli to TadeuszP a może wojtekK(ale wiadomo żę to ta sama osoba ,to bez różnicy) stał w pierwszym rzędzie Twoich krytyków.
Czyli "tak trzymaj" ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-13 11:29
Ty też nie zawsze byłeś dla mnie miły i to nie tylko pod tym nikiem jakim teraz występujesz więc nie bądź takim "wyrzutem sumienia" dla innych. :-))) Teraz jest czas (Wielki Post) uderzania się we własne piersi dla nas wszystkich. Myślę, że to się nawet przyda tym, którzy uważają , że to ich nie dotyczy. Takie oczyszczenie się dobrze wpływa na każdego. :-))))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-02-13 12:07
:-) Już Ci kiedyś napisałem -zacznij gorzkie żale od siebie. Nie wytykaj zmiany nicka jako błąd i grzech bo doskonale o zmianie wszyscy wiedzieli. Nie robiłem z tego tajemnicy jak również Iota nie robiła i nie robi ze zmiany nicka. Możesz poczytać w profilach.
Co innego tadeuszP
TP vel wojtekK to przykład wredności ukrywania się pod innym nickiem ale może Ty nie zauważasz różnicy?
Teraz jedyną jego pozytywną zmianą jest ,ze nie ukrywa swojej wredności i uszczypliwości pod innym nickiem, a próby takie (może przez innych) były robione. Nawet podszywania się pod inny nick(przypomne) "szczerbaty" co szybko uniemożliwiłem "tworząc" .szczerbaty. z kropkami- czym zniechęciłem podszywacza.
Od tamtego zdarzenia zamieniłem się w wielokropka.
Nie sugeruj się "dobrymi " podpowiedziami innych tylko logicznie przeanalizuj zdarzenia.
To ,ze nie zawsze byłem miły to fakt ale zawsze byłem szczery.
Życzę Wielkiego Postowania :-) cokolwiek to znaczy :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-13 12:44

>zacznij gorzkie żale od siebie<


Właśnie o tym napisałam wyżej. Zaczęłam od siebie. :-)

>Nie sugeruj się "dobrymi " podpowiedziami innych tylko logicznie przeanalizuj zdarzenia<


Wszystko co piszę oprócz cytatów jest moje. Nawet to co Ty uważasz za głupie i nielogiczne. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-13 13:04
Witaj Liduś.
Proponuje zaprzestanie dyskusji bo i tak zostaniesz pokonana doświadczeniem - jak to jest w przysłowiu, już to cytowałem :-)

Miłego dnia Tobie życzę.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-02-13 13:20
Spoko. Wszystko jest ok. :-))))))  Miłego dnia. :-))))))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-02-13 13:04
A cóż takiego uznałem jako głupie i nielogiczne? Ja w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć.
Niekoniecznie dzisiaj, ale  może po czasie stwierdzisz że jednak miałem rację!?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-13 13:18

>  może po czasie stwierdzisz że jednak miałem rację!?<


A może  Ty uznasz moją, że teraz jest dobry czas na rozliczenie się z własnymi "grzeszkami". :-))))))
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-02-13 15:13
Ja zawsze zgodny byłem.  Ok, uznaje że to dobry czas na

>  rozliczenie się z własnymi "grzeszkami". :-))))))


  jak to nazywasz, ja żadnych nie mam, czyli się rozliczyłem. Jeśli ktoś twierdzi inaczej niech je poda albo zapadnie się pod ziemie na wieki.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-13 15:28

>uznasz moją, że teraz jest dobry czas na rozliczenie się z własnymi "grzeszkami"<


Ciekawe....... To może wreszcie Lidian mnie przeprosisz za oszczerstwo, które wobec mnie napisałaś? To będzie taki test Twojej prawdomówności i faktycznej pokuty.......
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-13 17:18
Wybaczam Ci.  :-))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 226) (3675566 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill