www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / A jak to wygląda w rzeczywistości? Bajki w art na stronie gł (8557 - wyświetleń)
- Autor wielokropek Dodany 2016-05-08 08:52

> Prowadzony przez ZUS program rehabilitacji leczniczej ma na celu przywrócenie zdolności do pracy osobom, które w następstwie wypadku lub choroby są zagrożone długotrwałą niezdolnością do pracy i jednocześnie rokują odzyskanie tej zdolności po rehabilitacji. Oznacza to, że ZUS może skierować takie osoby do jednego z ośrodków rehabilitacyjnych, z którymi współpracuje. Dotyczy to osób zagrożonych całkowitą, ale i częściową niezdolnością do pracy.


Co za bzdury wypisują gdy dwa dni temu słyszałem odpowiedzi rejestratorki.
- Najbliższy termin badania TK- luty!!! Czyli za 9 m-cy
To kiedy rehabilitacja??? Za dwa lata?
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2016-05-11 16:20
tk i rezonans robilam prywatnie, oszczedzajac na czym sie dalo.
uwielbiam też cyrk z NFZ z podwojna biurokracja w celu odbycia rehabilitacji. tzn czeka sie  na jpierw na wizyte u ortopedy, potem na wizyte u "specjalisty ds rehabilitacji", nie wiem czy lekarz, czy osoba z innym wykszt.medycznym żeby od niego dostać świstek na zabiegi. jeżeli do orto zapisze sie w styczniu, doczekam się wizyty w kwietniu. lekarz rehabilitacji to kolejne 2msc. w czerwcu w przychodni (autentyk z zeszlego roku) dowiaduję się, że limity z nfz na wiekszosc zabiegow wyczerpane.
Nadrzędny Autor haren12 Dodany 2016-06-01 17:52
jak widzę NFZ to mnie szlag trafia
Nadrzędny - Autor ecli Dodany 2016-06-02 19:07
Czekanie na specjalistę od stycznia do kwietna na NFZ to całkiem krótkie terminy, w moim mieście czekam na prywatną wizytę u lekarza z bolącym kolanem ponad miesiąc O_O
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2016-06-06 08:28
Miesiac to i tak krocej niz 3 mce.
Nie wiem czy "specjalista", te 3 mce to do mlodziutkiego lekarza med.-w trakcie robienia specjalizacji z ortopedii. Przy tak galopujaco postepujacej chorobie jak zespol Sudecka ten kwartal jest jak wiecznosc, a zmiany zachodzace w konczynie przez ten czas moga byc nieodwracalne. Czesc dawnej sprawnosci odzyskalam po poltora roku intensywnej rehabilitacji (z czego nfz zapewnil mi moze z 10%)
Nadrzędny - Autor ecli Dodany 2016-06-06 18:46
3 miesiące czekasz na prywatną wizytę u lekarza?
Nadrzędny Autor kati25 Dodany 2016-06-07 06:22 Zmieniony 2016-06-07 06:25
Pisalam o nfz- przegapilam w Twojej wypowiedzi ze to prywatna wizyta,przepraszam. Prywatnie najdluzej czekalam 7tygodni, konsultacja profesorska, w miedzyczasie sezon okoloswiateczny. Zwykle jednak prywatnie sa terminy na max "za 2 tyg".
Nadrzędny - Autor asmykcza Dodany 2016-06-14 14:18
kpina
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-06-14 16:17
Bzdety
Nadrzędny Autor sanapiks Dodany 2016-06-15 15:34
tak samo miałem
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / A jak to wygląda w rzeczywistości? Bajki w art na stronie gł (8557 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill