www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / Czy urzędnik może? (13706 - wyświetleń)
- Autor spikiel Dodany 2015-05-13 20:06 Zmieniony 2015-05-13 20:15
Witam mam pytanie czy urzędnik może się pytać po co mi karta parkingowa jak i tak nie chodzę. Mam stopień znaczny.Z góry dzięki za podpowiedzi.Bo w tamtym roku siostry się pytała a w tym muszę sam się wstawić.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-05-14 11:02
Dla mnie odpowiedź jest prosta :  wlaśnie dlatego!, abym mógł dojechać jak najbliżej i jak najmniej się czołgać
:-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2015-05-14 20:05
Odebrałam kartę parkingową sama. Dokumenty może Ci siostra przynieść ale Ty sam je musisz wypełnić. Nikt mnie nie pytał po co mi ta karta skoro auta i tak nie mam. Sam musisz odebrać bo przy pracowniku podpisujesz się w ramce. To wygląda podobnie jak przy odbiorze dowodu osobistego.
wielokropek odpisał(a) Ci tak jak powinieneś odnieść się wg mnie do głupiego pytania.

Powodzenia :-)
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2015-05-15 08:33
W komisji orzekającej o niepełnosprawności jest pracownik socjalny, który w ramach swoich obowiązków wykonuje pełen wywiad na temat co jest potrzebne niepełnosprawnemu i jak mu można pomóc. Karta ma czemuś służyć a nie potwierdzać tylko dodatkowo fakt czyjejś niepełnosprawności. Wnioskując o kartę trzeba - choćby wydawało się to śmieszne, wskazać jak taka karta może komuś pomóc.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2015-05-15 16:49
Do Kucyk 24
W dokumentach nie było nic co tyczyło się pytania do czego mi jest potrzebna. Nie zgadzam się z Twoją odpowiedzią i pracownikiem socjalnym. Nawet jak kiedyś stawałam na komisję po grupę nikt nie zadał mi takiego pytania.
A tak między nami no do czego ona jest potrzebna?  Chyba nie do patrzenia tylko.
Nadrzędny - Autor ola.monika Dodany 2015-08-17 16:12
Nie wiem, czy wiesz, ale urzędnik w Polsce może wszystko :D Niestety teraz, nie wiem, jak u WAs, ale u mnie sprawy się trochę pokomplikowały, jeśli chodzi o kartę parkingową - na razie komisja mi odmówiła ;( ciekawe, że mój stan aż tak diametralnie się poprawił w ciągu kilku miesięcy ;/ karta jest mi bardzo potrzebna, bo w moim mieście miejsc parkingowych jak na lekarstwo ;/
Nadrzędny Autor over34 Dodany 2016-05-20 19:28
nie każdy urzędnik
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-22 11:00
Nie wiem czy może.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-06 13:50
Karta się należy więc po co ma pytać. A jeśli zapyta to po to abym mógł parkować dla osób z niepełnosprawnością, żeby mieć jak najbliżej miejsce docelowe.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Ustawa antydyskryminacyjna / Czy urzędnik może? (13706 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill