www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Finanse dla zdrowia (3472 - wyświetleń)
- Autor Credomedica Dodany 2016-04-02 20:14
Szanowni Państwo!
Reprezentuję firmę CREDOMEDICA. Naszą firmę tworzą specjaliści z 25-letnim doświadczeniem w branży finansowej, którzy bardzo dobrze orientują się w realiach rynku zdrowia w Polsce. To sprawia, że doskonale znamy Twoje potrzeby w tym zakresie. Z nami uzyskasz natychmiastowy dostęp do wysokiej jakości usług medycznych i zabiegów estetycznych przy stosunkowo niskich kosztach, które nie będą dla Ciebie ciężarem. Pomożemy Ci sfinansować nawet największe wydatki związane z powrotem do zdrowia czy poprawą urody.

Możesz nam zaufać. Współpracujemy z renomowanymi i znanymi bankami, podlegającymi kontroli państwowego regulatora finansowego (KNF). To gwarantuje Ci bezpieczeństwo danych i daje pewność profesjonalnej obsługi na każdym etapie współpracy.

Sami jesteśmy pacjentami i chcemy być traktowani zgodnie z najlepszymi standardami, dlatego u nas możesz liczyć na indywidualne podejście. Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości oraz udzielić Ci realnej pomocy w jak najkrótszym czasie.

Przekonaj się! Nie zwlekaj, bo szkoda zdrowia na czekanie! To nic nie kosztuje, a zyskac mozna wiele! Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie www.credomedica.pl lub wykonasz jeden telefon
733 000 778
Pytanie-  nie kosztuje, a zyskać można wiele!
Nadrzędny - Autor Olbrzym12 Dodany 2016-04-03 20:38
Jestem nie do końca przekonany tą firmą.. No ale zadzwonie pod numer.
Nadrzędny - Autor Sabina22 Dodany 2016-04-19 23:24
No tez nie jestem pewna
Nadrzędny - Autor Wanda55 Dodany 2016-04-23 13:30
Ja bym się jeszcze zastanowił
Nadrzędny Autor Juliana Dodany 2016-04-25 15:07
Ja też nie mam zaufania do takich instytucji
Nadrzędny Autor gonio Dodany 2016-04-27 10:08
Byś się jeszcze zastanowił? Jesteś facetem?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Finanse dla zdrowia (3472 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill