www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / program STUDENT (PFRON) (14371 - wyświetleń)
- Autor _marta Dodany 2006-05-09 11:41
czy ktokolwiek z was wie, czy w oddziale dolnośląskim PFRON podpisywane są juz umowy w programie STUDENT?  W poprzednich latach umowy były podpisywane na przełomie kwietnia/ maja więc chyba juz najwyższy czas....
Nadrzędny - Autor teka48 Dodany 2006-05-10 12:43
to jest chyba ogólny problem ! i ja czekam z niecierpliwością na jakiś znak życia od PFRON-u . wytrzymam jeszcze parę dni , ale w poniedzialek dzwonię .no w końcu  ,albo rybki , albo akwarium ! a odsetki za nieterminową wpłatę lecą ! to jest w łódzkim !
Nadrzędny Autor _marta Dodany 2006-05-10 16:26
niedługo koniec semestru i cisza.... poczekam do końca tygodnia i w poniedziałek dzwonie. Ale z doświadczenia wiem, że to nic nie da. Terminy umow do podpisania podawane są z dnia na dzień. Dobrze wiedziec że nie tylko ja czekam.
Nadrzędny - Autor ewita Dodany 2006-05-11 13:13
Teka! Tomku! Czepiasz się tego łódzkiego, jak przysłowiowy rzep! Co złe, to my? Mój lokalny patriotyzm się pulta, wiesz? My som normalne ludziska! (to, żebyś kompleksów się pozbył, hi,hi)...
Nadrzędny - Autor teka48 Dodany 2006-05-15 14:06
cze ! łódź się odezwała ! mają widać pieniądze. chwała im ! cieszę się okropnie ! podpisanie umowy 23 . 05. no trochę się bałem , że w tym okresie burzy i naporu kiszka z tego bedzie. no bo to duża pomoc jest - jak dla mnie ! :-)
Nadrzędny - Autor _marta Dodany 2006-05-15 19:05
Do mnie jeszcze nie dzwonili, ale może na dniach. Licze bardzo na podpisanie umowy (jakaś napewno bedzie bo odmowuy nie bylo - tylko ile?), Sporo mnie juz nauka w tym semestrze kosztowala ... a wydatki mam jeszcze inne
Nadrzędny - Autor duchwampa Dodany 2006-05-21 12:01
Hejka :-)) ja już umowe mam podpisaną i tylko czekam na kaske :-)
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2006-05-21 16:47
A u mnie cisza...żadnej odpomy, żadnego telefonu? Cisza przed burzą, ale trza zachować coś na S...spokój, ktoś jeszcze czeka...
Pozdrawiam,
Nadrzędny - Autor _marta Dodany 2006-05-23 09:49
Ja w dalszym ciągu czekam.... Ćwiczą moją cierpliwość czy co? Dzwoniłam do PFRONu tydzień temu i powidziano mi, że część umów juz podpisano, a ponieważ zmniejszyła sie liczba środków dokonują przeliczenia dofinansowań i kolejne umowy będą podpisywane pod koniec maja lub na początku czerwca (ciekawe czy te już podpisane tez przeliczają). Jak dla mnie to już jest lekka przesada, niedługo koniec semestru (za niecały miesiąc) a ja jeszcze nie kupiłam wszystkich rzeczy, na które pisałam wniosek bo nie mam juz własnych pieniędzy na to.... 
Nadrzędny Autor teka48 Dodany 2006-05-26 17:00
Łódzkie się popisało ! pieniądze dzisiaj przyszły . i dzisiaj wyszły ! nic nie wiem o przeliczeniach . chyba , że ci się stopa życiowa podniosła. pewnie ,że to denerwujące.ale tak było zawsze. niestety , system mówi , że pieniążki mają być pod koniec maja. z tego tytułu naliczaja mi odsetki. na razie 300 zł . szkoła żąda wplaty na poczatku semestru.i to jest jasne. w koncu oni też potrzebują pieniędzy.
Nadrzędny - Autor _marta Dodany 2006-05-25 22:32
Nie moge wyedytowac postu (dlaczego?). Mam już termin podpisania umowy - 30 maja i pieniążków (niestety) mniej. Dobrze że to przed sesją jeszcze :-)
Nadrzędny Autor duchwampa Dodany 2006-05-29 09:47
Ja pienądze dostałam już w sobote :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-12 12:25
Czy PEFRON prowadzi jeszcze jakieś programy?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / program STUDENT (PFRON) (14371 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill