www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Stopień trudności egzaminu na prawo jazdy kategoria B (3865 - wyświetleń)
- Autor Esti Dodany 2016-08-11 10:13
Sama zdawałam kilka lat temu, jeszcze zanim doszło do tych rewolucji w egzaminowaniu na kierowców. Jak ocenilibyście stopień strudności aktualnego egzaminu? Podobno pytań jest więcej i czasu mniej? Jak się uczyć, aby zadać?
Nadrzędny - Autor kowals Dodany 2016-08-11 12:57
A według mnie aktualne testy może i są trudniejsze, ale może to i dobrze. Może przyszli kierowcy będą lepie wyedukowani. A przecież lepsza edukacja kierowców, to większe bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
Pytań w puli jest w sumie ponad 1500. Losowanych jest z niej 32 pytania. Odpowiedzi są wielokrotnego wyboru. Kolejność też ma znaczenie. Płytę z aktualnymi pytaniami i dopowiedziami pewnie otrzymasz od instruktora, chociaż nam poradził, abyśmy założyli konto w portalu LTesty, czyli tutaj: http://www.ltesty.pl/ miesięczny dostęp kosztuje wprawdzie 18 zł, ale jest wygodniejsze od płyty. Możesz się zalogować z każdego komputera z dostępem do sieci. Można też ściągnąć aplikację na smartfona i rozwiązywać na telefonie, w wolnej chwili.
Nadrzędny - Autor aria Dodany 2016-09-14 13:08
W moim mniemaniu egzamin na prawo jazdy to bardzo trudna sprawa, mało kto zdaje za pierwszym
Nadrzędny - Autor bankawstanka Dodany 2022-07-11 10:35
A jaką szkołę w Warszawie polecicie do nauki?
Nadrzędny Autor tessla Dodany 2022-07-11 12:39
Teraz jest trudniej. Niektóre pytania też uważam są z kosmosu. Pamiętam, gdy posadziłem znajomego - zawodowy kierowca. Uzyskał coś koło 60%. Czyli nie zdałby. Też mówił, że niektóre pytania zadziwiają.
W tym egzaminie liczy się czas (szybkość reakcji), poza tym pytania są wielokrotnego wyboru. W sumie można uzyskać 74 pkt. Mi udało się 74, ale na 14 osób z którymi rozwiązywałem 4 oblały.

Teoria poza tym nie jest taka trudna, o wiele trudniejsza jest praktyka, tak wieęc musisz mieć odpowiedniego instruktora:
https://autobema.pl/prawo-jazdy-2/

W Warszawie mogę polecić instruktorów z tej szkoły.
Nadrzędny Autor lobsang.babacar Dodany 2023-09-06 13:34
W tym temacie jest coraz trudniej, zamiast ułatwiać same utrudnienia. W przypadku niepełnosprawnych to już wymagania to jakiś kosmos.

Strony Internetowe Żywiec
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Stopień trudności egzaminu na prawo jazdy kategoria B (3865 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill