www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / dofinansowanie likwidacji barier (2902 - wyświetleń)
- Autor eleta Dodany 2016-07-06 11:28
Witam mam pytanie - chce uzyskać środki na dofinansowanie likwidacji barier architektonicznych, jednak prace wykonywałby mój brat z ojcem którzy prowadza firmę budowlaną. Dotarły jednak do mnie informacje, że jezeli prace wykonuje ojciec - opiekun prawny, to dofinansują mi tylko materiały a nie koszty robocizny. czy ktos miał taki przypadek ? i czy faktycznie moga tak ograniczyc środki ?
Nadrzędny Autor Anastazja Dodany 2016-07-06 15:44
Skad to dofinansowanie? No i najlepiej gdybys popytala jednak specjalistów od tego :-)
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2016-07-07 11:18
Z całym szacunkiem, ale niech ta osoba, od której "doszły Cię słuchy" poda podstawę swojego twierdzenia i wszystko będzie jasne.

Nie wiemy: skąd otrzymałaś dofinansowanie, w ramach jakiego programu, czy w ogóle są to środki publiczne, co masz w warunkach tegoż programu, co jest u Twojej konkretnej umowie.
Bez tej wiedzy na tak zadane pytanie nikt odpowiedzialny nie odpowie. Ale z pewnością pomoże urzędnik (bo przypuszczam, że jednak o samorząd chodzi) z placówki, która Ciebie obsługuje. Nie ma po co kluczyć po sieciach - wystarczy jeden konkretny telefon...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / dofinansowanie likwidacji barier (2902 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill