www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 228) (3698551 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-02 17:06
Ulżyło ci rogal?
Wiesz co to jest "interpretacja"?
Czytałeś kiedykolwiek, a może byłeś ;-) prot. z posiedzeń TK?
Czytałeś chociaż 1 orzeczenie?

>Czyli w oderwaniu od prawa?<


Co to jest wg  ciebie "prawo" hę? :-)
Większość art. kodeksu (każdego) jest ogólna w treści i tak skonstruowana, że i 5 osób może inaczej rozumieć co ustawodawca miał na myśli. Uściślenie to nic innego jak orzeczenia innych sądów, zwykle Najwyższego i TK, oraz publikacje uznanych "speców" prawa ;-)
No to uściślij gdzie ja napisałam, że "w oderwaniu od prawa"?

>Konczylas wyższą szkole gotowania na gazie?<


Na kuchence indukcyjnej :-)
Mój "drogi" między Tobą, a większością ludzi (i mną) jest taka różnica, że Ty w takiej szkole znałbyś na pamkę i na 6, budowę kuchenki gazowej, garnków, skład gazu i wszystkie przepisy kucharskie. W praktyce polecenie "ugotować na gazie" w twoim przypadku jest niemożliwe, bo za cholerę nie da się garnka postawić na gazie z pominięciem kuchenki.

Brak ci myślenia abstrakcyjnego? :-)

Masz jakąś dziwną satysfakcję z ubliżania, próby poniżania (np. WzK, Zygmunt, Gollum itd) i przymus chwalenia się tym co większość tutaj osiągnęła. Następnie zachowujesz się jak bezkręgowiec - z tego co piszesz, w życiu też (ponoć dla kasy). To takie odreagowywanie, czy wiąże się z chorobą podst.?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-02 17:17
Obraźliwe mnie jeszcze. Będzie ci lżej. A TK bywałem w ramach zajęć z prawa konstytucyjnego.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-02 17:29
Nie chowaj głowy w piasek tylko odpowiedz uczciwie. Nie ja cię "obraziłam" tylko Ty mnie i innych - bez konkretów. W koło jedna śpiewka. Nie moja wina, że riposty wychodzą ci średnio;) Sam myśl, nie korzystaj z porad "emeryta" ;-) Wysiliłeś się, ja ci odp. "ulżyło ci", a ty znowu to samo

>Będzie ci lżej<


jak i w postach do innych prawie, że kop. -wklej z mojego postu

>A TK bywałem w ramach zajęć z prawa konstytucyjnego.<


To jakim sposobem piszesz takie głupoty i zarzucasz to innym (mającym inne zdanie)?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-02 17:39
Tak i zależy na odpowiedzi bezkręgowca piszącego głupoty?
Dobrze wiesz o tym, że TK będzie rozstrzygał to samo i w takim samym zakresie jak dotychczas tyle że z większością blokującą, w kolejności wniosków i w określonym liczbowo pełnym składzie. Tyle. Jaki to ma wpływ na zmianę wolności obywatelskich? Raczej mizerny. TK tak był jak i będzie upolityczniony, orzekał kiedyś i teraz też będzie orzekał z uwzględnieniem czynnika politycznego.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-05 12:41
Nie mogę naPISać, że "zależy", zwyczajnie innym zarzucasz, a sam tak się zachowujesz. Widzę, że prawda gorzej boli od obelg ;-) ale sam to "potwierdzałeś" wielokrotnie w postach - sorki.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-05 13:39
Mnie nic nie boli
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-06 19:26
Czyżby? ;-)

>na odpowiedzi bezkręgowca<

Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-02-06 22:25
Nie lubię się powtarzać.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-01 16:33

>Pozbawienie Telewizji Publicznej niezależności<


Tak, teraz była niezależna :D - dowcip roku. Oczywiście PO nie obsadziło TV swoimi ludźmi, ależ skąd?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-01 17:11
              Siekiera motyka i kelner od Sowy
              premierowi PiS-u nagrał przebój nowy.
              Siekiera motyka, Morawieckiego słyszymy
              czy za bluzgi przeproszenie zobaczymy?

"Będziemy zap... i rowy, kur..., kopać, a drudzy będą zasypywać, będziemy zadowoleni (...). W tym młodszym pokoleniu to ja widzę zjawisko niebezpieczne (...). Oczekiwania. Nic nie robić, dużo zarabiać, nie? (...) Oni jakby nie rozumieją, że idą ciężkie czasy"

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/512113,morawiecki-nagrany-tasmy-morawieckiego-nagranie-kelnerzy-sowa-i-przyjaciele-newsweek.html<


Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-02-01 17:16
Niektórzy z tych lepszego sortu taki stan osiągają na trzeźwo - jakie to ekonomiczne ;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-01 18:00
Ten link pokazuje jedynie, że to nie PiS zrobił zamach na ograniczenie swobody, ale PO.
Nigdy w dizejach Polski nie było tak permanentnej inwigilacji jak za PO - to jest jeden z przykładów.

Wracając do obsadzania swoich ludzi - po raz kolejny poruszę kwestię obsadzania przez PO swoimi ludźmi Spółek Skarbu Państwa:
http://telewizjarepublika.pl/ludzie-zwiazani-z-po-obsadzaja-spolki-skarbu-panstwa-jaworski-mamy-do-czynienia-z-inwazja,24728.html

Dlaczego tego przykładu nie widziałem w twoich postach?
Nie musisz odpowiadać - wiem, bo nie doyczy PiSu.

Dlaczego w swoich postach nie atakujesz PO, nie domagasz się wyciągnięcia odpowiedzialności za łamanie prawa:

http://forum.niepelnosprawni.pl/post_add.pl?pid=257736

http://niezalezna.pl/70300-borusewicz-w-samolocie-srednio-co-trzy-dni-latal-do-gdanska-zeby-wyprowadzic-psa

http://wpolityce.pl/polityka/221907-wolski-o-podrozach-poslow-bezkarnosc-sprawila-ze-cos-co-bylo-malutkim-szwindelkiem-uroslo-do-pokaznych-rozmiarow-wywiad

Do tego dołożyć można zakup Pendolino, helikopterów, a to tylko wierzchołek góry.

Oczywiście na to też nie musisz dopowiadać - odpowiedź znamy - to nie dotyczy PiSu

Taki jesteś inteligentny - zacznij oceniać po tym co rząd "dokonał", a nie za to co być może dokona.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-01 18:20
Gollum !! Coś taki zawzięty na to pożałowania godne P O?  Słusznie przegrali ale Ty się wciąż nad nimi pastwisz. Gdybyś jeszcze w sposób konkretny/obiektywny się wypowiadał to bym zrozumiał. Ale tak?  Do tego cytujesz "Niezależną", pismo iście wybitne bo ich dziennikarze potrafią odróżnić gwizdy niemieckie od polskich, ( patrz wygwizdanie Szydło). Toż to prawdziwi czarodzieje pióra. :-))))))))))))) Krytykujesz P O dla samej krytyki a przecież oni już z hukiem spadli ze sceny politycznej. Wrzuć luzzz.....
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-01 18:25
I ty zarzucasz mnie stronniczość?
Złego słowa nie napisałeś na PO, anie w trakcie trwania ich rządów, ani teraz.
To ty uczepiłeś się PiSu i coby nie zrobili - robią źle, są skazani na potępnienie.
Czepiłem się PO bo mieli 8 lat i nie zrobili nic, przepraszam, zrobili - obłowili się i ustawili swoich ludzi, a ty wciąż atakujesz PiS, który dopiero rozpoczął rządy i właściwie to już przed ich objęciem - i to ja jestm stronniczy.

Co do źródeł - nie będę specjalnie dla ciebie szukał innych zależnych - to są fakty.

Linki, które ty podajesz są jak rozumiem z niezależnych źródeł :D
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-01 18:36

>I ty zarzucasz mnie stronniczość?<


Nie zarzucam stronniczości ale zwracam uwagę na fakt, że leżącego się nie kopie. Jak się już tak "wyłożyli" to niech leżą i cierpią. A jeżeli np. kradli to zimne i ciemne cele dla nich szykować. Ale tylko tym co rzeczywiście to robili. Od tego są sądy. I tu już zaczyna się sfera w którą wkracza PiS.  Sędziów TK już sparaliżował to teraz kolej na Sądy Powszechne ? "Dobra zmiana" ma się dobrze. Prokuratura już straciła niezależność to po co liczyć się z sędziami?? Czyż nie ? A jak któryś ze swojaków "nabroi" to go A Duda ułaskawi. Przykład już poznaliśmy.
Po za tym Gollum jakoś nie czytałem ani jednego słowa Twojej krytyki PO w ubiegłym roku napisanego na tym forum. Zatem nie zarzucaj mi , że ja nie krytykowałem bo pod tym względem jesteśmy identyczni. :-))))
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-02-01 18:42 Zmieniony 2016-02-01 18:45
Poddaję się - ty wszystko OBIEKTYWNIE sprowadzasz do jednego.
PiS-zamach-TK
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-01 18:26
I powiedział dokładnie to co ja myślę o młodzieży
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-02 09:51
Dalsze gnębienie ucznia z Nowego Sącza. Ani Policja ani prezydent  żartu mu nie odpuszcza. Zemsta musi być ?

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/511740,andrzej-duda-prezydent-internauta-przeszukanie-zniewazenie-policja-prokuratura.html<

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-02 09:59
No i czego kłamiesz? W linku masz stanowisko Kancelarii Prezydenta.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-02 10:13 Zmieniony 2016-02-02 10:15

>W linku masz stanowisko Kancelarii Prezydenta<


Czytałem ten materiał i jakoś tego stanowiska nie widzę. Proszę wklej to bo może czytamy coś innego?
Bo wychodzi na to, że obelgami rzucasz i nic więcej.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-02 10:36
Sprawę na Twitterze skomentował rzecznik prezydenta. Andrzej Duda sam śmieje się z memów i klipów na swój temat. Żarty: proszę bardzo. KPRP nie ma wpływu na działania prokuratury - napisał Marek Magierowski.

To w jaki sposób Prezydent nie odpuszcza internaucie kłamco?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-02 11:01
  Rogal ! Twoja niewiedza/nieznajomość rzeczy jest porażająca. Miałem nadzieję, że dyskutuję z kimś "mającym pojęcie". Niestety się zawiodłem.......

>To w jaki sposób Prezydent nie odpuszcza internaucie kłamco? <


Prezydent ma wystarczającą ilość instrumentów aby ten żenujący spektakl przerwać. Ale jak widać nie chce bo sprawa się "rozpędza". Moim zdaniem to małostkowość. Lecz z drugiej strony cieszę się z takiego obrotu sprawy bo PAD boleśnie " strzela sobie w stopę". Każdy następny dzień tej żenady będzie przynosił mu przeciwników. Ale to jego wybór a może nieudolność ?

Po za tm od kiedy Twitter jest "wyrocznią" czy oficjalnym źródłem informacji Kancelarii Prezydenta?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-02 11:06
Podaj proszę jeden instrument wpływu Prezydenta na prokuraturę
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-02 11:17 Zmieniony 2016-02-02 11:27

> jeden instrument wpływu Prezydenta na prokuraturę <


Telefon , przecież wiesz do czego służy. Po telefonie każdego szanowanego prezydenta od ścigania by odstąpiono. Tak byłoby za poprzedników AD. A teraz ?  I nie pisz bzdur, że to nie tędy droga. Bo w polityce wiele spraw załatwia się "na telefon". Od zawsze jak ten aparat wymyślono.

Po za tym Prezydent jako osoba pokrzywdzona w tej sprawie ma możliwość w każdym momencie złożyć wniosek o odstąpienie od ścigania co definitywnie sprawę by zakończyło. Ale czy przypadkiem PAD nie kieruje zwykła chęć zemsty ?? Na uczniu !!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-02 11:52
A niedawno mówiono tu o niezależności prokuratorów. To jak to właściwie jest, w jednej sprawie mają być naciski, a w innej nie? Jakie mają być kryteria?  Opamiętaj się człowieku.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-02-02 12:33
Tak to jest jak kimś kieruje ślepa furia :D
Tak się zapędził w tej swojej wendetcie, że sam nie wie co pisze.
Za chwilę będzie sam sobie odpisywał :D, choć właściwie aktualnie to już tak jest, nie docierają żadne argumenty - to już nie jest dyskusja - to jest monolog, nieustający potok żółci.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-02 12:45

>w jednej sprawie mają być naciski, a w innej nie? <


Lidian,- zabrałaś głos w sprawie o której nie masz pojęcia. Bo jak widać je mylisz(pojęcia). Otóż zupełnie czymś innym są "naciski" a zupełnie czymś innym zawiadomienie (oficjalne, zgodne z prawem) prokuratury o odstąpieniu od czynności prawnych, co już w poprzednim wpisie wyjaśniłem.
Ja wiem, że nie potrafisz znieść tego, że opcja na którą głosowałaś wciąż popełnia błędy ale fakty pozostają faktami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-02 12:59
Dzięki za przypomnienie, że Ty wiesz lepiej. :-)

>Ja wiem, że nie potrafisz znieść tego, że opcja na którą głosowałaś wciąż popełnia błędy ale fakty pozostają faktami<


No tak, Ty się pogodziłeś z przegraną w wyborach tych, na których głosowałeś. Chyba tak jak oni:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/grzegorz-schetyna-po-spotkaniu-z-schulzem-pis-buduje-omnipotencje-panstwa/l377dd

Wstyd. Jak można ........... słów brak.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-02 13:18

>Dzięki za przypomnienie<


Lidian ! - W nawiązaniu do linku jaki wkleiłaś: Już wcześniej pisałem, że G. Schetyna sobie nie poradzi z obecnymi trudnościami. Ale to jego sprawa i  PO problem. Nie mój :-)))))). Niepotrzebnie użył dla wielu niezrozumiałego słowa omnipotencja. Tak się do ludzi nie trafia......
a dla wyjaśnienia :"omnipotencja - w filozofii, cecha istoty wszechmocnej."
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-02-02 14:02
Dobrze, że takim maluczkim jak ja tłumaczysz. Co ja bym bez Ciebie na tym forum zrozumiała. Wiadomo nic.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-02-02 13:04

>zawiadomienie (oficjalne, zgodne z prawem) prokuratury o odstąpieniu od czynności prawnych


Jak widać to Ty nie masz pojęcia o czym piszesz.
Kto i o czym ma zawiadomić prokuraturę? Odstąpić od czynności prawnych może tylko ten, kto te czynności podjął.
Jak może Prezydent odstąpić od czynności, które podjęła prokuratura z urzędu.
I dalej Lec:
"Miał pustkę w głowie
Po brzegi wypełnioną erudycją"
Przewaga formy nad treścią :-)
Szkoda czasu na rozmowę.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-02-02 13:29
To jak w końcu ma być? Oficjalnie czy telefonicznie?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-02 13:27
Człowieku, masz maturę? Gdyby tak zrobił jak piszesz z tym telefonem to byś krzyczał o wywieraniu presji na prokuraturę. Ogarnij się, bez kitu inaczej się z Tobą nie da.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-02 13:42

>Człowieku, masz maturę?<


Mam.  Widzę, że brak Ci rzeczowych argumentów bo wymyślasz jakieś cuda.....  Szkoda bo myślałem podyskutować ale nie ta liga. Żal........
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-02 14:13
Tak, nie ta liga, insynuujesz i nic więcej nic. Telefony, cuda wianki. Podaj instytucjonalne przełożenie Prezydenta na prokuraturę, no podaj. Potem jęcz o braku możliwości dyskusji. Kim Ty dla mnie jesteś gamoniu żeby z logami wyjeżdżasz. Ja przed chwilą byłem na spotkaniu u Morawieckiego, a Ty gdzie? Na poczcie po rentę? Nie wyjeżdżaj mi więc z ligami bo rzeczywiście grasz w niższej.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-02 14:45
  Hi hi hi :-) :-)) :-))) :-))))

I pękłeś!!!! Nie wytrzymałeś :-))))))))))

Ponownie bufon z Ciebie wyskoczył:

>Ja przed chwilą byłem na spotkaniu u Morawieckiego,<


Myślisz, że ktoś jeszcze w te Twoje przechwałki/brednie wierzy, no może oprócz zapiekłej ekipy moherowej...... Żenada.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-02-02 15:08

>zapiekłej ekipy moherowej<


Kogo tak nazwałeś ? Kogo chcesz obrazić?
Mówisz:

>Żenada<


Tak , masz rację żenujące są Twoje wypowiedzi.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-02 15:17
Stary, mi to wisi czy mi ktoś wierzy czy nie. Jestem bufonem, zgadza się, ale to nie zmienia faktu, że piszesz bzdury.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2016-02-02 16:36
Prezydent jak najbardziej ma możliwość interweniować w tej sprawie. Może przyjąć wariant zastosowany wobec niewinnego z łaski Prezydenta Mariusza Kamińskiego.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-02 16:47
Tak? A był już jakiś wyrok sądu?
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2016-02-02 19:52
Zgodnie z ogłoszoną przez Naszego Prezydenta wykładnią prawa, ma on możliwość stosowania prawa łaski na każdym etapie postępowania przygotowawczego i sądowego. Oczywiście poprzedni prezydencji wadliwie uważali, że prawo łaski można stosować jedynie w przypadku prawomocnego skazania.
W tym przypadku walka z siedemnastolatkiem to mówiąc krótko - ocibach.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-02-02 20:11
Mowa była o sądowym
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-02-02 20:50
W tym miejscu przytoczę cytat z kabaretu Dudek:
Chamstwo i drobnomieszczaństwo z pana wylazło
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-02-02 12:29
Piotrek, facet (WzK) przekracza wszelkie granice głupoty i śmieszności.
On jeszcze nie wyszedł z czasów PO-PSL, kiedy na telefon można było kierować (niezależną??:-):-)) prokuraturą i sądem np. w sprawie Amber Gold i wielu innych.
I zgodnie z fraszką Leca:
"Choćbyś krowie dał kakao
Nie wydoisz czekolady"
Gdyby Pan Prezydent "wykonał telefon" .....
Dopiero ten malkontent miałby używanie
To typowe zachowanie podatnych na manipulacje osobników.
A kiedy już ogarnia go bezsilność i brak argumentów to szuka "ukojenia" w grafomańskich tekstach.
Tu adekwatna będzie kolejna myśl Leca:
"Jeśli nie masz kręgosłupa
Nie wyłaź ze skóry"
:-):-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-02 12:58
Ale jazda !! :-)))))))))))))))  Boki zrywać!! :-)))))))))))))))

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niefortunna-ankieta-ministra-sportu-i-zapowiedz-dymisji/vzq350<

Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-02 14:15 Zmieniony 2016-02-02 14:19
Po co ci forum - wystarczy lustro.

Chcesz dyskutować, a nie przyjmujesz żandych argumentów, jedynie twoje są słuszne.
Zapętliłeś się nie umiesz przyznać sie do błędu.
Od kiedy to (w jakiej to szkole tak uczą) telefon jest oficjalną drogą postępowania sądowego?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-02 14:54

>telefon jest oficjalną drogą postępowania sądowego? <


Z tego co wiem to nikt tutaj tak nie twierdził. Z pewnością nie ja.
Gollum,- coś musiałeś opacznie zrozumieć. Proszę wczytaj się raz jeszcze.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-02 16:40
Mówisz i masz:

Żeby nie było, że wyrwane z kontekstu:
Autor rogal160

>Podaj proszę jeden instrument wpływu Prezydenta na prokuraturę<


w odpowiedzi:
Autor W z K

>Telefon , przecież wiesz do czego służy. Po telefonie każdego szanowanego prezydenta od ścigania by odstąpiono<

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-02 17:07

> Po telefonie każdego szanowanego prezydenta od ścigania by odstąpiono<


A czy to nieprawda? jestem przekonany, że tak by było tylko woli brak. Najśmieszniej będzie jak sąd ucznia uniewinni a PAD wstydu się naje.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-02-02 17:23
Nie, nie jest tak - to już nie jest droga oficjalna i gdyby to wyszło na jaw miałbyś używanie, że hej i inni tobie podobni.

Zastanów się co piszesz i kiedy bo zaczynasz sie gubić.
Masz powazny problem z przyznaniem się do błedu i głupio brniesz dalej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 228) (3698551 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill