www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 232) (3697317 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-02-09 19:11
[usunięte]
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-02-09 19:20
Ten Lec - mądry człek :D
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-02-09 16:21
Mniej nerwów - kto tu się denerwuje.
Jest to dział aktualności, a nie "JAK JA NIENAWIDZĘ PiSu"
Aktualności to nie tylko wyszukane w sieci i wklejane tutaj z "niezależnych źródel" linków dotyczących PiSu.
Poczytaj wypowiedzi tych, którzy uważają, że jedyna słuszna racja to ich racja - każde odmienne zdanie jest krytykowane i nie na miejscu, a przez pewną osobę wręcz traktowane jako wrogi atak i od razu jest chamska riposta łącznie z obrażaniem osoby z odmiennym zdaniem.

Dyskusja - szczrze chętnie, ale nie na zasadzie monologu PiShejtera.

Dla przykładu - ja piszę:

>Prezydent nie decyduje sam w sprawach państwowych<


i to odnośnie wypadku w Smoleńsku, ale oczywiście jest to aktualne i teraz bo jak powtórzę (też to w tej samej wypowiedzi napisałem) nie jesteśmy monarchią - i co otrzymuję w odpowiedzi?

>Czyli pośrednio przyznajesz, że mamy 'marionetkową" prezydenturę?<


Noż qrwa mać!!! - ręce opadają. Co byś nie napisał jest dostosowywane przeciwko PiSowi.
Ale co zrobić kiedy ktoś ma posrane w głowie.
Tylko to nie jest dyskusja - to jest podsycanie monologu.

Zanim nastęnym razem coś napiszesz - zastanów się do kogo piszesz i do kogo masz pretensje.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2016-02-09 16:35

>Co byś nie napisał jest dostosowywane ....


Czyli?
"Choćbyś krowie dał kakao
Nie wydoisz czekolady" :-)
Ten stan psychiczny Lec już dawno zdiagnozował :-)
Chory pacjent pisze z uporem maniaka ciągle to samo licząc na efekt taki na jaki liczył chłop odzwyczajający konia od jedzenia :-)
Chłop zrozumiał swój błąd, kiedy koń zdechł.
A kiedy zrozumie ..... ???
Tego nie wie nikt :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-02-09 19:28

> Opisałem tu wrażenia z Ukrainy, praktycznie zero zainteresowania.


Fajnie było akurat te posty przeczytać (a śluby w cerkwi rzeczywiście piękne mają).

Ja na posty tego typu zwykle  nie  odpowiadam, bo nie bardzo wiem, co miałabym powiedzieć. Masz dobre wrażenia z wyjazdu? To dobrze. :-) Ale po co ja mam komentować, że Tobie się podoba? :-) Dokładnie tak samo, jak się normalnie nie dzielę z forum informacjami o tym co czytam, czego słucham i co ostatnio robiłam.

Oczywiście wada jest taka, że jak nikt inny nie robi sobie pogaduszek towarzyskich, to rzeczywiście robi się monotematycznie w Kawiarence forum - aktualnie politycznie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-09 19:48

>ja na posty tego typu zwykle  nie  odpowiadam, bo nie bardzo wiem, co miałabym powiedzieć<


Ja też nie odpowiadałem chociaż komentarz aż się "cisnął". Ale nie chciałem "turysty" dołować. Bo i po co? Niech się cieszy chwilą i zabawą weselną.
A to , że jest trochę rozżalony iż nikt "achów i ochów" oraz peanów nie pisał to już inna sprawa. W zasadzie rzecz do której już nas?/mnie przyzwyczaił.
I to by było na tyle. :-))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-09 19:50
Zdoluj mnie, zdoluj.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-09 19:53
Nie dzisiaj :-)) wszak " śledzika " mamy.
Twoje zdrowie Rogal !! :-))))))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-09 20:12
Proszę, dowal mi. Wszak mój wyjazd dowodzi na pewno jakichś moich braków.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-09 20:23
Nie marudź.......... :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-09 21:40
No to poszalałeś:P
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-11 10:55
Pozorowanych działań prezydenta mają już dość nawet jego zwolennicy:

"Z przykrością stwierdzam, że nie tylko nie sprzeciwił się Pan tym zmianom (choć konstytucja daje Panu do tego prawo), ale zgoła Pan je wspierał - pisze prof. Bugaj do głowy państwa."

Warto przeczytać resztę:

>http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/prof-ryszard-bugaj-odchodzi-z-nrr-przy-prezydencie/0sn6se<

Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-02-12 15:30
Publikujemy treść "prywatnej" ekspertyzy ws. TK, jaka trafiła do Pałacu Prezydenckiego

>W styczniu informowaliśmy o ekspertyzie prawnej ws. Trybunału Konstytucyjnego, jaką do Pałacu Prezydenckiego na ręce minister Anny Surówki-Pasek, przekazał prof. Andrzej Zybertowicz. Kancelaria Prezydenta potraktowała ją jednak jako prywatną i nie udostępniła. Onet poznał objętą anonimowością treść tej ekspertyzy - publikujemy ją w całości.


"Eksperci" i ich "ekspertyzy", czyli kto Dudzie podpowiada. Czy Duda z tego skorzystał? Nie wiadomo, ale faktem jest, że Kempa w piśmie z dnia 10 grudnia 2015 roku do prezesa TK użyła podobnych sformułowań. "Ekspertyza" nosi datę 8 grudnia 2015 roku.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-12 18:19
WzK, szkoda słów i paluszków :-(  To zwykła korupcja i przeciąganie liny. Bezczelne okradanie mnie i innych ciężko i lżej pracujących ludzi. Ustawa nie ma na celu zwiększenia populacji, nie ma na celu zwiększenia "dzietności" i jak tam jeszcze ją próbują nazywać. To zwykłe przekupstwo z jednej strony, z drugiej dążenie do modelu islamu i tu niestety pasuje okrelenie p-islam :-( Baby leżeć i czekac aż chłop przyjdze i na was wlezie i rodzić! Dążenie do ciemnogrodu, nie uczyć się, tylko dzieci robić im więcej tym lepiej.Samotne matki? No na śmietnik to nie po katolicku... Kto popiera ustawę? Tłumoki, wieś, dziecioroby i patologia. Gdyby chodziło o niż demograficzny wystarczyłoby: na każde urodzone dziecko np. od 2016 r. po 1000 zł do 18 r. życia i tyle - nic więcej nie trzeba - skorzysta też patologia ale i młode małżeństwa.

Chyba Iota pisała, że ustawa o policji potrzebna, hmmm, a ja uważam, że potrzeba zawodoych policjantów nie Józka po rolniczej szkółce, czy Wacka po ekonomii :-(
Zajebiste: PIS już nie ma w kim wybierać - wszyscy to kryminaliści, ludzie skompromitowani, z procesami w toku? TVP info (pislamiczne) i komentarz (chyba chłopaka już wywalili): Z. Maj kom. gł. policji powołany przez PIS "pozwalniał prawie wszystkich policjantów i na koniec siebie" :-)
No tak i jeszcze Zbysiu nam szykuje zmiany w kk - jak on skończył prawo?

W Polsce prawie Wietnam :-( z jednej strony granicy armia i wyrzutnie amerykańskie z drugiej wojska rosyjskie i co tam mają...

Czemu podrożał tak dużo cukier?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-02-12 20:48

>Czemu podrożał tak dużo cukier? <


W naszym kraju ludzie od zawsze gdy czują, że zbliżają się ciężkie czasy zaczynają kupować i magazynować cukier ( nie psuje się). Tak jest i tym razem bo społeczeństwo wie, że przez rządy PiS-u  zubożeje. :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-12 20:25
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/281521-samochod-w-narodowej-loterii-paragonowej-wygrala-kolezanka-bylej-wiceminister-finansow-ktora-loterie-projektowala-spokojnie-to-tylko-przypadek
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-14 18:24
Prezydent Wałęsa dzieli się pieniędzmi. Co prawda tylko 10 zł ale moim zdaniem w sam raz. Bo gdyby dał więcej to zaraz podniosłyby się głosy, że to "pokazówka", że takiego to stać itp.

>http://www.fakt.pl/politycy/byly-prezydent-lech-walesa-dal-jalmuzne,artykuly,611020.html<

Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-15 17:41
WzK, nie jest tak źle, moja krytyka 500+ i propozycja poprawienia ma b. dużo zwolenników nawet w PIS ;-)
Poza tym: nikt nie jest wieczny ;-) czasem wystarczy jak ktoś "odejdzie" na "odpoczynek" i jak powiadają (sprawdza się): "pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy" :-)

Pozdrówka :-) Napisz jakąś rymowankę - fajnie się czyta.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-15 18:16

> Napisz jakąś rymowankę - fajnie się czyta. <


                           Siekiera motyka, PiS cenzuruje
                           kabaretowi teksty nożem szatkuje
                           Siekiera motyka i "Ani mru mru"
                           z powodu satyry podpadło mu!

>http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/artykuly/513255,marcin-wojcik-tvp-kabarety-cenzura-ani-mru-mru.html<


Każda kiepska/nieudolna władza boi się śmiechu. :-(

                          
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-02-15 19:36
Stanisław Karczewski: w niebieskiej teczce mieliśmy przygotowane ustawy.

>- W kampanii wyborczej doszliśmy do wniosku, że będziemy lepsi od naszych przeciwników i od tych, którzy prowadzili kampanie w przeszłości. I w tej teczce mieliśmy przygotowane ustawy - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski, pytany przez Jacka Żakowskiego o to, co było w słynnej niebieskiej teczce.
>- A np. darmowe leki dla wszystkich po 75 roku życia? - dopytywał Żakowski.
>- Ta ustawa brzmiała trochę inaczej. Akurat wiem, bo sam ją wymyśliłem na podstawie informacji, jak prowadzona jest polityka lekowa w Wielkiej Brytanii - oznajmił Karczewski.
>- Gdzie jest ta ustawa? Ktoś ją ukradł! - mówił Żakowski.
>- Nie ukradł. Wszystkie ustawy mieliśmy napisane. Część jest już uchwalona. Te ustawy na naszych konferencjach prasowych i rozdawaliśmy je dziennikarzom.


Czy ktoś widział te ustawy? Czy któryś z dziennikarzy podał je do publicznej wiadomości? Gdzie można zapoznać się z ich treścią?
Przypomina to rozmowę chłopa z obrazem:"Przemówił chłop do obrazu, a obraz mu ani razu". Żenada.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-15 20:43

>Czy ktoś widział te ustawy? <


Ja z pewnością ich nie widziałem. A teczka o której mowa w czasie debaty w ręku Szydło była wyjątkowo cienka i wiotka. Moim zdaniem po prostu pusta. A cała ta opowieść o gotowych ustawach to blef.......
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-16 14:37
Funkcjonariusze obecnej władzy robią "nalot" na redakcję pisma.
Co to jest?
-Walka z wolnością słowa?
-Próba zastraszenia?
-Czy sprawa kryminalna?

Brak jakiegokolwiek wyjaśnienia tej sytuacji.

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/roman-kotlinski-naczelny-tygodnika-fakty-i-mity-zatrzymany/7wfx60<

Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-16 19:16
WzK na tym nie koniec :-( Zdanie z linku przez Ciebie przytoczone wklejam wytłuszczonym drukiem specjalnie, bo o to głównie chodzi, oraz o to, że Palikota nie mogą się jawnie czepić: za bogaty, za sławny...
"Fakty i Mity" są polskim tygodnikiem antyklerykalnym założonym przez byłego księdza Romana Kotlińskiego. Publikacja ukazuje się na rynku od 2000

Była nagonka i zamykanie ust dziennikarzom, aktorom itd. Potem kolej na kabarety - cenzura. Jak widać zaczęli zamykać(areszt), a zmiana w Konstytucji jeszcze nie weszła - coś się znajdzie na poparcie tych "czynności". W zamierzeniu (może już uchwalono?) jest zmiana - dopisek do Konstytucji i już za chwilę zaczną zamykać filmowców: scenarzystów, reżyserów itd. bo... "...w złym świetle przedstawili Polskę i Polaków" nie ważne czy prawdziwie :-(

Uprzedzam, to się rozeszło też na sieć i może lepiej zamilknąć? Niech się poklepują po plecach emeryci z tego forum - a jak doniosą na Ciebie i spr. co piszesz i pisałeś? Matko o świcie Cię zerwą faceci w kominiarkach i guzik ich będzie obchodziło, że miałeś udar... czy umrzesz :-(

Czarne chmury nad Polską :-( Czy to nie przypomina stalinizmu?! "Boże chroń Polskę..."

Ps. Łódź/łódzkie to specyficzne woj. Warszawka im się poddała :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-16 19:24
Zapomniałam: od marca b. r.  korespondencję z Sądów będziecie już otrzymywać z Poczty.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-02-16 22:08
to groźba ??? ;-))) .
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-02-17 06:23
Cha, cha, chyba kolejek :-) To informacja.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-16 20:11 Zmieniony 2016-02-16 20:13

>Uprzedzam, to się rozeszło też na sieć i może lepiej zamilknąć? Niech się poklepują po plecach emeryci z tego forum - a jak doniosą na Ciebie i spr. co piszesz i pisałeś? Matko o świcie Cię zerwą faceci w kominiarkach i guzik ich będzie <


            Cześć Jolu ! :-)
      Już tu kiedyś pisałem, że takie działania mi niestraszne . Próbowali komuniści mnie złamać i zostali zawstydzeni. To i  współcześni naśladowcy Dzierżyńskiego nic nie wskórają. Przeżyłem tamtych to i obecni przeminą. Nie można ulegać lękom! Głowa do góry! Już niedługo kolejny miesiąc "szaleństwa" minie.

A "Fakty i mity" to nie "moja bajka". Chodzi o sam fakt, że wolność słowa i sumienia  pogwałcono.
  
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-02-17 06:27
"Nie te czasy Arlekino, nie te czasy...";-) będzie gorzej jak pis. wyżej. Nie pamiętam 3 czy 5 latek grozi np. filmowcom, pisarzom czy dziennikarzom, aleeee i przeciętnemu userowi :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-17 08:53
Pamiętasz czasy stalinowskie?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-17 14:32
  Takie są efekty "dobrej zmiany" PiS-u:

>Produkcja przemysłowa wzrosła o 1,4 proc., a sprzedaż detaliczna o 0,9 proc. rok do roku. Tak wynika z danych GUS opublikowanych za styczeń 2015. Dane ą poniżej oczekiwań analityków. W ujęciu miesięcznym produkcja spadła o 8 proc., a sprzedaż detaliczna aż o 25,6 proc.<


Polska gospodarka zaczyna spadać w przepaść. :-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-17 15:22
sprzedaż detaliczna aż o 25,6 proc ta dana Cię przeraża? W grudniu są zakupy świąteczne, w styczniu nie. Spadki i wzrosty w ujęciu miesięcznym nie są niczym nadzwyczajnym. Najkrótszy miarodajny okres to kwartał.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-17 15:53
Dane o sprzedaży rzeczywiście można sobie darować.
Ale spadek produkcji :" W ujęciu miesięcznym produkcja spadła o 8 proc." To już jest dramat. Bo przecież w styczniu pracowano/produkowano o kilka dni dłużej,  nie było świąt i krótkotrwałych urlopów między świątecznych też nikt nie brał.  Myślę, że po tych danych Morawieckiemu i Szydło powinno się gorrąco zrobić. Ale znając rzeczywistość mało ich to obejdzie, wszak im jest dobrze....:-(
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-17 15:59
Posłużę się czyjąś analizą:

Na razie trudno z tego wyciągać daleko idące wnioski, tym bardziej, że styczeń ub. roku przyniósł równie mizerny rezultat, ale z tym większym niepokojem będziemy czekać na dane za kolejne miesiące. Symptomatyczny jest sięgający aż 17,7 proc. spadek produkcji sprzętu transportowego i 8 proc. zniżka w sektorze maszyn i urządzeń. Najlepiej w styczniu radzili sobie producenci mebli (wzrost o 11,4 proc.), rafinerie (wzrost o 10,8 proc.) oraz przemysł tekstylny (zwyżka o 10,4 proc.).

A teraz już ode mnie:

Meble i tekstylia wzrost bo meble eksport, tekstylia - styczniowe wyprzedaże. Rafinerie wzrost ropa tania. Spadek sprzętu transportowego to wynik załamania rosyjskiego (generalnie wschodniego) rynku motoryzacyjnego.

Rząd ma tu tyle do gadania/winy/zasług co i nic. Pamiętaj też o dłuuugim wekendzie noworoczno-trójkrólowym.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-17 16:10

> tekstylia - styczniowe wyprzedaże<


Bardzo błędnie to zakładasz...... Przecież w wyprzedaży był towar uszyty co najmniej kilka miesięcy wcześniej a nie ten "z pod igły".
Producenci mebli to akurat w Rosji z powodzeniem sprzedają.
Sprzęt transportowy to nie wynik załamania rosyjskiego i tu jestem wręcz zaskoczony bo ostatnio było dużo artykułów np. o produkcji Pessy czy autobusów.
Ten spadek to raczej wynik tego, że rolnicy przestali kupować przyczepy towarowe.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-17 16:56
Czytaj uważnie. Napisałem, że w meblach jest ok bo idą na eksport. Co do tekstyliów to przepraszam, źle przeczytałem i odniosłem się tak jakby to była sprzedaż. Sprzęt transportowy PESA i autobusy to drobne w porównaniu do samochodów, to one stanowią o sile eksportu w tej branży. Eksport rolnictwa jest na dobrym poziomie nawet pomimo embarga, więc helol.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-17 17:08

>więc helol. >


To się okaże, już za miesiąc poznamy wyniki lutowe. Z racji kalendarza ( jeden dzień więcej ) co daje w przybliżeniu :+ 0,3% powinno być lepiej . A jak będzie ?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-02-17 17:19
Zobaczymy
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-17 18:44
WzK będzie jak ze wszystkim ;-) Dużo było gadania i tłumaczenia jak to nowy podatek od dużych sklepów ma na celu... wspieranie rodzimego handlu, małych sklepików itd itp - słyszałam na własne uszy jak mówiła p. Szydło. No i co?
Właśnie na szybach tych "małych polskich" sklepów powyklejane są kartki - odezwy - graficznie zrobione w formie nekrologów z treścią, że nowy podatek to wbijanie noża w plecy małym, rodzinnym sklepom, że zabijają nasz rodzimy, tradycyjny handel itd. w tym stylu. Toż powinni się cieszyć.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-17 19:11

> graficznie zrobione w formie nekrologów z treścią, że nowy podatek to wbijanie noża w plecy małym, rodzinnym sklepom, że zabijają nasz rodzimy, tradycyjny handel itd. w tym stylu.<


To jest ta  PiS-owska "dobra zmiana" wszystkich za" mordę trzymać" a samemu czerpać "ile wejdzie" :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-02-17 19:15

>" wszystkich za" mordę trzymać" <


Jakoś nie widać żeby Ciebie ktoś trzymał. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-17 18:26
Jasne, a z Leninem spacerowałam po Poroninie
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-02-17 19:50
Gratuluje. Musial byc ciekawym rozmowca.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-02-18 19:14
Zagłuszały oficerki i skrzypienie płaszczy skórzanych, ciekawy to był wystrzał z Aurory ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-02-17 16:14
W zachodniej Polsce "pokazała się" ptasia grypa. Są już niestety przypadki śmiertelne. W szpitalach ograniczono odwiedziny. Jak to wygląda w Waszych regionach?
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2016-02-17 20:47
CBA weszło do mieszkania właściciela "Wprost" i "Do Rzeczy".

>Funkcjonariusze CBA do mieszkania Michała Lisieckiego weszli w poniedziałek rano. - Duża awantura była. Wjechali w pełnym rynsztunku - relacjonował jeden z sąsiadów Lisieckiego. O sprawie pierwsza napisała "Gazeta Finansowa". Według informacji gazety CBA zabezpieczyło nośniki elektroniczne.


To jakaś epidemia z tym włażeniem  "organów" do mieszkań i redakcji ?
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2016-02-17 21:30
Jakoś dziwnie towarzysze zamieszczają "sensacje" z Onetu a o Kiszczakowych dokumentach i TW Bolku milczą.
Onet pisze o tym duuuużooooo a panowie wyznają zasadę "ciszy nad trumną"?
Taka to wybiórcza "moralność"! Strzelać tylko do jednego celu. Choćby na oślep.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2016-02-18 10:34
Jak myślicie, czy "archiwum Kiszczaka" wypłynęło akurat teraz przypadkiem, czy też ma skompromitować kogoś z obecnej ekipy. Dokument dotyczący Bolka z roku 1974 nie wnosi nic nowego i może być tylko wabikiem na IPN i uwiarygodnić inne dokumenty. IPN zachował się przewidywalnie goniąc za cieniem Wałęsy, pytanie co takiego i na kogo złapał. Jak na razie na temat kogo dotyczą dokumenty zapadła cisza. Pytanie dodatkowe, czy Kiszczak był głupkiem, jeśli nie to kiedy i gdzie wypłyną scany dokumentów. Historia o propozycji sprzedaży dokumentów jest co najmniej dęta i zakłada, że pani Kiszczak jest idiotką. Faktycznie musiała ją bieda przycisnąć i nie może wyżyć z tej skromnej emerytury po mężu w wysokości 7-8 tys. na rękę.
Myślę, że warto uważnie obserwować komu gwałtownie pogorszy się stan zdrowia.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-02-18 11:02

>Jak myślicie, czy "archiwum Kiszczaka" wypłynęło akurat teraz przypadkiem,<


Otóż to !! Trudno w to uwierzyć. Czy przypadkiem nie doszło do  "dosypania" kilku spreparowanych kartek do innych mało znaczących prawdziwych ??
Pamiętajmy ( a TV PiS  to przemilcza), że wczoraj pani Kiszczak mówiła o tym iż to sam IPN zgłosił się do niej z propozycją zapłacenia za papiery.
Gdyby cała sprawa wydarzyła się pół roku wcześniej  to bym się zastanawiał  a tak, no cóż? - Jaka władza takie zaufanie.......
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2016-02-18 12:00
To jakaś naprawdę misterna układanka. Myślę, że Wałęsie wiele nie zaszkodzi, o tym już i tak się mówiło, sprawa jest ograna. Zależy jak się zachowa w obliczu tych  dowodów. Pamiętajmy, że zanim przeszedł pełną metamorfozę, jest notatka, że odmówił wznowienia kontaktów z SB. Jego zasługi dla Polski są też  niepodważalne.
Warto faktycznie posłuchać Frasyniuka, opowiada jak to bywało w tamtych czasach.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/frasyniuk-i-friszke-o-dokumentach-nt-walesy-u-kiszczaka,620227.html
A co do zdania
"Pytanie dodatkowe, czy Kiszczak był głupkiem, jeśli nie to kiedy i gdzie wypłyną scany dokumentów. "
I wtedy pewnie zaczną się prawdziwe  fajerwerki.
Tymczasem niektóre obozy polityczne mają wreszcie na co pluć, bo Wałęsa im dawno ością w gardle stoi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 232) (3697317 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill