www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Dodatkowa praca (2803 - wyświetleń)
- Autor wiatrak Dodany 2016-01-18 23:23
Witajcie, zajmuje się od jakiegoś czasu pracą dodatkową w internecie.
Chodzi o klikanie, oglądanie, czytanie, reklamy, wykonywanie prostych czynności typu zapis do jakiegoś programu, ocena produktu/aplikacji, wpisy na forach, komentarze itp.
Są strony dzięki którym można parę groszy dorobić do miesięcznego budżetu, a jeśli się dobrze główkuje nawet sporo grosza może wpaść. Do rejestracji wystarczają podstawowe dane i nr paypal bądź nr konta bankowego w celu wypłacenia pieniędzy które zarobiliśmy.
Są strony polskie jak i anglojęzyczne, ale obsługiwanie jest całkiem proste.

We wszystkich programach które mogę polecić i mam do nich zaufanie nie potrzeba uiszczać żadnych dodatkowych opląt! a jeśli chcemy czerpać dodatkowe profity robimy to świadomie!

Moja strona dot. zarabiania w sieci:

http://epieniadze.npx.pl/viewpage.php?page_id=1

Mój post nie stanowi żadnej oferty handlowej ani oferty pracy. Zamieszczam go jako informacja i pomoc.

Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-01-19 07:11
Tak twój post to nie reklama, to kolejne "grosze" na twoim koncie za kliknięcie w link
Nie jesteś tu pierwszy z tą popapraną ofertą dla jeleni.
Lubisz poroże - noś je sam.
Już tu pisałem - inwalida to nie idiota, a ten co tak myśli sam jest idiotą.
WY-PIER-DA-LAĆ z forum!!!
Nadrzędny - Autor krisu Dodany 2016-03-27 18:20
Przejrzałem strone i szczerze bardzo średnie oferty sie tam znajduja, nic specjalnego.
Nadrzędny - Autor niepelny25 Dodany 2016-04-13 12:02
również moge powiedziec to samo, zadnych dobrych ofert tam nie ma
Nadrzędny Autor jagoda98 Dodany 2016-04-21 13:57
Też tu nic nie widzę.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Dodatkowa praca (2803 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill