www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy ktoś z Was ma o tym jakieś pojęcie(manipulacja umysłem)? (2215 - wyświetleń)
- Autor soviet30 Dodany 2016-03-16 17:12
Ostatnio przeszuliwałem sieć w poszukiwaniu informacji na temat tajnych programów manipulacji umysłem ludzkim w Stanch Zjednoczonych,Kanadzie i w innych krajach.Tego typu programy miały miejsce na pewno w ZSRR,oraz prawdopodobnie w Finlandii,Ameryce Łacińskiej,Niemczech i w Szwecji,jednak to wszystko oprócz MK-ULTRA autorstwa CIA i radzieckich badań wg.odtajnionych kilka lat temu w Rosji dokumentów nie wiadomo raczej nic.Nie zamieszczasm tego wątku po to aby mnie ktoś wyśmiał czy zbluzgał.Czy ktoś z was czyta lub czytał jakieś czasopisma naukowe na ten temat lub książki?Czy może w czasie swego życia(Szpitale i instytuty i katedry medyczne miał wrażenie że był wykorzystywany wbrew swojej woli do jakiś dziwnych rzeczy?Nie spotkałem się z takmi działaniami w Srebrzysku w Gdańsku,ani na oddziale w Kościerzynie,ale na zamkniętych oddziałach psychiatrycznych lub w więzieniach zdarzały się w przeszłości przypadki ludzi którzy uskarżali się np. na słyszenie dziwnych dżwięków z tyłu głowy,oraz czuli jakiś niepokój lub lęk nie dający się racjonalnie wytłumaczyć.Tak samo bywało równierz z niektórymi osobami po konsultacjach z neurologami i innymi lekarzami.Czy ktoś chociaż trochę się na tym zna?
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2016-03-20 11:14
Nie trzeba daleko szukać. Wystarczy w wyszukiwarkę lub YouTube wpisać hasło "manipulowanie ludźmi".
Nie jest to takie trudne w dzisiejszym świecie, bo rozwój techniki i wiedzy nie jest równoznaczny z rozwojem ludzkości. Przykładów chyba nie muszę podawać, wystarczy bacznie rozejrzeć się wokół siebie.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2016-03-20 17:48
Zadzwoń do obecnego Naczelnika - z pewnością chętnie się podzieli swoim potencjałem i wiedzą...
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-03-20 20:11 Zmieniony 2016-03-20 20:16

>Zadzwoń do obecnego Naczelnika<


Tak abstrahując od istoty sprawy zastanawiam się co w przyszłości zrobią "sieroty" po naczelniku, czy też super prezesie? Wszak "trochę" wiosen już sobie liczy i prawdopodobnie za lat kilka przejdzie na emeryturę i będzie się wygrzewał w ciepłych klimatach. Chyba, że wzorem (jakoś tak coraz mu bliżej) Breżniewa będzie nam prezesował nieustannie. Ale i tak  ciekawa będzie rozgrywka o sukcesję. Pan Morawiecki (ten od Kukiza) już swojego syna (ministra) lansuje na delfina. W reszcie niedoszłych pretendentów się zagotowało. Co dalej ?
Nadrzędny Autor soviet30 Dodany 2016-03-21 14:45
Ktoś może kaczora zastąpi,ale kt nie wiemy,a może faktycznie będzie prezesował dożywotnio:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy ktoś z Was ma o tym jakieś pojęcie(manipulacja umysłem)? (2215 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill