www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / operacja kręgosłupa a orzeczenie o stopniu niepełnosprawnośc (16812 - wyświetleń)
- Autor zania73 Dodany 2016-10-20 08:23
WITAM.
JESTM TU PIERWSZY RAZ .MAM PYTANIE DOTYCZĄCE MOZLIWOŚCI UZYSKANIA STOPNIA NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI PO OPERACJI KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO.WŁAŚNIE MINĘŁY 3 TYGODNIE OD OPARCJI. MAM DYSKOPATIĘ PRZEPUKLINĘ ZNIESIONĄ LORDOZĘ.MAM WSTAWIONY IMPLANT CAGE, OCZYWIŚCIE USUNIĘTO PRZEPUKLINĘ. TAK SZCZERZE TO NAWET NIEW IEM CO TO TEN IMPLANT.PIERWSZĄ KONTROLĘ MAM 24 LISTOPADA. PRACUJĘ I CHCĘ PRACOWAĆ , LUBIĘ SWOJĄ PRACĘ , ALE JAKO PRACOWNIK POCZTY OBSŁUGA WSZYSTKIEGO CO SIĘ DA NIE DAM RADY DZWIGAĆ WORKÓW I PACZEK PO 20 CZY 30 KILO.SZUKAM POMOCY, BO NIEW IEM CO DALEJ ROBIĆ? PROSZĘ O PODPOWIEDŻ JEŚLI COŚ KTOŚ NA TEN TEMAT WIE!!!!
POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor O.Michał Dodany 2016-10-23 11:12
A może wystarczy zwykłe zaświadczenie od lekarza, na którym będzie wypisane jakie ma pani ograniczenia w związku ze stanem zdrowia? Warto również pogadać z szefem o zmianie zakresu obowiązków.
Nadrzędny - Autor zania73 Dodany 2016-10-27 11:11
WITAM.
NIESTETY U NAS W PRACY NIE MOŻNA PROSIĆ O ZMIANĘ ZAKRESU PRACY.MUSIMY BYĆ WSZYSCY OD WSZYSTKIEGO, A TO WINA BRAKU LUDZI CHĘTNYCH DO PRACY!!!!NIKT NIE CHCE PRZYJŚĆ ZA TAKIE PIENIĄDZE Z TAKIM ZAKRESEM OBOWIĄZKÓW.MŁODZI ODCHODZĄ PO KILKU DNIACH.GDYBYM POKAZAŁA TAKIE ZAŚWIADCZENIE TO BY DOPIERO BYŁA JAZDA.NIE ZOSTAWILI BY NA MNIE SUCHEJ NITKI.TAKIE SĄ U NAS REALIA PRACY!! A SZKODA , BO KIEDYŚ BYŁO TAK FAJNIE.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2016-10-27 12:19
Ania, chyba jednak czegoś nie rozumiem...

Skoro nie ma ludzi do pracy (a wierzę Ci, bo nikt teraz na poczcie za taką kasę i w takich warunkach nie chce) to właśnie dla takich osób jak Ty jest to argument i szansa na utrzymanie miejsca pracy. Nie chodzi o szantażowanie pracodawcy, ale jeżeli jednak zależałoby mu na utrzymaniu ludzi to powinien się zastanowić.

Wychodzenie z założenia, które prezentujesz - czyli że boisz się po prostu, że szefom się nie spodoba Twój nowy handicap - skazuje Cię z góry na porażkę.
I stąd bierze się patologia w zatrudnianiu ludzi w ogóle - bo pracownicy ulegają presji szefów, choć ci bardzo często jadą na najokrutniejszych zagrywkach i manipulacjach.
Ale to już Wasz - pracowników - niestety, problem... Skoro się na to godzicie....

Nadrzędny Autor zania73 Dodany 2016-11-03 10:11
WŁAŚNIE!! ŚWIĘTA RACJA TO CO NAPISALIŚCIE.TYLKO CIĘŻKO JEST TAK PO 20 LATACH PRACY COŚ ZMIENIĆ.WIEM, ŻE DLATEGO ROBIĄ Z NAMI CO CHCĄ I TO MÓJ PROBLEM.ALE MIESZKAM W MAŁYM MIEŚCIE I OD 20 LAT NIC INNEGO NIE ROBIĘ.MOŻE CZAS NA ZMIANY. NIE CHCĘ ICH SZANTAŻOWAĆ, ALE CHCĘ GODNYCH WARUNKÓW DO PRACY. TYLKO TYLE.
DZIĘKUJĘ.
Nadrzędny Autor Amdrzej Dodany 2016-11-17 19:20
Bez problemu dostaniesz grupę inwalidzką. Dzięki temu pracujesz o 1 godzinę krócej i masz więcej dni urlopu w roku.
Nadrzędny - Autor ecli Dodany 2016-10-23 12:18
Proszę składać wniosek, po takie operacji bez problemu otrzyma Pani odpowiedni stopień niepełnosprawności.
Nadrzędny - Autor zania73 Dodany 2016-10-27 11:13
DZIĘKUJĘ ZA PODPOWIEDŻ, CHOĆ MAM OGROMNY DYLEMAT? CO Z TYM ZROBIĆ? NA PEWNO MUSZĘ SIĘ DOBRZE ZASTANOWIĆ, BO POTEM JUŻ NIE BĘDZIE ODWROTU.
POZDRAWIAM.
Nadrzędny - Autor arczios Dodany 2016-11-04 15:39
Nie będzie odwrotu od czego, jeśli można spytać ?
Nadrzędny Autor zania73 Dodany 2016-11-07 18:46
JEŚLI STANĘ NA KOMISJĘ I DOSTANĘ LEKKI TO MASAKRA NIC MI TO NIE DA W MOJEJ PRACY.STRACH MYŚLEĆ CO Z TYM ZROBIĆ? MOŻE DAM SOBIE SPOKÓJ? SAMA JUŻ NIE WIEM?
POTRZEBUJĘ 2 GRUPY, ALE TO PEWNIE NIE REALNE?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-11-05 08:29
W Poznaniu zamykają oddziały pocztowe na dzielnicach z powodu braku ludzi. Nikt nie mysli jakie kłopoty mają pracownicy tylko martwią sie o własne interesy. Uzyskanie lekkiego stopnia niepełnosprawności nic Ci nie da. Jeśli już to to tzw druga grupa .Wtedy Ty masz większe możliwości choć wiadomo,ze w  mniejszych miejscowościach nie masz większych wyborów z miejscem pracy.
Nadrzędny Autor zania73 Dodany 2016-11-07 18:47
DOKŁADNIE TAK JEST.I TO JEST NAJGORSZE BO CZŁOWIEK NIE MOŻE PATRZEĆ NA ZDROWIE TYLKO PRACĘ. A JA MAM JESZCZE OK 20 LAT PRACY PRZED SOBĄ!!!!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / operacja kręgosłupa a orzeczenie o stopniu niepełnosprawnośc (16812 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill