www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Rachunek bankowy w euro (5885 - wyświetleń)
- Autor tessla Dodany 2016-05-18 13:12
Potrzebuję założyć rachunek bankowy - najlepiej w walucie euro. Zależałoby mi na możliwie niskich kosztach zwiazanych z jego prowadzeniem. Chodzi o możliwość korzystania z kantorów internetowych...  Jakieś typy?
Nadrzędny Autor aleks Dodany 2016-05-18 14:15
Zerknij sobie na smart bank:
http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto-eu-walutowe/

Na dzień dzisiejszy jest to chyba jedyne darmowe konto bankowe w euro jakie możesz sobie założyć . Jakiś czas temu sobie tam właśnie zakładałem. Niekoniecznie do korzystania z kantorów internetowych ale do podroży bo konto daje możliwość darmowej wypłaty w każdym bankomacie za granicą. Uważaj  na opłaty w innych bankach bo moze się okazać,że koszt prowadzenia konta przewyższa profity z korzystania z kantoru internetowego.
Nadrzędny Autor kati25 Dodany 2016-05-19 15:49
Moderator, czy istnieje na forum? Spamerzy sie rozbisurmanili.
Nadrzędny - Autor gali112 Dodany 2016-06-22 07:01
Polecam paypal. Dobre konto :D
Nadrzędny Autor Krystyna44 Dodany 2016-11-15 21:31
Paypal jest ok pod warunkiem że osoba jest obeznana w sprawach internetowych. Dla pozostałych pozostaje konto bankowe.
Nadrzędny - Autor mini21 Dodany 2016-07-02 21:35
W sumie to też chyba polecę Smart Bank.
Mają jakąś opcję "korzystnych przewalutowań" no i bankomaty za free na całym świecie, więc oferta jest niezła.
Nadrzędny - Autor levitate Dodany 2016-07-05 13:54
O dzieki, przyda mi sie ta wiedza
Nadrzędny - Autor jaceko Dodany 2016-07-24 13:45
Co do kantorów internetowych to wiele banków obecnie daje taką możliwość. Jednak koszty prowadzenia rachunku nie wszędzie będą niskie. Zwróć uwagę właśnie na pozytywne opinie o Banku Smart, i jego konto walutowe. Rachunek ten masz prowadzony za darmo. Kwestia karty jest dość istotna. Jeżeli karta do konta walutowego będzie Twoją pierwszą kartą w SMART Banku (nie wyrobisz wcześniej karty w pln do podstawowego smart konta) to jej użytkowanie będzie darmowe. Jeżeli karta do konta walutowego w euro będzie drugą w smart banku, to zapłacisz tylko 5 euro rocznie za jej użytkowanie. Wypłaty w euro z bankomatów w krajach strefy euro są aktualnie darmowe, jeżeli wypłacasz z konta walutowego (brak przewalutowania).
Nadrzędny Autor moniaakres Dodany 2016-09-26 12:13
Dzięki za ciekawe informacje :-)
Nadrzędny - Autor zosiek9 Dodany 2016-09-26 17:19
Alior bank- polecam bo korzystam :P
Nadrzędny Autor Filipek Dodany 2016-10-28 15:29
Jeśli chcecie korzystnie wymienić walutę, to polecam zajrzeć do https://ekantor.pl/ . Jest to kantor internetowy, w którym na pewno znajdziecie dobre kursy i szybkie i terminowe transakcje. Myślę, że oferta godna polecenia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Rachunek bankowy w euro (5885 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill