www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Bezpłatna terapia dla dzieci z autyzmem z woj.mazowieckiego (1023 - wyświetleń)
Autor Fundacja KROK PO KROKU Dodany 2016-02-12 12:57
Od stycznia 2016r. ruszyła rekrutacja do projektu „KROK PO KROKU - Program intensywnego i kompleksowego wsparcia dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu”.
Projekt jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach konkursu nr 24 i będzie polegał na objęciu BEZPŁATNĄ terapią dzieci ze zdiagnozowanym jednym z całościowych zaburzeń ze spektrum autyzmu z terenu woj. mazowieckiego.
Dzieci, które zostaną zakwalifikowane do udziału w Projekcie, będą bezpłatnie uczestniczyły
w zajęciach indywidualnych (rehabilitacja psychologiczna i logopedyczna) i grupowych (rehabilitacja społeczna) prowadzonych przez specjalistów (psychologów, pedagogów, logopedów) przez okres 3,5 miesiąca - intensywność oddziaływań będzie wynosiła 20 godzin dydaktycznych tygodniowo dla każdego dziecka. Każde dziecko biorące udział w projekcie otrzyma pakiet 283 godzin dydaktycznych bezpłatnych zajęć rehabilitacyjnych i terapeutycznych ze specjalistami.
Zajęcia terapeutyczne prowadzone w ramach Projektu opierają się na założeniach Stosowanej Analizy Zachowania (tj., terapii ABA, zwanej również behawioralną).

Szczegółowe informacje, regulamin i formularze zgłoszeniowe są dostępne na: www.fundacja.krokpokroku.org
Wszelkie pytania prosimy kierować:
e-mail: biuro@krokpokroku.org
tel.: 22 885 12 48
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Bezpłatna terapia dla dzieci z autyzmem z woj.mazowieckiego (1023 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill