www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 102) (1445335 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor inwalida90 Dodany 2016-06-23 20:19
Na ale pracować trzeba :D
Nadrzędny - Autor balonek12 Dodany 2016-06-25 09:36
Własnie praca wkurza :D
Nadrzędny - Autor nora Dodany 2016-07-01 10:38
I to okropnie :p
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-07-07 12:10
A tymczasem leżę pod gruszą .Na dowolnie wybranym boku . I mam to co dla mnie jest święte. Świety spokój ;-) . Nie jest tak kolorowo jak obiecywała partia rządząca . Jedno co rośnie - za tej partii rządówtokliknij .Znając prezesa awersję do pieniędzy(nie posiada nawet karty bankowej, nie wspomnę o koncie), pewnie nie widzi różnicy między złotym a dolarem ;-) .
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-07-09 08:39
Też korzystam ze spokoju. W Bieszczadach. Nawet zasięgu w telefonie nie ma:-)
Nadrzędny - Autor Palia Dodany 2016-07-12 23:28
a mnie ludzka głupota
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-07-13 06:41
A mnie pieprzona administracja która próbuje z nas robić idiotów tworząc sztuczny ruch na forum.
Inwalida nie oznacza idiota - nie sądźcie innych według siebie.
Nadrzędny Autor qlopek999 Dodany 2016-08-05 16:57
Ludzka głupota najbardziej wkurza. Złośliwość ludzi. Np. moich sąsiadów.. czemu muszę mieszkać obok nich??? :-(
Nadrzędny Autor Malga77 Dodany 2016-07-19 09:04
No niestety nie ma wyjścia
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-27 07:07
Wrócę ponownie do tematu:

>Pojawienie się "jednodniowych" ników gadających ze sobą. Wygląda to jakby jedna wielonikowa osoba sama ze sobą rozmawiała. <


O co tu chodzi. Może ktoś mi wyjaśni.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-04-27 07:30
Chodzi o zanęcanie tj jeden dwa posty tzw kulturalne a później reklamka.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-27 08:18
Dzięki za wyjaśnienie. :-) W takim razie dziwi mnie, że admin na to nie zareagował.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-27 09:14
Według mnie to "zabawa" adminów - taki sztuczny ruch na forum ;-)))  przybywa osób i wpisów i dla nich  jest ok. A czy jest? Bo takie oszustwa to zupełnie inna sprawa i czy to jest dobra czy zła robota, też się okaże po czasie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-27 22:29
Czy na innych forach też się to zdarza, a jeśli tak, to czy admini reagują? A może tylko nasi są wyjątkowi?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-27 22:47
Nie, na forach gdzie admini, a raczej moderatorzy są z prawdziwego zdarzenia i tego typu konta (spamy) są usuwane i w miarę możlwości blokowane. Jeśli nie ma technicznych możliwości zabliokowania po adresie IP (to nie jest zawsze możliwe bo to jest tzw. pula adresów i blokując jeden adres blokujemy wszystkich z tej puli) to po prostu mają więcej pracy - usuwają na bierząco.
Inną kwestia jest fakt, że w tych dziłaniach pomagają zwykli użytkownicy forum raportując tego tu posty - moderatorzy nie są w stanie wyłapać wszystkich rejestrujących się userów, a tym bardziej czytać wszystich postów.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-28 08:37

>w tych dziłaniach pomagają zwykli użytkownicy<


Czyli my mamy "odwalić czarną robotę"? :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-28 10:47
Tu nie chodzi o czarną robotę, ale widzisz post i klikasz Raportuj
Tak patrząc od strony organizacyjnej - ile postów jest i ilu użytkowników - moderatorzy nie są w stanie czytać wszystkiego. To jest praca harytatywna, to są ludzie, którzy jeszcze mają pracę i niejednokrotnie rodzinę.

Nie piszę tu, aby ich usprawiedliwiać, bo nie podoba mi się to co się tutaj dzieje, a niestety dużą winę ponoszą za to moderatorzy nie reagujący na raporty, a jeśli to według upodobania.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-28 14:11
Skoro się tego podjęli, to powinni sumiennie wykonywać swoją pracę, a jak im się z różnych powodów nie udaje, to trzeba zrezygnować. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-28 15:10
Tak - oczywiście, podejmując się takiego zadania należy je wykonywać sumiennie, a nie na odwal się lub wcale.
Chodziło mi tylko o to, że userzy równiez powinni brać czynny udział w "sprzątaniu" forum - po to są przyciski Raportuj - nie chodzi o to, aby przeglądac specjalnie forum i raportować, ale kiedy odwiedzamy jakiś wątek i widzimy takowy post to zamiast klepać bezsensowną odpowiedź to można kliknąć przycisk Raportuj - a swoje mozna napisać tak czy inaczej.
Raport trwa zaledwie kilka/naście sekund - w zależności od wylewności uzasadnienia :-)

I tak jak pisałem - nie chodzi mi tu o obronę modów bo na temat ich pracy już niejednokrotnie się wypowiadalem.

Aha - byłbym zapomniał, gdzie moje maniery?

Całuję rączki Liduś :*
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-28 15:37
Tyle czasu kazałeś mi na to czekać. Już myślałam, że ktoś inny swoje podstawił. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-28 16:03
No coś Ty - innych nie chcę- Twoje są piękne, delikatne i ślicznie pachną.
Skóra tak aksamitna, że nie zamienię ich na żadne inne :*
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-04-28 17:48
E tam, jak Ci Wielokropek swoje podstawi, to z rozpędu będzie ....... "całuje rączki". :-))))))))))
Nadrzędny Autor goska56 Dodany 2016-05-11 17:04
Po co są te boty bo ja nie wiem?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-28 08:17 Zmieniony 2016-04-28 08:19
Tu nie chodzi o reakcję ale "oszustwo".
Według mnie to nie zła praca tylko robota samych moderatorów lub zorganizowanej grupy wsparcia  "zadania do wykonania"

Codziennie - Zaloguj się (jako nowy uczestnik)-wpisz pięć postów!!!

Przykład: Nick utworzony 10.04 .br Donata11
: wystarczy podświetlić inne nicki i od razu będziecie wiedzieli jak to działa!!!
Tak to wygląda po podświetleniu postów napisanych przez takie twory.
Kryteria
Słowa kluczowe Użytkownik Tablica
Więcej >>
Wątek   Użytkownik   Dodany
Tylko miłe słowa   Donata11   2016-04-10 22:36
Jak przeżyć za 798 zł/m-c?   Donata11   2016-04-10 22:35
Kuchnia   Donata11   2016-04-10 22:34
Czy warto jest inwestować w zegarki automatyczne?   Donata11   2016-04-10 22:33
Muzyka to moja największa pasja   Donata11   2016-04-10 22:33

Takich Tworów 5-wpisów jest na tym temacie kilka
:Ryndo22;wiolet22;Raster20;domingooos1,moniaa22;PolkaMatka;wiki89 i wiele innych
a na forum ogromna ilość.

Ale każdy może wierzyć w co chce, interpretować jak chce i odpowiadać komu chce.
dla mnie to taka próba reanimacji , raczej nieudana i mocno spóźniona.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-28 08:31
Admin powinien się w temacie wypowiedzieć. My nie możemy zarzucać nieuczciwych działań nie mając na to dowodów.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-29 14:20
Nie jestem adminem, ale spr. i już kiedyś ktoś robił takie numery, tzn. klikał kropkę, przecinek gdzieś tam w środku bez powodu i sensu, wpisywał jakieś zdanie... Tworzył nowe nicki już istniejących i byłych forumowiczów z kropkami, przecinkami itd.
Kto to był? Sami wiecie. Cel mętnie wyjaśniał. Była/był też osoba-nick "staruszka-ileś tam" i pisała do nas na pv. wyciągała stare posty, grała w literki... Jak była "dyskusja" najbardziej "krzyczała".
Obecnie jest to samo tyle, że nieco zmodyfikowane.
Jeszcze jedno podobieństwo - czasowe.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-04-29 16:29

>  tzn. klikał kropkę, przecinek gdzieś tam w środku bez powodu i sensu, wpisywał jakieś zdanie... Tworzył nowe nicki już istniejących i byłych forumowiczów z kropkami, przecinkami itd.


Gdzieś dzwonią , ale Ty niestety nie wiesz w którym kościele. Przytaczasz fakty nie znając powodu "ich" kiedyś zaistnienia.

W obecnej sytuacji  to zupełnie coś innego, pomyśl chwilkę zastanów się nie chlap bez  potrzeby
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-04-28 12:31
Podświetliłam nick"koleżanka"i rzeczywiście teoria wielokropka ma sens,chociaz z drugiej strony niektórzy "nowi"jakoś chcą sie wkręcić,zagadać kazdy jakos zaczynał,wiec moze nie mozna generalizować.Admin jednak powinien przyjąć jakąś taktyke na niezaśmiecanie.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-28 12:39
Ale jake zaśiecanie - teora 5 postów to zupełny bezsens.
Każdy ma prawo się zarejestrowac i napisać nawet tylko jeden post i więcej się nie odezwać.
Usuwane powinny być typowe spamy - posty reklamowe, wielokonta i to powinno wejść do regulaminu.
1 czy 5 postów - to nie śmietnik, nie wiemy dlaczego wiecej ktoś nie pisze i raczej się nie dowiemy, a może odezwie się za miesiąc, pół roku? Dlaczego miały by być usuniete posty lub konta - czyżby miało być wprowadzone minimum postów - jakiś dzienny minimalny ruch - to dopiero byłby śmietnk bo każdy pisałby byle co byle napisać.
Problemem nie są nicki kilkupostowe, ale typowe spamy i wielokonta.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-28 15:32
Gollum masz taki kłopot za każdym razem gdy nie ogarniasz tematu?
Chyba prościej nie mozna tego wyjaśnić.
Piszesz bzdury- podobno (tak się chwaliłeś) moderowałeś gdzieś forum.
Tak trudno sprawdzić IP z których pojawiają się nowe nicki? Nowe nicki? Jeśli takie nowe wpisują pięć wpisów w różnych tematach i zajmuje im to cztery minuty. Geniusze?
Przecież ich wpisy to właśnie takie "beleco"!!!
Może wyjaśnisz swoją teorię wielokonta ?
A spam? Co dla ciebie jest spamem dla innego moze być bardzo interesującym tematem.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-28 16:01 Zmieniony 2016-04-28 16:10

>Tak trudno sprawdzić IP z których pojawiają się nowe nicki? Nowe nicki?<


Byłeś kiedyś moderatorem?
Wiesz jakie uprawnienia mają tu obecni moderatorzy?
Nie na każdym forum moderatorzy mają wgląd do IP userów, bywa, że takowe mają jedynie administratorzy, to raz, adwa - czy zaraportowałeś dany nick? Jeśli nie i nie zrobił tego nikt to skąd moderator ma wiedzieć, że takowy został zrejestrowany?
Myślisz, że taki mod siedzi i przegląda całodzienne logi generowane na forum i wyszukuje info czy aby nie pojawił się nowy user? Jeśli w ogóle ma dostęp do tychże logów.
Poza tym jeśli wypowiedź jest w temacie wątku to nie ma podstaw do jej usunięcia - co innego posty linkowane z reklamą - ale tu też jest potrzebna reakcja userów którzy powinni takie posty raporotwać.

Myślę, że prościej się nie da.

A tak na marginesie - co złego w tych postach, że jest ich 5? - no i?
Czym one się różnią od postów sylwester49 - ma postów 16335, ale większość z nich to Witam i zapraszam na...
I żeby było jasne - nie mam nic do Sylwka - nie znam gościa i jest to Jego sprawa co i ile razy pisze - podałem tylko przykład.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-28 20:20
Odpowiadasz nie na temat.

> Nie na każdym forum moderatorzy mają wgląd do IP userów,


Może nie zauważyłeś, ale na tym forum IP wyświetla Ci się pogrubionymi cyframi gdy tylko otworzysz stronę główną.

Nigdzie nie napisałem ,żeby takie 5 wpisów usuwać, nawet te z reklamami (wystarczy nie otwierać linku)
Wcale mnie to nie denerwuje - mnie takie próby śmieszą. Sztuczne podnoszenie ilości jest żałosne.

> Czym one się różnią od postów sylwester49


Co do Sylwestra, nawet nie wyobrażasz sobie ile razy próbowałem namówić go do wpisywania więcej literek. Czasami się udawało ale na krótko. On ma taki styl i nic nie jest w stanie tego zmienić .
I nic nie zmieni faktu ,ze jest on jednym z pierwszych forumowiczów i najbardziej zasłużonym na tym forum i nie zamierzam jego zasług deprecjonować.

Ale Ty odpowiedz na pytanie -co według ciebie kryje się pod określeniem wielokonta !

i pogadaj z 62norbi03 , on na nie jednym forum administrował i wiele się możesz od niego nauczyć w tym temacie.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-28 20:33

>Może nie zauważyłeś, ale na tym forum IP wyświetla Ci się pogrubionymi cyframi gdy tylko otworzysz stronę główną.<


Nie wiem czy zauważyłeś, że na stronie głównej wyświetla się twoje IP, każdy kto otworzy główną strone wyświetla mu się jego własne IP

Administrowanie, a moderacja do dwie różne sprawy, dwa różne zadania oraz różne uprawnienia.

Co do wielokonta - wydaje mi się, że słowo samo mówi za siebie. Ten wyraz ma jedno znaczenie.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2016-04-29 08:19
Mnie najbardziej wkurza szukanie postów gdzieś w środku tematu.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2016-04-30 21:56
A mnie wkurza to:
Gdzie jest moje miejsce w pociągu? "Nie wiem, ale ze mną inwalida nie może jechać". >> Klik<<
Ja na grupie Facebook skomentowałem te zdarzenie tak:

Dlaczego tak się dzieje? Czy niepełnosprawni to "GORSZY SORT"?? Kolei powinna być dostępna dla wszystkich a nie dla wybranych!!! Te sceny, to efekt nierzetelnej pracy pracowników kolei odpowiedzialnych za informację, to nie IX wiek, wtedy w tych czasach można było się tłumaczyć uszkodzonym telegrafem, mamy XXI wiek, mamy bezprzewodową łączność z całym światem a tu coś takiego, nie wiem jak to nazwać!!! Natomiast wiem, że za nie wywiązanie się z pracy wylatuje się na bruk!!!
ISPON >>KILIK<<
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-06-14 16:42
Wkurzają mnie i współczuję im: mendowate przydupasy, tacy co nie znoszą kogoś, czegoś, pluje im ktoś w twarz, a oni, że deszcz albo, że "nie przekroczył granic..." :-(
"Dobrotliwe" i złośliwe hetery, plotkary :-( Mohery, b. wierzące i stos. się niby do przykazań, ale podłe i mściwe z myślami morderczymi itd...

https://youtu.be/EdmZYu9Lths
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-06-14 16:56
A co lub kogo lubisz? Lepiej mówić o tym. :-)))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-06-15 13:51
Ten wątek tego nie obejmuje :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-06-15 15:11
Ok. :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-05-02 12:05 Zmieniony 2016-05-02 12:16

> Podświetliłam nick"koleżanka"i rzeczywiście teoria wielokropka ma sens,chociaz z drugiej strony niektórzy "nowi"jakoś chcą sie wkręcić,zagadać kazdy jakos zaczynał,wiec moze nie mozna generalizować.


Kobietko, generalizować nie można ,ale taka aktywność tylko jednego dnia???
ale poczytaj inne przykłady
Posty   5
Data rejestracji  2016-04-13 01:20 Dosnawa
Data rejestracji  2016-04-10 15:22 Porshe007
Data rejestracji  2016-04-14 23:07 Irenka
Data rejestracji  2016-04-17 23:49 Helena
Data rejestracji  2016-04-24 12:14 geneva
Data rejestracji  2016-04-18 23:34 Widar
Data rejestracji  2016-04-30 18:18 Julianna11
Data rejestracji  2016-04-19 13:25 Ares

i jeszcze wiele innych 5-postnych forumowiczów. Ostatnio zmienili metodę na jeden wpis ;-))

Posty   1
Data rejestracji  2016-05-02 00:08 Piotreek
Nadrzędny Autor Fina Dodany 2016-06-19 16:41
Czasami osądzamy z góry
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-06-21 12:50
Mnie dzisiaj wkurza cieknący zlew ... . Szlak ;-) by to ... Pewnie strzelał bym w niego odłamkowym :-( .
Co się zaś ma do jednodniowych nicków to pewnie pracują nad frekwencją ;-) . Pozdrawiam odłamkowym ;-) .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-06-22 06:38
Szlak? Jakiego koloru?:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-06-22 08:14
Pewnie błękitny (jedwabny), to dziś jest na czasie.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2016-06-22 13:38
Nie jestem Anglikiem i lubię słyszeć wyraźnie 'G' w wyrazie ;-). Co się zaś ma do jedwabnego szlaku to Marco by się uśmiał z takiego szlaku ;-) .Dwanaście dni do celu, teraz to wieczność  . Czy aby to nie naśladowanie Platformy? Marne ;-) .
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-02 17:23
Wkurza mnie, a właściwie to nie tyle mnie wkurza co garddzę dwulicowościąi pseudokuluturą - pełno tego na tym forum. Dodac można jeszcze wazeliniarstwo co za tym idzie brak obiektywnej oceny postępowania osoby której chcemy wejść do dupy.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-06-21 12:54
Obiektywnie patrząc na problem wazeliniarz już taki jest . Jest śliski i bez zatyczek wchodzi w każde 'zdarzenie' ;-) .
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-06-21 14:17
Jednym slowem - czopek :D
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-06-22 13:58
Bez czopki ani rusz ;-) . Prezes zaś rusza się wiele-bez czopki- więc potrzebuje czegoś szybszego niż pociąg . Pociągiem można po Jedwabnym Szlaku a po Polsce lepiej heliopterem[url= ]któregominister mu podległy użyczył . A miało być już tak dobrze ;-).
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-06-23 14:25
Bez most przez czapki? :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 102) (1445335 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill