www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / czy osoba z z drugą grupą może pracować w policji lub wojsku (3275 - wyświetleń)
- Autor sebastian 1997 Dodany 2016-02-02 19:54
witam w  internecie można  dużo poczytać o tym że niepełnosprawni mogą pracować w policji lub wojsku czy to prawda ?
czy zna ktoś taką osobę ?
jeśli zna proszę o skontaktowanie się ze mną ?
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2016-02-02 20:17
Oczywiście, że mogą! Jeżeli jesteś wysokiej klasy specjalistą to możesz pracować jako pracownik cywilny. Do jakiejkolwiek służby czynnej w mundurówce jest potrzebna I kategoria zdrowia. Więc odpowiedz sobie sam. najlepiej dowiedz się u źródła.
Nadrzędny - Autor Koleżanka Dodany 2016-04-28 09:00
Praca przede wszystkim jako pracownik Służby Cywilnej. Tam wręcz zachęcają do rekrutacji osoby niepełnosprawne. Musisz zainteresować się ogłoszeniami BIP.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-28 11:20
Oh tak, proponuję zapoznać się z moim artykułem w DGP na temat zatrudniania ON w administracji.
Nadrzędny - Autor tesca Dodany 2016-04-29 22:22
Nie wiem co znaczy "DGP". Gdzie znajdę ten artykuł?
Nadrzędny - Autor bartekmlk Dodany 2016-05-15 21:14
Jest to możliwe lecz bardzo trudne, zmagałem się z tym problemem
Nadrzędny Autor kati25 Dodany 2016-05-15 23:22
Mozesz napisac cos wiecej-konkretnie- na ten temat? Czy jestes moze tylko fikcyjnym kontem do spamowania linkami w innych tematach? (Obstawiam to drugie-ostatnio pandemia takich kont tutaj :-D -btw dla kogo piszecie,znam cala mase oszustow nigdy nie placacych nawet tej zlotowki za 1 skuteczny link :-D )
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / czy osoba z z drugą grupą może pracować w policji lub wojsku (3275 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill