www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Gdzie założyć konto w banku? (9819 - wyświetleń)
- Autor kowals Dodany 2016-07-01 10:08
Jak w temacie, szukam jakiegoś taniego konta bankowego. Zależałoby mi na darmowym prowadzeniu, darmowych przelewach i możliwości korzystania z bankomatów.
Macie może jakieś prpozycje?
Nadrzędny Autor tessla Dodany 2016-07-01 14:05
Gdy mi podwyższyli opłaty za prowadzenie rachunku, to najzwyczaniej w świecie zrezygnowałem z ich usług na rzecz innego banku. I tak powinien postąpić każdy rozsądnie postępujący konsument. Idziemy tam gdzie jest taniej. Szczególnie, że jakość usług wszędzie jest na bardzo podobnym poziome.
Umowa z bankiem to nie jest dożywotnie zobowiązanie.
Smart Bank ma dobrą ofertę, patrz tuaj http://konto-w-banku.pl/smart-bank/
Oby tylko nic nie zachciało im się zmieniać.
Nadrzędny Autor marcinn18 Dodany 2016-07-01 15:52
Teraz jest pełno reklam wchodzi na pocztę że wypłaty ze wsztkich bankomatów za darmo przerwy,i prowadzenie konto ale jak się pójdzie do obojętnie jakiego banku założyć konto to na nie za darmo nie będą wszystkie bankomaty i prowadzeni konta co do przelewów to mogę się zgodzić gdzie by nie założył konta to za darmo a co  to większości banków  za darmo teraz jest tak że ten kto ma kartę do bankomatów to żeby nie pobrali za prowadzeni konta to trzeba zrobić zakupy płacąc kartą wtedy nie pobiorą za prowadzeni konta oraz jeśli się nie pobierze w złym bankomacie.
Nadrzędny - Autor mini21 Dodany 2016-07-02 21:34
Ja mam konto w łącznie 4 bankach - wszystkie darmowe, z czego w 2 nie mam po prostu karty.

W mbanku wynegocjowałem warunki (mam tam konto od ponad 10 lat) i tam wprowadzili jakieś opłaty o ile nie wykonasz płatności za daną kwotę.
Alior Sync (teraz T-mobile) - konto mam awaryjnie, ale z niego nie korzystam. Brak karty = brak opłat
WBK - konto założone tylko po to, aby realizować czeki

i ostatnie konto jakie założyłem - z myślą o koncie oszczędnościowym, ale jak się okazało - mają też najlepsze warunki - SMART BANK.
Wszystko za 0 zł, konto oszczędnościowe dobrze oprocentowane, teraz jest jeszcze promocja (wiem, że to śmieszne, ale zawsze dają coś za free) - za założenie konta otrzymujesz bon na 40 zł na Pizzaportal.
Osobiście mogę polecić.
Jest to część dużego banku, więc raczej nie ma co się obawiać.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-07-04 17:16
I co wy z tego macie? :-(
Nadrzędny - Autor levitate Dodany 2016-07-05 13:53
No własnie, co macie?
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-07-08 17:58
paszoł....
Nadrzędny - Autor Ineas Dodany 2016-07-11 09:38
Osobiście polecam mBank. Chyba jedyna oferta z darmowym prowadzeniem konta i większością opcji wymienionych przez autora tematu za darmo. Ceną jest niestety nachalny marketing, ale zawsze można go wyłączyć.
Nadrzędny Autor mozi Dodany 2016-07-18 12:52
Ja mam konto w IdeaBanku i jestem zadowolona. Wszystko darmowe.
Nadrzędny Autor zizoko Dodany 2017-06-25 19:01
Przed założeniem konta warto spędzić moment i dopytać w miarę możliwości szczegółowo, czy istnieje realna możliwość założenia równocześnie z normalnym kontem tak zwanego konta maklerskiego - zawsze może się przydać. Ja np. szukam takiego konta, który jest też otwarty na opcje binarne demo, bo chciałbym się poduczyć w praktyce inwestycji na tym ciekawym rynku ale bez ryzyka utraty kapitału. No, ale to już indywidualna decyzja każdego człowieka.
Nadrzędny - Autor MariaAria Dodany 2016-12-08 12:01
Ja mam konto w SmartBanku, wszystko darmowe. Natomiast w innych bankach zrezygnowałam z kart i już mam darmowe, z tym oczywiście, że nie mogę korzystać już bankomatów ;(.
Nadrzędny - Autor wania Dodany 2016-12-12 06:55
Czemu nie mozesz? Sam mam konto w nest banku ( kiedyś to był smart bank) oraz bez problemu wypłacam sobie kasę z każdego bankomatu. Możesz korzystać z bankomatów euronetu, których jest wszędzie cała masa . W moim mieście praktycznie przy każdej ulicy.

Samo konto aktualnie jest najbardziej opłacalnym kontem do założenia:
postawnaswoim.pl/ranking-osobistych-kont-bankowych/

jeszcze broni się konto w ing banku śląskim
Nadrzędny - Autor EdytaUl Dodany 2017-02-10 14:09
Popieram, konto w Nest Banku jest darmowe i bez żadnych niedozwolonych chwytów. Zapraszam na bloga, w którym znajdziecie wiele interesujących informacji dotyczących świata finansów i biznesu: wezpozyczke.wordpress.com/. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Wioll Dodany 2017-02-28 12:28
ja mam w pekao i nie narzekam :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Gdzie założyć konto w banku? (9819 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill