www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Nowa strona internetowa - Wsparcie dla niepełnosprawnych.pl (5040 - wyświetleń)
- Autor RalfK. Dodany 2016-02-24 14:23
Witam Państwa,

Nazywam się Rafał, mam 38 lat i zapraszam na stronę http://wsparciedlaniepelnosprawnych.pl/ ,której jestem administratorem. Strona to mały serwis z nowościami w dziedzinie przepisów prawa, źródeł wsparcia i pomocy dla osób niepełnosprawnych. Na stronie zamieszczamy użyteczne informacje dla osób szukających pomocy, linki do ciekawych stron i aktualności z innych portali informacyjnych. Znajdziemy tam także źródło wiedzy i poradnik z pytaniami i odpowiedziami na konkretne zagadnienia (dofinansowania, ulgi, praca, karta parkingowa, edukacja, turnusy rehabilitacyjne itd.).  Serdecznie zapraszam!
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2016-02-24 14:41
Hm...
Weszłam w link, bo strasznie się ucieszyłam z nowej inicjatywy w tym temacie - mając nadzieję, że nareszcie coś fajnego, innowacyjnego, porywającego...
I na dzień dobry przeczytałam, że zachęcacie do udziału w procederze pośredniczenia w zbiórce 1% podatku na rzecz osób prywatnych, indywidualnych - co od lat jest poddawane w wątpliwość prawną i moralną; z czym próbuje walczyć masa ngo'sów, które ROZUMIEJĄ ideę swojej działalności oraz zbiórki 1%; przez co sami podważacie (jako organizacja) swoją wiarygodność; czym uderzacie w tych, którym rzekomo chcecie pomagać dając marchewkę zamiast wędki...
Po co?
Nadrzędny Autor raislay Dodany 2016-03-13 13:59
nie wiadomo po co ;c
Nadrzędny Autor RejentFimor Dodany 2016-03-13 15:40
Fajna stronka. :-)
Nadrzędny - Autor Wally Dodany 2016-03-31 23:18
Racja, stronka całkiem całkiem, aczkolwiek nie wiadomo dla kogo ten 1%
Nadrzędny Autor betuśka Dodany 2016-04-01 14:41
Rzeczywiście zaglądnęłam i warto odwiedzać ten namiar w necie.
Nadrzędny - Autor Sokół Dodany 2016-05-01 16:53
Super, że ktoś zebrał tyle informacji w jednym miejscu. pozdrawiam i powodzenia!!!
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2016-05-02 15:41
A ja nazywam się dajmy na to Faustyna. I co z tego wynika? Strona jak strona, bzdury wyssane z palca, mało konkretów, niczego nowego, ciekawego nie wyczytałam. Zespół redagujący tę stronkę jest tak zażenowany jej poziomem, że nie pada tu żadne nazwisko, chyba ze wstydu. Bylejakość, to hasło przewodnie tej strony. Niektórym się wydaje, że niepełnosprawni to idioci, rzucić im ochłapa i już się cieszą. Akurat takich stronek nie brakuje! Mam nadzieję, że ktoś kiedyś stworzy stronkę nie dla zysku i dopłat, ale naprawdę dla niepełnosprawnych,  których się nie robi w balona.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Nowa strona internetowa - Wsparcie dla niepełnosprawnych.pl (5040 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill