www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 235) (3703824 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-03-02 17:05
Moooże i "częstochowskie" ale nie infantylne. Poza tym jakoś dziwnie pominąłeś sedno :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-02 17:19

> dziwnie pominąłeś sedno<


To jest właśnie to! Ludzie obecnie przy władzy wraz z ich "poplecznikami" jak ognia unikają sedna. "Mielą jęzorami" ile wejdzie ale to same bla bla bla. Nic konkretnego. Dobrze, że telewizory mają piloty. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-03-02 17:34
Ludzie wymienieni w Twoim linku przejdą do historii (Tadziu i Rogal nie). Każdy na świecie będzie wiedział i wie kto to jest (po wymienieniu nazwiska) : jak ktoś spyta o Dudę czy Kępę  to najpierw posypie się o ludziach znanych i mało kto skojarzy polityków :-( Duda - Maliniak z 40-lataka i Kępa - nikt moooże te broszki ;-)

Zachowanie i wypowiedź Rogala jest typowa dla "obecnych", ale też dla Niego. Tadeusz..... maskara i wstyd mi jest za niego - nawet nie wiem czemu - może... bo też Polak?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-02-29 20:01
Ela, jak masz nowy telew. i miałaś kabel z Vectry to ten kabel gdzieś był "wkładany"-podłączany do odbiornika.

Pisząc o "antence" miałam na myśli osobną: takie coś "ze skrzydełkami", drucikami, musi być ze wzmacniaczem (chyba) i od tej anteny ciągnie się (jest) kabel z odpowiednią końcówką
(podobny do tego Vectry). Antenkę możesz ustawić w domu lub na dworze. Trzeba skierować w odp. miejsce - jest o tym w sieci. Włączasz ją do gniazdka, a kabel tam gdzie był poprzednio vectry. Jak wytłumaczysz facetowi w sklepie o co chodzi to ci sprzeda odpowiednią. Są też takie duże na zewnątrz - lepiej zbierają sygnał. Ta domowa to ok. 30 - 100 zł.

W wysz. progr. ustawiasz: szukaj cyfrowy, kodowane i nie, znajdzie ci też radio, oraz progr. z umowy ;-)

>z polityką zawsze byłam na bakier<


To już nie polityka :-(  to dno i kilometr mułu, popatrz co napisał i pisał Tadeusz i spółka.

Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-01 16:02
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-03-02 17:24
Jak widzę forum zamarło lub umarło... "...ciemno wszędzie, głucho wszędzie" ;-) Jedni zamarli ze strachu inni ze wstydu? ;-)

"Sprawa się rypła" i co mówi Waszczykowski? Jak zwykle :-( to oni winni, to nie ja, to on :-( I nadyma się i plecie, zapominając, że słowa mogą wieleee... (komisja wenecka).

Po 500 od czerwca. MOPSy mają cha, cha możliwość kontroli wydawania kasy i już się zastanawiają jak to ogarnąć i co zrobić jeśli idzie na przelew? Nie ma środków... No i znowu "trza" zatrudnić ludzi...

Jak tam u Was z żołnierzami wyklętymi? Pewnie mamy i babcie Wam opowiadały: tak z jednej jak i z drugiej strony. Bolki, żołnierze, komisje i "misje"... no i co? Już zapomnieliście co obiecali i gdzie kasę ładują :-(

Wczoraj coś rządowego włączyłam i zaraz wyłączyłam - słuchać się nie dało :-( Obiektywnie mówiąc: jakoś do tej pory dziennikarz był dziennikarzem: informował o wydarzeniach, prowadził program - ingerował jak zaczynali się kłócić, a teraz? "Dziennikarz" wygłasza opinie (Ziemiec to małe miki), jak prof. mówi nie po myśli obecnego "ustroju" - jaki to ustój? To wydziera mordę taki bezusty pastuch... No i kaczor zgiął parol na kaczora :-( (Donalda)

"Źle się dzieje w pastwie duńskim..."
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-03-02 17:40
I jeszcze jedno: Polacy nie oglądają tv rządowej!

>Wyniki oglądalności TVP mogą być sztucznie zaniżane - uważa prezes Jacek Kurski<


Grupa wiekowa 16 - 49 lat olewa ich ale on twierdzi, że

>Badana grupa wiekowa 16-49 lat, stosowana przez zagraniczną firmę prywatną powoduje zaniżanie wyników<


i

>mała liczba gospodarstw domowych w panelu telemetrycznym<


Facet rozbraja... głupotą :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-02 18:32

>Facet rozbraja... głupotą<


Kłamie bo ratować chce swoją intratną posadę. Ale czy "Najwyższy Prezes Polaków" się na ten lep złapie ??
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-03-03 17:54

>Ale czy "Najwyższy Prezes Polaków" się na ten lep złapie ??<


Musi, ludzi mu braknie. Lepsze jest to, że niektórzy jeszcze są młodzi i o ile Rosja i USA przy pomocy skośnookich nie rozpierniczą naszego kraju, to po panowaniu PIS nigdzie roboty nie znajdą.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-02 23:30
A to Żołnierze Wykleci też źli?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-03 10:29

>Żołnierze Wykleci też źli? <


Rogalu! A cóż ma piernik do wiatraka ?? :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-03 12:40
Tak tylko pytam.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-03 12:47

> tylko pytam. <


To proszę, następnym razem pytaj z sensem, po zastanowieniu :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-03 13:08
A kim Ty dla mnie jesteś chłopaku żeby mi wyznaczać co ma sens a co ni?e. Co w życiu osiągnąłeś? Kim jesteś? Kim pytam? Masz jakieś laury, które predestynują Cię do bycia wyrocznią?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-03 15:48

>predestynują Cię do bycia wyrocznią? <


Rogaliku, proszę nie skręcaj się tak mocno ( ze złości) bo w precelek się zamienisz. :-)))))))))
I jeszcze trudniej będzie Cię pojąć.

>żeby mi wyznaczać co ma sens a co ni?e<


A proszę trochę się "sprężyć" i poczytać co wcześniej napisałeś. Potem sam oceń co ma sens a co nie......
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-03 17:17
Rząd PiS-u przygotowuje nam kolejny podatek. Koncert podwyżek fiskalnych rozbrzmiewa coraz głośniej :

>http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/514208,podatek-religi-ubezpieczenie-polisa-oplata-podwyzka.html<

Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-03-03 18:04
No przecież trzeba zdobyć kasę, której nie ma. Od września mają być darmowe leki dla 75 l. wiadomo, że najtańsze i podstawowe, ale zawsze do NFZ musi jakaś kasa wracać ;-)

Mnie "rozbraja" obecnie to, że sam PIS chciał komisji Weneckiej, a teraz wiedząc, że nie korzystna to  twierdzą, że wina innych itd. i mają to w d... Polska jest już i będzie osamotniona, tańczy jak jej Putin zagra :-( Mało inteligentni ci nasi... bo łatwo nimi manipulować :-(

No i doczekałam się pouczenia jak mam rozumieć film :-(
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-03-03 19:54
No i co chłopaku? Uzurpujesz sobie prawo do wyznaczania sensu itd. Tylko jakim prawem? Żadnym jak to typowy uzurpator.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-03-03 17:37

>A to Żołnierze Wykleci też źli?<


A gdzie ja tak napisałam?!
Zadałam pytanie, może na tym forum brak ludzi mających przodów z przeszłością patriotyczną to i nie mieli o czym opowiadać :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-04 15:11
    Przerwany wiec wyborczy kandydatki PiS.

>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/514768,anna-maria-anders-pis-kandydatka-zaklocone-spotkanie-wyborcze-muzeum-suwalki-blaszczak-mieczyslaw-baginski-psl.html<


Muzeum w którym robiono ten wiec oprócz cech właściwych tego typu placówkom jest także zakładem pracy.

A Ustawa zabrania :

>Zabrania się prowadzenia kampanii wyborczej: <


   > na terenie urzędów administracji rządowej i administracji samorządu terytorialnego oraz sądów;

    na terenie zakładów pracy w sposób i w formach zakłócających ich normalne funkcjonowanie;

    na terenie jednostek wojskowych i innych jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej oraz oddziałów obrony cywilnej, a także skoszarowanych jednostek podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych. <

Zatem politycy PiS-u po raz kolejny łamali prawo. :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-06 08:55 Zmieniony 2016-03-06 08:58
Od kilku dni media "pompują" sprawę "złapania kapcia" przez prezydencki samochód.
W związku z tym kilka uwag aż się ciśnie do omówienia.
- Kto z nas kierujących chociaż raz nie złapał kapcia ?
- Czy robił takie mecyje jak się obecnie wyczynia?
-Całe szczęście, że budowniczowie autostrady (sic! Za rządów Tuska) nie posadzili tam brzozy.
-  A "wygolili" wszystko co nad poziom trawy wyrastało.
- wyobrażacie sobie te różnorakie komisje w tym celu tropiące zdrajców ?
- Konkludując, dla obecnie rządzących najlepszymi pojazdami są te na gąsienicach. Przydzielić każdemu mały zgrabny czołg a gdy takich w Polskiej Armii brak to pożyczyć od porucznika Grubera z "Allo allo" " :-))))))))))))))
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2016-03-06 10:09
Złośliwi zaczynają zadawać pytania czy nie jesteśmy świadkami walki Rządu z Prezydentem. Najpierw Rząd zaprasza Komisje Wenecką aby zdezawuować i ośmieszyć działania Prezydenta, teraz co najmniej tajemniczy incydent na autostradzie. Za ochronę Prezydenta odpowiada Rząd. Wszyscy specjaliści jednogłośnie mówią, że taki wypadek nie miał prawa się zdarzyć.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-06 10:15
Zlapales kapcia w wózku? Znasz kogoś Komorowski bliski zginął w wypadku komunikacyjnym? Chyba nie. Nie kpilłbys ze Smoleńska. Pompuj dalej te bzdety za 2zł/post.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-06 12:10

> Nie kpilłbys ze Smoleńska.<


Smoleńsk to miasto w Rosji. Nikt tutaj z miasta nie kpi. Tylko jak widać nie wszyscy potrafią to dostrzec. Ludziom "gorszego sortu" (takim jak ja :-) ) ani w głowie kpienie z jakiegokolwiek miasta. Nieważne czy w Rosji, Norwegii, Czechach czy Francji. Po prostu dobre wychowanie na to nie pozwala.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-06 13:06
Obok dobrego wychowania to mogłeś najwyżej przyjeżdżać bowiem z miast nie kupisz z ludzi tak
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-03-06 13:23
Życzenia 100 lat 90-cio latkowi to chyba nietakt........
Zatem ile lat życzyć panu A. Wajdzie? Może liczb nie wymieniać a życzyć tych przyszłych lat po prostu w zdrowiu i szacunku ? Właśnie szacunek naszemu zdobywcy Oscara może być w obliczu obecnego układu władzy potrzebny bo jakiego ministra od kultury mamy każdy widzi.
Przy okazji wymienię wszystkich naszych laureatów tej nagrody:

    Leopold Stokowski – za rok 1941 – najlepsza muzyka – Fantazja
    Bronisław Kaper – za rok 1953 – najlepsza muzyka – Lili
    Stefan Kudelski – za rok 1978 – honorowa nagroda zasługi – za rozwój techniki nagrywania dźwięku
    Zbigniew Rybczyński – za rok 1982 – najlepszy krótkometrażowy film animowany – Tango
    Stefan Kudelski – za rok 1990 – Honorowa Nagroda Gordona E. Sawyera – za osiągnięcia w dziedzinie rejestracji dźwięku
    Ewa Braun i Allan Starski – za rok 1993 – najlepsza scenografia – Lista Schindlera
    Janusz Kamiński – za rok 1993 – najlepsze zdjęcia – Lista Schindlera
    Janusz Kamiński – za rok 1998 – najlepsze zdjęcia – Szeregowiec Ryan
    Andrzej Wajda – za rok 2000 – za całokształt twórczości
    Roman Polański – za rok 2002 – najlepszy reżyser – Pianista
    Jan A. P. Kaczmarek – za rok 2005 – najlepsza muzyka – Marzyciel
    Paweł Pawlikowski – za rok 2014 – najlepszy film nieanglojęzyczny – Ida
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-03-07 18:37
WzK na ten temat był zarąbisty program w tv info (po20) - komedia jakich dawno nie widziałam :-) Program miał być o czymś innym, ale baba nawiedzona z PIS-u - zapomniałam jak się nazywa, taka rozczochrana, gruba i wciekła, wywalili ją z roboty i teraz się mści - tak się darła, nikogo nie dopuściła do głosu i krzyczała do kamery odwracając kota ogonem, machając Andersem jak flagą na pochodzie... Cyrk niesamowity, nawet ten propagandowy bezwargi się wk...  Najlepsze jak w końcu powiedziała, że ona prawie nic nie może powiedzieć i trzeba zmierzyć czas ile mówiła :-)
Pierwszy raz obejrzałam cały program, bo cały czas się śmiałam :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-06 13:28
Tyle złych słów, tyle niezrozumienia ........... oby opamiętanie przyszło w porę.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,wid,18198331,wiadomosc.html?ticaid=1169a1&_ticrsn=3
Ludziom się wydaje, że będą żyć wiecznie i że złe słowa, które wypowiadają do nich samych nie powrócą.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-06 14:02
Lidia jak możesz linkowanie artykuły takiej ciemnoty i zacofania. Te wpisy są sfałszowane jak kwity Bolka
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-06 14:21
Prawda wcześniej czy później zwycięży. Zło już wystarczająco długo się w kraju panoszyło.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-06 14:41

>Prawda wcześniej czy później zwycięży. Zło już wystarczająco długo się w kraju panoszyło. <


Jakie długo??? Zaledwie w miesiącach możemy to liczyć.............
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-06 14:46
Mam inne zdanie.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-03-06 14:02

>Tyle złych słów, tyle niezrozumienia ........... oby opamiętanie przyszło w porę.


"Kto wiatr sieje, zbiera burzę". Kto podzielił Polaków na "patriotów" i gorszy sort"? Kto palił kukłę przeciwnika politycznego? Kto kpi sobie z Konstytucji?
Polecam przeczytać komentarze.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-03-06 14:19 Zmieniony 2016-03-06 14:23
No właśnie. Kto?

>Polecam przeczytać komentarze. <


Mam własne zdanie. Nie muszę się podpierać komentarzami ludzi plujących na innych.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-06 14:38
Kto chciałby aby Prezydent zginął w wypadku? Polecam Twitter.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-06 14:44

> Polecam Twitter. <


Rogal,: profesję na "reklamiarza" zmieniłeś ?? :-)    Żal..............
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-06 14:53
Dorabiam jak Nachbar
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-06 15:08

> jak Nachbar <


Ślepnę czy "cuś" ?? :-)  Od dawna z uwagą czytam posty Nachbara i nie zauważyłem "ciągot" reklamowych.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-06 15:21
On poleca komentarze ja lekturę Twittera.  Jak Ci to jaśniej napisać żebyś zrozumiał?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-06 15:28
Owszem poleca ale niczego nie reklamuje (firmy, instytucji).
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-03-06 16:05
Idąc twoim tokiem myślenia ty reklamuje portale do których linkujesz
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2016-03-06 17:28

>Mam własne zdanie. Nie muszę się podpierać komentarzami ludzi plujących na innych.


Kto pluje i na kogo? Jeżeli uważasz, że powiedzenie "Spieprzaj dziadu" jest przejawem miłości i szacunku do bliźniego, to gratuluję własnego zdania.
Jeżeli uważasz, że określenie "gorszy sort" nie jest wyrazem pogardy w stosunku do społeczeństwa o innych poglądach, to również gratuluję własnego zdania.
Poleciłem przeczytać komentarze nie dlatego, aby się nimi "podeprzeć", ale są one wyrazem tej myśli, którą przytoczyłem na początku.
Jak zapewne pamiętasz, kiedyś napisałaś "dobro powraca podwójnie", czy coś w tym sensie. Również zasada ta działa w przypadku zła. Kto sieje wiatr, zbiera burzę - kto wywołuje zamęt, niezgodę, może sam paść ofiarą swoich poczynań.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-03-06 17:50
Za to określenia typu kurdupel to polityka miłości
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-06 18:38

>Kto pluje i na kogo? <


Kiedy się spojrzy na wypowiedzi polityków bez emocji, to wyraźnie to widać.

>zapewne pamiętasz, kiedyś napisałaś "dobro powraca ", <


Pamiętam i zdania nie zmieniłam. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-06 19:51

>zdania nie zmieniłam<


A ja za to , że mam własne zdanie zostałem wyzwany od" komunistów i złodziei". Od "gorszego sortu".
A wcześniej w Gdańsku pod pomnikiem Poległych Stoczniowców ten mały  człowiek powiedział, że " stoję tam gdzie ZOMO" co było oczywiście g-prawdą bo pamiętam gdzie stałem i co robiłem. Tyle, że jego w tym gorącym czasie tam wcale nie było........ Ale autorytatywnie się wypowiada.

A Ty Lidian podobnie jak ta osoba też zdania nie zmieniasz ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-06 20:11
Jaka osoba?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-06 20:19

>Jaka osoba? <


Proszę nie udawaj, że się nie domyślasz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-06 20:26
Przecież nikogo nie wymieniłeś więc nie muszę udawać.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-06 20:31
Osobie rezolutnej wystarczą cytaty aby wiedzieć kto je wypowiedział i o kogo chodzi. Ale........... No cóż? :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-03-06 21:01
Widać nie jestem rezolutna wg Twoich kryteriów.
"Mały człowiek" może się odnosić zarówno do małości intelektualnej jak i fizycznej. Jednak jeśli Ci chodziło o fizyczność , to o wielu z nas pewnie myślisz kaleka, kulawy garbaty czy ślepy.

>wiedzieć kto je wypowiedział i o kogo chodzi. Ale........... No cóż?<


Teraz już wiem z kim mam do czynienia...... "No cóż"
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 235) (3703824 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill