www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 255) (3703499 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-08-29 17:26
Kup samochód :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-08-30 12:57
Zmiana, ale czy dobra osądzcie sami . Rogal to nie Newsweek, więc uwierz i kliknij że to prawda . Pozdrawiam amalian .
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-08-30 14:20

> Spożycie ogółem było wyższe niż przed rokiem o 3,5 proc., w tym wzrost spożycia w sektorze gospodarstw domowych wyniósł 3,3 proc, a wzrost spożycia publicznego wyniósł 4,4 proc.


A jak to przeliczyć ile to promili ;-)? z tego wynika ,że w knajpkach piją więcej?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-01 08:27
To GUS już nie kłamie?:-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-01 09:41
Rogal wrzuć coś swojego ,dawno nie miałem okazji sparodiować Twojej wersji ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-01 09:52
Sparodiuj obraz z lustra:)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-01 10:00

> Sparodiuj obraz z lustra:)


Musiałbym się przerobić na "Mister Uniwersum" a to by nie było proste, z Twoim tekstem będzie łatwiej ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-01 10:28
Brawo brawo, a czekaj, dam Ci pole do popisu. Będę mieszkał tu:
http://centralparkursynow.pl/category/galeria/
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-01 10:50
Gratuluje,szczególnie bliskiego kontaktu z naturą - ten żuraw jest uroczy ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-01 11:21
Wiesz. Nie można mieć wszystkiego. Naturę masz np. na Białołęce, tylko nie masz czasu na jej podziwianie bo wszędzie daleko. Zresztą na osiedlu będą stawy i tereny zielone, część już jest:)
No, szukaj wad dalej:)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-01 14:27
Przeginasz rogal, w Białołęce masz też więzienie :-( Ja Ci wymieniłam tam gdzie piękna natura, piękne domy itd....
To co wkleiłeś to zwykłe, marne blokowisko :-( "podoba mi się zwłaszcza "żuraw" ;-) i ten "suuuper" wystrój :-( Niby kryształowy żyrandol do tych kanap łaaał, aż się poplułam :-) :-)

>Zresztą na osiedlu będą stawy i tereny zielone<


Taaa, na każdym blokowisku są tereny "zielone" :-( i co? Stawy? No zaje żabianki do oglądania :-( i smog ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-01 17:22
Przecież nie kupujesz z wystrojem, a żurawi dawno nie ma. Jeden potrzebuje natury, drugi bliskości infrastruktury.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-09-02 22:43
No proszę jak działalność człowieka niszczy naturę
Żurawie już wytruli, oj dobrze,że chociaż zadbacie o siedliska komarów.
Kiedyś jak ludzie chorowali to jedną z metod było upuszczanie krwi to może jeszcze warto pijawkami zasiedlić te urocze bajorka:) upsss stawy.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-09-03 08:15
Jeszcze, jeszcze:)
Nie przestawaj.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-04 12:31
Też prawda :-) ale jedno nie wyklucza drugiego :-)

>Jeden potrzebuje natury, drugi bliskości infrastruktury<


Wiem, że

>nie kupujesz z wystrojem<


ale taka reklama :-(

Ciekawi mnie czy możesz zażądać np. przesunięcia ścianek, większych okien itp.? Kol. Kupiła mieszkanie w stanie deweloperskim, zażądała większych okien, innego ustawienia ściany i to wykonali (blok). Zakup:270 tysi, czynsz z CO, CW i śmieciami 240 złoty. Jak to u Ciebie wygląda kwotowo?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-05 06:42
Mogę sobie przesuwać ścianki jak chce, byle nie nośne:)
A czynsz to 8 zł za metr. 68 metrów, czyli parę złotych wychodzi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-05 18:03
Ciasnota :-( 68m kw.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-05 18:46
No kochana.  Nie mam hektarów na sprzedaż.  68 metrów na Ursynowie to obiekt zazdrości połowy stolicy:-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-09-05 19:23

>  68 metrów na Ursynowie to obiekt zazdrości połowy stolicy:-) <


To ta nasza stolica to taka bieda z nędzą ? Rogaliku dzięki, że wyprowadziłeś mnie z błędu. Bo myślałem,że stolica to jednak coś znaczy..... A tu biedne 68 m za luksus uchodzi. Żenada..........
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-06 17:35

>Nie mam hektarów na sprzedaż.<


To jakaś aluzja do mnie? Pisałam Ci już, że jestem mieszczuchem z dziada pradziada :-) Teściowie swoich w życiu by nie sprzedali :-) i słusznie.
To ile to mieszkanie kosztowało skoro aż taak?! Więcej jak 400 tysi? W sumie zaraz wejdę w link który podałeś i spr. cenę :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-06 18:04
Do słoików
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-08 12:06
Zawsze możesz wyjechać ;-) . I wszystkiego naj, naj, naj z okazji powiększenia rodziny . Trudne czasy przed Tobą i zrozumiesz co to znaczy być mniejszością . To jeszcze nie roksid, ale ...kilka słoików może się przydać ;-))). Pozdrawiam amalian :-).
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-09-08 13:10
Już jestem mniejszością:) W domu 2:1, mniejszość ON. W 6% Polakóww II progu podatkowym:)
Dzięki za życzenia. A tak na marginesie - dziecko ma 64mm, na USG wygląda jak "normalny" człowiek - wszystkie kończyny itd. Niesamowite:)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-09-01 12:18

>bliskiego kontaktu z naturą - ten żuraw jest uroczy ;-)<


Hi hi hi :-) Dawno nic mnie tak nie ubawiło. Brawo Waldi za celność riposty :-)  A Rogaliku ! Uważaj bo pękniesz! Wiesz z jakiego powodu :-).
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-01 12:03
Zmiany nie zawsze muszą być dobre np. w szkolnictwie . Zmiana gimnazjów na ośmioletnie szkoły podstawowe to - moim zdaniem zmiany niepotrzebne zmiany(jak i poprzednie). Zmiany dla zmian . Co innego to ta zmianadobra zmiana ;-) . Pozdrawiam amalian :-).
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-01 14:30
To Ona z takiej głębokiej wiochy?! Nic dziwnego, że chodzi na smyczy warszawskiego kurdupla ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-01 14:45

>kurdupla<


Tak określasz ludzi niskiego wzrostu. W takim razie jak oni mają mówić do takich jak my? Kulawiec, jąkała czy jeszcze inaczej? Może kuternoga bardziej przypadnie niektórym do gustu? Radzę się zastanowić, zanim do kogoś odezwiemy się w taki sposób czy chcielibyśmy aby nas tak nazywano.

PS
Swoją drogą wolałabym być "kurduplem" fizycznie niż umysłowo.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-01 15:39

>wolałabym być "kurduplem" fizycznie niż umysłowo.<


Ależ jesteś Lidziu :-) i umysłowo i fizycznie :-) )
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-01 15:41
Zapomniałam dodać: nie każdy kurdupel walczy o władzę, nie każdy kurdupel musi być Hitlerem - wiadomo, że Hitler był kurduplem :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-01 16:13
Przywoływanie faszystów na forum jest zakazane i świadczy o braku argumentów osoby wypowiadającej takie słowa.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-04 12:13
Oj, Lidka, Lidka :-( Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z tego, że te Twoje posty mówią o

>braku argumentów osoby wypowiadającej takie słowa.< ?


Puknij się w głowę: co wypisujesz i jak interpretujesz :-( Toż myślenie u Ciebie jak u Krysi żarłoka co "w łeb się wali" ;-)

>Przywoływanie faszystów na forum jest zakazane<


Hitler jest postacią historyczną i co encyklopedie spalisz? Dzieci zakażesz nauczać? Poza tym "faszyści" polscy przy KK i ze stron, które linkujesz ci nie przeszkadzają? :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-09-04 14:48
Ty się chyba za mocno puknęłaś i widać tego efekty w postach. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-01 16:12
Tak, taka odpowiedź mówi sama za siebie. Tak samo jak następna. :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-02 08:14
Hi hi hi :-) Pan Antoni przerasta sam siebie :-)
Tym razem serwuje nam nowe nagrania z Tupoloewa. Świeżo zrobione, jeszcze pachną nowością. Takie nówki nieśmigane :-). Ale co tam..... Za rok zrobią jeszcze nowszą wersję. Ważne aby było w mediach głośno. Bo przecież "ciemny lud i tak to kupi"......... Ech.......... Cudotwórcy..... :-)

>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/antoni-macierewicz-dla-rzeczpospolitej-nowe-nagrania-zalogi-tupolewa/1jb0me<

Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2016-09-02 10:55
Wszak HGW twierdzi, że to wina LK:)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-02 11:11 Zmieniony 2016-09-02 11:18
Hmmmm... Wszystko do tego zmierza że może być w Twoim stwierdzeniu wiele prawdy :urzędnik m.st.Warszawy, odpowiedzialny za reprywatyzację był powołany przez prezydenta m. Lecha Kaczyńskiego kliknij
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-02 11:48
Czy to, że się kogoś powołało na urząd zwalnia osobę powołaną z uczciwości?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2016-09-02 12:47 Zmieniony 2016-09-02 12:49
Absolutnie nie zwalnia, ale ... Ta osoba ma się dobrze i nie ma problemu, prócz tego że została zwolniona dyscyplinarnie . Chodzi tylko o przejęcie władzy w m.st.i nikomu nie zależy na wyjaśnianiu . Powoła się komisje(większość), która będzie miała za zadanie najmocniej ubrudzić swoją konkurencję polityczną . Ten pan- odpowiedzialny za sprawę przekazania majątku, który będzie powodem takiej komisji i ludzie, którym zabrano majątki są tylko tłem do wyborów . Uważam, że Kaczyński zrobi wiele, żeby wybudować bratu pomnik przed zamkiem . Będzie miał prezydenta Warszawy to znikną problemy z miejscem dla pomnika brata .  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-09-02 13:37 Zmieniony 2016-09-02 13:40
A co ma pomnik do miliardowych przekrętów? To, że odbędą się wybory żadnego urzędnika nie powinno obchodzić bardziej niż to, że ma  odpowiadać za własne posunięcia i to nie tylko wykluczeniem, ale i majątkiem. Wszystko jedno , z której strony politycznej się wywodzi.

>najmocniej ubrudzić swoją konkurencję polityczną <


Oni się już sami dostatecznie ubrudzili.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-02 15:17

>Uważam, że Kaczyński zrobi wiele, żeby wybudować bratu pomnik przed zamkiem . Będzie miał prezydenta Warszawy to znikną problemy z miejscem dla pomnika brata .  <


Tak to jest gdy wielką władzę dzierży (jak Dzierżyński, hi hi hi )człowiek owładnięty idee fixe na punkcie pomnikomanii. Jest tak tym zaślepiony, że nie zdaje sobie sprawy iż za lat x społeczeństwo te pomniki powywraca. Czy stanie to się jeszcze za jego życia? Tego nie wiem.......
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-02 15:27
Oto obraz PiS-owskiej "kultury filmowej". Tej nota bene najwyższych lotów (odrzutowcem).

>http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/530011,aktorzy-wstydza-sie-<


Aktorzy się wstydzą i nie chcą aby ich z tym "knotem" łączono. Mega żenada............
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-02 16:04

>Aktorzy się wstydzą i nie chcą aby ich z tym "knotem" łączono.<


Jak się wstydzą, to niech oddadzą kasę, którą za role dostali.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-02 16:10
Jak tak czytam te posty to chyba bez kitu piszecie je za pieniądze.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2016-09-03 10:42
Rogaliku, też chciałbym o to Cię zapytać... :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-03 10:50

>Rogaliku, też chciałbym o to Cię zapytać... :-)<


Rogalik by chciał ale spotyka go tylko bida z nędzą. Nikt nie chce grosika wysupłać za jego pisanie.
To się trochę wyzłośliwiłem :-) Ale co tam......... Wszak sobotę mamy .
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-09-03 10:59
Polska chlewem kościoła?????????
Proszę przeczytajcie w całości bulwersujący artykuł i napiszcie co sądzicie ?
Czy w tym co mówi Pieczyński jest ziarno prawdy ?

>http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/530036,krzysztof-pieczynski-dopoki-nie-rozwiazemy-konkordatu-polska-bedzie-chlewem-kosciola.html<

Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-09-03 12:05
I to w tak nienawistny sposób mówi człowiek, który jak twierdzi, odnalazł

>tę boską cząstkę, boski atom w sobie<


Uważam, że facet się "zamotał" w tych przemyśleniach. Jednak każdy ma prawo mieć swoje zdanie co nie znaczy, że ma rację.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-09-04 13:15
Kobito! Zamotana jesteś Ty :-( Przeczytaj powoli i uważnie, zakładam, że znasz historię, nie? To poczytaj :-)

>ma prawo mieć swoje zdanie<


Nooo nie :-(  "swoje zdanie": można mieć coś komentując, ale Pieczyński przytacza fakty Lidka - przeczysz faktom historycznym?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-04 13:09
Facet nie powiedział nic "bulwersującego" - jak piszesz. Powiedział to co wszyscy wiedzą. Takie wypowiedzi i dowody czytałam na tym forum: pisał Nachbar - zupełnie logicznie i uczciwie :-) Ci co znają historię wiedzą, że to prawda. Przeciętni ludzie wiedzą, że jest b. źle w KK w Polsce, wkurzają się, plują itd. ale chodzą do kościoła w niedzielę właśnie z powodu, o którym mówił p. Krzysztof. Nie tylko ludzie na świeczniku, ale i przeciętny Kowalski musi się liczyć z "kościołem" w małym i większym mieście, bo inaczej go "zlinczują" w 21 w. tyle, że w inny sposób niż drzewiej :-(taki człowiek, mówiąc krótko, ma przesrane :-(

Wiara nikomu krzywdy nie robi, ale "kapłani" tak! KK nie krzewił wiary tylko zdobywał nowe tereny. Wiadomo, że każda partia, władza, pogląd aby się utrzymać, rządzić i mieć "poparcie" społeczeństwa musi to egzekwować "ogniem i mieczem".  Droga Do Boga np. dla Polaka jest poprzez Jezusa, droga do Boga dla Muzułmanina jest poprzez Mahometa, co znaczy Allah poczytajcie sobie sami ;-)...
Żył sobie facet nieco stuknięty Jezus i żył sobie facet nieco stuknięty Mahomet i tyle :-)

Przykre tylko to, że KK miał Inkwizycję... :-( i zniszczył (wymordował) wspaniałe kultury :-(

>Czy w tym co mówi Pieczyński jest ziarno prawdy ?<


Wszytko to jest prawda niestety :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Aktualności (Strona 255) (3703499 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 330 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill