www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Na jakiej stronie najszybciej znaleźć pracę (4454 - wyświetleń)
- Autor marcinn18 Dodany 2016-05-29 14:19
Witam,
polecam stronę www.lento.pl  jak się zarejestrowałem napisałem że jestem niepełnosprawny drugi stopień umiarkowany jednego dania dostałem dwie propozycje i napisałem że szuka pracy tylko w łyk-endy i już czekam na telefon kto nie ma pracy radze tam się zarejestrować.
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2016-05-29 15:29
1) nie spamuj
2) jestes "osoba z orzeczeniem" = tzw "zdrowym inwalida"? Super,dzieki temu prawdziwi niepelnosprawni nie sa w stanie znalezc i utrzymac pracy - pracodawcy przyzwyczajaja sie do zdrowych byczkow i podsrubowuja innym ON wydajnosc do stachanowskiwgo poziomu tych pierwszych.
3) zdajesz sobie sprawe ze niepelnosprawnosc niepelnosprawnosci nierowna? No wlasnie,szkoda ze nie.
Nadrzędny Autor andrzej1964 Dodany 2016-09-11 17:14
nic innego nie pozostało, jak samo sprzątanie, gratuluję, świetna aktywizacja osób niepełnosprawnych i świetne wyzyski, nie dla każdej osoby niepełnosprawnej.
Zgodzę się z tym faktem, ze inwalida, inwalidzie jest nierówny, ale dziś takie czasy, aby tylko zdobyć orzeczenie lekarskie najlepiej ze schorzeniem specjalnym, za ma się zagwarantowaną pracę.
Wielu ludzi tego niestety nie ma i to jest cały w tym ból.
Na  wielu stronach, to po prostu zalewanie kitu i wyzyski, jednak najpewniejsze są w Urzędzie Pracy, albo po znajomości
Nadrzędny - Autor Mieciu1312 Dodany 2016-06-09 18:58
A ja polecam olx.pl, najlepsza strona do poszukiwania pracy. :-)
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2016-06-10 14:03
Na tych darmowych portalikach oglaszaja sie czesto-gesto janusze wyzysku ktorych nie stac na porzadne ogloszenia rekrutacyjne (na pracuj.pl trzeba uiscic opłatę). zwykle ogarnięty pracodawca zatrudniajacy ON (lub ktoś z jego pracowników) daje radę zamiescic ogł choćby na ipon.pl czy nawet na stronie tego portalu,na ktorego forum wlasnie dyskutujemy;)
Nadrzędny - Autor Marcinex30 Dodany 2016-06-15 16:49
trzeba uwazac z tymi ogłoszeniami bo połowa to jakies pseudooferty januszy biznesu
Nadrzędny - Autor Pirana Dodany 2016-06-16 23:52
To prawda trzeba uważać bo mozna się naciąć
Nadrzędny Autor jaceko Dodany 2016-07-24 13:48
Masz dużo portali z ogłoszeniami, typu pracuj.pl, olx.pl, oraz lokalne serwisy ogłoszeniowe. Z jakiego regionu / miasta pochodzisz?
Nadrzędny Autor Rychu12 Dodany 2016-09-06 09:54
Na OLX to dopiero przekrety robia. Przychodzisz na rozmowe i cokolwiek Ci nie proponowali przez telefon to na zywo juz jest to chodzenie po ludziach i wciskanie kitu. Nie, dziekuje
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-06-15 20:07
Ja mam inne pytanie:
- a co to takiego te endy? Smaczne to?
Pytam bo ty chcesz te endy łykać :D
Możesz mi wyjaśnić co to takiego łyk-end?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Na jakiej stronie najszybciej znaleźć pracę (4454 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill