www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sklep dla niepełnosprawnych, starszych i opiekunów (3340 - wyświetleń)
- Autor Michał Wrzesiński Dodany 2016-03-25 08:23
Witam,

Przez wiele lat byłem opiekunem osoby niepełnosprawnej. Mieszkałem w Australii, kraju znacznie bardziej zaawansowanym w opiece nad osobami niepełnosprawnymi. Zebrałem duże doświadczenie odnośnie potrzeb osoby niepełnosprawnej jak i opiekuna.

W Polsce założyłem sklep internetowy www.Usum.pl. Główny kierunek jego działania to sprzedaż trudniej dostępnych i mniej popularnych w kraju akcesoriów zwiększających sprawność i bezpieczeństwo oraz ułatwiających codzienne życie  klientów.

Oferta początkowa obejmuje: torby tylne i torebki boczne do wózka inwalidzkiego, maty do przesuwania osób, pasy wzmacniająco-ochronne dla opiekunów, stabilne etui do tabletów (przetestowane przez osobę niepełnosprawną ruchowo). Mamy zamówione już dalsze produkty i długą listę potencjalnych produktów do nabycia.

Interesuje mnie, jakie akcesoria są w szczególności poszukiwane przez osoby niepełnosprawne i opiekunów. Jesteśmy chętni pomóc w zaopatrzeniu w te artykuły. Pozdrawiam.  
Nadrzędny - Autor arek1 Dodany 2016-03-27 20:16
Co do strony bardzo fajna, napewno każdemu pomoże.
Nadrzędny - Autor wioletta Dodany 2016-03-28 08:33
Także zgadzam się z tobą. Naprawdę powinno tu być więcej takich namiarów.
Nadrzędny Autor mich01 Dodany 2016-03-29 09:52
Nie będę oryginalny. Zgadzam się z Wami.
Nadrzędny Autor Michał Wrzesiński Dodany 2016-03-31 22:07
Nie wiem, jak dodać nowy post, uzupełniam więc mój wcześniejszy wpis.

Sklep www.Usum.pl ma już szerszy asortyment. Oto zestaw artykułów. Mogą one zainteresować więcej osób:

1.  Torba tylna na wózek inwalidzki
2.  Torebka boczna na wózek inwalidzki
3.  Lokalizator zagubionych przedmiotów
4.  Pas wzmacniająco-ochronny dla opiekunów (4 rozmiary)
5.  Mata do przesuwania/transferu osoby niepełnosprawnej (4 rozmiary)
6.  Etui do tabletów
7.  Chwytak teleskopowy magnetyczny
8.  Opaska na nadgarstek
9.  Podstawa pod szklankę mocowana do krawędzi stołu, biurka itp.

To, co wyróżnia sklep www.Usum.pl od innych sklepów, to ukierunkowanie na trzy odrębne segmenty rynku: osoby niepełnosprawne, osoby starsze, opiekunowie. Każda z tych grup ma swoje własne potrzeby. Sklep stara się oferować produkty dla każdej z nich.

Przykładowo: Produkt 1 i 2 (torby) są dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, służą tylko ich potrzebom, podobnie jak produkt nr 5 (mata).

Produkt nr 4 (pas) jest przeznaczony dla opiekunów, dla których ważne jest zmniejszenie ryzyka nadwerężenia kręgosłupa lub naciągnięcia mięśni. Wiem coś o tym, bo sam to przeżywałem jako opiekun osoby niepełnosprawnej. Jest mi dlatego łatwiej pisać o potrzebach osób niepełnosprawnych i opiekunów.

Produkt nr 3 (lokalizator zagubionych przedmiotów) jest przed wszystkim dla osób starszych, którym łatwiej zapomina się, gdzie, co położyli. To mój ulubiony produkt, będę go sam używać już od przyszłego tygodnia. Uważam go za strzał w 10. Choćby dla tego jednego urządzenia warto zajrzeć na stronę sklepu. Jest tam bardzo obszerny opis. Jego przygotowanie zajęło kilka godzin.

Są trzy rzeczy ważne, jeśli chodzi o zakup w sklepie internetowym: dokładny i wyczerpujący opis produktu, dobre zdjęcie (zdjęcia), oraz opinie innych klientów. Jeśli sam kupuję coś przez Internet, kieruje się prawie wyłącznie tymi informacjami.

Pozdrawiam serdecznie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sklep dla niepełnosprawnych, starszych i opiekunów (3340 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill