www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Problemy z erekcją (7521 - wyświetleń)
- Autor kowals Dodany 2015-12-07 07:15
Dzień dobry, mam pewien problem zwiazany z erekcja, mam nadzieje, ze ktos bedzie mi mogl cos doradzic. Z gory wielkie dzieki za pomoc.
Mam 44 lata. nie pale, nie pije w nadmiarze, ogolny stan zdrowia dobry, mysle, ze prowadze w miare zdrowy tryb zycia. Wydaje mi sie, ze jestem dosyc atrakcyjnym facetem, nie mam kompleksow zwiazanych z wygladem.. Mam status osoby niepełnosprawnej z uwagi na problemy zdrowotne. Ogólnie mam ochotę na seks po prostu problem zaczyna sie gdy dochodzi do zbliżenia. Kiedyś myślałem, że to kwestia stresu i psychiki, teraz dochodzę do wniosku że to cos nie tak z hydraulika. Czy ktos wie, co z tym mozna zrobic, jak sie z tego wyleczyc?
Nadrzędny - Autor tessla Dodany 2015-12-08 08:54
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-12-08 10:06
Wypad z forum spamerzy.
Qrwa - żadnego szacunku - nawet tu się wpierdalacie.
Nadrzędny Autor mkrauss Dodany 2015-12-08 11:16
to jest silna depresja , z tego powodu ze mysli ze jestes osobą niepełnosprawną , a to jest błąd a po za tym to się wydarzyc nagle nawet nie zauwazyc ze zostałe złapany tzw na wędce ze tą kobietą będzię do konca zycia
Nadrzędny - Autor kowals Dodany 2015-12-08 11:58
Liczyłem tutaj na jakieś poważne odpowiedzi bo problem nie jest dla mnie tak blachy. Zastanawiałem się nad viagrą ale nie jest polecana dla osób , ktore mogą mieć nadciśnienie a sam niestety na to choruje.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-12-08 15:50
Chłopie! Na forum (a szczególnie tym) szukasz rady w tak ważnej ale i intymnej sprawie?
Są lekarze specjaliści i z nimi szukaj rozwiązania problemu.
Życzę powodzenia.
P.S.
Nie każda kobieta myśląca o sobie, że jest wiotka, słodka i pachnąca posiada te atrybuty.
Może spróbuj z inną partnerką.
Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-12-08 16:18
Tadziu... PIS wyzwolił w Tobie żółć? :-) Nie podoba Ci się forum idź na inne :-) Nie ma już takiego? Nic dziwnego :-) Nie pomoże wazelina i sztuczne komplementy ;-)
Nadrzędny Autor tessla Dodany 2015-12-09 06:36
Moja odpowiedź jest jak najbardziej poważna.
A to, że niektórzy maruderzy marudzą... cóż... mają do tego prawo.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-12-08 16:31

>cos nie tak z hydraulika.<


To trzeba wezwać hydraulika :-) jak nie pomoże zwykły fachowiec to polecam hydraulika w różowych skarpetkach ;-) - zupełnie poważnie :-)

>problem zaczyna sie gdy dochodzi do zbliżenia<


Czyli stoi jak jesteś w ubraniu, poziomo, bez ubrania wisi? W zw. z tym to jednak psychika lub brak odpowiedniego hydraulika - jak pisałam :-)

Nie możesz liczyć na porady dziadka po 70 - zapomniał jak to się robi ;-) a taki tu pisze (Tadeusz) :-)
Ja osobiście lubię starocie w muzie i filmie ale nie w życiu i na forumie ;-)
https://youtu.be/EEBpyB3k9Uc
https://youtu.be/ALLIFx49kbQ
Nadrzędny - Autor tessla Dodany 2015-12-10 06:39
No jest problem. Problem intymny i tak na dobrą sprawę z kim mam o tym porozmawiać ;/ ?
A z dostępem do odpowiednich specjalistów też nie jest łatwo.
Dobra sprawdzę tego man tabsa, zobaczymy jak się sprawuje w praktyce.
Nadrzędny - Autor patzar Dodany 2016-10-02 16:48
[usunięte]
Nadrzędny Autor ijanka.5 Dodany 2016-10-03 08:43

> Miałem ten sam problem co Ty, kilka razy spaliłem buraka przy dziewczynach


Zbiorowy seks uprawiałeś? Nie dziwię się, że opadałeś z sił.
Nadrzędny Autor brazowy Dodany 2016-11-28 13:45
[usunięte]
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Problemy z erekcją (7521 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill