www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam pracy (4542 - wyświetleń)
- Autor Katia Dodany 2007-06-20 20:07
Hej, mam na imię Kasia. Od urodzenia mam porażenie mózgowe. Cierpię na niedowład dolnych i czesciowo gornych konczyn. Jestem po maturze i strasznie nudze sie w domu. Szukam pracy ale jakos nie moge jej znalezc. Mam taka prosbe, jesli ktos zna jakas strone internetowa z ofertami pracy dla osob niepelnosprawnych oprocz strony www. actus.free.ngo.pl bo tam juz bylam to prosilabym o skontaktowanie sie ze mna. Bylabym bardzo wdzieczna :-) .
Nadrzędny Autor Gosia.G Dodany 2007-06-21 12:19
Cześć jestem Gosia. Ja również od urodzenia mam dziecięce porażenie mózgowe. Aktualnie studiuję i również szukam pracy. Chociaż jak do tej pory bez większych rezultatów. Może jak wspólnie połączymy siły to efekty przyjdą szybciej!? :-). Poza tym chciałabym Cię poznać. Pozdrawiam gorąco :-)
Nadrzędny Autor Katia Dodany 2007-06-21 13:25
Czesc Gosia. Ja tez chcialabym cie poznac ale tak sie sklada ze juz dostalam pracę. Jesli szukasz pracy to wejdz na www.actus.free.ngo.pl. Moze tobie tez sie uda. Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Browar Dodany 2007-07-07 20:41
Witaj Kasiu!!
A co chciałabyś robić?? lub inaczej co umiesz robić??
Może wtedy bedzie łatwiej coś znależć.
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Katia Dodany 2007-07-07 22:01
Hej ! Dzieki ze chcesz mi pomoc ale juz znalazlam prace tylko nie wiem kiedy ja zaczne.
Nadrzędny - Autor Browar Dodany 2007-07-08 21:19
To życzę powodzenia i pokaż na co Cię stać.
Nadrzędny Autor Katia Dodany 2007-07-09 16:13
Dzieki.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szukam pracy (4542 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill