www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / pytanie o pampersy (2924 - wyświetleń)
- Autor Aneta90 Dodany 2016-07-26 10:23
Hej! Mój dziadek jest po wylewie i muszę zaopatrzyć się w jakieś pampersy dla niego - chciałabym zamówić od razu więcej bo z tego co widziałam w aptekach i sklepach medycznych stacjonarnych to ceny są dość spore. Za to dość tanio znalazłam tutaj http://abamedica24.pl/16-pieluchomajtki-dla-doroslych i zastanawiam się czy będą ok. Widze, że to polski produkt a do tego w niezłej cenie to może na nie się zdecyduje. Czy powinnam szukać czegoś innych firm ?
Nadrzędny Autor mi29 Dodany 2016-08-08 19:20
Nie wiem czy wiesz ale Twojemu dziadkowi w takiej sytuacji przysługuje dofinansowanie z NFZ na zakup pieluch  , idziesz do lekarza rodzinnego bądz neurologa który opiekuje się Twoim dziadkiemn i on wystawia zlecenie, potem musisz je podstemplować w swoim odziale NFZ i udajesz sie do apteki, NZF daje maksymalnie 90zł miesięcznie ale Twój wkład własny wynosi 30%
Zerknij na produkty firmy San Seni lub tena, możesz pocztać opinie na ceneo.
Nadrzędny Autor majka100 Dodany 2016-09-21 16:48
Hej

Kiedyś używałam pieluch, miałam do czynienia z seni i teną. Jak dla mnie tena była lepsza, miałam mniejszą pupę ;-) i skóra nie byłam aż tak spocona jak w przypadku seni. No ale wiadomo każdy ma swój gust. Tak jak już powiedziano postaraj się o zlecenie od lekarza, potem książeczka zaopatrzenia comiesięcznego i mykasz do nfz i szafa gra. No prawie jest ta nieszczęsna dopłata ale lepsze to niż bulić za małe opakowanie na 100% w sklepie lub aptece. Powodzenia w polowaniu na potrzebny "towar" :-) Zdrowia dla dziadka
Nadrzędny Autor raso Dodany 2016-11-04 15:47
Ja od pewnego czasu kupuje w sklepie Helpik24, poradzili mi nie tylko w sprawie pampersów ale tez jak zakldac cewniki zeby nie spadaly. Wczesniej doradzaly mi osoby zdrowe, a tam maja pracownikow na wozkach co wszystko ogarniaja.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / pytanie o pampersy (2924 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill